Služby

Specialisté

Názory o lékařích (8)

MDDr. Martin Čarný ošetření zubního kazu

Pan doktor Čarný je skvělý zubař i člověk,profesionální a empatický přístup k pacientům,za celý svůj život jsem se nesetkala s lepším zubním lékařem.Diky němu a jeho plánu péče o mé o zuby, o ně nepřijdu,velké diky i všem zaměstnancům této kliniky,neb jsou zde všichni vstřícní, milý.

MDDr. Martin Čarný ošetření zubního kazu

Příjemné prostředí, příjemný personál, špičková péče. Upřímně mohu s klidným srdcem doporučit.
    Doktor si vede evidenci nejen v psané formě. Po zákroku mi ukazoval fotky z průběhu zákroku. Před umrtveni injekci aplikoval takový sprej takže jsem ani vpich injekce necítil. Před začátkem zákroku mi přetahli přes ústa takovou gumovou fólii, která mi obejmula ošetřovaný zub a zbytek úst zakryla, tím jsem nemusel mít po celou dobu odsávání. Což bylo opravdu úžasné. Jediné, co bych konstatoval jako “negativa”, ze zákrok trval přes hodinu. Na druhou stranu si doktor opravdu vyhrál s plombou a pokaždé když si přejedu jazykem přes ošetřovaný zub přijde mi jako kdyby to byl ten stejný zub, který tam byl předtím. Opravdu mi spadla brada z celého procesu, v pozitivním smyslu, jelikož jsem to za cely můj život nezažil. Jsem velice rád, že jsem se odhodlal k panu doktoru Čarnýmu zajít. Vřele doporučuji.

MDDr. Martin Čarný extrakce zubu

Opět chci poděkovat za lidský ,profesionálni a milý přistup p.doktorovi Čarnýmu při extrakci zubu moudrosti.
    Injekce aplikuje bez bolesti,vůbec to neboli. Zub šel ven tak rychle,vůbec jsem nic necitila a pak aplikoval houbičky proti krváceni.Po extrakci mě rána vůbec nebolela.
    Moc děkuji p.doktore za tak super ošetřeni a milý přistup i sestřičce Romance.
    Lenka Irová

MDDr. Martin Čarný mikroskopické zubní ošetření

Velmi oceňuji vstřícný lidský přístup, profesionální jednání a vysoce odbornou léčbu. Pan doktor vše vysvětlí, navrhne řešení vašeho problému a zdůvodní, je neobyčejně milý a trpělivý. Totéž platí i pro jeho asistentku - sestřičku. Vybavení a technika, kterou pan doktor používá, jsou na špičkové úrovni. Opravdu vřele doporučuji.

MDDr. Martin Čarný

Původně jsme hledali s manželem zubaře, který mluví anglicky. Velkou náhodou jsme narazili na pana doktora Čarnýho, avšak jeho přístupem, profesionalitou a podrobným vysvětlením před zákrokem jsme byli mile překvapeni. Velmi oceňuji fotografie zubů před zákrokem a po zákroku při výměně amalgámové plomby za bílou. Celkem jsem si nechala vyměnit již 6 plomb a při každém zákroku velká spokojenost. Žádná bolest během zákroku ani poté. Pana doktora velmi doporučuji a také chválím milou sestřičku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    MDDr. Martin Čarný preventivní prohlídky

Návštěva u pana doktora překonala veškeré moje nejlepší představy. Velmi jsem oceňoval, že jsem byl podrobně seznámen s plánem léčby a že jsem měl i možnosti výběru. Bydlím v Londýně, takže mám zkušenosti i se zahraničními doktory, musím však říci, že jsem ještě nikdy nezažil tak přijemnou návštěvu, jako u pana doktora Čarnýho, určitě má mé doporučení.

MDDr. Martin Čarný

S panem doktorem mám ty nejlepší zkušenosti, profesionální a lidský přístup.Vždy vše ochotně vysvětlí a navrhne nejvhodnější řešení.Zákrok proběhl zcela bezbolestně, jemné a a citlivé zacházení o šetrnosti při píchání anestezie nemluvně.Všem vřele doporučuji.

MDDr. Martin Čarný Pravidelná kontrola

Pan doktor Čarný má vždy velmi příjemný, osobní a profesionální přístup. Dokáže skvěle vysvětlit v čem spočívá problém a jaké bude řešení. Oceňuji moderní vybavení ordinace.

Kontakt

Ruská 1526/112a, Praha Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda