Alexandr Berg, zubař Praha

MDDr. Alexandr Berg

Zubař Více

Milenium Dent s.r.o.

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Hotovost

Jsem zubním lékařem působícím v Praze. Zajímám se a převážně se věnuji stomatochirurgii, též se věnuji endodoncii za použití operačního mikroskopu ...

• Bolesti zubů
  • Chybějící zuby
  • Zubní zranění

• zubní lékař - stomatolog
  • chirurgie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Názory

Umístění: Milenium Dent s.r.o. Jiný

Ze všech zubních lékařů, které jsem poznal je p. doktor Berg jednoznačně nejlepší . Má příjemné profesionální a lidské jednání . Při trhání zubu jsem nic necítil a rána byla perfektně ošetřena a výborně se hojí. Velmi jsem byl také spokojen s jednáním a prací sestřiček p. doktora.

Umístění: Milenium Dent s.r.o. zubní vyšetření

Pana zubara som navstivila aj so svojim manzelom opakovane.... Robil mi kanalik a tym zachranil jeden komplikovany zub, trhal osmicky absolutne bezbolestne, prerabal viacere stare plomby.. so vsetkym som velmi spokojna. Hlavne som sa vzdy bala zubarov nikdy mi nik nedal nic na bolest, ale u pana Berga ma nikdy nic neboli ani trosku... vzdy mi vysvetli podrobne co mi robi, je velmi mily. Najviac som vdacna za dokonalu esteticku pracu na 1tkach zuboch, ktore proste neschovate a pan zubar to spravil krasne... Som spoko doporucila som aj znamym jedine co by pan zubar mal polepsit je dochvilnost / presnost objednavok....ale na druhej strane ma toho zrejme hodne

Umístění: Milenium Dent s.r.o. Jiný

Před vánoci jsem musel kvůli velkému kazu na exstrakci dolního zubu moudrosti. Pan doktor Berg je opravdu ve svém oboru profesionál. Vše mi vysvětlil do posledního detailu, udělal rentgen a poté mi dal dvě injekce na bolest. Za pár minut byl zub venku. Několik dní jsem dodržoval stravu co mi pan doktor řekl, presnidavky, jogurty, zmrzliny atp. Asi 3 den jsem to už nevydržel a přítelkyně mi udělala bramborovou kaši, která se mi bohužel do rány dostala a začal se tvořit zánět, bolest byla fakt nepříjemná a já za pár dní nemohl pořádně mluvit, jíst ani pít. Pan doktor mi po zákroku dal telefonní číslo, že když budou komplikace, tak ať mu napíšu. 23.12.2020 jsem večer na tom byl fakt špatně a musel jsem zkusit panu doktorovi napsat. Pan doktor mi obratem zavolal a řekl mi ať hned dojedu do ordinace. Rozriznul, vyčistil, nasadil léky a řekl ať dorazim ještě ráno 24.12 na kontrolu. Ihned nastala úleva a konečně jsem se dobře vyspal a mohl se napít .Sice jsem si na vánoce nemohl dát kapra a bramborovej salát, ale mohl jsem si za to sám. Ještě jednou Vám moc děkuji pane doktore.

Umístění: Milenium Dent s.r.o. Jiný

Chtěla jsem tímto poděkovat panu MDDr. Alexandru Bergovi za jeho profesionální přístup. Pan doktor Berg má vše co by jste u svého lékaře chtěli mít. Je empatický, milý, precizní a nechybí mu ani komunikativnost která je v dnešní době spíše vzácností. Vždy jsem se bála návštěvy zubařů, ale pan doktor si mě svým přístupem získal a strach již nemám. Byla jsem na extrakci zubů moudrosti, vše bylo bezbolestné a bez problémů. S mým překvapením zákrok trval velmi krátkou dobu. Velmi doporučuji.

Umístění: Milenium Dent s.r.o. zubní vyšetření

Moc příjemný a zároveň profesionální přístup. Pan doktor vše vysvětlil, názorně ukázal a ošetření proběhlo hladce. Doporučuji všem.

Umístění: Milenium Dent s.r.o. Jiný

U pana doktora jsem byla na extrakci osmiček. Kvůli mé předchozí špatné zkušenosti u jiného lékaře jsem měla obavy z trhání zubů, ale zákrok byl naprosto bezbolestný, rychlý a profesionální. Příjemně mě to překvapilo. Vše mi bylo podrobně vysvětleno a byli mi předepsány léky na bolest. Dáseň se mi velmi rychle a bez obtíží zahojila. Jeho práci mohu jen doporučit. Necítila jsem žádnou bolest. Už nepůjdu jinam.

Umístění: jiné místo Jiný

Ošetření trvá velmi dlouho , pan zubař je trochu arogantní , celkem neohledupný . Mnoho návštěv zrušil, některé i v den zákroku. Ošetření skoro bezbolestné. Komunikace katastrofická

MDDr. Alexandr Berg

Dobrý den, vazeny pane /paní A. B, vvstupujete anonymne, tak nevím o koho se jedná, za případnou prodlevu v komunikaci se Vám omlouvám i za případné rušení, zrušení se děje výjimečně, při případných technických poruchách či nemoci personálu, opravdu toho bylo mnoho teď a na komunikaci s pacienty jsem sám, asi rozumíte jak těžší je to obzvláště v této době, kdy pacienti sami se často ruší v den ošetření kvůli covid karanténě.Děkuji Vam za recenzi která není jen pozitivní a ukazuje co případně bych měl zlepšit, co se týče arogance a neohleduplnosti a délky zákroku, jelikož vystupujete anonymně, tak nemohu posoudit, kvalita ošetření je úměrná času strávenému na křesle, aby byl zákrok např. Ošetření kořenových kanállků kvalitní a proveden lege artis, nelze jej provést rychle, k pacientovi se snažím vždy přistupovat empaticky a zodpovědně. S uctou a pozdravem. Mddr. Alexandr Berg

F
Umístění: Milenium Dent s.r.o. Jiný

Mám jiného zubaře ,ale akutně jsem musela navštívit kliniku Pana MDDr.Berga a na to v jakém stavu jsem byla upřímně smekam nad profesionální péči pana doktora,sice velmi rázný přístup,ale v tom lepším smyslu.Vse vysvětleno,já celkem uklidněná a hlavně odborná péče na jedničku! Pár let nazpět jsem nevěřila lékařům a nyní věřím hned dvěma skvělým zubním lékařům.Jsem nadšená amilevprekvapena.

Umístění: Milenium Dent s.r.o. Jiný

U pana doktora jsem byl celkem dvakrát s problematickou extrakcí osmiček. První osmička šla až napodruhé, protože jsem tam měl zánět. Docela jsem si vytrpěl (ale bylo to moji vinou, přišel jsem už když osmička bolela). U druhé osmičky to bylo úplně něco jiného napřed jsem dostal antibiotika na přeléčení a v dalším týdnu jsem šel na extrakci. Přišel jsem v celou a po 15 minách bylo po všem i se šitím. Celý zákrok byl bez bolesti spíše jsem byl rozhozený proč to nebolelo. Kdybych měl ještě nějakou osmičku tak jasná volba je tento zubař. Jelikož má pan doktor novou ordinaci tak bych neotálel s čekáním. Budou k němu zase fronty co jsem zažil v předchozí ordinaci. Pan doktor má celkově dobrý přístup a je velice empatický k pacientovi který se bojí zákroku. Se sestřičkou odvedli super práci.

Umístění: Milenium Dent s.r.o. Jiný

Jsem moc ráda, že jsem si našla lékaře, který má opravdu zájem pomoci,
je vidět , že svou práci má pan doktor rád.Velká ochota a slušnost,navíc trpělivost vše vysvětlit.

• Bolesti zubů
  • Chybějící zuby