náměstí 28. dubna 2, Brno
Dětská ordinace - Javor s.r.o. (mapa)

546 21.....
724 89.....

Vyšetření crp nesmluvních pacientů (od 100 kč)

Potvrzení mateřská školka,tábory, škola v přírodě (od 80 kč)

Omluvenka z vyučování (od 30 kč) + 17 Více

Vyšetření pro autoškolu (od 300 kč)

Nastřelování náušnic (od 300 kč)

Recept a aplikace očkovací látky (od 100 kč)

O R D I N A Č N Í H O D I N Y pro NEMOCNÉ _______ PORADNA PO - 7:00 - 11:00_____ 12:00 - 14:00 ÚT - 7:00 - 11:00_____ 12:00 - 14:00 ST - 7:00 - ...

• dětské nemoci
  • spalničky
  • neštovice

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Jsem s paní doktorkou a sestřičkou moc spokojená. Chodím za nimi s oběma dcerami. Už od jejich narození.

Pokud nepříjdete hodinu před polední přestávkou, nepřijme Vás. Čekaly jsme dvě maminky od 10:30 do 11:40 a z ošetřovny ani nikdo nevystoupil. Odešly jsme, neboť sestra s lékařkou šly na oběd. Otevřeno přitom mělo být do 11:00. Obraz o přístupu k pacientům si udělejte každý sám.

K paní doktorce jsem chodila celé dětství a když se narodily děti mě ,doufala jsem, že je vezme pod svá křídla. Podle mě je to skvělá paní doktorka s praxí co nikdy nic nezanedbá a raději když si není jistá vás pošle na hlubší vyšetření ,aby měla jistotu. O lidském a milém jednání s dětmi ze strany paní doktorky i sestřičky ani nemluvě. Za mě mohu jedině doporučit. Doufám že tady pro nás budou obě dvě ještě dlouhá léta, aby moje děti měli v dětství jako já skvělý přístup k doktorům. Děkujeme Vám oběma. Lucie Br.

k paní doktorce jsem měla tu "čest" chodit od malička (TAKŽE VÍCE JAK 15TI LETÁ ZKUŠENOST)... nepoznala mononukleozu, díky čemuž jsem skončila v nemocnici, nepoznal hnisavou anglínu, díky čemuž jsem skončila v nemocnici, moje migrény léčila paralenem, nikdy mě neposlala k odborníkovi... a nejvíc (když pominu nedostatečné lékařské "moderní" zkušenosti) mi vadí, když ordinuje od 7hodin a já ji trpeve v 7,30 ráno potkám, jak jde z tramvaje... za mě ROZHODNĚ NE!

Nikdy absolutně žádný problém,vše okamžitě vždy poznala a sestřička je taky bezvadná,hodně komunikativní. Ale co je hlavní,obě moje děti je mají rády. Nemají z nich strach a to se mi líbí ze všeho nejvíc. Doporučuji!!!

S paní doktorkou jsem velmi spokojena, poznala, že dcera přechodila mononukleózu, ačkoli já o tom neměla ani tušení k doktorovi jsem nešla, když je dítě trošku unavené, přece nebudu hned běhat k doktorovi, ale při nejbližší návštěvě, měla paní doktorka podezření, odeslala nás na vyšetření, za to jí moc děkuji, protože také díky tomu přišli dceři na celiakii, malá jen jedla trošku míń než předtím, ale v porovnání s ostatními dětmi jedla normálně, vůbec jsem netušila, že by se mohlo něco takového v naší rodině vyskytnout, ale paní doktorka nic nezanedbává a za to jí velký dík. K výše zmiňovaným komentářům, že paní doktorka mononukleózu nepoznala mám připomínku a byly vůbec u doktora? :-))) a jaké příznaky uvedly ? :-))), ví vůbec jak se projevuje mononukleóza :-))), no kdo neví kdy se píše s a z ve slovech má jistě velké zkušenosti a při návštěvě lékaře jistě popíše příznaky správně :-)). Také jsem velmi spokojena, že paní doktorka necpe antibiotika hned. Já nerada dávám antibiotika a tak jsem vděčná, že u paní doktorky je možno ověřit (vyšetření CRP) jestli jsou antibiotika nutná (pouze při bakteriální infekci, na viry antibiotika nefungují), ne u každého lékaře to jde, ale paní doktorka drží krok s dobou a používá moderní vyšetřovací metody a to že je už důchodového věku není na škodu, má velké zkušenosti a ty dle mého názoru dobře využívá, s dětmi to umí a je milá. Můžu jen doporučit.

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Vždy ihned poznala, co synovi je od atopického exzému po podezření na zápal plic, s čímž nás ihned poslala do dětské nemocnice. Teď mě osobně sestřička očkovala proti klíšťové encefalitidě a byla to nejméně bolestná injekce, jakou jsem kdy dostala, je vidět, že je jemná díky práci s dětmi. O syna v jejich péči nemám obavy.

S paní doktorkou je spokojena cela rodina jen je sem tam problem se domluvit s tou jeji sestřičkou stím jak se zasekáva

Paní doktorku můžu s klidným svědomím doporučit všem maminkám.
U mého syna ve třech letech poznala mononukleózu jen pouhým prohlédnutím uzlin.Po následném vyšetření krve se tato její diagnóza potvrdila.
Byla jsem ráda,neboť jsem v té době čekala druhé dítě a představa,že by mi syna zavřeli do špitálu byla hrozná.
Tímto si u mě paní doktorka získala velké sympatie a troufám si říct,že léta její praxe jsou na její práci také vidět.
Je svědomitá,vstřícná a hlavně lidská.S dětma to dovede a taky tam obě moje děti rády bezestrachu chodí.

K téhle paní doktorce jsem chodila celé své dětsví a jsem s ní velice spokojená. Škoda že už musím jinam.

Běžný termín

Vyšetření pro autoškolu

Omluvenka z vyučování

od 30 kč

od 30 kč

Potvrzení mateřská školka,tábory, škola v přírodě

Vyšetření crp nesmluvních pacientů

Nastřelování náušnic

od 300 kč

Recept a aplikace očkovací látky

Sportovní průkaz,potravinářský průkaz

Streptest vyšetření

Píchání naušnic

od 300 kč

Paní doktorku můžu s klidným svědomím doporučit všem maminkám.

• dětské nemoci
  • spalničky