ProMag Dental

(12 názorů)

Naším cílem je pomoct pacientům dosáhnout optimálního zdraví dutiny ústní a
 vytvořit krásný úsměv. Provádíme kvalitní péče v pohodlném a bezpečném prostředí. Více

ProMag Dental

Hostinského 7

155 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 72...

Naším cílem je pomoct pacientům dosáhnout optimálního zdraví dutiny ústní a

Naše nabídka

Jsme moderně vybavená zubní klinika, nabízíme profesionální stomatologickou léčbu a řadu nadstandardních služeb jako dentální implantace systémem Ankylos, estetická stomatologie, strojové ošetření kořenových kanálků a další.

Naše vybavení

• Chirurgická stomatologie

Vyšetření

• intraoral RTG
  • OPG
  • komplexní vyšetření dutiny ústní

Nemoci

Fotografie

• Nazar Mysik

• H
      Umístění: ProMag Dental

Pan doktor Mysik je nejlepší zubní lékař, jakého jsem kdy měl. Užasný empatický přístup, nikdy bych nevěřil, že i v zubní ordinaci se dá prožít tak úžasný klid a pohoda. Vřelé díky panu doktorovi i milé sestřičce, mohu jen a jen doporučit.

• Umístění: ProMag Dental

Pan doktor Mysik mě přijal pohotovostně s bolestivým akutním zánětem. Provedl rentgen a během celého vyšetření hodně dbal na to, aby mi nepúsobil bolest, což vzhledem mé situaci muselo být těžké. Léky, které mi předepsal bez komplikací zabraly. Uklidňujím dojmem zapúsobil nejen pan doktor sám, ale i moderně vybavená nablýskaná ordinace a milá sestřička. Vřele doporučuji.

• Anastasiia Prokopenko

• M
      Umístění: ProMag DentalSlužby: ošetření zubního kazu

Pani doktorka je andel. Nikdy jsem nezazila tak setrne osetreni. Injekce teda bolela hodne, ale pak uz to bylo super. To jsem jeste nezazila. I po umrtveni jsem mela zakrok vzdy hodne bolestivy. Vse hezky vysvetli. Snad bude mit dcerka lepsi zuby, aby je jen na i cenila :)

• E
      Umístění: ProMag DentalSlužby: ošetření zubního kazu

Paní doktorka Prokopenková je neuvěřitelně příjemný člověk. Byl jsem na ošetření kazu, pak na dentální hygieně a vždy naprosto super. Po několika návštěvách mohu jen doporučit

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Oleksii Magdyk

• J
      Umístění: ProMag DentalSlužby: ošetření zubního kazu

Pan doktor je velice pečlivý, precizní s profesionálním přístupem. Ošetření zubů bylo naprosto bezbolestné. Pan doktor mi vše řádně vysvětlil, zodpověděl veškeré mé dotazy a doporučil nejvhodnější léčbu. Děkuji a určitě pana doktora doporučuji.

• J
      Umístění: ProMag Dental

Nejlepší zubař, k jakému jsem kdy chodila. Milý, klid vyzařující lékař, zákrok zcela bezbolestný, výsledný chrup parádní.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře