Premium Dental Care

• klinika

Nejbližší zařízení

• K
    Lékař: MDDr. Oleksii Siedakov extrakce zubu

Pan doktor je vynikající stomatolog a zubní chirurg. Extrakce horních osmiček u něj proběhla v naprosté pohodě, bez komplikací a bolesti. Vše perfektně vysvětlil a zkontroloval. Z osobní zkušeností vím, že u tohoto zákroku hrozí komplikace, vše se musí pohlídat a dobrá volba stomatologa je důležitá. Pana doktora velice doporučuji pro jeho pečlivost, lidský přístup a zubařský um.

• M
    Lékař: MDDr. Oleksii Siedakov chirurgická extrakce zubu

Profesionální, pečlivý, empatický stomatolog. Z extrakce zubu moudrosti jsem měla velké obavy, ale všechno (včetně hojení) proběhlo bezbolestně a rychle. Pana doktora můžu opravdu doporučit!

• S
    Lékař: MDDr. Maryna Pivoňková Jiný

Paní doktorka se mne ujala ,přestože nejsem její pacient. Můj lékař byl na dovolené a já jsem potřebovala akutní ošetření. Zákrok byl složitý a ona ho zvládla s bravurou,rychle a precizně. Je velice empatická a naprosto profesionální .

• P
    Lékař: MDDr. Oleksii Siedakov chirurgická extrakce zubu

Chtěla bych poděkovat panovi MDDr. Oleksii Siedakovu, který velice pečlivě provedl chirurgickou extrakci retinovaného zubu moudrosti. Operace trvala cca 40 minut a bylo to úplně bez bolesti. Pan doktor měl lidský a pozitivní přistup a občas se ptal na mou kondici. Po extrakci zubu jsem kontaktovala telefonicky ohledně dílčích otázek a on vždy rado odpověděl. Nakonec, měla jsem ještě kontrolní vyšetření zubu zadarmo. Mám jenom nejlepší vzpomínky z dané ne nejpříjemější procedury, a to díky MDDr. Oleksii Siedakovu.

• L
    Lékař: MDDr. Natalia Siedakova ošetření zubního kazu

Diky teto pani doktorce je navsteva zubare opravdu prijemna. Je velice citliva, empaticka, mila a pecliva. Jeji pristup k lidem i jeji prace jsou perfektni. K pani doktorce jsem presla na doporuceni a to davam rada i ja.

• J
    Lékař: MDDr. Natalia Siedakova keramické korunky

Paní doktorka je velice milá a pečlivá. Veškeré výkony dopředu vysvětlí a je otevřena jakýmkoliv dotazům. Ošetřila mi několik problémových zubů - vždy kvalitně. S korunkou si paní doktorka doslova vyhrála a zpracování je natolik precizní, že to ani nelze porovnat s výsledky práce mé předchozí stomatoložky... Děkuji a doporučuji!

• A
    Lékař: MDDr. Maryna Pivoňková Jiný

Paní doktorka je prostě vynikající, příjemná a profesionální. Měl jsem strašnou bolest a ona mě vzala mimo ordinační hodiny, což nikdo jiny vůbec nechtěl. Odborně vyšetřila, poradila a provedla veškeré potřebné úkony. Doporučuji všem!

• R
    Lékař: MDDr. Maryna Pivoňková Jiný

Při prohlídkách i výkonech na mne paní doktorka Pivoňková působí velmi profesionálně a precizně. Také je vstřícná a nemá problém s dotazy. Na všechno ochotně odpoví a umí srozumitelně vysvětlit i odborné záležitosti, což je pro mne také důležitým faktorem ve způsobu, jakým ošetřujícího lékaře vnímám.

• P
    Lékař: MDDr. Maryna Pivoňková Jiný

Paní doktorku jsem navštívil několikrát a vždy mi byla poskytnuta naprosto excelentní péče. Při první návštěvě udělala rentgen a určila problematické zuby. Před jakýmkoli zákrokem/ošetřením mě velice podrobně informovala o tom, co bude dělat společně s popisem zákroku na rentgenovém snímku, takže jsem i potom v křesle věděl, co se děje. To mě uklidnovalo. Při ošetřování jsem nikdy dříve nazazil šetrnějšího doktora. Paní doktorka velice dbá na to, aby ošetření bylo co nejméně bolestivé.:) Po ošetření velice podrobně a názorně vysvětlí průběžnou péči o zuby. Jsem rád, že jsem v péči právě paní doktorky Pivoňkové a už bych nenechal nikoho jiného, aby se o mé zuby staral.

• N
    Lékař: MDDr. Oleksii Siedakov zubní vyšetření

U pana doktora Siedakova jsem absolvovala asi před rokem vstupní konzultaci ohledně parodontozy. Vše mi bylo vysvětleno, mohu konstatovat, že to bylo nadstandardní vyšetření. Další ošetření prováděla paní doktorka Siedakova.
    Nyní v době nepřítomnosti p. doktorky jsem byla na kontrolním vyšetření u pana doktora Siedakova a opět naprostá spokojenost. Všem doporučuji, můžete mluvit o štěstí, když se zde objednáte. Vstřícný přístup, bezbolestnost je tady samozřejmostí. Neumannová

• Došlo k chybě, zkuste to znovu