Parodontologické konzultace Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „První návštěvas pozitivním dojmem. Pan doktor detailně popsal obsah problémů a možnosti řešení. S návštěvou jsem spokojená. Doporučuji! Více

Šustova 2, Praha Mapa

Novastom S.R.O.

Bělení zubů

od 1 800 kč

• „Velmi vstřícný a milý přístup a profesionální vyšetření s cílem pomoci. Výborná komunikace a jasné vysvětlení. Mohu jen doporučit. Více

Generála Janouška 18/844, Praha Mapa

CHYVEDENT s.r.o.

Vstupní vyšetření

Hrazeno pojišťovnou

• Vratislavova 11, Praha Mapa

Stomatologická péče

• „Velmi sympatická / přes roušku / usměvavá zubařka i sestřička. Příjemné, čisté prostředí. Sice se jednalo o první návštěvu, ale už se těším na další… Doporučuji všem. Více

Senovážné náměstí 23, Praha Mapa

KissDent, s.r.o.

Běžný termín

Hrazeno pojišťovnou

• „Paní zubařka je velmi milá a umí vše hezky vysvětlit. Navíc se snaží pomoci a má vždy vřelý přístup.

Senovážné náměstí 23, Praha Mapa

KissDent, s.r.o.

• „Objednal jsem se na preventivní prohlídku, chtěl jsem vyzkoušet nového zubaře a Kateryna mi našla skrytý kaz, který můj doktor předtím nevidě. To mě tak udivilo a tady jsem si uvědomil že lepší v Praze nenajdete Více

Přemyslovská 43, Praha Mapa

Salius Medical Group

• „Pan Trygub mě ošetřoval ještě když působil v Plzni, opravil mi několik zubů a vždy byla návštěva u něj radost. Jeho práce je jako koncert, ví co dělá a vždy vše vysvětlil. Jsem moc ráda za tuto zkušenost a vřele doporučuji. Je to opravdu výborný lékař! Více

Vršovická 64, Praha Mapa

CLINIC+

Parodontologické konzultace

od 765 kč

• „Pani doktorka vse vysvetli jeji pristup je mily a chápavý. Navrhne to nejlepsi reseni a da cas na rozmyšlenou

Přemyslovská 43, Mapa

Salius Medical Group

Dentální hygiena

od 1 500 kč

• „Zatím jsem byl jen na vstupní prohlídce a rentgenu, ale i tak musím říci, že jsem v šoku. Pan Dr. Bilous mi úplně změnil pohled na profesi “zubař”. Můj předchozí zubař dělal povolání z donucení a s nechutí. Kdežto tady jde vidět, že to pana doktora baví a je to zároveň jeho koníček. Naprostá dokonalost. Více

Vršovická 64, Praha Mapa

CLINIC+

Parodontologické konzultace

od 765 kč

• „Byla jsem perfektně ošetřena v ambulabci pana doktora Musila-čistění zubních kanálků. Pan doktor i jeho sestřička byli velice profesionální a nepředstavuji si lepší přístup. Moje obavy z výkonu byly zbytečné. Mnohikrát děkuji Astrid T Více

Bechyňova 3, Praha Mapa

MDDr. Jakub Musil

• „Paní Pivoňková je skvělá zubařka! Vždy mi poskytla profesionální péči, je milá, hodná (to se u zubaře obzvláště hodí) vše vysvětlí, popřípadě i ukáže. Díky ní, jsem se přestala bát chodit k zubaři, naopak se i těším. Jednoznačně doporučuji. :-) Více

Pobřežní 620/3, Praha Mapa

Premium Dental Care

• „Dr. Tkalych je asi najlepší zubár, akého som za posledných 20+ rokov stretol. Navštívil som mnohých zubárov a rôzne kliniky, ale nikdy som nebol úplne spokojný. Mal som problémy zo zubami, staré výplne, ktoré potrebovali vymeniť a po návštevách u Dr. Tkalycha sa mi ich podarilo všetky problémy odstrániť. Obecne mám z návštev zubára stres, ale nie v prípade ak mám ísť na ošetrenie k nemu. Po niekoľkých návštevách som pochopil, že ak je dobrý zubár, nie je čoho sa báť. Ordinácia je špičkovo vybavená, znalosti a skúsenosti Dr. Tkalycha sú fakt rozsiahle. Každé sedenie na úrovni, profesionálny prístup, skvelá komunikácia a vždy jasne vysvetlené, čo sa bude robiť v rámci zákroku. A finálna práca je proste na jedničku. Navštevujem ordináciu už pár rokov a aj naša rodina. Keď môžem, vždy p. Tkalycha odporúčam. Více

