Doktor TKALYCH Group

Nedvězská 2229/14

100 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

Doktor TKALYCH Group

Sokolovská, 810/304

190 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Fotografie

Lékař: Dr. Boris Zlenko vstupní vyšetření

Pan doktor Boris Zlenko má zlaté ruce, perfektní bezbolestna pece. Klidný a trpělivý opravdu vysneny zubar.Děkujeme i mile sestřičce.

Lékař: Dr. Boris Zlenko ošetření kořenových kanálků

Pan doktor Zlenko je jedním z nejlepších zubařů co jsem mohla poznat. Tímto bych mu moc chtěla poděkovat i jeho sestřičce za profesionalitu, preciznost. návštěva zubaře byla pro mne noční můrou, nyní je vše jinak, pan doktor mi vždy vše vysvětlí, jsem moc ráda, že přijal mne i manžela do své péče.

Lékař: Dimitrij Tkalych Jiný

Dr. Tkalych je asi najlepší zubár, akého som za posledných 20+ rokov stretol. Navštívil som mnohých zubárov a rôzne kliniky, ale nikdy som nebol úplne spokojný. Mal som problémy zo zubami, staré výplne, ktoré potrebovali vymeniť a po návštevách u Dr. Tkalycha sa mi ich podarilo všetky problémy odstrániť. Obecne mám z návštev zubára stres, ale nie v prípade ak mám ísť na ošetrenie k nemu. Po niekoľkých návštevách som pochopil, že ak je dobrý zubár, nie je čoho sa báť. Ordinácia je špičkovo vybavená, znalosti a skúsenosti Dr. Tkalycha sú fakt rozsiahle. Každé sedenie na úrovni, profesionálny prístup, skvelá komunikácia a vždy jasne vysvetlené, čo sa bude robiť v rámci zákroku. A finálna práca je proste na jedničku. Navštevujem ordináciu už pár rokov a aj naša rodina. Keď môžem, vždy p. Tkalycha odporúčam.

Lékař: Dimitrij Tkalych Jiný

Na doporučení kamarádky jsem se dostala k panu doktorovi a jsem velmi spokojená, nikdy jsem u své bývalé lékařky nezažila tak profesionální a zároveň příjemný přístup, kdy si připadáte jako člověk. Děkuji panu doktorovi, že mě přijal do své péče.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dimitrij Tkalych Jiný

Že je pan doktor Tkalych nejlepší zubař v Praze, vím už pár let,ale také bych chtěla poděkovat jeho hygienistce /snad/ Taťáně.Velmi milá, šikovná a pečlivá.Jsem moc ráda, že jsem kdysi přes internet při výběru měla šťastnou ruku.

F
    Lékař: Dimitrij Tkalych Jiný

Strach zo zubára je preč, takže za mňa zatiaľ najlepší zubár akého som kedy mal. Človek na správnom mieste.

Lékař: Dimitrij Tkalych Jiný

Pečlivá péče, výborné ošetření. Skvělý přístup. U tohoto zubaře jsme se odnaučili bát se zubaře. Děkujeme

Lékař: Dimitrij Tkalych Jiný

Nejlepší zubař! Pečlivý, zodpovědný, stará se o každého pacienta. Chodím k panu doktorovi 2 roky a jsem vděčná za zachráněni zubů. Doporučuji!!!

Lékař: Dimitrij Tkalych Jiný

K panu doktorovi Tkalychovi chodím už cca 5 let a mohu opravdu jen doporučit! Opravdu precizní výkon a skvělý přístup k pacientovi! Ráda doporučuju dal! :) Dekuju:)

Lékař: Dimitrij Tkalych Jiný

Jmenuji se Peter Košút, mám 52 let a pocházím ze Slovenska a napíšu svůj komentář česky, aby ho každý čtenář pochopil, takže omluvte moji češtinu a gramatiku.
    S pánem doktorem sem se skontaktoval pomoci mích dětí, které pracují a žijí v Praze. Od malička jsem měl velké problémy s mojíma zubama a odseděl jsem si doslova desítky hodin v zubařském křesle, z nichž jsem přirozeně získal doslova strach až stres ze zubního ošetření. U pána doktora, v současní době procházím velkým operačním zákrokem (Sinus Lifting celý horní čelisti na komplet, lidé, kteří tohleto podstoupili vědí, o jak obtížný a složitý zásah se jedná) a asi po dvou až třech návštěvách mě strach a také stres úplně opadl a to vděku profesionálnímu přístupu k pacientovi od pána doktora i jeho pomocného personálu. S tak příjemným a profesionálním přístupem, jako u pán doktora Tkalycha, jsem se v životě nesetkal. A upřímně, mám něco v zubařském křesle za sebou. Pane doktore, velmi pěkne děkuji za všechno, co jste pro mě udělal. Máte zlaté ruce a ještě více zlatý srdce. Jsem šťastnej, že jsem se mohl s takovým člověkem setkat, jako je pan doktor Tkalych.
    VELKÉ PODĚKOVÁNÍ pánu doktorovi a vřele doporučuji všem.