MCDental

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Klaudie Marková

Dentální Hygienistka, Hygienista, Bc.

• N
      Umístění: jiné místoSlužby: bělení zubů

Tuto dentální hygienistku navštěvuji již několik let a rozhodně bych neměnila. Slečna Marková je profík ve svém oboru, velmi milá, spolehlivá, pečlivá a každá má návštěva se obešla bez bolesti. Každý krok srozumitelně vysvětlí a předá cenné rady na následnou domácí péči. Rozhodně doporučuji!

• J
      Umístění: jiné místo

Ke slečně Markové chodím s důvěrou na hygienu třetím rokem a každá návštěva zatím maximálně naplnila má očekávání - velmi profesionální přístup k pacientovi, milé jednání, odborné zhodnocení současného stavu zubů a následné (bezbolestné) ošetření, praktické rady jak pečovat o ústní dutinu samostatně, abychom do budoucna předešli problémům, ... Mám za sebou i bělení zubů a jsem opravdu spokojená, mohu tedy jen a jen doporučit!

• Martin Čarný

Zubař, MDDr.

• L
      Umístění: MCDental

Původně jsme hledali s manželem zubaře, který mluví anglicky. Velkou náhodou jsme narazili na pana doktora Čarnýho, avšak jeho přístupem, profesionalitou a podrobným vysvětlením před zákrokem jsme byli mile překvapeni. Velmi oceňuji fotografie zubů před zákrokem a po zákroku při výměně amalgámové plomby za bílou. Celkem jsem si nechala vyměnit již 6 plomb a při každém zákroku velká spokojenost. Žádná bolest během zákroku ani poté. Pana doktora velmi doporučuji a také chválím milou sestřičku.

• J
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: MCDentalSlužby: preventivní prohlídky

Návštěva u pana doktora překonala veškeré moje nejlepší představy. Velmi jsem oceňoval, že jsem byl podrobně seznámen s plánem léčby a že jsem měl i možnosti výběru. Bydlím v Londýně, takže mám zkušenosti i se zahraničními doktory, musím však říci, že jsem ještě nikdy nezažil tak přijemnou návštěvu, jako u pana doktora Čarnýho, určitě má mé doporučení.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře