O nás

Ordinace

MCDental

Ruská 1526/112a

Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Naše vybavení

 • operační mikroskop
 • lupové brýle
 • intraorální rentgen
 • panoramatický rentgen
Více

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

5

Obecné skóre
6 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  L
  Lékař: MDDr. Martin Čarný extrakce zubu

  Opět chci poděkovat za lidský ,profesionálni a milý přistup p.doktorovi Čarnýmu při extrakci zubu moudrosti.
  Injekce aplikuje bez bolesti,vůbec to neboli. Zub šel ven tak rychle,vůbec jsem nic necitila a pak aplikoval houbičky proti krváceni.Po extrakci mě rána vůbec nebolela.
  Moc děkuji p.doktore za tak super ošetřeni a milý přistup i sestřičce Romance.
  Lenka Irová


  L
  Lékař: MDDr. Martin Čarný mikroskopické zubní ošetření

  Velmi oceňuji vstřícný lidský přístup, profesionální jednání a vysoce odbornou léčbu. Pan doktor vše vysvětlí, navrhne řešení vašeho problému a zdůvodní, je neobyčejně milý a trpělivý. Totéž platí i pro jeho asistentku - sestřičku. Vybavení a technika, kterou pan doktor používá, jsou na špičkové úrovni. Opravdu vřele doporučuji.


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Martin Čarný

  Původně jsme hledali s manželem zubaře, který mluví anglicky. Velkou náhodou jsme narazili na pana doktora Čarnýho, avšak jeho přístupem, profesionalitou a podrobným vysvětlením před zákrokem jsme byli mile překvapeni. Velmi oceňuji fotografie zubů před zákrokem a po zákroku při výměně amalgámové plomby za bílou. Celkem jsem si nechala vyměnit již 6 plomb a při každém zákroku velká spokojenost. Žádná bolest během zákroku ani poté. Pana doktora velmi doporučuji a také chválím milou sestřičku.


  J
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Martin Čarný preventivní prohlídky

  Návštěva u pana doktora překonala veškeré moje nejlepší představy. Velmi jsem oceňoval, že jsem byl podrobně seznámen s plánem léčby a že jsem měl i možnosti výběru. Bydlím v Londýně, takže mám zkušenosti i se zahraničními doktory, musím však říci, že jsem ještě nikdy nezažil tak přijemnou návštěvu, jako u pana doktora Čarnýho, určitě má mé doporučení.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Martin Čarný

  S panem doktorem mám ty nejlepší zkušenosti, profesionální a lidský přístup.Vždy vše ochotně vysvětlí a navrhne nejvhodnější řešení.Zákrok proběhl zcela bezbolestně, jemné a a citlivé zacházení o šetrnosti při píchání anestezie nemluvně.Všem vřele doporučuji.


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Martin Čarný Pravidelná kontrola

  Pan doktor Čarný má vždy velmi příjemný, osobní a profesionální přístup. Dokáže skvěle vysvětlit v čem spočívá problém a jaké bude řešení. Oceňuji moderní vybavení ordinace.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu