Poliklinika Horníkova
Horníkova 34, Brno

Paní doktorka má velmi pěkné vystupování a k svým pacientům se chová nejen přátelsky, ale dělá pro ně vše, co je potřebné. Nic nezanedbá a vše umí srozumitelně a trpělivě vysvětlit. I přes svůj mladý věk je velice erudovaná se širokým záběrem jednotlivých lékařských oborů. Bez jakýchkoliv výhrad tuto lékařku doporučuji. Zd.P.

Paní doktorka je super a velmi lidská. Jí děkujeme za to, že naše dcera je na tom docela dobře. Dcera těžce onemocněla ve 2,5 letech, doktoři stále měnili diagnózy a nemohli zjistit příčinu jejích potíží. Když došlo k poklesu potíží, přestali hledat příčinu jejích problémů. Tak se to vleklo víc jak rok, až jsme se dostali k paní doktorce Bajerové, která začala problém řešit. Ona jediná to nevzdala a po sérii vyšetření a odstupu času - 7 let celkem, má diagnózu M.Crohn. Jen díky její léčbě nemá dcera zatím žádné velké potíže. Paní doktorko moc děkuji, že jste to nevzdala.

Asi nejlepší dětská doktorka, co jsme zatím poznali. Máme 5 dětí, nejstarší dcera je už dospělá, takže leccos pamatujeme. Tohle je top lékařka a vynikající odborník. Doporučujeme všem!!!

Perfektní člověk, velmi kvalitní lékařka. Znám paní doktorku z Dětské nemocnice, kam chodím s dcerou už 3 roky na gastro. I když jsem byla kolikrát zoufalá,tak optimistická paní doktorka,mě vždycky postavila na nohy a dceři pomohla. Její optimisus je mi velmi sympatický. DOPORUČUJI !!!!!

K paní doktorce Bajerová jsem chodila 3 roky a byla jsem maximálně spokojená. Profesionální přístup, velice milá, ochotná. S tak hodným a laskavým doktorem, jsem se dlouho nesetkala. Pokaždé mi přesně vysvětlila co mě čeká za vyšetření, jak to bude probíhat. Nemám k ní jedinou výhradu.

S paní doktorkou jsme velmi spokojeni.

Přístup k dětem - velmi dobrý vztah k dětem, při příchodu pochválí hračku, zeptá se dítěte jak se má,
co v poslední době dělalo apod., zkrátka umí naladit pro dítě příjemnou atmosféru, aby nebylo vystresované.
Možná se to zdá jako blbost, ale pro mě je velmi důležité, že návštěva u lékaře probíhá v přátelské atmosféře a
dítě se doktorky nebojí a má ji spíše za "hodnou tetu".

Vyšetření - profesionální přístup, pečlivá, nic nezanedbává, případně pošle na spec. vyšetření.

Přístup k rodičům - z paní doktorky máme dobrý pocit,nedává najevo nějakou povýšenost, jak se u některých doktorů stává.
Nedegraduje rodiče do pozice "houpacích koní" a chápe, že i rodiče si umí v dnešní době vyhledat informace, chápe,
že rodiče mají dotazy,že mají obavu o dítě, že chtějí vědět, co má dítě za nemoc, jak jsou možnosti léčby apod.
U paní doktorky se zkrátka nepotkáte s arogantní poznámkou "no jo, to jste si vyhledali na internetu"
Nezesměšnuje alternativní medicinu, snaží se být opravdu nápomocna.

Sestřička je také velmi příjemná, s velmi pěkným vztahem k dětem.

Této paní doktorky si jako rodiče velice vážíme za její odborné znalosti, profesionalitu a velmi dobrý přístup k dětem.
Z výše uvedeného výčtu je jasné, že nemohu hodnotit jinak jak známkou nejlepší - velmi dobrý lékař.

Paní doktorko, děkujeme :)

U paní doktorky jsem byla s dětmi jen jednou (záskok za naší paní doktorku na dovolené) a lituji, že ji nemáme blíž, hned bych měnila. Byla velmi příjemná, vstřícná - stejně jako sestřička.

Paní doktorka se stará o moji 2 letou těžce postiženou holčičku. Jelikož doktoři mé dceři nedali více jak rok života, paní doktorka to vidí jinak. Poradí, vyslechne, těší se na naši Sofinku a je lidská. Na nic si nehraje a je férová. Vždy se k ní těšíme, pohladí slovy a pomůže skutky. Takhle by měl vypadat lékař!!!!

Paní doktorka je velmi milá, příjemná, lidská a co se mi na ní nejvíc líbí, vždy hledá pro dítě prvně jinou cestu než prášky a antibiotika a můžu říct, že vše co doporučila zabralo a nemuseli jsme jít do "chemie". Kupodivu se na návštěvu lékaře těšíme :-), je tam vždy veselo, příjemno a vše se vyřeší.

Velice příjemná paní doktorka, veselá, milá, ochotná, vyslechne i jiný názor, svému oboru rozhodně rozumí, má velmi srdečný a lidský přístup. My jsme velice spokojeni.