Služby

O nás

Jsme soukromá zubní ordinace v Praze 5 -Košíře.

Poskytujeme komplexní stomatologickou péči v oboru preventivní, estetické, protetické a chirurgické stomatologie. Klademe důraz na individuální přístup, kvalitní ošetření a dostupné ceny. Snažíme se svým pacientům zajistit moderní stomatologické technologie, které rozsah zubní péče rozšiřují, zvyšují její komfort a snižují bolestivost výkonů. Naším cílem je pomoci pacientům překonat strach z návštěvy zubního lékaře, který mnohokdy vede k odkladům potřebných návštěv zubní ordinace a k často zbytečným potížím a zákrokům. Prevence je tou nejlepší léčbou. Přijďte dřív, než bude pozdě.

Jak se objednat?
Telefonicky: +420 777 231 430
Přečtěte si více

Pod Klamovkou 472/7, Praha 150 00
Zubní ordinace CLINIC FAMILYDENT s.r.o. logo
Pojištění
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Všeobecná zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (6)

lékař Olena Rudijová Jiný

Jednim slovem - skvělá. Konečně se už tak moc nebojím zubaře, bohužel ale neprovádí extrakce, to uz bych se nebala vůbec :D

lékař Marina Andreeva ošetření kořenových kanálků

K paní doktorce jsem se dostal ve velmi zbědovaném stavu, po třech probdělých nocích a s rozjetým hnisavým zánětem zubního nervu. Vytvořil se mi pod ani ne rok starou plombou z předchozí ordinace, kde mi odepsali, že by mne byli schopní ošetřit až za více než tři týdny. A ROZHODNĚ ne dříve. To jsem ve stavu, kdy jsem už třetí den v noci lezl po zdi bolestí a ani si na to nemohl vzít nějaký utišovák, přesně potřeboval slyšet. A tak jsem zoufale hledal, kde jinde by mi pomohli.

Telefonní číslo do této ordinace jsem našel na Internetu. Denně jsem chodil okolo a ani netušil, že tam nějaká je. Objednání k paní doktorce bylo otázkou jediného telefonátu. Velmi ochotně mne přijali. A dokázali si flexibilně najít čas na ošetření. V řádu hodin. Dokonce mi ještě zavolali, že se uvolnilo místo a mohu přijít o hodinu dřív. Ochota pomoci, lidskost, profesionalita. Paní doktorka je navíc velice pečlivá. Obával jsem se, že až odezní umrtvení, užiju si ještě další dějství, ale zatím vše v pohodě. Klobouk dolů. A doporučuji.

lékař Marina Andreeva ošetření zubního kazu

Paní doktorka je velmi pečlivá a citlivá! Udělala mi dnes 3 zuby najednou (jedna se o spodni zuby 2, 3 a 4, mela jsem u nich uz odhalene krcky a kazy) a velmi pečlivě a velmi pěkně, je to k nerozeznani, v podstate mi krcky domodelovala cele znova tak, ze jsou jako puvodni pred lety a stejne, jako mam prirozene na druhe pulce ust. I při předchozí návštěvě (leden 2020) mi zachránila velmi špatný zub (dolni 6) - spatna plomba a velky kaz, bylo potreba vycistit vsechny kanalky, byl v nich zanet. Zub uz mel i z casti pryc sklovinu a hrozilo, ze se rozlomi. Nicmene pani doktorka mi behem prvni navstevy cisteni kanalku steny zubu zrekonstruovala a zub uz tak zpevnila. Zub to vydrzel, pri dalsi navsteve mi zub uz natrvalo vyplnila.

lékař Marina Andreeva Korunka

Pani doktorku jsem již navštívila během půl roku více než 5x (2x korunka), vždy když vyjdou do dveří, vítá mě s příjemným úsměvem na tváři, po celou dobu je pozitivně naladena, velmi precizní a šikovna, v průběhu zákroku ji zajímá jestli je vše u me v pořádku. Za celou dobu zakroku jsem nezažila bolest ani neviděla kapličku krve. Spolu s mladou a sympatickou sestřičku tvoří super co-operativní duo. Objednavaci doba není dlouhá, cekarna je útulna, ordinace dobře vybavena. :)

lékař Olena Rudijová Ulomeny zub a kontrola

Šikovnější zubařku než je paní Rudyi jsem v životě nezažila. Velmi vlidny, příjemný přístup, skvělá atmosféra a vše vám vysvětlí. Udělá si na vás čas, nic není zanedbáno.
    Paní doktorka je neskutečně šikovná, dodělávany zub - není poznat, že by vůbec byl ulomeny. Nádhera. Kéž by každý lékař byl tak zodpovědný jako paní zubarka.

lékař Olena Rudijová

Děkuji :)

lékař Olena Rudijová

Po velmi špatné zkušenosti na jedné prestižní stomatologické klinice jsem se na doporučení své známé objednala k této paní doktorce. Přišla jsem s velkou bolestí zubu, který mě začal bolet po ošetření jiné stomatoložky. Přestože jsem chtěla zub vytrhnout, paní doktorka byla trpělivá a dokázala to, čemu já už příliš nevěřila, zub mi zachránila. Má k pacientovi lidský přístup, empatii a vstřícnost. Vše co provádí vysvětlí a ukáže. Po každém výkonu provede rtg, aby měla jistotu, že je vše v pořádku. Je opravdu velmi pečlivá a moc milá. Paní doktorce velice děkuji za její skvělou práci, protože mi pomohla od velké bolesti a mám k ní bezmeznou důvěrou. Je opravdu špičková profesionálka, ale i skvělý člověk. Můžu všem, kteří stále hledají dobrého stomatologa vřele doporučit, neboť u této paní doktorky máte jistotu, že jí jde na prvním místě o pacienta a o jeho pohodlí.
    Děkuji, Zuzana F.