Stomatologie Ječná 1

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., + 6 Více
607 60.....

Bělení zubů

Dentální hygiena

Digitální rentgen +24 Více

Endodontické konzultace

Estetická stomatologie

Extrakce zubu

Jsem zubním lékařem působícím v Praze. Zajímám se a převážně se věnuji stomatochirurgii, též se věnuji endodoncii za použití operačního mikroskopu ...

• bolesti zubů

Zubní korunky

Zubní vyšetření

Záchovná stomatologie

Stomatologie Ječná 1

Umístění: jiné místo extrakce zubu

Pan doktor je velice milý, vstřícný. Svou práci dělá opravdu svědomitě. Je vidět, že ho baví. Zákroky (trhání zubů moudrosti) proběhly vždy bezproblémově. Z trhání jsem měl strach, ale ukázalo se, že zbytečně. Pan doktor je velký profesionál, stav se mnou prokonzultoval, navrhl postup. Vážně děkuji.

Umístění: Stomatologie Ječná 1 Plomba

K panu doktorovi chodím už několikátým rokem. Plomby, kanálky i jedno trhání kořenů bez obtíží. Jediná nevýhoda jsou delší objednávací lhůty, ale vždy komunikuje pomoci sms. Vše vysvětlí a ukáže na rentgenu i v zrcadle. Ještě jednou děkuji za akutní pomoc mé rodinné příslušnici. S přístupem i precizností jsem velmi spokojen, rozhodně mohu doporučit.

Umístění: Stomatologie Ječná 1

K pánovi doktorovi Bergovi som sa po prvýkrát skutočne bála ísť, avšak rýchlo sa to zmenilo. Je neskutočne milý, je vidieť, že ho práca veľmi baví a čo oceňujem, je, že mi vždy vysvetlí čo sa bude diať. Či už šlo o čistenie kanálikov alebo extrakciu osmičiek, tak vždy zákrok prebiehal v pohode a bezbolestne. Pána doktora môžem len vrelo odporúčať.

Umístění: Stomatologie Ječná 1 Spravování zubu

Naprosto neprofesionální! Pan doktor se chová uctivě. Tím na mne zapůsobil a bylo těžké odhalit jeho nekvalitu. Tu jsem zjistila až po návštěvě jiného zubaře. Ceny nadprůměrné, odvedená práce nekvalitní. Bylo mi divné, že pan doktor často mění pracoviště (za rok jsem ho navštívila na 3 místech). To o něčem vypovídá, jen mi to nedocházelo. Spravování zubu mu trvá 2x tak dlouho, jak u mojí nové paní zubařky. Výplň stála nyní o 500 korun méně a podle rentgenu a fotek po ošetření, vím, že je konečně udělaná správně. Pod výplní doktora Berga zůstal kaz a vypadala jako kdyby jí uplácal můj tříletý syn na pískovišti! Nikdy víc, pozor na tohoto "lékaře"!

MDDr. Alexandr Berg

Profil Andrea S. neznám, mezi mými pacienty není nikdo s těmito iniciály, vystupujete anonymně, buď jste od konkurence nebo bývalá zaměstnavatelka s cílenou pomluvou a váš popis rozhodně neodpovídá mé práci a neztotožňují se s ním.
V případě pochyb, obtíží a nespokojeností s mou prací, pokud skutečně jsem byl váš ošetřující lékař (o čemž pochybuji) , tak se můžete obrátit na mě, na mé vedení, případně na revizní komisi ČSK, tuto recenzi vnímám jako účelovou pomluvu, je nepravdivá a neztotožňuji se s ní a zvažuji podání trestního oznámení pro pomluvu.
MDDr. Alexandr Berg

Umístění: Stomatologie Ječná 1 Akutní bolest zubů

Velmi oceňuji rychlost objednání při akutní bolesti. Pan doktor Berg je opravdový profesionál, vše mi dopodrobna vysvětlil. Samotný zákrok byl naprosto bezbolestný. Vřele doporučuji.

Umístění: Stomatologie Ječná 1

Pan doktor Berg je neskutečně milý a profesionální, vždy vše vysvětlí a jeho práce je pečlivá a bezbolestná. Jen díky němu jsem dokázala odbourat strach ze zubaře a na návštěvu k němu se vždy těším. Chodím k němu teď poměrně často, jelikož jsem kvůli strachu nebyla více jak 10 let u zubaře a nikdy bych si nemyslela, že budu k zubaři chodit s radostí! Kéž by bylo více takových lékařů, které baví jejich práce...

Umístění: Stomatologie Ječná 1

Pana doktora Berga jsem zacala navstevovat nedavno a musim rict, ze jsem maximalne spokojena. Vzdy jsem mela velky strach ze stomatologickeho osetreni, ale pan doktor me ho zbavil. Vzdy je velmi setrny, spolehlivy, vse mi vysvetluje (jak samotne zakroky, tak naslednou peci) a v neposledni rade odvadi vybornou praci, pracuje opravdu precizne. Mohu ho urcite doporucit.

Umístění: Stomatologie Ječná 1

Naprosto precizni prace, ochota, starost o pacienta, peclivost, spolehlivost, rychlost. Nejlepsi zubar u ktereho jsem kdy byl.

Umístění: jiné místo Bolest zubu 8

Doktora jsem navštívila akutně s bolestí zubu moudrosti. Pan doktor i sestřička byli velice milí, ošetření proběhlo hladce a bezbolestně. Velmi oceňuji rychlost, se kterou mě pan doktor vzal do ordinace. Ještě jednou děkuji a včele doporučuji. Andrea

Umístění: Stomatologie Ječná 1 Preventivní prohlídka

Pan doktor působí velice mile a vstřícně. V průběhu celého vyšetření se snaží pacientovi vysvětlit veškeré své kroky a zákroky. Vřele doporučuji a v případě jakýchkoliv potíží ho znovu navštívím

• bolesti zubů
  • chybějící zuby