Umístění: DENT MEDICO s.r.o. Jiný

Paní doktorka je určitě jednička ve svém oboru a věřím, že hodně pacientů je u ní spokojených. Mě bohužel nesedl její přístup k pacientům a plně souhlasím s komentáři níže. K paní doktorce jsem se dostal přes mého starého lékaře, který bohužel končil. Vyšetření vždy doprovází komentáře a řeči na mou osobu. Paní doktorce zcela chyb empatie a profesionální jednání na které jsem jak v businessu tak i u lékaře zvyklí.

Ošetření je vždy trochu dražší ale na pražské poměry standard. Pokud však váháte kde peníze utratit doporučil bych jiného zubaře.

K paní doktorce chodím už několik let a jsem velmi spokojená. Dostala jsem se k ní od jiného lékaře, jehož péče byla nevyhovující. Přístup paní doktorky je na úplně jiné úrovni, naprosto profesionální a precizní. Nejen, že mi zuby opravila, ale také mě naučila, jak se o ně řádně starat a že dentální hygiena nejsou vyhozené peníze. Paní doktorku mohu vřele všem doporučit.

Umístění: DENT MEDICO s.r.o. protetické konzultace

U pani doktorky jsem byl na konzultaci. Cela konzultace byla velmi emotivni zakoncena kvantitativnim odhadem pravdepodobnych nakladu na radu osetreni.
Celkove chovani bylo neprofesionalni, doprovazeno irelevantnimi recmi.
Pokud jdu na konzultaci za kterou platim ocekavam profesionalni chovani, objektivni komentare, fakta a racionalni rozhodovani.
V danem pripade bylo citit prodej sluzeb nikoliv pomoc pacientu.
Nedooporucuji.

Reaguji na názor Mirky, který mne docela překvapil. K paní doktorce Velkové chodíme s manželem oba už nějaký čas a vždycky jsme byli spokojení. Mě tedy trhala zub jen jednou, ale byla příjemná a ubezpečila mě, že se nemám čeho bát a skutečně mě nic nebolelo. Mám k paní doktorce naprostou důvěru, manžel chodil jinam a každou chvíli mu zubař něco spravoval, domluvila jsem mu tuto svoji zubařku a paní doktorka mu dala do kupy co šlo, teď už si na nic nestěžuje a nemůže si ji vynachválit. Samozřejmě že nás paní doktorka naučila chodit taky na dentální hygienu, do té doby jsme ani netušili, co všechno pro zuby můžeme udělat… když si vezmete, že sice zaplatíte čas na hygieně, ale pak nemusíte utrácet za zubaře, protože o zuby se vám precizně postarají, tak to přeci není nic drahého a hlavně to děláte pro sebe!

Mě paní doktorka zničila život ve vteřině, když mi jen tak s klidem řekla, že mám předrakovinové skrvny, bylo mi zle a ona mi opět klidným hlasem řekla, ať tu hlavně neomdlím, že ještě neudělala vstupní prohlídku celou :-( Dále se už k tomu nevracela, nevysvětlila mi absolutně nic a další objednání mířilo samozřejmě na dentální hygienu, protože jak už tu píše Jirkax, bez toho mi prostě zuby dělat nebude :-( Pak následovalo vytržení zubu, za který si tato klinika účtuje 2.500,- :-( Dostanete stvrzenku, kde psána pouze částka a adresa polikliniky, nic víc. Za 2.500,- kč jsem dostala i zánět a trpěla 10 dní, nakonec jsem dostala antibiotika, když mi paní doktorka sdělila ceny dalších zákroků, už jsem tam nikdy nešla. Přešla jsem k jiné paní doktorce, kde jsou ceny o dost normálnější a práce naprosto stejná. A mimo jiné, jsem i absolvovala vyšetření ústní sliznice a žádné předrakovinové skvrny tam nejsou, takže jen tak mě paní doktorka zničila na pár měsíců, ale co, je to jen člověk, né ??? :-))) Dnes už se tomu směji, ale do smíchu mi vážně tedy nebylo :-(

Sympatická paní doktorka, zřejmě i velmi erudovaná a zkušená, ale de facto mi přikázala, že musím absolvovat školení o dentální hygieně, tj. přeloženo do češtiny, ještě musím nechat vydělat i dentální hygienistce, a to za to, že mi ukáže, jak si mám čistit zuby. Za toto je myslím 1360,- Kč peněz až moc, když už jsem to absolvoval jinde. Bez toho mi však paní doktorka zuby prý neopraví.
A myslím si, že toto je hrubá chyba, podmiňovat zubní ošetření povinnou návštěvou dentální hygienistky je nehorázné. Takže, Ádie, paní doktorko.

Já jsem s paní doktorkou velice spokojená. Je moc milá, příjemná, vše se snaží podpobně vysvětlit a hlavně mě zbavila dlouholetého strachu ze zubařů za což jsem moc ráda.

S paní doktorkou jsem velmi spokojena, výborně mi vyspravila ulomený zub, s výplní nemám žádné problémy a navíc byla příjemná.

Zachovna stomatolozka na svem miste. Jsou u ni poznat zkusenosti v oboru. Vpohode.

Příjemná paní doktorka, krásná zubní klinika. Bohužel paní doktorka doporučuje i zbytečné zákroky, protože je potřeba vydělat peníze. Předražené ceny za plomby i dentální hygienu.