Gynekologické vyšetření Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „S návštěvou jsem velmi spokojená. Z návštěvy jsem byla nervózní, ale hned, jak jsem vstoupila dovnitř, zjistila jsem, že se nemám čeho obávat. Více

Branická 479/21, Praha Mapa

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Neplodnost

2 500 Kč

• „Po dlouhé době jsem se setkala s lékařem,který má lidský přístup,je empatický,pečlivý a vše pečlivě vysvětlí. V ordinaci jsem se cítila velmi dobře. Pan doktor je velice milý.Doporučuji!! Více

Hnězdenská 2, Praha Mapa

Soukromá gynekologická ordinace

Gynekologické vyšetření

400 Kč

• „Dle mé zkušenosti je pan doktor Luboš Karásek nejen dobrý lékař, ale i člověk. Z návštěvy jsem měla panickou hrůzu a několik let ji odkládala. Velmi mi pomohla jeho empatie, pochopení a psychická podpora, díky které jsem k němu nabyla důvěry a vyšetření se odvážila vůbec podstoupit. Po celou dobu jsem se cítila maximálně respektována, do ničeho a nic mi nenutil a neustále se ujišťoval, zda necítím bolest. I přes to, že to se mnou nemohlo být lehké, výborně zvládl moji paniku a významně mi pomohl snížit můj strach z příští návštěvy. Jsem mu opravdu moc vděčná. Více

Vedení těhotenství

4 500 Kč

• „Хороший специалист и человек! Приятна в общении, хорошо все объясняет и отвечает на все вопросы. Умеет найти индивидуальный подход :) побольше бы таких врачей! Více

Medicinské a estetické centrum Markin

• „Nejlepší klinika a gynekolog v Praze. Dekuji za 6 let klidu a té nejlepší úrovně. Opět jsem obdržela kompletní vyšetření za 15 minut v nejpohodlnějších podmínkách. Více

Praha 6, Žukovského 888/2, centrum Delta A, 5.patro, Praha Mapa

Gynekologická ambulance- centrum Delta A

Medicinské a estetické centrum Markin

• „K paní doktorce jsem šla s akutním problémem, který bylo nutné ihned řešit. Moje gynekologická ambulance mě bohužel odmítla okamžitě přijmout. K paní doktorce jsem rovnou přešla. :) Vše proběhlo, jak mělo. Více

• Gynekolog

Medicinské a estetické centrum Markin

• „S panem doktorem jsem maximálně spokojena již mnoho let. Vždy profesionální a lidský přístup. Mohu jen doporučit!

Kateřinská 7/1526, Praha Mapa

Gynprofi s.r.o.

• „Pana doktora mohu vřele doporučit. Gynekolog, člověk, co si na nic nehraje, tudíž mu můžete v klidu říct vše, co Vás trápí. Rád Vás vyslechne a poradí. Nic nezanedbá a se vším Vám pomůže. Sestřičky taktéž, velmi milé. Není nač si stěžovat. :-) Více

Jičínská 8, Praha Mapa

Medica Flora s.r.o.

• „V péči pana doktora Hašlíka jsem byla od začátku těhotenství až do porodu. Je to skvělý odborník, který má navíc úžasně lidský přístup ke svým pacientům. Všechny výsledky vyhodnocuje vždy komplexně, zbytečně nestresuje, ale naopak dokáže rozptýlit obavy, uklidnit a povzbudit. Po celou dobu těhotenství jsem věděla, že jsem pod tou nejlepší kontrolou a mohu mu maximálně důvěřovat. Díky němu proběhl i porod bez komplikací a na celé těhotenství mám tak samé krásné vzpomínky. Pan doktor je absolutní profesionál a zároveň moc příjemný člověk, kéž by takových lékařů bylo víc. Více

Platnéřská 11, Praha Mapa

Gyn-H s.r.o.

Podolské nábřeží 157, Praha Mapa

Ústav pro péči o matku a dítě

• „Pan prim. Kolek, je naprostá kapacita! Již k němu chodím pár let a jsem naprosto spokojená. Vše vysvětlí, má pochopení a je stále usměvavý Sestřičky příjemné a milé prostředí krásné! 100% doporučuji Více

Opatovská 1763, Praha Mapa

Poliklinika Opatovská

• Onkolog, Gynekolog

„Paní doktorka je velmi citlivá, příjemná a vysvětlí veškeré dotazy. Velmi dbá na prevenci. Neměnila bych.

Kateřinská 7/1526, Praha Mapa

Gynprofi s.r.o.

• „Pani doktorku mohu jenom doporucit. Velmi ocenuji nejen jeji milou povahu,ale hlavne jeji znalosti a dovednosti a neskutecnou trpelivost,kterou s pacienty ma. Po predchozi spatne zkusenosti diky pani doktorce vim, ze kazde prohlidky se clovek nemusi bat. Pani doktorce dekuji za vse,co pro me udelala a stale dela Více

Pražská 375, Dobřichovice Mapa

Soukromá gynekologická ordinace

• „K panu doktorovi chodím necelý rok, nemůžu si na nic stěžovat. A paní sestřička velice hodná a příjemná.

Chodovická 10/484, Praha Mapa

GYNOSAN, s.r.o.

• „K paní doktorce chodím dlouhá léta. Je to skutečný profesionál s obrovskými zkušenostmi, velmi milá a lidská. Vždy jsem vše v této oblasti řešila s ní a nikdy mě neposlala s jakýmkoliv přidruženým problémem jinam. Je zároveň fantastický porodník, takže jsem s ní i rodila. Respektuje přání rodičky a je velmi empatická. Obrovskou výhodou je, že má ženu v péči až do porodu a není potřeba trávit dlouhé hodiny v čekárnách poradny v porodnici. Více

Stamicova 1968, Praha Mapa

Vaše gynekologie s.r.o.

• „Nejlepší lékař jakého nyní mám.Dnes jsem u něj byla a jsem unešena jeho přístupem,profesionalitou a pečlivostí.Udělal mi všechny vyšetření k prevenci.Jak jsem se ta bála jí tak jsem šla potěšena odtamtud. Více

Čumpelíkova 1764/2, Praha Mapa

Poliklinika Čumpelíkova s.r.o.

• „Výborná a profesionální paní doktorka, ve kterou mám plnou důvěru a jako bonus ještě vždycky usměvavá sestřička.

GYO sro,Praha7, Dukelských hrdinů 406/23, Praha Mapa

Gynekologická ordinace

• „Vazene damy, nechapu tady ty negativni recenze na pani doktorku Nacovskou. Ja jsem byla vcera u pani doktorky poprve(cekam sve prvni miminko) a byla jsem opravdu velmi spokojena. Pani doktorka je fakt profik, vsechno vysvetli, odpovi ochotne na vsechny otazky. Vysetreni vubec nebolelo, miminko mi ukazovala na ultrazvuku a take si se mnou povidala o me profesi, coz teda me vzdycky potesi, kdyz se nekdo takhle zajima. Takze pani doktorku mohu vsem jen doporucit. Více

Dukelských hrdinů 23, Praha Mapa

Gynekologická ordinace