Premium Dental Care

(53 názorů)

O nás

Ordinace

Premium Dental Care

Pobřežní 620/3

180 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Oleksii Siedakov

  Zubař, MDDr.

  • P
   Umístění: Premium Dental CareSlužby: chirurgická extrakce zubu

   Chtěla bych poděkovat panovi MDDr. Oleksii Siedakovu, který velice pečlivě provedl chirurgickou extrakci retinovaného zubu moudrosti. Operace trvala cca 40 minut a bylo to úplně bez bolesti. Pan doktor měl lidský a pozitivní přistup a občas se ptal na mou kondici. Po extrakci zubu jsem kontaktovala telefonicky ohledně dílčích otázek a on vždy rado odpověděl. Nakonec, měla jsem ještě kontrolní vyšetření zubu zadarmo. Mám jenom nejlepší vzpomínky z dané ne nejpříjemější procedury, a to díky MDDr. Oleksii Siedakovu.

  • N
   Umístění: Premium Dental CareSlužby: zubní vyšetření

   U pana doktora Siedakova jsem absolvovala asi před rokem vstupní konzultaci ohledně parodontozy. Vše mi bylo vysvětleno, mohu konstatovat, že to bylo nadstandardní vyšetření. Další ošetření prováděla paní doktorka Siedakova.
   Nyní v době nepřítomnosti p. doktorky jsem byla na kontrolním vyšetření u pana doktora Siedakova a opět naprostá spokojenost. Všem doporučuji, můžete mluvit o štěstí, když se zde objednáte. Vstřícný přístup, bezbolestnost je tady samozřejmostí. Neumannová

  Podívejte se na všechny názory (37) na lékaře


 • Natalia Siedakova

  Zubař, MDDr.

  • L
   Umístění: Premium Dental CareSlužby: ošetření zubního kazu

   Diky teto pani doktorce je navsteva zubare opravdu prijemna. Je velice citliva, empaticka, mila a pecliva. Jeji pristup k lidem i jeji prace jsou perfektni. K pani doktorce jsem presla na doporuceni a to davam rada i ja.

  • J
   Umístění: Premium Dental CareSlužby: keramické korunky

   Paní doktorka je velice milá a pečlivá. Veškeré výkony dopředu vysvětlí a je otevřena jakýmkoliv dotazům. Ošetřila mi několik problémových zubů - vždy kvalitně. S korunkou si paní doktorka doslova vyhrála a zpracování je natolik precizní, že to ani nelze porovnat s výsledky práce mé předchozí stomatoložky... Děkuji a doporučuji!

  Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře