MCDental

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Klaudie Marková

Dentální Hygienistka, Hygienista, Bc.

• N
      Umístění: jiné místoSlužby: bělení zubů

Tuto dentální hygienistku navštěvuji již několik let a rozhodně bych neměnila. Slečna Marková je profík ve svém oboru, velmi milá, spolehlivá, pečlivá a každá má návštěva se obešla bez bolesti. Každý krok srozumitelně vysvětlí a předá cenné rady na následnou domácí péči. Rozhodně doporučuji!

• J
      Umístění: jiné místo

Ke slečně Markové chodím s důvěrou na hygienu třetím rokem a každá návštěva zatím maximálně naplnila má očekávání - velmi profesionální přístup k pacientovi, milé jednání, odborné zhodnocení současného stavu zubů a následné (bezbolestné) ošetření, praktické rady jak pečovat o ústní dutinu samostatně, abychom do budoucna předešli problémům, ... Mám za sebou i bělení zubů a jsem opravdu spokojená, mohu tedy jen a jen doporučit!

• Martin Čarný

Zubař, MDDr.

• L
      Umístění: MCDentalSlužby: extrakce zubu

Opět chci poděkovat za lidský ,profesionálni a milý přistup p.doktorovi Čarnýmu při extrakci zubu moudrosti.
      Injekce aplikuje bez bolesti,vůbec to neboli. Zub šel ven tak rychle,vůbec jsem nic necitila a pak aplikoval houbičky proti krváceni.Po extrakci mě rána vůbec nebolela.
      Moc děkuji p.doktore za tak super ošetřeni a milý přistup i sestřičce Romance.
      Lenka Irová

• L
      Umístění: MCDentalSlužby: mikroskopické zubní ošetření

Velmi oceňuji vstřícný lidský přístup, profesionální jednání a vysoce odbornou léčbu. Pan doktor vše vysvětlí, navrhne řešení vašeho problému a zdůvodní, je neobyčejně milý a trpělivý. Totéž platí i pro jeho asistentku - sestřičku. Vybavení a technika, kterou pan doktor používá, jsou na špičkové úrovni. Opravdu vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře