Zubní ordinace CLINIC familydent s.r.o.

(37 názorů)

Jsme soukromá zubní ordinace v Praze 5 -Košíře. Poskytujeme komplexní stomatologickou péči v oboru preventivní, estetické, protetické a chirurgické stomatologie. Klademe důraz na individuální přís... Více

Zubní ordinace CLINIC familydent s.r.o.

Pod Klamovkou 472/7

150 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

Jsme soukromá zubní ordinace v Praze 5 -Košíře.

Poskytujeme komplexní stomatologickou péči v oboru preventivní, estetické, protetické a chirurgické stomatologie. Klademe důraz na individuální přístup, kvalitní ošetření a dostupné ceny. Snažíme se svým pacientům zajistit moderní stomatologické technologie, které rozsah zubní péče rozšiřují, zvyšují její komfort a snižují bolestivost výkonů. Naším cílem je pomoci pacientům překonat strach z návštěvy zubního lékaře, který mnohokdy vede k odkladům potřebných návštěv zubní ordinace a k často zbytečným potížím a zákrokům. Prevence je tou nejlepší léčbou. Přijďte dřív, než bude pozdě.

Jak se objednat?
Telefonicky: +420 777 231 430

Vážení pacienti, dovolujeme si vás požádat v případě, že se nemůžete dostavit na ošetření ve stanoveném termínu, prosím dejte zprávu den předem, aby byla možnost objednat dalšího pacienta. Děkujeme velmi za pochopení.

Naše nabídka

Naše stomatologické pracoviště nabízí ucelený soubor služeb v oblasti zubního lékařství. Využíváme moderní a inovativní technologie jako nanohybridní kompozitní výplně, strojovou endodoncii Reciproc, implantologie, digitální rentgenografie, 3D rentgenografie, bělení zubů, pískování zubů Air-Flow a další.

Ať už máte jakýkoliv problém se svým chrupem, nebo se chcete zaměřit pouze na prevenci, neváhejte a naši stomatologickou ordinaci. Zde si můžete vybrat ze široké nabídky našich služeb. Naší prioritou je Váš zářivý úsměv a spokojenost.

Naše vybavení

• Extrakce zubů
  • Protetika

Nemoci

• zubní kaz
  • zánět zubního nervu (onemocnění zubní dřeně)
  • zánět dásní
  • prořezávající se zuby
  • obnažené zubní krčky
  • zničení části zubu
  • zánět v okolí hrotu kořene

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

• Olena Rudiy

Zubař, lékař

• I
      Umístění: Zubní ordinace CLINIC familydent s.r.o.Služby: Ulomeny zub a kontrola

Šikovnější zubařku než je paní Rudyi jsem v životě nezažila. Velmi vlidny, příjemný přístup, skvělá atmosféra a vše vám vysvětlí. Udělá si na vás čas, nic není zanedbáno.
      Paní doktorka je neskutečně šikovná, dodělávany zub - není poznat, že by vůbec byl ulomeny. Nádhera. Kéž by každý lékař byl tak zodpovědný jako paní zubarka.

• Z
      Umístění: Zubní ordinace CLINIC familydent s.r.o.

Po velmi špatné zkušenosti na jedné prestižní stomatologické klinice jsem se na doporučení své známé objednala k této paní doktorce. Přišla jsem s velkou bolestí zubu, který mě začal bolet po ošetření jiné stomatoložky. Přestože jsem chtěla zub vytrhnout, paní doktorka byla trpělivá a dokázala to, čemu já už příliš nevěřila, zub mi zachránila. Má k pacientovi lidský přístup, empatii a vstřícnost. Vše co provádí vysvětlí a ukáže. Po každém výkonu provede rtg, aby měla jistotu, že je vše v pořádku. Je opravdu velmi pečlivá a moc milá. Paní doktorce velice děkuji za její skvělou práci, protože mi pomohla od velké bolesti a mám k ní bezmeznou důvěrou. Je opravdu špičková profesionálka, ale i skvělý člověk. Můžu všem, kteří stále hledají dobrého stomatologa vřele doporučit, neboť u této paní doktorky máte jistotu, že jí jde na prvním místě o pacienta a o jeho pohodlí.
      Děkuji, Zuzana F.

Podívejte se na všechny názory (37) na lékaře