Rentgen zubů Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „První návštěvas pozitivním dojmem. Pan doktor detailně popsal obsah problémů a možnosti řešení. S návštěvou jsem spokojená. Doporučuji! Více

Šustova 2, Praha Mapa

Novastom S.R.O.

od 50 kč

• „Velmi vstřícný a milý přístup a profesionální vyšetření s cílem pomoci. Výborná komunikace a jasné vysvětlení. Mohu jen doporučit. Více

Generála Janouška 18/844, Praha Mapa

CHYVEDENT s.r.o.

Hrazeno pojišťovnou

• „I went for initial investigation which was surprisingly nice. There was a small delay she asked for patience in person. The first impression was really good with her and with her assistant too, there are both really professional and kind. I felt like treated as an other human not as an other client by numbers. I was told everything and all the details were explained I felt like I was part of the examination not only the subject of it. Více

Dlouhá 39, Praha Mapa

Karolinum dentální centrum

od 1 kč

• „Pán doktor je velice ochotný a pečlivý. Vše podrobně vysvětlil a zákrok proběhl v pořádku. Pána doktora můžu všem opravdu doporučit. Více

Pobřežní 620/3, Praha Mapa

Premium Dental Care

od 80 kč

• „Tohle hodnocení můžu s čistým svědomím říci, že je na celou kliniku jako takovou/všechny zubaře, kteří tam kdy prošli nebo tam stále jsou, protože jsem měla to "štěstí", že sem trefovala zrovna ty, co po nějakém čase odešli/ otěhotněli apod., takže jsem jich vystřídala opravdu více. Nejdřív sem se toho bála, ale nakonec jsem zjistila, že jsou všichni stejně kvalitní a jejich péče je s jinými zařízeními např. mimopražskými nesrovnatelná. Zájem, odbornost, pečlivost, doporučení na jiná specializovaná pracoviště, pokud je nějaký problém, apod. a celkově neustálá aktivita, nikdy to není jen prohlídka ve stylu, že bych sedla, nic se nedělo a zas bych šla. Minimálně proběhne alespoň rada, jak co zlepšit, co by bylo do budoucna dobré apod.a to naprosto nenásilným způsobem. Snad se nic nezmění a bude to stále tak špičkové. Děkuji za existenci tohoto týmu. Více

Pelušková 1405, Praha Mapa

Denté Clinic Prague, s.r.o.

od 890 kč

• „Byla jsem behem svatku na ošetření s velmi bolestivým zubem . Na klinice me objednali hned na druhy den.Pan doktor i sestřička velice příjemní.Bezbolestne ošetřeny kanálky pod mikroskopem a behem dvou návštěv problem vyřešen. Více

Dělnická 8, Praha Mapa

Dentální centrum Rosmarin

• „Byla jsem perfektně ošetřena v ambulabci pana doktora Musila-čistění zubních kanálků. Pan doktor i jeho sestřička byli velice profesionální a nepředstavuji si lepší přístup. Moje obavy z výkonu byly zbytečné. Mnohikrát děkuji Astrid T Více

Bechyňova 3, Praha Mapa

MDDr. Jakub Musil

• „K paní doktorce jsem se dostal ve velmi zbědovaném stavu, po třech probdělých nocích a s rozjetým hnisavým zánětem zubního nervu. Vytvořil se mi pod ani ne rok starou plombou z předchozí ordinace, kde mi odepsali, že by mne byli schopní ošetřit až za více než tři týdny. A ROZHODNĚ ne dříve. To jsem ve stavu, kdy jsem už třetí den v noci lezl po zdi bolestí a ani si na to nemohl vzít nějaký utišovák, přesně potřeboval slyšet. A tak jsem zoufale hledal, kde jinde by mi pomohli. Telefonní číslo do této ordinace jsem našel na Internetu. Denně jsem chodil okolo a ani netušil, že tam nějaká je. Objednání k paní doktorce bylo otázkou jediného telefonátu. Velmi ochotně mne přijali. A dokázali si flexibilně najít čas na ošetření. V řádu hodin. Dokonce mi ještě zavolali, že se uvolnilo místo a mohu přijít o hodinu dřív. Ochota pomoci, lidskost, profesionalita. Paní doktorka je navíc velice pečlivá. Obával jsem se, že až odezní umrtvení, užiju si ještě další dějství, ale zatím vše v pohodě. Klobouk dolů. A doporučuji. Více

Pod Klamovkou 472/7, Praha Mapa

Zubní ordinace CLINIC familydent s.r.o.

