ProMag Dental

(9 názorů)

Naším cílem je pomoct pacientům dosáhnout optimálního zdraví dutiny ústní a
 vytvořit krásný úsměv. Provádíme kvalitní péče v pohodlném a bezpečném prostředí. Více

ProMag Dental

Hostinského 7, Praha 13

155 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 72...

Naším cílem je pomoct pacientům dosáhnout optimálního zdraví dutiny ústní a

Naše nabídka

Jsme moderně vybavená zubní klinika, nabízíme profesionální stomatologickou léčbu a řadu nadstandardních služeb jako dentální implantace systémem Ankylos, estetická stomatologie, strojové ošetření kořenových kanálků a další.

Naše vybavení

• Chirurgická stomatologie

Vyšetření

• intraoral RTG
  • OPG
  • komplexní vyšetření dutiny ústní

Nemoci

Fotografie

• Oleksii Magdyk

• J
      Umístění: ProMag Dental

Nejlepší zubař, k jakému jsem kdy chodila. Milý, klid vyzařující lékař, zákrok zcela bezbolestný, výsledný chrup parádní.

• P

S panem doktorem plná spokojenost. Plánované zákroky detailně vysvětlil a na mé zvídavé otázky ochotně odpověděl. Samotné zákroky byly provedeny s ohledem na komfort pacienta (mne :)) a kvalitu odvedené práce. Mohu pouze doporučit.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Anastasiia Prokopenko

• P
      Umístění: ProMag Dental

Chodím pravidelně ke slečně Prokopenko a s jejím přístupem jsem nadmíru spokojená. Je velice profesionální a perfekcionistka. Zachránila mne už mockrát. Chodím pravidelně na dentální hygienu a také jsem byla na zákroku dostavby zubu fotokompozitním materiálem. S výledkem jsem byla velice spokojená.

• S paní doktorkou Prokopenko jsem nejvíc spokojena! Měla jsem velké štěstí že jsem k ni dostala. Nejprijemnejsi návštěva zubaře kterou jsem kdy měla v životě. A vůbec to nebolelo!Pani doktorka je moc milý člověk, vždycky všechno vysvětli, zeptá na důležitý věci, doporučí nejlepší řešení. Je opravdový profesionál! Paní doktorku mužů jen doporučit. Vždycky odejdu od ní spokojena a s velkým úsměvem.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Nazar Mysik

• H
      Umístění: ProMag Dental

Pan doktor Mysik je nejlepší zubní lékař, jakého jsem kdy měl. Užasný empatický přístup, nikdy bych nevěřil, že i v zubní ordinaci se dá prožít tak úžasný klid a pohoda. Vřelé díky panu doktorovi i milé sestřičce, mohu jen a jen doporučit.

• Umístění: ProMag Dental

Pan doktor Mysik mě přijal pohotovostně s bolestivým akutním zánětem. Provedl rentgen a během celého vyšetření hodně dbal na to, aby mi nepúsobil bolest, což vzhledem mé situaci muselo být těžké. Léky, které mi předepsal bez komplikací zabraly. Uklidňujím dojmem zapúsobil nejen pan doktor sám, ale i moderně vybavená nablýskaná ordinace a milá sestřička. Vřele doporučuji.