Zubní ordinace CLINIC familydent s.r.o.

(5 názorů)

Jsme soukromá zubní ordinace v Praze 5 -Košíře. Poskytujeme komplexní stomatologickou péči v oboru preventivní, estetické, protetické a chirurgické stomatologie. Klademe důraz na individuální přís... Více

Zubní ordinace CLINIC familydent s.r.o.

Pod Klamovkou 472/7

150 00 , Praha , hl. město Praha

Jsme soukromá zubní ordinace v Praze 5 -Košíře.

Poskytujeme komplexní stomatologickou péči v oboru preventivní, estetické, protetické a chirurgické stomatologie. Klademe důraz na individuální přístup, kvalitní ošetření a dostupné ceny. Snažíme se svým pacientům zajistit moderní stomatologické technologie, které rozsah zubní péče rozšiřují, zvyšují její komfort a snižují bolestivost výkonů. Naším cílem je pomoci pacientům překonat strach z návštěvy zubního lékaře, který mnohokdy vede k odkladům potřebných návštěv zubní ordinace a k často zbytečným potížím a zákrokům. Prevence je tou nejlepší léčbou. Přijďte dřív, než bude pozdě.

Jak se objednat?
Telefonicky: +420 777 231 430

Vážení pacienti, dovolujeme si vás požádat v případě, že se nemůžete dostavit na ošetření ve stanoveném termínu, prosím dejte zprávu den předem, aby byla možnost objednat dalšího pacienta. Děkujeme velmi za pochopení.

Naše vybavení

• Extrakce zubů
  • Protetika

Nemoci

• zubní kaz
  • zánět zubního nervu (onemocnění zubní dřeně)
  • zánět dásní
  • prořezávající se zuby
  • obnažené zubní krčky
  • zničení části zubu
  • zánět v okolí hrotu kořene

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: lékař Marina Andreeva ošetření kořenových kanálků

K paní doktorce jsem se dostal ve velmi zbědovaném stavu, po třech probdělých nocích a s rozjetým hnisavým zánětem zubního nervu. Vytvořil se mi pod ani ne rok starou plombou z předchozí ordinace, kde mi odepsali, že by mne byli schopní ošetřit až za více než tři týdny. A ROZHODNĚ ne dříve. To jsem ve stavu, kdy jsem už třetí den v noci lezl po zdi bolestí a ani si na to nemohl vzít nějaký utišovák, přesně potřeboval slyšet. A tak jsem zoufale hledal, kde jinde by mi pomohli.

Telefonní číslo do této ordinace jsem našel na Internetu. Denně jsem chodil okolo a ani netušil, že tam nějaká je. Objednání k paní doktorce bylo otázkou jediného telefonátu. Velmi ochotně mne přijali. A dokázali si flexibilně najít čas na ošetření. V řádu hodin. Dokonce mi ještě zavolali, že se uvolnilo místo a mohu přijít o hodinu dřív. Ochota pomoci, lidskost, profesionalita. Paní doktorka je navíc velice pečlivá. Obával jsem se, že až odezní umrtvení, užiju si ještě další dějství, ale zatím vše v pohodě. Klobouk dolů. A doporučuji.

Lékař: lékař Marina Andreeva ošetření zubního kazu

Paní doktorka je velmi pečlivá a citlivá! Udělala mi dnes 3 zuby najednou (jedna se o spodni zuby 2, 3 a 4, mela jsem u nich uz odhalene krcky a kazy) a velmi pečlivě a velmi pěkně, je to k nerozeznani, v podstate mi krcky domodelovala cele znova tak, ze jsou jako puvodni pred lety a stejne, jako mam prirozene na druhe pulce ust. I při předchozí návštěvě (leden 2020) mi zachránila velmi špatný zub (dolni 6) - spatna plomba a velky kaz, bylo potreba vycistit vsechny kanalky, byl v nich zanet. Zub uz mel i z casti pryc sklovinu a hrozilo, ze se rozlomi. Nicmene pani doktorka mi behem prvni navstevy cisteni kanalku steny zubu zrekonstruovala a zub uz tak zpevnila. Zub to vydrzel, pri dalsi navsteve mi zub uz natrvalo vyplnila.

Lékař: lékař Marina Andreeva Korunka

Pani doktorku jsem již navštívila během půl roku více než 5x (2x korunka), vždy když vyjdou do dveří, vítá mě s příjemným úsměvem na tváři, po celou dobu je pozitivně naladena, velmi precizní a šikovna, v průběhu zákroku ji zajímá jestli je vše u me v pořádku. Za celou dobu zakroku jsem nezažila bolest ani neviděla kapličku krve. Spolu s mladou a sympatickou sestřičku tvoří super co-operativní duo. Objednavaci doba není dlouhá, cekarna je útulna, ordinace dobře vybavena. :)

Lékař: lékař Olena Rudiy Ulomeny zub a kontrola

Šikovnější zubařku než je paní Rudyi jsem v životě nezažila. Velmi vlidny, příjemný přístup, skvělá atmosféra a vše vám vysvětlí. Udělá si na vás čas, nic není zanedbáno.
    Paní doktorka je neskutečně šikovná, dodělávany zub - není poznat, že by vůbec byl ulomeny. Nádhera. Kéž by každý lékař byl tak zodpovědný jako paní zubarka.

lékař Olena Rudiy

Děkuji :)

Lékař: lékař Olena Rudiy

Po velmi špatné zkušenosti na jedné prestižní stomatologické klinice jsem se na doporučení své známé objednala k této paní doktorce. Přišla jsem s velkou bolestí zubu, který mě začal bolet po ošetření jiné stomatoložky. Přestože jsem chtěla zub vytrhnout, paní doktorka byla trpělivá a dokázala to, čemu já už příliš nevěřila, zub mi zachránila. Má k pacientovi lidský přístup, empatii a vstřícnost. Vše co provádí vysvětlí a ukáže. Po každém výkonu provede rtg, aby měla jistotu, že je vše v pořádku. Je opravdu velmi pečlivá a moc milá. Paní doktorce velice děkuji za její skvělou práci, protože mi pomohla od velké bolesti a mám k ní bezmeznou důvěrou. Je opravdu špičková profesionálka, ale i skvělý člověk. Můžu všem, kteří stále hledají dobrého stomatologa vřele doporučit, neboť u této paní doktorky máte jistotu, že jí jde na prvním místě o pacienta a o jeho pohodlí.
    Děkuji, Zuzana F.