O nás

Jsme moderní stomatologické centrum poskytující služby nejvyšší kvality různého stupně obtížnosti - od dentální hygieny a ošetření zubního kazu, až po komplexní estetické rekonstrukce chrupu a složité stomatochirurgické výkony.

Spokojenost pacienta je pro nás prioritou. Věnujeme vám tolik času, kolik potřebujete.

Vážíme si vašeho času. U nás nebudete čekat, ošetření proběhne v předem domluveném termínu, který vám bude vyhovovat. Po předchozí domluvě se dá provést více zákroků během jednoho dne, i o víkendu. Akutní případy lze po předchozí domluvě ošetřit tentýž den po ordinační době nebo o víkendu.
Zaručujeme vám úplné soukromí a diskrétní prostředí.

Pojďme spolu k úsměvu vašich snů!
Těšíme se na vás!
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (40)

MDDr. Viliam Glonek ošetření kořenových kanálků

Pan doktor Glonek je velmi příjemný,milý a optimisticky nastavený člověk. Věnoval se mně naprosto úžasně,všechno mi vysvětlil,ošetření mám za sebou několikáté,vždy stoprocentně bezbolestné (včetně vpichu anestezie) a naprosto profesionální,s vynikajícími výsledky. Jsem absolutně spokojena a velmi doporučuji pana doktora Glonka zejména těm pacientům,kteří se zákroků u zubaře bojí. Je mi 43 let a poprvé v životě si chodím k zubaři odpočinout. Věra Kvítek

Dr. Oleksii Siedakov chirurgická extrakce zubu

Maximálně doporučuji. U pana doktora Siedakova jsem podstoupil extrakci všech osmiček a vše proběhlo perfektně. Měl jsem z toho velký strach z vyprávění známých, ale pan doktor je neuvěřitelně pečlivý. Bojím se jehel, ale anestezie mi byla aplikována tak, že jsem v podstatě ani necítil, že to již mám za sebou. Vždy mi se vším vyšli vstříc. Jsem velmi rád, že jsem se rozhodl si připlatit a dojet na výkony do Prahy, než je provést zdarma u smluvních zubařů pojišťovny v Plzni. Šikovnějšího stomatochirurga nenajdete.

Dr. Oleksii Siedakov Jiný

Pečlivý, šikovný a příjemný doktor, vše vysvětlí, nikam nepospíchá. Totéž i jeho kolega. Velké plus je i skvělá komunikace recepce, rychlé objednání, hezká ordinace.

Dr. Oleksii Siedakov Jiný

Chtěla bych poděkovat panovi MDDr. Oleksii Siedakovu,doktor mi udělal extrakce 6 zubů a cystu, je jediný, kdo stanovil správnou diagnózu a zavázal se mi pomoci) Při extrakci zubu byl lékař velmi pozorný, na vše se podrobně vyptával a svou práci vykonával velmi pečlivě a bezbolestně) Po operaci lékař volal, zajímal se a celý proces sledoval) Tohoto lékaře vřele doporučuji všem, s ním budete mít ten nejlepší úsměv a zdravé zuby) Ode dneška budu já, moji příbuzní a přátelé ošetřovat zuby výhradně u Oleksiy Sedakova) Toto je zubař s velkým písmenem)

Pana doktora velice doporučuji pro jeho pečlivost, lidský přístup a zubařský um.Jsem moc ráda, že jsou v Praze tak šikovní lékaři a bylo moc fajn spolupracovat)

Dr. Oleksii Siedakov Jiný

Pana doktora jsem si našla na základě šíře jeho odbornosti (u dosavadní zubařky jsme narazily na její limit v tomto ohledu) a výborných referencí. Ač to mám do ordinace poměrně daleko, vyplatí se mi jezdit sem... Již po prvním zákroku jsem získala k panu doktorovi plnou důvěru a vlastně už nemám ani žádné obavy před zákroky, jako se stávalo dříve. I náročnější stomatochirurgické operace dokáže srozumitelně vysvětlit, názorně vše ukázat před i po zákroku, v průběhu operace nic nebolí, neustále se ujišťuje, zda je vše v pořádku a nezanedbává kontroly. Klient má u pana doktora pocit, že je o něj skutečně dobře a profesionálně postaráno. I ostatní personál je moc milý a prostory příjemné. Moc doporučuji!

Dr. Oleksii Siedakov extrakce zubu

Rychle, profesionalni, bez bolesti a s durazem vse potrebne vysvetlit. Prijemny peronal i prostredi.

Dr. Oleksii Siedakov implantace zubu

Pán doktor je velice ochotný a pečlivý. Vše podrobně vysvětlil a zákrok proběhl v pořádku. Pána doktora můžu všem opravdu doporučit.

Dr. Oleksii Siedakov konzultace

Skvělé!! Jsem klientkou této kliniky už několik let, jsou zde nejpečlivější zubaři, jaké jsem kdy potkala. Všechny problémy se daří odhalit včas, případné zákroky dopadly vždy výborně. Velká vstřícnost v akutních případech a to nehledě na nabitý rozvrh. Poslední zkušenost mi vyrazila dech: potřebovala jsem detailní kontrolu před plánovanou transplantací, včetně několika rentgenových snímků. Po téměř hodinové práci si pan doktor odmítl vzít honorář. Cítím velkou vděčnost.

Dr. Oleksii Siedakov extrakce zubu

Pan doktor je vynikající stomatolog a zubní chirurg. Extrakce horních osmiček u něj proběhla v naprosté pohodě, bez komplikací a bolesti. Vše perfektně vysvětlil a zkontroloval. Z osobní zkušeností vím, že u tohoto zákroku hrozí komplikace, vše se musí pohlídat a dobrá volba stomatologa je důležitá. Pana doktora velice doporučuji pro jeho pečlivost, lidský přístup a zubařský um.

Dr. Oleksii Siedakov chirurgická extrakce zubu

Profesionální, pečlivý, empatický stomatolog. Z extrakce zubu moudrosti jsem měla velké obavy, ale všechno (včetně hojení) proběhlo bezbolestně a rychle. Pana doktora můžu opravdu doporučit!

Kontakt

Pobřežní 620/3, Praha 180 00