Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Velkopavlovická 25, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

www.mudrmencikova.cz

ordinacní hodiny
pondělí 7.30 - 12.00 13.00 - 15.00 pro zvané
úterý ...

Více

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
G
Ověřený profil

Spolu se sestrou tvoří vynikající dvojici! Vždycky říkám, že když se mi odtěhují do Honolulu, tak za nimi budu jezdit tam. Mají totiž více než nádherný vztah k dětem. Velmi si jich vážím a cením si je. Jsou odbornice a vždy rády pomohou a poradí.

M
Ověřený profil

nejleší doktorka

J
Ověřený profil

Já jsem velmi spokojená. Paní doktorka i sestřička jsou vemi milé a péče mi přišla profesionální. Nemám co dodat, 5 hvězdiček.


D
Ověřený profil

Pokud doktorka nepozná afty od angíny, nemá ve své profesi co dělat! Kvůli ní dcera zbytečně brala atb,které ji ještě rozdráždili sliznici a dospělo to do takového stádia, že teď ležíme na infekčním na kapačkách s nepředstavitelnými bolestmi v pusince. Ani ji pořádně neprohlédla. Jediné co umí je napsat prášek na bolest.


K
Ověřený profil

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé, ale co se týká jejich profesionality, tak také si myslím, že za moc nestojí. Opravdu spíš patří k těm praktickým lékařům, kteří už jsou ze školy dávno a ničemu už nerozumí, každá nemoc je buď angína nebo chřipka, k odborníkům moc neposílá, myslí si, že to zvládne sama, ale bohužel. Co se týká čekací doby, tak o tom ani nemluvím, nechápu, co tam s těmi pacienty tak dlouho dělá, protože já jsem tam vždy byla maximálně 10 minut a byla to vždy chřipka nebo angína, i když to bylo kolikrát něco jiného, po čem mě rodiče museli odvézt do nemocnice, kde jsem pak ležela měsíc.....


dobrá lékařka


dlouho čekani na posled čekaly jesme hodinu


moc čekame


U paní doktorky jsme krátce.narodila se nám holčička a podle doporučení jsme se prihlásili k ní.po porodu nás několikrát navštívila ona i sestřička aby nám pomohly s kojením.je velice ochotná,hodná,starostlivá.jediné mínus je dlouhé čekáni v čekárně plné miminek ale to jen potvrzuje jak dobrá doktorka je.


K paní doktorce jsme chodili, již před více než dvaceti lety se svými dětmi, vždy byla ochotná a pomohla i po pracovní době, kdy jsme u ní v případě nutnosti zazvonili v jejím bytě. Dnes k ní chodí mé dospělé děti s vnoučaty a opět jsou s jejím přístupem i profesionalitou spokojeni. JEN VÍCE TAKTO ERUDOVANÝCH A PŘÍJEMNÝCH LIDIČEK NEJEN MEZI LÉKAŘI. Abych nezapoměl na sestřičku rovněž SUPER. Kirschbaumovi


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, dcera 4 roky cca měsíc bílé tečky, nitky na krčních mandlich . Jeden den měla 39 horečky , druhy den bez teplot, pouze se ji objevují neustále ty bílé tečky . Střídavě i během dne . Ráno lepsi večer poseté mandle. Do toho poslední tři dny afty v krku . Na bolest v krku si nestěžuje, teploty nemá, nekoukat ji do krku nic na ni není . Prosím o radu co to je co s tím . Děkuji.

Dobrý den, poraďte se s vaší dětskou lékařkou. To, co popisuje, by měl zhodnotit lékař. nemusí to již být nic, ale může to být přechozená angína nebo infekční mononukleóza.
S pozdravem
MUDr.Menčíková

MUDr. Danuše Menčíková

Dobrý den, u ročního dítěte nám byla na neurologi diagnostikována lehká hypotonie centrálního typu. Lékař nám ale o tomto nic neřekl, pouze to zapsal do zprávy. Měli bychom podstoupit s dítětem nějaké vyšetření?

Praktický lékař,u kterého máte dítě registrované, by vás mohl odeslat k ještě rehabilitačnímu lékaři.

MUDr. Danuše Menčíková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.