1 500 Kč

• „Naprosto skvělá zkušenost i když důvod návštěvy nebyl až tak moc příjemný - extrakce osmičky. Skutečná profesionalita s velkou empatií. Doporučuji! Více

Krakovska 7, Praha Mapa

Ideal Smile s.r.o.

od 1 500 kč

• „Paní doktorka je vzácná bytost mám jí moc ráda a opravdu umí. Zpravila mi zuby na jedničku. Je moc milá hodná. Pomohla několika mým přátelům ochotně je vzala a oni si jí nemohou také vynachválit. Moc děkuji že jste Více

Na Hlavní silnici 155, Kněževes Mapa

Zubni ordinace Kněževes

100 Kč

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„My experience is after just two visits, however I left very happy with MDDr. Aula Shahidi every time. She took her time and give me the feeling that she did all she could for my well-being. On top of that she comunicted everything clearly and was very gentle :) I'll be coming back. Více

Sokolská 1662/35, Praha Mapa

Laila Clinic

• „Nejlepší a hlavně nejtrpělivější lékařka.Opravdu velké díky za snahu pomoci,za podrobné vysvětlení a vůbec,celkovâ péče skvělá.Děkuji za svého syna Michala Více

Praha, Praha Mapa

1 000 Kč

• Zubař, Parodontolog

„Pan doktor Jurčenko je velice precizní a ohleduplný stomatochirurg, přičemž se nebojí a zvládá i náročné chirurgické zásahy, jako je resekce kořene u podebrané stoličky nebo oprava rozsáhlé výplně. U jednoho zubu jsem záchranu sám vzdal. Pan doktor mě podrobně seznámil s průběhem voperovaní implantátu, soubor operací a kontrol jsem podstoupil a nyní mi již roky implantát bez problémů slouží. Více

Trojická 1910/7, Praha Mapa

KVALIDENT s.r.o.

180 Kč

• Zubař, Ostatní, Dentální hyg… ienistka, hygienista Více

„Pana doktora musím doporučit! Šla jsem na extrakci zubu moudrosti. Bála jsem se jako nikdy, ale pan doktor má velmi lidský přístup a vůbec to nebolelo, takže mé obavy byly zbytečné! Se sestřičkou tvoří skvělý tým a je s nimi legrace! Rozhodně doporučuji i pokud plánujete návštěvu s malými dětmi. Více

Dukelských Hrdinů 10, Strossmayerovo náměstí, Praha Mapa

Manhartova ZUBÁRNA

• „Moderní ordinace a její vybavení, objednání na čas bez čekání, nejnovější způsoby léčby... a hlavně nejmilejší a nejšetrnější zubařka, jakou znám. Dříve jsem se návštěvy zubaře vždy obávala, ale poté, co jsem přešla k MDDr. Janě Dolečkové, jsem naprosto v klidu - i když jdu na trhání zubů moudrosti (nikdy bych nevěřila, že i tento výkon může být tak rychlý a naprosto bez bolesti). Ráda bych vyzdvihla především naprosto profesionální a lidský přístup, vše je jasně a názorně vysvětleno ještě před zákrokem a samotný výkon je naprosto bezbolestný. Za paní doktorkou bych jezdila i přes půl republiky, jiného zubaře už nechci. Chodíme k ní celá rodina včetně našeho ročního prcka. Více

Vodnická 531/44, Praha Mapa

DENT 11 s.r.o.

• „Velice příjemná paní doktorka, nikdy u ní nic nebolí a je neuvěřitelně pečlivá. Cena dle mého názoru odpovídá kvalitě péče a vybavení ordinace, které je na nejvyšší možné úrovni. Rozhodně doporučuji. Více

Kischova 5, Praha Mapa

Prodental

• „Diky teto pani doktorce je navsteva zubare opravdu prijemna. Je velice citliva, empaticka, mila a pecliva. Jeji pristup k lidem i jeji prace jsou perfektni. K pani doktorce jsem presla na doporuceni a to davam rada i ja. Více

Pobřežní 620/3, Praha Mapa

Premium Dental Care

od 80 kč

• „Výborná zubařka - milá, hodná, empatická, vysvětlí, pacientům věnuje dostatek času. Zatím nejlepší zubařka, jakou jsem kdy měla. Více

Vratislavova 11, Praha Mapa

Stomatologická péče

• „Ze všech zubních lékařů, které jsem poznal je p. doktor Berg jednoznačně nejlepší . Má příjemné profesionální a lidské jednání . Při trhání zubu jsem nic necítil a rána byla perfektně ošetřena a výborně se hojí. Velmi jsem byl také spokojen s jednáním a prací sestřiček p. doktora. Více

Budečská 33 , Praha 2 - druhé patro, Praha Mapa

Milenium Dent s.r.o.

• „Vrele doporucuji pani MDDr. M. Rojowskou a jeji sestricku! Vysoka kvalita prace, velmi prijemne prostredi, vciteni se do problemu se zuby a pomoci pri spravnem vyberu nasledne pece o ne. Poprve dokazi u dentisty opravdu relaxovat Moc Vam dekuji! Více

Ovenecká 78/33, Praha Mapa

Stomatologie Horáková