On-line konzultace Brno

Jakého specialistu hledáte?
  • „Paní magistra je velmi empatická, pozorně naslouchá a pacientovi se věnuje. Velmi mi pomáhá a chodím k ní rádá.

Vlhká 25, Brno Mapa

Anna Fiľová - psychologická podpora a poradenství

Psychologická konzultace ONLINE

800 Kč

• „Paní psycholožka v několika sezeních velmi pomohla synovi (16 let), který na tom byl psychicky dosti špatně, a i nadále spolu pracují dál. Využili jsme její služby i s manželem pro rozbor temperamentu a osobnosti, což nám pomohlo i v našem vztahu. Oceňuji naslouchání, normální lidský přístup, pečlivost, ale i to, že sezení má pevně ve svých rukou, dává velmi pěknou zpětnou vazbu a nenechá klienty "utíkat" od tématu. Velmi děkuji a doporučuji. Více

Masarykova 506/37, Brno Mapa

Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka

1 100 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pan Magistr za pomoci konstruktivních dotazů přišel na kloub problému a navrhl produktivní řešení. Byla milé překvapená, jak se milé citite a uvolněná během konzultaci Více

Joštova 141/7, Brno Mapa

Soukromá psychoanalytická praxe

• Psychoterapeut, Psycholog, K… ouč Více

„Paní psycholožka má nejen odborné znalosti, ale zároveň je také velice milá, empatická a sezení dokáže odlehčit svým smyslem pro humor. Už v krátkém čase jsme se dostali k jádru problému a po prvním sezení jsem si odnášela spoustu podnětů k přemýšlení. Určitě můžu doporučit a zároveň děkuji za pomoc. Více

Václavská 12a, Brno Mapa

Zázemí – terapeutické centrum, z. s.

750 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Za svůj život jsem již pár psychologů navštívila a i když všichni byli fajn, paní Bardynová je ve srovnání s nimi opravdu skvělá. Je velmi empatická a lidská, žádná strojenost ani prazdné fráze. Mluví o věcech tak, jak jsou, vysvětlí, pojmenuje, co je potřeba pojmenovat, poradí jak s tím pracovat, podpoří, ale také ukáže i jiný úhel pohledu. Cítím se v bezpečí a v pořádku taková jaká jsem. Dostávám vhledy do mé situace, díky kterým se z vnitřního zmatku tvoří pořádek, nadhled, čím dál větší pohoda a síla jednat v životě tak, aby mi v něm bylo konečně dobře. A to mám za sebou zatím jen pár sezení a v dalších budu ráda pokračovat, protože už teď se ve mně dějí úžasné změny, které za to stojí a tak chci možnost pracovat na sobě s tak skvělou terapeutkou využít naplno a do hloubky. A už teď paní Bardynové s hlubokou vděčností moc děkuji. Více

Kounicova 10, Brno Mapa

psychologické poradenství a psychoterapie

700 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„S Mgr. Pavlíkovou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Je pozorná, vnímavá a lze v jejím přístupu ocenit profesionalitu s lidským rozměrem. Práce ji očividně baví, a projevuje zájem o své pacienty. Děkuji za její empatii, porozumění a podporu. Více

Brno Mapa

od 700 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„U pana doktora jsem absolvoval přibližně 8 sezení během posledních několika měsíců. Progres, který si od své první návštěvy postupně uvědomuji je opravdu markantní. K řešení problémů a témat, jaká jsem přinášel, jsme společně s panem Pokludou přistupovali s jistou systematičností a díky jeho rozvážnému, klidnému postoji i se správnou mírou nadhledu. Nejen toto jsem velmi oceňoval, pan doktor zároveň v průběhu diskusí přicházel se zajímavými, užitečnými vhledy, které velmi šikovně a citlivě nabízel k zamyšlení a které mi dopomohly k výraznému přerámování dřívějších zkušeností a zkostnatělých pohledů na moje starosti. Celkově mohu říct, že seznámení a práci s panem Pokludou vnímám jako výbornou zkušenost a něco, co mne ve stěžejním životním období hodně pomohlo a posunulo dál. Více

Palackého třída 8, Brno Mapa

Psychologické poradenství, Hypnoterapie

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní Nehybkovou jsme oslovili s akutní partnerskou krizí. Díky jejímu skvělému přístupu, vstřícnosti a empatií se nám společně povedlo nají východisko a zachránit vztah. S odstupem přidávám ještě jedno díky a jednoznačně doporučuji! Více

Branka 3, Brno Mapa

Elia terapie: psychoterapie, osobní rozvoj, psychologické poradenství

1 000 Kč

600 Kč

• Psycholog

Břenkova 182/11, Brno Mapa

Mgr. Jiřina Kalová - psycholog

Individuální psychoterapie (50 minut)

od 600 kč

• Psycholog