Marie Valíčková, pediatr Brno

MUDr. Marie Valíčková

Uložit

Pediatr Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Bakalovo nábřeží 1, Brno
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • dětské lékařství
  • praktické lékařství pro děti a dorost

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Nejlepsi doktorku pro malou i sestru jsem si nemohla prad. A v mem pripade neni pravda ze by nebyli hodni kdyz s pani doktorkou nebo sestrou nesouhlasite spis naopak nebo vam reknou co a jak ale nic nenuti.A vzdy hodni a mili :) Za me uzasnyyyyy! L.D a E.S

J
Ověřeny pacient

Nejlepší paní doktorka a nejlepší paní sestřička. Vždy příjemné, poradí, v dnešní době až neskutečné.

Ověřeny pacient

Paní doktorka má vždy doboru náladu, s dcerou k ní chodíme rády. Velice mile mě překvapila na návštěvě u mě doma po návratu z porodnice. Mě, velice vystresovanou prvorodičku, naprosto uklidnila a nastolila u nás klid a pohodu. Při nejasnostech jí volám a nemá s tím žádný problém. Sestřička je také úžasná.

K
Ověřeny pacient

Nedoporucuju. Sice pani doktorka nedava na vse antibiotika to je jedine plus ale za me velice slaba.Jakmile ji date najevo ze s necim nesouhlasite tak Vam to pri nejblizsi prilezitosti spocita....Za me nedoporucuju.Navic neni tak pecliva jako nase nova dr.

Ověřeny pacient

Já jsem s paní doktorkou moc spokojená, chodí k ní obě naše dcery. Vše vysvětlí a dokáže si poradit i s naším dítětem které má ječivou, jen když vidí bílý plášť.

K

K paní doktorce jsem přesla,když dceři byly 4 měsíce a byla jsem příjemně zaskočena její ochotou,úsměvem,jak se hezky chová k dětem...to se mi u předešlé paní doktorky mohlo nechat jenom zdát.K Mudr.Valíčkové chodíme velice rádi a vlastně se vždy těšíme na každou prohlídku.Jsem velmi spokojená...Je velice milá.Nikdy mi není hloupé se na cokoliv zeptat nebo zavolat.K dětem se chová moc hezky,povídá si s nimi,usmívá se na ně,pohladí je.A sestřička?Ta je naprosto úžasná.Je příjemná a milá ikdyž jí potkám po pracovní době.Jsem přesvědčena,že obě dvě mají svou práci rády.Určitě doporučuji!!!!!

Souhlasím. Paní doktorka je opravdu velice profesionální, milá a zkoumá opravdu všechny detaily nemoci. Jsem nadmíru spokojená!

Vstřícná, odborně zdatná.

Paní doktorka je velmi milá,k dětem pozorná a starostlivá.Neměnila bych.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • dětské lékařství
  • praktické lékařství pro děti a dorost