Nedvězská 2229/14, Praha Mapa

Doktor TKALYCH Group

Sokolovská, 810/304, Praha Mapa

Doktor TKALYCH Group

• „Nejlepší zubař (i lékař nebo doktor), jakého jsem kdy navštívil už několikrát a stále budu. Jeho přístup, konzultace, preciznost, ochota i empatie na nejvyšší úrovni, včetně využívání nejmodernejších technogií a postupů. Už se nebojím chodit k zubaři. Jeho jaké koliv zákroky jsou bezbolesné a mají neskutečně pozitivní výsledky ať už se jedná o trhání, vrtání, záchrana zubu, následné šití dásní prostě cokoliv. Jen tak dál Pane doktore, dněsní zákrok byl jako vždy skvělý, těším se až se mi zahojí díra po zubu se sešitou dásní a budu moci Vás znovu navštívit na plánovaný můstek :). Děkuji za vše jste TOP. Více

Prvního Pluku 12a, Praha Mapa

Lunident

• „Byla jsem u paní doktorky poprvé a musím souhlasit s ostatními názory zde. Pět hvězdiček je pro paní doktorku málo, zasloužila by si jich rozhodně víc. Nejen, že je paní doktorka milá, ale také šikovná. Byla jsem u ní na ošetření kanálků po hlubokém kazu. Vše proběhlo naprosto v klidu a hlavně bezbolestně (mohu porovnat s předchozím vyšetřením u jiného lékaře, kdy jsem bolestí málem lezla po zdi). Paní doktorka mi vše perfektně vysvětlila. Kdyby tak bylo více takových lékařů. Více

Pod Kulturním domem 932/1, Praha Mapa

Fimodent

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Paní doktorka Mimori je opravdu skvělá zubní lékařka a já jsem velmi vděčná, že mohu být v její péči. Mám již zkušenosti s více zubními lékaři, ale paní doktorce se žádný nevyrovná. Je velmi příjemná, empatická, ke klientovi má velmi uctivé jednání a co se týká lékařské péče tak je vše na jedničku. Naprosto bezbolestné ošetření, u paní doktorky se není vůbec čeho bát. Navíc vše vysvětlí, vše se mnou do detailů probere, vyzařuje z ní klid. Je to opravdu odborník na svém místě a pro mě je čest k této lékařce chodit. Vřele každému doporučuji a touto cestou za vše moc děkuji. Více

Stroupežnického 18, Praha Mapa

FAdent s.r.o.

• „Vyborna pani zubarka. Maximalni spokojenost, dala mi me zuby doporadku. Byla vzdy vstricna a ochotna.

Praha, Praha Mapa

• „Naprosto skvělá zkušenost i když důvod návštěvy nebyl až tak moc příjemný - extrakce osmičky. Skutečná profesionalita s velkou empatií. Doporučuji! Více

Krakovska 7, Praha Mapa

Ideal Smile s.r.o.

Dentální hygiena

od 1 500 kč

• „Paní doktorku Urbánkovou doporučuji všema deseti! Trpěla jsem panickou hrůzou ze zubaře, kterému jsem se také, kvůli spoustě špatných zkušeností, dlouho vyhýbala. Paní doktorka Urbánková je ale naprosto úžasná - moc milá, příjemná, vše vysvětlí a k tomu pracuje naprosto precizně, moderně a bezbolestně. V ordinaci umí vytvořit příjemnou atmosféru a svým projevem dokáže pacienta uklidnit. Nechtělo se mi věřit, že dobrý zubař opravdu dokáže strachu z bolesti zbavit, ale u paní doktorky tomu tak opravdu je! Všem rozhodně doporučuji, nemohu si paní doktorku vynachválit :) Více

Praha, Praha Mapa

ordinace

• „Výborná pani doktorka. Navštevujeme ju celá rodina a lepšie sme si vybrať nemohli. Oceňujem hlavne jej trpezlivosť s našou 1,5 ročnou dcérkou a viem, že pri pani doktorke je v dobrých rukách. Pri každej návšteve odchádzame s pozitívnou skúsenosťou a vidno, že ju práca baví. Vyzdvihnem aj prácu zdravotných sestričiek, ktoré sú veľmi šikovné a vidno, že je v ordinácii pozitívna a dobrá nálada. Více

Jindřícha Plachty, 16, Praha Mapa

Dobrý Dent - Dentální studio