O nás

Ordinace

Doktor TKALYCH Group

Nedvězská 2229/14

100 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

Doktor TKALYCH Group

Sokolovská, 810/304

190 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Účty sociálních médií

Typ zařízení

 • klinika

Fotografie

Názory o lékařích ze zařízení

5

Obecné skóre
11 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  X
  Lékař: Dr. Boris Zlenko ošetření kořenových kanálků

  Za mna skvela opatera. Doktor pracuje zrucne a trpezlivo, kym perfektne vsetko nedokonci (mali sme viac sedeni, ako na zaciatku odhadol, ale cenu nezvysil). Vysvetluje, co a preco robi. Spravne diagnostikoval zdroj bolesti. Odporucam.


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: Dr. Boris Zlenko vstupní vyšetření

  Pan doktor Boris Zlenko má zlaté ruce, perfektní bezbolestna pece. Klidný a trpělivý opravdu vysneny zubar.Děkujeme i mile sestřičce.


  R
  Ověřeny pacient
  Lékař: Dr. Boris Zlenko ošetření kořenových kanálků

  Pan doktor Zlenko je jedním z nejlepších zubařů co jsem mohla poznat. Tímto bych mu moc chtěla poděkovat i jeho sestřičce za profesionalitu, preciznost. návštěva zubaře byla pro mne noční můrou, nyní je vše jinak, pan doktor mi vždy vše vysvětlí, jsem moc ráda, že přijal mne i manžela do své péče.


  M
  Lékař: Dimitrij Tkalych Jiný

  Dr. Tkalych je asi najlepší zubár, akého som za posledných 20+ rokov stretol. Navštívil som mnohých zubárov a rôzne kliniky, ale nikdy som nebol úplne spokojný. Mal som problémy zo zubami, staré výplne, ktoré potrebovali vymeniť a po návštevách u Dr. Tkalycha sa mi ich podarilo všetky problémy odstrániť. Obecne mám z návštev zubára stres, ale nie v prípade ak mám ísť na ošetrenie k nemu. Po niekoľkých návštevách som pochopil, že ak je dobrý zubár, nie je čoho sa báť. Ordinácia je špičkovo vybavená, znalosti a skúsenosti Dr. Tkalycha sú fakt rozsiahle. Každé sedenie na úrovni, profesionálny prístup, skvelá komunikácia a vždy jasne vysvetlené, čo sa bude robiť v rámci zákroku. A finálna práca je proste na jedničku. Navštevujem ordináciu už pár rokov a aj naša rodina. Keď môžem, vždy p. Tkalycha odporúčam.


  K
  Lékař: Dimitrij Tkalych Jiný

  Na doporučení kamarádky jsem se dostala k panu doktorovi a jsem velmi spokojená, nikdy jsem u své bývalé lékařky nezažila tak profesionální a zároveň příjemný přístup, kdy si připadáte jako člověk. Děkuji panu doktorovi, že mě přijal do své péče.


  J
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dimitrij Tkalych Jiný

  Že je pan doktor Tkalych nejlepší zubař v Praze, vím už pár let,ale také bych chtěla poděkovat jeho hygienistce /snad/ Taťáně.Velmi milá, šikovná a pečlivá.Jsem moc ráda, že jsem kdysi přes internet při výběru měla šťastnou ruku.


  F
  Ověřeny pacient
  Lékař: Dimitrij Tkalych Jiný

  Strach zo zubára je preč, takže za mňa zatiaľ najlepší zubár akého som kedy mal. Človek na správnom mieste.


  M
  Lékař: Dimitrij Tkalych Jiný

  Pečlivá péče, výborné ošetření. Skvělý přístup. U tohoto zubaře jsme se odnaučili bát se zubaře. Děkujeme


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: Dimitrij Tkalych Jiný

  Nejlepší zubař! Pečlivý, zodpovědný, stará se o každého pacienta. Chodím k panu doktorovi 2 roky a jsem vděčná za zachráněni zubů. Doporučuji!!!


  P
  Lékař: Dimitrij Tkalych Jiný

  K panu doktorovi Tkalychovi chodím už cca 5 let a mohu opravdu jen doporučit! Opravdu precizní výkon a skvělý přístup k pacientovi! Ráda doporučuju dal! :) Dekuju:)


  Došlo k chybě, zkuste to znovu