Doktor TKALYCH Group

Nedvězská 2229/14

100 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

Doktor TKALYCH Group

Sokolovská, 810/304

190 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Fotografie

• F
    Lékař: Dimitrij Tkalych Jiný

Strach zo zubára je preč, takže za mňa zatiaľ najlepší zubár akého som kedy mal. Človek na správnom mieste.

• M
    Lékař: Dimitrij Tkalych Jiný

Pečlivá péče, výborné ošetření. Skvělý přístup. U tohoto zubaře jsme se odnaučili bát se zubaře. Děkujeme

• A
    Lékař: Dimitrij Tkalych Jiný

Nejlepší zubař! Pečlivý, zodpovědný, stará se o každého pacienta. Chodím k panu doktorovi 2 roky a jsem vděčná za zachráněni zubů. Doporučuji!!!

• P
    Lékař: Dimitrij Tkalych Jiný

K panu doktorovi Tkalychovi chodím už cca 5 let a mohu opravdu jen doporučit! Opravdu precizní výkon a skvělý přístup k pacientovi! Ráda doporučuju dal! :) Dekuju:)

• P
    Lékař: Dimitrij Tkalych Jiný

Jmenuji se Peter Košút, mám 52 let a pocházím ze Slovenska a napíšu svůj komentář česky, aby ho každý čtenář pochopil, takže omluvte moji češtinu a gramatiku.
    S pánem doktorem sem se skontaktoval pomoci mích dětí, které pracují a žijí v Praze. Od malička jsem měl velké problémy s mojíma zubama a odseděl jsem si doslova desítky hodin v zubařském křesle, z nichž jsem přirozeně získal doslova strach až stres ze zubního ošetření. U pána doktora, v současní době procházím velkým operačním zákrokem (Sinus Lifting celý horní čelisti na komplet, lidé, kteří tohleto podstoupili vědí, o jak obtížný a složitý zásah se jedná) a asi po dvou až třech návštěvách mě strach a také stres úplně opadl a to vděku profesionálnímu přístupu k pacientovi od pána doktora i jeho pomocného personálu. S tak příjemným a profesionálním přístupem, jako u pán doktora Tkalycha, jsem se v životě nesetkal. A upřímně, mám něco v zubařském křesle za sebou. Pane doktore, velmi pěkne děkuji za všechno, co jste pro mě udělal. Máte zlaté ruce a ještě více zlatý srdce. Jsem šťastnej, že jsem se mohl s takovým člověkem setkat, jako je pan doktor Tkalych.
    VELKÉ PODĚKOVÁNÍ pánu doktorovi a vřele doporučuji všem.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu