Poradenství pro rodiče Brno

Jakého specialistu hledáte?
  • „Paní magistra je velmi empatická, pozorně naslouchá a pacientovi se věnuje. Velmi mi pomáhá a chodím k ní rádá.

Vlhká 25, Brno Mapa

Anna Fiľová - psychologická podpora a poradenství

Psychologická konzultace ONLINE

800 Kč

• „Paní psycholožka v několika sezeních velmi pomohla synovi (16 let), který na tom byl psychicky dosti špatně, a i nadále spolu pracují dál. Využili jsme její služby i s manželem pro rozbor temperamentu a osobnosti, což nám pomohlo i v našem vztahu. Oceňuji naslouchání, normální lidský přístup, pečlivost, ale i to, že sezení má pevně ve svých rukou, dává velmi pěknou zpětnou vazbu a nenechá klienty "utíkat" od tématu. Velmi děkuji a doporučuji. Více

Masarykova 506/37, Brno Mapa

Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka

1 100 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„U paní Kopečné jsem byla na vyšetření školní zralosti s dcerou. Paní magistra byla moc milá, ochotná, vysvětlila nám, jak bude vyšetření probíhat. S dětmi to opravdu umí, dcera z ní byla nadšená. Výsledky jsem použila jako podklad pro další trénink oblastí, které u dcery vyšly oslabené. Paní magistru mohu doporučit, její služby jsou odborné a její přístup zároveň velmi lidský a vstřícný. Více

Makovského náměstí 2, Brno Mapa

Psychologické poradenství a diagnostika

900 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Recenzi píšu zpětně po půl roce, co jsem to v sobě nechala vše, co jsem se dozvěděla na terapiích dozrát. Ahmad byl vždy skvěle naladěný a pokaždé jsem odcházela s nějakou myšlenkou, nad kterou jsem přemýšlela do dalšího sezení. Ze začátku jsem nevěděla, jak taková terapie chodí, takže jsem se moc neptala. Nicméně, brzy jsem pochopila, že to je hlavně o mně, takže jsem mluvila o všem, co mě napadlo. Narazili jsme na docela dost témat, které byly potřeba řešit. Na terapie jsem chodila od února do července každý týden a stálo to za to. Terapie byly možny uskutečnit i online, ale osobní návštěva je vždy lepší! Z Ahmada jde krásná energie, často jsem se s ním od srdce zasmála a je výborným podavačem kapesníčků! Více

Vlhká 25, Brno Mapa

Mgr. Ahmad Asadi - psycholog, psychoterapie

1 500 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pan Magistr za pomoci konstruktivních dotazů přišel na kloub problému a navrhl produktivní řešení. Byla milé překvapená, jak se milé citite a uvolněná během konzultaci Více

Joštova 141/7, Brno Mapa

Soukromá psychoanalytická praxe

• Psychoterapeut, Psycholog, K… ouč Více

„Paní psycholožka má nejen odborné znalosti, ale zároveň je také velice milá, empatická a sezení dokáže odlehčit svým smyslem pro humor. Už v krátkém čase jsme se dostali k jádru problému a po prvním sezení jsem si odnášela spoustu podnětů k přemýšlení. Určitě můžu doporučit a zároveň děkuji za pomoc. Více

Václavská 12a, Brno Mapa

Zázemí – terapeutické centrum, z. s.

750 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Byla jsem u paní psycholožky se synem na vyšetření školní zralosti. Děkuji ji za trpělivost, dokázala ho strhnout ke spolupráci a získat si jeho důvěru. Sám maloval a rozvykládal se, což u něj nebývá obvyklé při prvním kontaktu s neznámým člověkem. S jejím milým přístupem vzal testy jako zábavu a bez potíží se je podařilo zvládnout, byť byly dlouhé. Je moc fajn, že tuhle práci dělají lidé, jako je pani Mgr. Kotková, pro které je to poslání a ne nutnost a jen práce. Přeji hodně spokojených malých človíčků. Více

Vackova 44, Brno Mapa

soukromá praxe

1 000 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Docházel jsem rok k panu Amerrovi. Jsem opravdu rád že jsem se odhodlal řešit problém který jsem měl.Pan Ammer je velmi příjemný člověk který mi opravdu velmi pomohl. Více

Dvořákova 13, Brno Mapa

Psychoterapie Jiří Ammer

600 Kč

• „Paní doktorka mi mnohokrát pomohla zvládnout nelehká období ve vývoji našeho malého autíka. Nejenže mi spoustu jeho reakcí vysvětlila naprosto srozumitelně a mnohdy velmi vtipně, ale vždy jsme spolu našly velmi jednoduché řešení, jak z toho ven. Její cenné rady často využívám i u mladší dcery. Mohu ji doporučit jak rodičům dětí s poruchami chování či autismem, tak i těm, co mají jen u "náročnější" děti. Více

Údolní 5, Brno Mapa

PORADENSTVÍ PRO RODIČE

• Psychoterapeut, Dětský psych… olog Více

1 názor

„Pani psycholozku mohu jen doporučit, vždy příjemná, dobře naladěn, Mila, sympatická a hezká k tomu, vždycky mi pomohla v těžké životní situaci, beru ji jako svou přítelkyni. S pozdravem Katka Více

Mapa

od 500 kč

• Psychoterapeut, Ostatní, Dia… gnostik Více

1 názor

„Skvělá odbornice s lidským přístupem. Cením si rychlosti dostupnosti služby a celkové vysoké kvality.

Václavská 12a, Brno Mapa

Zázemí - terapeutické centrum, z. s.

• „Dlouho jsme se snažili zvládnout náročnou situaci doma sami. Nakonec jsme se spojili s paní Pogránovou a moc nám pomohla. Osobitým a milým přístupem si u nás získala důvěru a v mnoha ohledech nás podporuje. Lépe teď všemu rozumíme a je pro nás snadnější si se vším poradit. Mockrát děkujeme! Více

Příkop 27/2a, Brno Mapa

Soukromá praxe

od 500 kč

1 názor

„Paní terapeutka vás s trpělivostí a laskavostí vede k umění naslouchat a věřit sobě samému. Vyzdvihuji její časovou flexibilitu, vstřícnost, empatii i vnitřní klid. Moc mi pomohla. Děkuji. Více

Anenská, Brno Mapa

Osobní poradna, Modrá linka

• „Prožívaly jsme s dcerou velmi těžké náročné období. Potřebovala někomu věřit a svěřit se. Sice jsme bohužel moc návštěv nestihly, ale po několika návštěvách jsme to naštěstí už ani nepotřebovaly. Získala si dceru svým profesionálním přístupem, absolutně jí věřila a na další sezení se vždy těšila. Stále vzpomínáme v dobrém a věříme, že už pomoc potřebovat nebudeme. A i kdyby, víme kam se obrátit. Více

Brno, Brno Mapa

Centrum osobního rozvoje Jiří Ševčík

od 1 000 kč

Břenkova 182/11, Brno Mapa

Mgr. Jiřina Kalová - psycholog

Individuální psychoterapie (50 minut)

od 600 kč

Česká 31, Brno Mapa