Praktický lékař pro děti a dorost
Velkopavlovická 25, Brno

www.mudrmencikova.cz

ordinacní hodiny
pondělí 7.30 - 12.00 13.00 - 15.00 pro zvané
úterý ...

Spolu se sestrou tvoří vynikající dvojici! Vždycky říkám, že když se mi odtěhují do Honolulu, tak za nimi budu jezdit tam. Mají totiž více než nádherný vztah k dětem. Velmi si jich vážím a cením si je. Jsou odbornice a vždy rády pomohou a poradí.

nejleší doktorka

Já jsem velmi spokojená. Paní doktorka i sestřička jsou vemi milé a péče mi přišla profesionální. Nemám co dodat, 5 hvězdiček.

Pokud doktorka nepozná afty od angíny, nemá ve své profesi co dělat! Kvůli ní dcera zbytečně brala atb,které ji ještě rozdráždili sliznici a dospělo to do takového stádia, že teď ležíme na infekčním na kapačkách s nepředstavitelnými bolestmi v pusince. Ani ji pořádně neprohlédla. Jediné co umí je napsat prášek na bolest.

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé, ale co se týká jejich profesionality, tak také si myslím, že za moc nestojí. Opravdu spíš patří k těm praktickým lékařům, kteří už jsou ze školy dávno a ničemu už nerozumí, každá nemoc je buď angína nebo chřipka, k odborníkům moc neposílá, myslí si, že to zvládne sama, ale bohužel. Co se týká čekací doby, tak o tom ani nemluvím, nechápu, co tam s těmi pacienty tak dlouho dělá, protože já jsem tam vždy byla maximálně 10 minut a byla to vždy chřipka nebo angína, i když to bylo kolikrát něco jiného, po čem mě rodiče museli odvézt do nemocnice, kde jsem pak ležela měsíc.....

dobrá lékařka

dlouho čekani na posled čekaly jesme hodinu

moc čekame

U paní doktorky jsme krátce.narodila se nám holčička a podle doporučení jsme se prihlásili k ní.po porodu nás několikrát navštívila ona i sestřička aby nám pomohly s kojením.je velice ochotná,hodná,starostlivá.jediné mínus je dlouhé čekáni v čekárně plné miminek ale to jen potvrzuje jak dobrá doktorka je.

K paní doktorce jsme chodili, již před více než dvaceti lety se svými dětmi, vždy byla ochotná a pomohla i po pracovní době, kdy jsme u ní v případě nutnosti zazvonili v jejím bytě. Dnes k ní chodí mé dospělé děti s vnoučaty a opět jsou s jejím přístupem i profesionalitou spokojeni. JEN VÍCE TAKTO ERUDOVANÝCH A PŘÍJEMNÝCH LIDIČEK NEJEN MEZI LÉKAŘI. Abych nezapoměl na sestřičku rovněž SUPER. Kirschbaumovi

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, dcera 4 roky cca měsíc bílé tečky, nitky na krčních mandlich . Jeden den měla 39 horečky , druhy den bez teplot, pouze se ji objevují neustále ty bílé tečky . Střídavě i během dne . Ráno lepsi večer poseté mandle. Do toho poslední tři dny afty v krku . Na bolest v krku si nestěžuje, teploty nemá, nekoukat ji do krku nic na ni není . Prosím o radu co to je co s tím . Děkuji.

Dobrý den, poraďte se s vaší dětskou lékařkou. To, co popisuje, by měl zhodnotit lékař. nemusí to již být nic, ale může to být přechozená angína nebo infekční mononukleóza.
S pozdravem
MUDr.Menčíková

MUDr. Danuše Menčíková

Dobrý den, u ročního dítěte nám byla na neurologi diagnostikována lehká hypotonie centrálního typu. Lékař nám ale o tomto nic neřekl, pouze to zapsal do zprávy. Měli bychom podstoupit s dítětem nějaké vyšetření?

Praktický lékař,u kterého máte dítě registrované, by vás mohl odeslat k ještě rehabilitačnímu lékaři.

MUDr. Danuše Menčíková