ProMag Dental

(13 názorů)

Naším cílem je pomoct pacientům dosáhnout optimálního zdraví dutiny ústní a
 vytvořit krásný úsměv. Provádíme kvalitní péče v pohodlném a bezpečném prostředí. Více

ProMag Dental

• Chirurgická stomatologie

Vyšetření

• intraoral RTG
  • OPG
  • komplexní vyšetření dutiny ústní

Nemoci

• klinika

Nejbližší zařízení

• Z
    Lékař: lékař Anastasiia Prokopenko ošetření zubního kazu

Paní doktorka Prokopenko je velmi jemný, pečlivý, šikovný a empatický lékař. Opravila mi zub moudrosti, který jsem měla zaplombovaný cca 30 let a žádný zubař se nechtel do toho pustit kvůli špatnému pristupu.
    Má můj velký obdiv a moc doporučuji její péči.

• A
    Lékař: lékař Nazar Mysik Jiný

Pan doktor je zlatíčko, hodný a velmi pečlivý. Vše, co dělá, předem vysvětlí. I sestřička byla moc milá. Člověk by skoro zapomněl, že je u zubaře

• E
    Lékař: Oleksandra Rybak estetická stomatologie

I've several appointments in the ProMag clinic and all the time I was pleasantly surprised: relaxing music and a good level of services. Doctor Oleksandra Rybak has a huge professional level and deep experience. She helped me and was very attentive and careful.

I will recommend her to all my friends.

• S
    Lékař: lékař Nazar Mysik preventivní prohlídky

Pan doktor Mysik je ten nejlepší zubní lékař, kterého jsem kdy měla. Je velmi ohleduplný, milý, profesionální a vstřícný. Vždy mi ochotně odpoví na všechny mé dotazy. Ošetření mě nikdy nebolelo, i přes komplikovanost některých zákroků. Do ordinace docházím já i tatínek pravidelně a také rádi. V minulosti jsem měla velký strach ze zubního ošetření, kterého jsem se ale u pana doktora přirozeně zbavila. Krásná a nová ordinace, příjem vždy na čas a skvělý přístup ostatních zaměstnanců. Moc ráda doporučuji všem. :-)

• J
    Lékař: Oleksandra Rybak ošetření zubního kazu

Paní doktorka Rybak mi na klinice ProMag dental poskytla akutní péči. Po celou dobu zákroku (45minut) byla moc milá, vše mi vysvětlila a uklidňovala mě. V ordinaci hrála potichu relaxační hudba, celý zákrok byl bezbolestný! Vřele paní doktorku i kliniku doporučuji!

• M
    Lékař: lékař Anastasiia Prokopenko ošetření zubního kazu

Paní doktorka Prokopěnko je empatická, šikovná a pečlivá. Po odborné stránce ve mne vzbuzuje důvěru. Plánované zákroky mi vždy předem detailně vysvětlila. Se stomatologickými výkony jsem byl spokojen. Doporučuji ordinaci ProMag Dental každému, kdo hledá odbornou komplexní péči pro své zuby.

• J
    Lékař: lékař Oleksii Magdyk ošetření zubního kazu

Pan doktor je velice pečlivý, precizní s profesionálním přístupem. Ošetření zubů bylo naprosto bezbolestné. Pan doktor mi vše řádně vysvětlil, zodpověděl veškeré mé dotazy a doporučil nejvhodnější léčbu. Děkuji a určitě pana doktora doporučuji.

• M
    Lékař: lékař Anastasiia Prokopenko ošetření zubního kazu

Pani doktorka je andel. Nikdy jsem nezazila tak setrne osetreni. Injekce teda bolela hodne, ale pak uz to bylo super. To jsem jeste nezazila. I po umrtveni jsem mela zakrok vzdy hodne bolestivy. Vse hezky vysvetli. Snad bude mit dcerka lepsi zuby, aby je jen na i cenila :)

• E
    Lékař: lékař Anastasiia Prokopenko ošetření zubního kazu

Paní doktorka Prokopenková je neuvěřitelně příjemný člověk. Byl jsem na ošetření kazu, pak na dentální hygieně a vždy naprosto super. Po několika návštěvách mohu jen doporučit

• H
    Lékař: lékař Nazar Mysik

Pan doktor Mysik je nejlepší zubní lékař, jakého jsem kdy měl. Užasný empatický přístup, nikdy bych nevěřil, že i v zubní ordinaci se dá prožít tak úžasný klid a pohoda. Vřelé díky panu doktorovi i milé sestřičce, mohu jen a jen doporučit.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu