Služby

O nás

Jsme moderní stomatologické centrum poskytující služby nejvyšší kvality různého stupně obtížnosti - od dentální hygieny a ošetření zubního kazu, až po komplexní estetické rekonstrukce chrupu a složité stomatochirurgické výkony.

Spokojenost pacienta je pro nás prioritou. Věnujeme vám tolik času, kolik potřebujete.

Vážíme si vašeho času. U nás nebudete čekat, ošetření proběhne v předem domluveném termínu, který vám bude vyhovovat. Po předchozí domluvě se dá provést více zákroků během jednoho dne, i o víkendu. Akutní případy lze po předchozí domluvě ošetřit tentýž den po ordinační době nebo o víkendu.
Zaručujeme vám úplné soukromí a diskrétní prostředí.

Pojďme spolu k úsměvu vašich snů!
Těšíme se na vás!
Přečtěte si více

Pobřežní 620/3, Praha 180 00
Premium Dental Care logo
Zobrazit více

Specialisté

Názory o lékařích (43)

MDDr. Viliam Glonek ošetření zubního kazu

Připravte se na jízdu! Pan doktor Vas ohromí! Neuvěřitelně přijemné jednání jen dokumentuje skromnost v profesionální “ opravě” všech předchozích stomatologů pracujících na kasu. Jako restaurátor si troufám vyhodnotit nápravu našich hříchů od pana doktora jako vynikající! Žádná vynaložená koruna a čas není lépe zhodnocena než v této praxi. Kdo se ma rád, bude mít rád i doktora Glonka! Ivo Kvitek

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Dr. Oleksii Siedakov extrakce zubu

Extrakce osmičky byla úplně bezbolestná. Pan doktor je velmi pečlivý a zajímá se o pacienta, aby se cítil v průběhu zásahu dobře.

Bc. Svetlana Mkrtumiants dentální hygiena

Paní doktorka je velmi milá, šikovná a pečlivá. Dentální hygiena proběhla bez bolesti a v naprostém pořádku. Všem doporučuju.

MDDr. Viliam Glonek ošetření kořenových kanálků

Pan doktor Glonek je velmi příjemný,milý a optimisticky nastavený člověk. Věnoval se mně naprosto úžasně,všechno mi vysvětlil,ošetření mám za sebou několikáté,vždy stoprocentně bezbolestné (včetně vpichu anestezie) a naprosto profesionální,s vynikajícími výsledky. Jsem absolutně spokojena a velmi doporučuji pana doktora Glonka zejména těm pacientům,kteří se zákroků u zubaře bojí. Je mi 43 let a poprvé v životě si chodím k zubaři odpočinout. Věra Kvítek

Dr. Oleksii Siedakov chirurgická extrakce zubu

Maximálně doporučuji. U pana doktora Siedakova jsem podstoupil extrakci všech osmiček a vše proběhlo perfektně. Měl jsem z toho velký strach z vyprávění známých, ale pan doktor je neuvěřitelně pečlivý. Bojím se jehel, ale anestezie mi byla aplikována tak, že jsem v podstatě ani necítil, že to již mám za sebou. Vždy mi se vším vyšli vstříc. Jsem velmi rád, že jsem se rozhodl si připlatit a dojet na výkony do Prahy, než je provést zdarma u smluvních zubařů pojišťovny v Plzni. Šikovnějšího stomatochirurga nenajdete.

Dr. Oleksii Siedakov Jiný

Pečlivý, šikovný a příjemný doktor, vše vysvětlí, nikam nepospíchá. Totéž i jeho kolega. Velké plus je i skvělá komunikace recepce, rychlé objednání, hezká ordinace.

Dr. Oleksii Siedakov Jiný

Chtěla bych poděkovat panovi MDDr. Oleksii Siedakovu,doktor mi udělal extrakce 6 zubů a cystu, je jediný, kdo stanovil správnou diagnózu a zavázal se mi pomoci) Při extrakci zubu byl lékař velmi pozorný, na vše se podrobně vyptával a svou práci vykonával velmi pečlivě a bezbolestně) Po operaci lékař volal, zajímal se a celý proces sledoval) Tohoto lékaře vřele doporučuji všem, s ním budete mít ten nejlepší úsměv a zdravé zuby) Ode dneška budu já, moji příbuzní a přátelé ošetřovat zuby výhradně u Oleksiy Sedakova) Toto je zubař s velkým písmenem)

Pana doktora velice doporučuji pro jeho pečlivost, lidský přístup a zubařský um.Jsem moc ráda, že jsou v Praze tak šikovní lékaři a bylo moc fajn spolupracovat)

Dr. Oleksii Siedakov Jiný

Pana doktora jsem si našla na základě šíře jeho odbornosti (u dosavadní zubařky jsme narazily na její limit v tomto ohledu) a výborných referencí. Ač to mám do ordinace poměrně daleko, vyplatí se mi jezdit sem... Již po prvním zákroku jsem získala k panu doktorovi plnou důvěru a vlastně už nemám ani žádné obavy před zákroky, jako se stávalo dříve. I náročnější stomatochirurgické operace dokáže srozumitelně vysvětlit, názorně vše ukázat před i po zákroku, v průběhu operace nic nebolí, neustále se ujišťuje, zda je vše v pořádku a nezanedbává kontroly. Klient má u pana doktora pocit, že je o něj skutečně dobře a profesionálně postaráno. I ostatní personál je moc milý a prostory příjemné. Moc doporučuji!

Dr. Oleksii Siedakov extrakce zubu

Rychle, profesionalni, bez bolesti a s durazem vse potrebne vysvetlit. Prijemny peronal i prostredi.

Dr. Oleksii Siedakov implantace zubu

Pán doktor je velice ochotný a pečlivý. Vše podrobně vysvětlil a zákrok proběhl v pořádku. Pána doktora můžu všem opravdu doporučit.