Premium Dental Care

(35 názorů)

Premium Dental Care

Pobřežní 620/3

180 00 , Praha , hl. město Praha

Jsme moderní stomatologické centrum poskytující služby nejvyšší kvality různého stupně obtížnosti - od dentální hygieny a ošetření zubního kazu, až po komplexní estetické rekonstrukce chrupu a složité stomatochirurgické výkony.

Spokojenost pacienta je pro nás prioritou. Věnujeme vám tolik času, kolik potřebujete.

Vážíme si vašeho času. U nás nebudete čekat, ošetření proběhne v předem domluveném termínu, který vám bude vyhovovat. Po předchozí domluvě se dá provést více zákroků během jednoho dne, i o víkendu. Akutní případy lze po předchozí domluvě ošetřit tentýž den po ordinační době nebo o víkendu.
Zaručujeme vám úplné soukromí a diskrétní prostředí.

Pojďme spolu k úsměvu vašich snů!
Těšíme se na vás!

• zubní kaz

Typ zařízení

• klinika

Lékař: Dr. Oleksii Siedakov extrakce zubu

Rychle, profesionalni, bez bolesti a s durazem vse potrebne vysvetlit. Prijemny peronal i prostredi.

Lékař: Dr. Oleksii Siedakov implantace zubu

Pán doktor je velice ochotný a pečlivý. Vše podrobně vysvětlil a zákrok proběhl v pořádku. Pána doktora můžu všem opravdu doporučit.

Lékař: Dr. Oleksii Siedakov konzultace

Skvělé!! Jsem klientkou této kliniky už několik let, jsou zde nejpečlivější zubaři, jaké jsem kdy potkala. Všechny problémy se daří odhalit včas, případné zákroky dopadly vždy výborně. Velká vstřícnost v akutních případech a to nehledě na nabitý rozvrh. Poslední zkušenost mi vyrazila dech: potřebovala jsem detailní kontrolu před plánovanou transplantací, včetně několika rentgenových snímků. Po téměř hodinové práci si pan doktor odmítl vzít honorář. Cítím velkou vděčnost.

Lékař: Dr. Oleksii Siedakov extrakce zubu

Pan doktor je vynikající stomatolog a zubní chirurg. Extrakce horních osmiček u něj proběhla v naprosté pohodě, bez komplikací a bolesti. Vše perfektně vysvětlil a zkontroloval. Z osobní zkušeností vím, že u tohoto zákroku hrozí komplikace, vše se musí pohlídat a dobrá volba stomatologa je důležitá. Pana doktora velice doporučuji pro jeho pečlivost, lidský přístup a zubařský um.

Lékař: Dr. Oleksii Siedakov chirurgická extrakce zubu

Profesionální, pečlivý, empatický stomatolog. Z extrakce zubu moudrosti jsem měla velké obavy, ale všechno (včetně hojení) proběhlo bezbolestně a rychle. Pana doktora můžu opravdu doporučit!

Lékař: MDDr. Maryna Pivoňková Jiný

Paní doktorka se mne ujala ,přestože nejsem její pacient. Můj lékař byl na dovolené a já jsem potřebovala akutní ošetření. Zákrok byl složitý a ona ho zvládla s bravurou,rychle a precizně. Je velice empatická a naprosto profesionální .

Lékař: Dr. Oleksii Siedakov chirurgická extrakce zubu

Chtěla bych poděkovat panovi MDDr. Oleksii Siedakovu, který velice pečlivě provedl chirurgickou extrakci retinovaného zubu moudrosti. Operace trvala cca 40 minut a bylo to úplně bez bolesti. Pan doktor měl lidský a pozitivní přistup a občas se ptal na mou kondici. Po extrakci zubu jsem kontaktovala telefonicky ohledně dílčích otázek a on vždy rado odpověděl. Nakonec, měla jsem ještě kontrolní vyšetření zubu zadarmo. Mám jenom nejlepší vzpomínky z dané ne nejpříjemější procedury, a to díky MDDr. Oleksii Siedakovu.

Lékař: MDDr. Natalia Siedakova ošetření zubního kazu

Diky teto pani doktorce je navsteva zubare opravdu prijemna. Je velice citliva, empaticka, mila a pecliva. Jeji pristup k lidem i jeji prace jsou perfektni. K pani doktorce jsem presla na doporuceni a to davam rada i ja.

Lékař: MDDr. Natalia Siedakova keramické korunky

Paní doktorka je velice milá a pečlivá. Veškeré výkony dopředu vysvětlí a je otevřena jakýmkoliv dotazům. Ošetřila mi několik problémových zubů - vždy kvalitně. S korunkou si paní doktorka doslova vyhrála a zpracování je natolik precizní, že to ani nelze porovnat s výsledky práce mé předchozí stomatoložky... Děkuji a doporučuji!

Lékař: MDDr. Maryna Pivoňková Jiný

Paní doktorka je prostě vynikající, příjemná a profesionální. Měl jsem strašnou bolest a ona mě vzala mimo ordinační hodiny, což nikdo jiny vůbec nechtěl. Odborně vyšetřila, poradila a provedla veškeré potřebné úkony. Doporučuji všem!