Budečská 33 , Praha 2 - druhé patro, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí

Nejčastěji hledané služby

Milenium Dent s.r.o.

Jsem zubním lékařem působícím v Praze.
Zajímám se a převážně se věnuji stomatochirurgii, též se věnuji endodoncii za použití operačního mikro...

• zubní lékař - stomatolog
  • chirurgie

Umístění: Milenium Dent s.r.o. chirurgická extrakce zubu

Pan doktor je skvělí profesionál i člověk. Super přístup. Já mám vždy obrovský strach ze zubaře. Pan doktor ale vše vysvětlí a neustále člověka uklidňuje. Dnes mi vytáhl najednou 3 problematické kořeny a jsem moc spokojený. Moc velký dík za přístup pana doktora i sestřičky v ordinaci. Díky jim už nebudu mít před příští návštěvou strach, alespoň ne tak velky

Umístění: Milenium Dent s.r.o. preventivní prohlídky

Pán doktor je naozaj super. Nielen profesionalita ale aj ľudskosť, ktorú od lekára očakávate. Chodíme s dcérou a tiež je spokojná. Prekonala som strach, ktorý som mala a aj keď viem, že nie vždy to bude príjemné pán doktor urobí všetko aby ste cítili v pohode.Počas zákroku sa ubezpečí, že ste v poriadku a celý proces s Vami konzultuje. Nájsť dnes zubára, ktorý sa vám nesnaží iba vyvetrať peňaženku a s takým prístupom je naozaj beh dlhé trate. Vždy keď počujem, že niekto hľadá zubára dávam kontakt. Ak niekto váha či ho osloviť tak nech to urobí čo najskôr kým má pán doktor ešte priestor pre nových pacientov.

Umístění: Milenium Dent s.r.o. chirurgická extrakce zubu

Pan doktor zanechal len pozitivny dojem. Vypichnut sa da doslednost prace, komunikativnost a to i pocas vykonu chirurg. operace, cim clovek jasne vi, co se prave deje.

Umístění: Milenium Dent s.r.o. chirurgická extrakce zubu

U pana doktora jsem byl poprvé necelý týden zpět kvůli zánětu pod kořenem zlomeného zubu. Pan doktor měl vzal s akutním problémem takřka ihned a spravil mi pusu absolutně bezbolestně a velmi rychle. Musím pana doktora doporucit a zmínit, ze jsem se s lepším přístupem v zubní ordinaci ještě nesetkal. Zubař, který vás zbaví strachu ze zubaře.

Umístění: Milenium Dent s.r.o. extrakce zubu

Pan doktor Berg je nejlepší zubař, u jakého jsem kdy byla. Má úžasný přístup, perfektní a hlavně úplně bezbolestné ošetření.
Doposud jsem nenarazila na tak hodného pana doktora, který udělá první poslední aby pomohl.

Umístění: Milenium Dent s.r.o. chirurgická extrakce zubu

Pět hvězdiček je málo:) V českém zdravotnictví jsem bez nadsázky nenašel doktora s lepším přístupem.

Umístění: Milenium Dent s.r.o. Jiný

Ze všech zubních lékařů, které jsem poznal je p. doktor Berg jednoznačně nejlepší . Má příjemné profesionální a lidské jednání . Při trhání zubu jsem nic necítil a rána byla perfektně ošetřena a výborně se hojí. Velmi jsem byl také spokojen s jednáním a prací sestřiček p. doktora.

Umístění: Milenium Dent s.r.o. zubní vyšetření

Pana zubara som navstivila aj so svojim manzelom opakovane.... Robil mi kanalik a tym zachranil jeden komplikovany zub, trhal osmicky absolutne bezbolestne, prerabal viacere stare plomby.. so vsetkym som velmi spokojna. Hlavne som sa vzdy bala zubarov nikdy mi nik nedal nic na bolest, ale u pana Berga ma nikdy nic neboli ani trosku... vzdy mi vysvetli podrobne co mi robi, je velmi mily. Najviac som vdacna za dokonalu esteticku pracu na 1tkach zuboch, ktore proste neschovate a pan zubar to spravil krasne... Som spoko doporucila som aj znamym jedine co by pan zubar mal polepsit je dochvilnost / presnost objednavok....ale na druhej strane ma toho zrejme hodne

Umístění: Milenium Dent s.r.o. Jiný

Před vánoci jsem musel kvůli velkému kazu na exstrakci dolního zubu moudrosti. Pan doktor Berg je opravdu ve svém oboru profesionál. Vše mi vysvětlil do posledního detailu, udělal rentgen a poté mi dal dvě injekce na bolest. Za pár minut byl zub venku. Několik dní jsem dodržoval stravu co mi pan doktor řekl, presnidavky, jogurty, zmrzliny atp. Asi 3 den jsem to už nevydržel a přítelkyně mi udělala bramborovou kaši, která se mi bohužel do rány dostala a začal se tvořit zánět, bolest byla fakt nepříjemná a já za pár dní nemohl pořádně mluvit, jíst ani pít. Pan doktor mi po zákroku dal telefonní číslo, že když budou komplikace, tak ať mu napíšu. 23.12.2020 jsem večer na tom byl fakt špatně a musel jsem zkusit panu doktorovi napsat. Pan doktor mi obratem zavolal a řekl mi ať hned dojedu do ordinace. Rozriznul, vyčistil, nasadil léky a řekl ať dorazim ještě ráno 24.12 na kontrolu. Ihned nastala úleva a konečně jsem se dobře vyspal a mohl se napít .Sice jsem si na vánoce nemohl dát kapra a bramborovej salát, ale mohl jsem si za to sám. Ještě jednou Vám moc děkuji pane doktore.

Umístění: Milenium Dent s.r.o. Jiný

Chtěla jsem tímto poděkovat panu MDDr. Alexandru Bergovi za jeho profesionální přístup. Pan doktor Berg má vše co by jste u svého lékaře chtěli mít. Je empatický, milý, precizní a nechybí mu ani komunikativnost která je v dnešní době spíše vzácností. Vždy jsem se bála návštěvy zubařů, ale pan doktor si mě svým přístupem získal a strach již nemám. Byla jsem na extrakci zubů moudrosti, vše bylo bezbolestné a bez problémů. S mým překvapením zákrok trval velmi krátkou dobu. Velmi doporučuji.