MCDental

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MDDr. Martin Čarný extrakce zubu

Opět chci poděkovat za lidský ,profesionálni a milý přistup p.doktorovi Čarnýmu při extrakci zubu moudrosti.
    Injekce aplikuje bez bolesti,vůbec to neboli. Zub šel ven tak rychle,vůbec jsem nic necitila a pak aplikoval houbičky proti krváceni.Po extrakci mě rána vůbec nebolela.
    Moc děkuji p.doktore za tak super ošetřeni a milý přistup i sestřičce Romance.
    Lenka Irová

Lékař: MDDr. Martin Čarný mikroskopické zubní ošetření

Velmi oceňuji vstřícný lidský přístup, profesionální jednání a vysoce odbornou léčbu. Pan doktor vše vysvětlí, navrhne řešení vašeho problému a zdůvodní, je neobyčejně milý a trpělivý. Totéž platí i pro jeho asistentku - sestřičku. Vybavení a technika, kterou pan doktor používá, jsou na špičkové úrovni. Opravdu vřele doporučuji.

Lékař: MDDr. Martin Čarný

Původně jsme hledali s manželem zubaře, který mluví anglicky. Velkou náhodou jsme narazili na pana doktora Čarnýho, avšak jeho přístupem, profesionalitou a podrobným vysvětlením před zákrokem jsme byli mile překvapeni. Velmi oceňuji fotografie zubů před zákrokem a po zákroku při výměně amalgámové plomby za bílou. Celkem jsem si nechala vyměnit již 6 plomb a při každém zákroku velká spokojenost. Žádná bolest během zákroku ani poté. Pana doktora velmi doporučuji a také chválím milou sestřičku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Martin Čarný preventivní prohlídky

Návštěva u pana doktora překonala veškeré moje nejlepší představy. Velmi jsem oceňoval, že jsem byl podrobně seznámen s plánem léčby a že jsem měl i možnosti výběru. Bydlím v Londýně, takže mám zkušenosti i se zahraničními doktory, musím však říci, že jsem ještě nikdy nezažil tak přijemnou návštěvu, jako u pana doktora Čarnýho, určitě má mé doporučení.

Lékař: MDDr. Martin Čarný

S panem doktorem mám ty nejlepší zkušenosti, profesionální a lidský přístup.Vždy vše ochotně vysvětlí a navrhne nejvhodnější řešení.Zákrok proběhl zcela bezbolestně, jemné a a citlivé zacházení o šetrnosti při píchání anestezie nemluvně.Všem vřele doporučuji.

Lékař: MDDr. Martin Čarný Pravidelná kontrola

Pan doktor Čarný má vždy velmi příjemný, osobní a profesionální přístup. Dokáže skvěle vysvětlit v čem spočívá problém a jaké bude řešení. Oceňuji moderní vybavení ordinace.