Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Bakalovo nábřeží 1, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

Specializace

  • dětské lékařství
  • praktické lékařství pro děti a dorost

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil

Nejlepsi doktorku pro malou i sestru jsem si nemohla prad. A v mem pripade neni pravda ze by nebyli hodni kdyz s pani doktorkou nebo sestrou nesouhlasite spis naopak nebo vam reknou co a jak ale nic nenuti.A vzdy hodni a mili :) Za me uzasnyyyyy! L.D a E.S

J
Ověřený profil

Nejlepší paní doktorka a nejlepší paní sestřička. Vždy příjemné, poradí, v dnešní době až neskutečné.

Ověřený profil

Paní doktorka má vždy doboru náladu, s dcerou k ní chodíme rády. Velice mile mě překvapila na návštěvě u mě doma po návratu z porodnice. Mě, velice vystresovanou prvorodičku, naprosto uklidnila a nastolila u nás klid a pohodu. Při nejasnostech jí volám a nemá s tím žádný problém. Sestřička je také úžasná.


K
Ověřený profil

Nedoporucuju. Sice pani doktorka nedava na vse antibiotika to je jedine plus ale za me velice slaba.Jakmile ji date najevo ze s necim nesouhlasite tak Vam to pri nejblizsi prilezitosti spocita....Za me nedoporucuju.Navic neni tak pecliva jako nase nova dr.


Ověřený profil

Já jsem s paní doktorkou moc spokojená, chodí k ní obě naše dcery. Vše vysvětlí a dokáže si poradit i s naším dítětem které má ječivou, jen když vidí bílý plášť.


K

K paní doktorce jsem přesla,když dceři byly 4 měsíce a byla jsem příjemně zaskočena její ochotou,úsměvem,jak se hezky chová k dětem...to se mi u předešlé paní doktorky mohlo nechat jenom zdát.K Mudr.Valíčkové chodíme velice rádi a vlastně se vždy těšíme na každou prohlídku.Jsem velmi spokojená...Je velice milá.Nikdy mi není hloupé se na cokoliv zeptat nebo zavolat.K dětem se chová moc hezky,povídá si s nimi,usmívá se na ně,pohladí je.A sestřička?Ta je naprosto úžasná.Je příjemná a milá ikdyž jí potkám po pracovní době.Jsem přesvědčena,že obě dvě mají svou práci rády.Určitě doporučuji!!!!!


Souhlasím. Paní doktorka je opravdu velice profesionální, milá a zkoumá opravdu všechny detaily nemoci. Jsem nadmíru spokojená!


Vstřícná, odborně zdatná.


Paní doktorka je velmi milá,k dětem pozorná a starostlivá.Neměnila bych.


Došlo k chybě, zkuste to znovu