Adresa

Poliklinika Horníkova
Horníkova 34, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Poliklinika Horníkova Jiný

Nejmilejší dětská lékařka, jakou jsem kdy potkal. Sestra taky velice milá! Lidsky i odborně vysvětlí, nehraje si na profesora, laskavá k dětem, nabídla termín na poslední chvíli.

Ověřený profil

Paní doktorka má velmi pěkné vystupování a k svým pacientům se chová nejen přátelsky, ale dělá pro ně vše, co je potřebné. Nic nezanedbá a vše umí srozumitelně a trpělivě vysvětlit. I přes svůj mladý věk je velice erudovaná se širokým záběrem jednotlivých lékařských oborů. Bez jakýchkoliv výhrad tuto lékařku doporučuji. Zd.P.

K
Ověřený profil

Paní doktorka je super a velmi lidská. Jí děkujeme za to, že naše dcera je na tom docela dobře. Dcera těžce onemocněla ve 2,5 letech, doktoři stále měnili diagnózy a nemohli zjistit příčinu jejích potíží. Když došlo k poklesu potíží, přestali hledat příčinu jejích problémů. Tak se to vleklo víc jak rok, až jsme se dostali k paní doktorce Bajerové, která začala problém řešit. Ona jediná to nevzdala a po sérii vyšetření a odstupu času - 7 let celkem, má diagnózu M.Crohn. Jen díky její léčbě nemá dcera zatím žádné velké potíže. Paní doktorko moc děkuji, že jste to nevzdala.


B
Ověřený profil

Asi nejlepší dětská doktorka, co jsme zatím poznali. Máme 5 dětí, nejstarší dcera je už dospělá, takže leccos pamatujeme. Tohle je top lékařka a vynikající odborník. Doporučujeme všem!!!


D
Ověřený profil

Perfektní člověk, velmi kvalitní lékařka. Znám paní doktorku z Dětské nemocnice, kam chodím s dcerou už 3 roky na gastro. I když jsem byla kolikrát zoufalá,tak optimistická paní doktorka,mě vždycky postavila na nohy a dceři pomohla. Její optimisus je mi velmi sympatický. DOPORUČUJI !!!!!


L
Ověřený profil

K paní doktorce Bajerová jsem chodila 3 roky a byla jsem maximálně spokojená. Profesionální přístup, velice milá, ochotná. S tak hodným a laskavým doktorem, jsem se dlouho nesetkala. Pokaždé mi přesně vysvětlila co mě čeká za vyšetření, jak to bude probíhat. Nemám k ní jedinou výhradu.


R
Ověřený profil

S paní doktorkou jsme velmi spokojeni.

Přístup k dětem - velmi dobrý vztah k dětem, při příchodu pochválí hračku, zeptá se dítěte jak se má,
co v poslední době dělalo apod., zkrátka umí naladit pro dítě příjemnou atmosféru, aby nebylo vystresované.
Možná se to zdá jako blbost, ale pro mě je velmi důležité, že návštěva u lékaře probíhá v přátelské atmosféře a
dítě se doktorky nebojí a má ji spíše za "hodnou tetu".

Vyšetření - profesionální přístup, pečlivá, nic nezanedbává, případně pošle na spec. vyšetření.

Přístup k rodičům - z paní doktorky máme dobrý pocit,nedává najevo nějakou povýšenost, jak se u některých doktorů stává.
Nedegraduje rodiče do pozice "houpacích koní" a chápe, že i rodiče si umí v dnešní době vyhledat informace, chápe,
že rodiče mají dotazy,že mají obavu o dítě, že chtějí vědět, co má dítě za nemoc, jak jsou možnosti léčby apod.
U paní doktorky se zkrátka nepotkáte s arogantní poznámkou "no jo, to jste si vyhledali na internetu"
Nezesměšnuje alternativní medicinu, snaží se být opravdu nápomocna.

Sestřička je také velmi příjemná, s velmi pěkným vztahem k dětem.

Této paní doktorky si jako rodiče velice vážíme za její odborné znalosti, profesionalitu a velmi dobrý přístup k dětem.
Z výše uvedeného výčtu je jasné, že nemohu hodnotit jinak jak známkou nejlepší - velmi dobrý lékař.

Paní doktorko, děkujeme :)


F
Ověřený profil

U paní doktorky jsem byla s dětmi jen jednou (záskok za naší paní doktorku na dovolené) a lituji, že ji nemáme blíž, hned bych měnila. Byla velmi příjemná, vstřícná - stejně jako sestřička.


N

Paní doktorka se stará o moji 2 letou těžce postiženou holčičku. Jelikož doktoři mé dceři nedali více jak rok života, paní doktorka to vidí jinak. Poradí, vyslechne, těší se na naši Sofinku a je lidská. Na nic si nehraje a je férová. Vždy se k ní těšíme, pohladí slovy a pomůže skutky. Takhle by měl vypadat lékař!!!!


H
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi milá, příjemná, lidská a co se mi na ní nejvíc líbí, vždy hledá pro dítě prvně jinou cestu než prášky a antibiotika a můžu říct, že vše co doporučila zabralo a nemuseli jsme jít do "chemie". Kupodivu se na návštěvu lékaře těšíme :-), je tam vždy veselo, příjemno a vše se vyřeší.


Došlo k chybě, zkuste to znovu