O nás

Ordinace

Doktor TKALYCH Group

Nedvězská 2229/14

100 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

Doktor TKALYCH Group

Sokolovská, 810/304

190 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Účty sociálních médií

Typ zařízení

 • klinika

Fotografie

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: Dimitrij Tkalych Jiný

  Velmi doporučuji, kvalitní zázemí, profesionální přístup sestřičky a precizní práce doktora Tkalycha.


  R
  Ověřeny pacient
  Lékař: Dr. Boris Zlenko extrakce zubu

  Dnes první návštěva. Velké obavy a strach. Od první sekundy naprostá bomba. Jsem moc rád , že jsem našel pana Zlenka. Vše předčilo má očekávání. Pan doktor, sestřička, ordinace, vybavení....vše top. Dostal jsem rajský plyn a zákrok úplně v pohodě, bez bolesti . Pět hvězdiček je málo.


  Z
  Lékař: Dr. Boris Zlenko mikroskopické zubní ošetření

  Hledal jsem nového zubaře. Byl jsem odkázán na inzerci v novinách, tak jsem to zkusil. Pan Doktor Zlenko pracuje velmi pečlivě a bezbolestně. Vše vysvětlí, upozorní na případná rizika. Sestřička je také velmi profesionální a hodná. Samotnou kartu zde sice nemají, ale je rovněž šikovný i pan chirurg a dentální hygienistka. Takže je také výhodou, že jsou schopni pokrýt všechny problémy se zuby na jednom místě.


  E
  Lékař: Dr. Boris Zlenko výplně inlay, onlay

  Mám zkušenost s péčí mnoha zubařů v ČR, v Belgii a v USA. U pana doktora Zlenka jsem registrovaná zatím krátce, ale už za sebou mám čtyři výkony a všechny jsou provedeny naprosto nad očekávání. Zejména kvituji obrovskou trpělivost a preciznost.
  Zubní krčky (u kterých mi dva jiní čeští zubaři říkali, že opravit -nejdou- jinak než keramickými fasetami nebo novou celkovou korunkou), mi spravil kompozitem tak, že vypadají jako ze žurnálu, a za fragment ceny navrhované jinými lékaři.
  Ale není to jen o ceně, která je zde víc než férová. I vybavení ordinace a celkový přístup je TAK profesionální, že zcela snese srovnání se špičkovou klinikou v zahraničí.
  Jsem ráda, že se doktor Zlenko a jeho team usadili v ČR a už jsem je s nadšením doporučila třem svým známým.


  X
  Lékař: Dr. Boris Zlenko ošetření kořenových kanálků

  Za mna skvela opatera. Doktor pracuje zrucne a trpezlivo, kym perfektne vsetko nedokonci (mali sme viac sedeni, ako na zaciatku odhadol, ale cenu nezvysil). Vysvetluje, co a preco robi. Spravne diagnostikoval zdroj bolesti. Odporucam.


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: Dr. Boris Zlenko vstupní vyšetření

  Pan doktor Boris Zlenko má zlaté ruce, perfektní bezbolestna pece. Klidný a trpělivý opravdu vysneny zubar.Děkujeme i mile sestřičce.


  R
  Ověřeny pacient
  Lékař: Dr. Boris Zlenko ošetření kořenových kanálků

  Pan doktor Zlenko je jedním z nejlepších zubařů co jsem mohla poznat. Tímto bych mu moc chtěla poděkovat i jeho sestřičce za profesionalitu, preciznost. návštěva zubaře byla pro mne noční můrou, nyní je vše jinak, pan doktor mi vždy vše vysvětlí, jsem moc ráda, že přijal mne i manžela do své péče.


  M
  Lékař: Dimitrij Tkalych Jiný

  Dr. Tkalych je asi najlepší zubár, akého som za posledných 20+ rokov stretol. Navštívil som mnohých zubárov a rôzne kliniky, ale nikdy som nebol úplne spokojný. Mal som problémy zo zubami, staré výplne, ktoré potrebovali vymeniť a po návštevách u Dr. Tkalycha sa mi ich podarilo všetky problémy odstrániť. Obecne mám z návštev zubára stres, ale nie v prípade ak mám ísť na ošetrenie k nemu. Po niekoľkých návštevách som pochopil, že ak je dobrý zubár, nie je čoho sa báť. Ordinácia je špičkovo vybavená, znalosti a skúsenosti Dr. Tkalycha sú fakt rozsiahle. Každé sedenie na úrovni, profesionálny prístup, skvelá komunikácia a vždy jasne vysvetlené, čo sa bude robiť v rámci zákroku. A finálna práca je proste na jedničku. Navštevujem ordináciu už pár rokov a aj naša rodina. Keď môžem, vždy p. Tkalycha odporúčam.


  K
  Lékař: Dimitrij Tkalych Jiný

  Na doporučení kamarádky jsem se dostala k panu doktorovi a jsem velmi spokojená, nikdy jsem u své bývalé lékařky nezažila tak profesionální a zároveň příjemný přístup, kdy si připadáte jako člověk. Děkuji panu doktorovi, že mě přijal do své péče.


  J
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: Dimitrij Tkalych Jiný

  Že je pan doktor Tkalych nejlepší zubař v Praze, vím už pár let,ale také bych chtěla poděkovat jeho hygienistce /snad/ Taťáně.Velmi milá, šikovná a pečlivá.Jsem moc ráda, že jsem kdysi přes internet při výběru měla šťastnou ruku.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu