Zubní ordinace CLINIC familydent s.r.o.

(40 názorů)

Jsme soukromá zubní ordinace v Praze 5 -Košíře. Poskytujeme komplexní stomatologickou péči v oboru preventivní, estetické, protetické a chirurgické stomatologie. Klademe důraz na individuální přís... Více

Zubní ordinace CLINIC familydent s.r.o.

Pod Klamovkou 472/7

150 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

Jsme soukromá zubní ordinace v Praze 5 -Košíře.

Poskytujeme komplexní stomatologickou péči v oboru preventivní, estetické, protetické a chirurgické stomatologie. Klademe důraz na individuální přístup, kvalitní ošetření a dostupné ceny. Snažíme se svým pacientům zajistit moderní stomatologické technologie, které rozsah zubní péče rozšiřují, zvyšují její komfort a snižují bolestivost výkonů. Naším cílem je pomoci pacientům překonat strach z návštěvy zubního lékaře, který mnohokdy vede k odkladům potřebných návštěv zubní ordinace a k často zbytečným potížím a zákrokům. Prevence je tou nejlepší léčbou. Přijďte dřív, než bude pozdě.

Jak se objednat?
Telefonicky: +420 777 231 430

Vážení pacienti, dovolujeme si vás požádat v případě, že se nemůžete dostavit na ošetření ve stanoveném termínu, prosím dejte zprávu den předem, aby byla možnost objednat dalšího pacienta. Děkujeme velmi za pochopení.

Naše nabídka

Naše stomatologické pracoviště nabízí ucelený soubor služeb v oblasti zubního lékařství. Využíváme moderní a inovativní technologie jako nanohybridní kompozitní výplně, strojovou endodoncii Reciproc, implantologie, digitální rentgenografie, 3D rentgenografie, bělení zubů, pískování zubů Air-Flow a další.

Ať už máte jakýkoliv problém se svým chrupem, nebo se chcete zaměřit pouze na prevenci, neváhejte a naši stomatologickou ordinaci. Zde si můžete vybrat ze široké nabídky našich služeb. Naší prioritou je Váš zářivý úsměv a spokojenost.

Naše vybavení

• Extrakce zubů
  • Protetika

Nemoci

• zubní kaz
  • zánět zubního nervu (onemocnění zubní dřeně)
  • zánět dásní
  • prořezávající se zuby
  • obnažené zubní krčky
  • zničení části zubu
  • zánět v okolí hrotu kořene

Typ zařízení

• klinika

• Olena Rudiy

Zubař, lékař

• J

Zubařům se vyhýbám co to jde, ale nově jsem začal chodit k paní doktorce Rudiy (před 3 měsíci a již mám 5 návštěv, tak 6 zbývá ještě). Považuji se za perfekcionistu a můžu nyní s jistotou říci, že paní doktorka je mimořádně usměvavá, charismatická, empatická a trpělivá osoba, která vyjde vstříc a celý zákrok přizpůsobuje maximálně pacientovi. Co se týče její práce, tak ta je precizní a z mého pohledu naprosto ukázková. Jelikož je toto recenze, tak obvykle se mají připojit i nějaké mínusy. Je nadmíru obtížné něco vymyslet, tak snad mě napadá pouze to, že paní doktorka je jenom jedna :) a neznám za ni stejně vyhovující zálohu. Také její sestřička, která mě vždy uklidňuje je obdobných kvalit a tvoří s paní doktorkou perfektní tandem.
      Závěrem bych řekl, že jsem velmi vděčný, že jsem se k nim dostal a přeju jim dlouhou a úspěšnou kariéru. :)
      J. Suda

• I
      Umístění: Zubní ordinace CLINIC familydent s.r.o.Služby: Ulomeny zub a kontrola

Šikovnější zubařku než je paní Rudyi jsem v životě nezažila. Velmi vlidny, příjemný přístup, skvělá atmosféra a vše vám vysvětlí. Udělá si na vás čas, nic není zanedbáno.
      Paní doktorka je neskutečně šikovná, dodělávany zub - není poznat, že by vůbec byl ulomeny. Nádhera. Kéž by každý lékař byl tak zodpovědný jako paní zubarka.

Podívejte se na všechny názory (38) na lékaře

• Marina Andreeva

Zubař, lékař

• N
      Umístění: Zubní ordinace CLINIC familydent s.r.o.Služby: ošetření zubního kazu

Paní doktorka je velmi pečlivá a citlivá! Udělala mi dnes 3 zuby najednou (jedna se o spodni zuby 2, 3 a 4, mela jsem u nich uz odhalene krcky a kazy) a velmi pečlivě a velmi pěkně, je to k nerozeznani, v podstate mi krcky domodelovala cele znova tak, ze jsou jako puvodni pred lety a stejne, jako mam prirozene na druhe pulce ust. I při předchozí návštěvě (leden 2020) mi zachránila velmi špatný zub (dolni 6) - spatna plomba a velky kaz, bylo potreba vycistit vsechny kanalky, byl v nich zanet. Zub uz mel i z casti pryc sklovinu a hrozilo, ze se rozlomi. Nicmene pani doktorka mi behem prvni navstevy cisteni kanalku steny zubu zrekonstruovala a zub uz tak zpevnila. Zub to vydrzel, pri dalsi navsteve mi zub uz natrvalo vyplnila.

• K
      Umístění: Zubní ordinace CLINIC familydent s.r.o.Služby: Korunka

Pani doktorku jsem již navštívila během půl roku více než 5x (2x korunka), vždy když vyjdou do dveří, vítá mě s příjemným úsměvem na tváři, po celou dobu je pozitivně naladena, velmi precizní a šikovna, v průběhu zákroku ji zajímá jestli je vše u me v pořádku. Za celou dobu zakroku jsem nezažila bolest ani neviděla kapličku krve. Spolu s mladou a sympatickou sestřičku tvoří super co-operativní duo. Objednavaci doba není dlouhá, cekarna je útulna, ordinace dobře vybavena. :)