Služby

O nás

Naším cílem je pomoct pacientům dosáhnout optimálního zdraví dutiny ústní a
 vytvořit krásný úsměv. Provádíme kvalitní péče v pohodlném a bezpečném prostředí.

Zařízení

Přečtěte si více

Hostinského 7, Praha 155 00
ProMag Dental logo
Pojištění
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Pojišťovna VZP, a.s., ... Všeobecná zdravotní pojišťovna Všechna pojištění
Zobrazit více

Specialisté

Názory o lékařích (42)

MDDr. Hanka Nenálová ošetření zubního kazu

Zatím jsem u paní doktorky absolvoval 3 návštěvy s opravou zubního kazu. Bohužel se ukazuje, že moje předchozí doktorka nebyla tak pečlivá, jak jsem si myslel a hned po prvních RTG bylo jasné, že se budou opravovat některé chyby z minulosti.

Ordinace je fantasticky moderně vybavená, opravdu jsem zatím neviděl lepší přístup ke stomatologii. Paní doktorka je skvělá, velmi empatická, všechno podrobně vysvětluje a působí velmi důvěryhodně. Všechna ošetření byla bezbolestná. Líbí se mi i to, že zákrok vidíte po dokončení na fotkách i s komentářem paní doktorky.

Cena zákroků je relativně vysoká, ale tak to prostě v dnešní době je. Na druhou stranu na výplně je záruka a paní doktorce věřím, když říká, že se jedná o kvalitní materiály.

V neposlední řadě se mi moc líbí systém rezervací, kde vidíte všechny své termíny v aplikaci s možností exportu přímo do iOS kalendáře. Navíc Vám den předem přijde SMS a když náhodou zapomenete, sestřička Vám i zavolá.

Docela dobře se tu i parkuje.

MDDr. Hanka Nenálová

Děkuji Vám za tak rozsáhlou a hezkou recenzi. Vaše důvěra je nejen pro mě, ale i celý náš tým nesmírně důležitá. Budu se i dále snažit, aby každá Vaše návštěva byla tak příjemná a bezproblémová, jako Vaše dosavadní zkušenosti.
    Těším se společně s celým týmem ProMag na Vaší další návštěvu! :-)

Oleksii Bezvershenko ošetření zubního kazu

Skvělý zubař na kterého jsem čekal opravdu dlouho. Kvalitně a bezbolestně s vysvětlením všeho co je třeba vědět. Doporučuji!

Oleksii Bezvershenko léčba onemocnění dásní

Skvělý pacientský přístup a zároveň velmi pečlivý.

Oleksii Bezvershenko ošetření zubního kazu

K panu doktorovi Bezvershenkovi chodím víc než rok a ze zubařů mám obecně obrovský strach. Díky němu a jeho lidskému přístupu tam chodím relativně "rád". Vše mi vždy jasně vysvětlí a hlavně mně jeho zákroky nebolí, je velice empatický a opatrný. Vřele pana doktora Bezvershenka doporučuji.

lékař Tatiana Semashko zubní vyšetření

Úžasná paní doktorka. Už chápu, jak je možné, že je člověk schopný usnout u zubaře. Dříve jsem se zubaře bála, cítila bolest a jednání bylo většinou bez úrovně a navíc výsledek většinou špatný. Teď musím říct, že poprvé od zubaře odcházím a nemám strach se vrátit.

Oleksii Bezvershenko ošetření kořenových kanálků

Pan Doktor se postaral nejen o mé zuby, ale i o mé peněžence. Všechno srozumitelné vysvětlil a udělal dobrou práci.

Oleksii Bezvershenko ošetření zubního kazu

Je naprosto šikovný zubař . Všechny zákroky proběhly bez bolesti a v klidu

Oleksii Bezvershenko ošetření zubního kazu

Doporučuji pana doktora, který ochotně a empaticky pomáhá vrátit mému úsměvu šmrnc a opravuje vše co předchozí zubaři svými zastaralými metodami pokazili.

Oleksii Bezvershenko ošetření kořenových kanálků

Pan doktor je velice vstřícný a milý. Všímá si případných dalších problémů a navrhne hned řešení a doporučení. První zubař, ke kterému nejdu se strachem, ale na jeho křesle člověk může relaxovat. Nikdy jsem si nemyslel, že něco takového bych kdy řekl o zubaři.

Oleksii Bezvershenko ošetření zubního kazu

Schopný pan doktor a stejně tak sestřička. Oba dva byli moc příjemní a trpěliví. K zubaři se vždy bojím, ale zákrok byl bez bolesti a všechno co dělali mi vysvětlili, takže ke strachu vůbec nebyl důvod :-) . Pan doktor mi našel několik kazů, které moje předchozí paní zubařka vůbec nenašla. Mimo jiné je ordinace nově a moderně vybavená. Je vidět, že se pan doktor i sestřička vyznají v tom, co dělají a zubařinou žijí. Velmi doporučuji.