Zubní ordinace CLINIC familydent s.r.o.

(36 názorů)

Jsme soukromá zubní ordinace v Praze 5 -Košíře. Poskytujeme komplexní stomatologickou péči v oboru preventivní, estetické, protetické a chirurgické stomatologie. Klademe důraz na individuální přís... Více

Zubní ordinace CLINIC familydent s.r.o.

Pod Klamovkou 472/7

150 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

Jsme soukromá zubní ordinace v Praze 5 -Košíře.

Poskytujeme komplexní stomatologickou péči v oboru preventivní, estetické, protetické a chirurgické stomatologie. Klademe důraz na individuální přístup, kvalitní ošetření a dostupné ceny. Snažíme se svým pacientům zajistit moderní stomatologické technologie, které rozsah zubní péče rozšiřují, zvyšují její komfort a snižují bolestivost výkonů. Naším cílem je pomoci pacientům překonat strach z návštěvy zubního lékaře, který mnohokdy vede k odkladům potřebných návštěv zubní ordinace a k často zbytečným potížím a zákrokům. Prevence je tou nejlepší léčbou. Přijďte dřív, než bude pozdě.

Jak se objednat?
Telefonicky: +420 777 231 430

Vážení pacienti, dovolujeme si vás požádat v případě, že se nemůžete dostavit na ošetření ve stanoveném termínu, prosím dejte zprávu den předem, aby byla možnost objednat dalšího pacienta. Děkujeme velmi za pochopení.

Naše vybavení

• Extrakce zubů
  • Protetika

Nemoci

• zubní kaz
  • zánět zubního nervu (onemocnění zubní dřeně)
  • zánět dásní
  • prořezávající se zuby
  • obnažené zubní krčky
  • zničení části zubu
  • zánět v okolí hrotu kořene

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Olena Rudiy

Zubař, lékař

• Z
      Umístění: Zubní ordinace CLINIC familydent s.r.o.

Po velmi špatné zkušenosti na jedné prestižní stomatologické klinice jsem se na doporučení své známé objednala k této paní doktorce. Přišla jsem s velkou bolestí zubu, který mě začal bolet po ošetření jiné stomatoložky. Přestože jsem chtěla zub vytrhnout, paní doktorka byla trpělivá a dokázala to, čemu já už příliš nevěřila, zub mi zachránila. Má k pacientovi lidský přístup, empatii a vstřícnost. Vše co provádí vysvětlí a ukáže. Po každém výkonu provede rtg, aby měla jistotu, že je vše v pořádku. Je opravdu velmi pečlivá a moc milá. Paní doktorce velice děkuji za její skvělou práci, protože mi pomohla od velké bolesti a mám k ní bezmeznou důvěrou. Je opravdu špičková profesionálka, ale i skvělý člověk. Můžu všem, kteří stále hledají dobrého stomatologa vřele doporučit, neboť u této paní doktorky máte jistotu, že jí jde na prvním místě o pacienta a o jeho pohodlí.
      Děkuji, Zuzana F.

• E

Paní doktorka je velmi milá a opravdu pečlivá ke svým pacientům , má profesionální a lidský přístup . Můžu jen doporučit!

Podívejte se na všechny názory (36) na lékaře