Jiří Chudáček, pediatr Brno

MUDr. Jiří Chudáček

Pediatr Více

Banskobystrická 87/89, Brno
BABY-MEDCARE Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

• dětské lékařství

Umístění: BABY-MEDCARE Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Dobrý den, moje děti jsou to nejcennější co mám, a v rukách pana doktora jsou v těch nejlepších. Když jsem sháněla pefiatra pro starší byl mi doporučen i od jiných lékařů jako výborný lékař. Takže děkuji a hezký den

Umístění: BABY-MEDCARE Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Báječný lékař, který umí poradit, uklidnit a vyléčit. Byl jsem velmi spokojen a mrzí mne, že z důvodů věku musím odejít. Děkuji za vše...

Umístění: BABY-MEDCARE Praktický lékař pro děti a dorost

Pan doktor je velice chytrý, milý, vstřícný a empatický člověk. Vážíme si ho jako lékaře i jako člověka. Máme v něj 100% důvěru - (je vidět, že si věří), což je důležité nejen pro naše děti, ale i pro nás jako rodiče. Dokáže vždy pomoct, podpořit i poradit (i mimo ordinační hodiny). Za nás 150%. Děkujeme. Szökeovi

Umístění: BABY-MEDCARE Praktický lékař pro děti a dorost Dlouhodobá pece

Věřím, ze muže byt pro mnohé rodiče dobrý, ale určitě ne pro ty, kteří aktivně hledají jiné cesty ke zdraví. Tak hlavně nesnáší biomatky jak říká těm, kteří uvažují o odkladech nebo změnám v očkováni. Dokonce ani nesmím říct svůj názor na možnou nemoc a hlavně nesmím vypadat chytřejší než on.. jinak je pravda, ze se snaží byt milý k dětem ikdyz nevim, jestli mu opravdu vždy jde o jejich zdraví..

Pan doktor je mimořádně ochotný, vstřícný a hlavně mu věříme, což považuji u pediara mých dětí za to nejdůležitější. Vždy nám poradí, je na příjmu i mimo ordinační hodiny a člověk nemá pocit, že jej otravuje. Jsem šťastná za doktora, u kterého věřím, že jsou mé děti v těch nejlepších rukách. Moc milá je i sestřička. Jsme moc spokojeni

K panu doktorovi Chudáčkovi chodíme skoro 6 let. Naše děti jsou velmi náchylné na nemoci a potřebují speciální péči. I jemný projev nemoci může vézt k propuknutí vážného zdravotního problému. Pan doktor vždy dokázal poradit a v každém z těchto případů nám velmi pomohl a nikdy nebagatelizoval žádná podezření na nemoc a děti řádně vyšetřil. Ochotně pomohl s vyřízením lázní a není problém vystavit jakékoliv potvrzení či posudek. Pana doktora velmi uznávám a vážím si ho a to nejen jako lékaře za svůj přístup a odbornou znalost ale i jako člověka. Pomohl i mimo ordinační dobu a kdykoliv zavolám tak poradí. Rovněž sestřička Milena Barešová je úžasná, ochotná a kdykoliv poradí. Jsme rádi za to že je máme a myslím že hodnocení které mluví za vše je, že děti se těší na návštěvu pana doktora a mají ho rádi. Rodina Buchtova.

My chodíme k panu doktorovi Chudáčkovi už přes 15 let. PAN doktor nám vždy pomohl. Jeho přístup k dětěm odboural strach z bílých plášťů.... děti se vždy na návštěvu u pana doktora těšili, i když byli nemocní a nebylo jim dobře. Jsme rádi, že Vás máme. Vladimíra, Milena a Aleš Chrástovi

Výborný lékař se skvělým přístupem k dětem. Sestřička je také moc hodná a vstřícná. Ordinace krásně vybavená. Tak to má vypadat. Děkujeme.

My chodíme k panu doktorovi už léta se třemi dětmi a nemůžeme si ho vynachválit - velmi šikovný a pečlivý lékař, nic nepřehlédne, každou potíž řeší. Také vždy ochotně poradí (a to i mimo ordinační hodiny, což je naprosto nadstandardní přístup, se kterým jsem se u žádného jiného lékaře nesetkala) a pomůže s jakýmkoliv problémem. Víme, že mu můžeme důvěřovat a s čímkoliv se na něj obrátit. Při každé návštěvě se nám trpělivě věnuje, u pana doktora opravdu nemáte pocit, že zdržujete, což také nebývá pravidlem. Velmi oceňuji jak jeho laskavý přístup k dětem, které umí při vyšetřeních natolik vtáhnout do hovoru a zaujmout, že pak bez problémů spolupracují, tak i empatický přístup k rodičům - dokáže uklidnit či povzbudit. Naše děti mají pana doktora moc rády a návštěvy u něj jsou vždycky příjemné, což je jistě dáno i tím, že si své pacienty dobře pamatuje, u něj nejste "anonymní kus". Pochvalu zaslouží i sestřička, která je také vždy velmi milá a ochotná pomoci a dobře to s dětmi umí. Plusem je i perfektní organizace - do ordinace jdete vždy v dobu, na kterou jste objednaní, nečeká se. Pana doktora si nesmírně vážím a jsem šťastná, že ho máme, zaslouží si naše velké díky!

Toto není doktor pro samostatně a alternativně myslící rodiče, očkování je záchrana lidstva..., NIH v USA je údajně sektářská organizace, odkazy z podobných odborných zdrojů smetl se stolu. Jinak přístup sestry a pokud chodíte s dětmi pouze 1x za dva roky se zvážit a změřit jako my, tak fajn, milý strejda.

MUDr. Jiří Chudáček

Dobrý den "avozbok" pisateli,
škoda,že jste v recenzi neuvedl/a/ své jméno tak se pokusím odpovědět na hodnocení.Opravdu se domnívám,že povinné očkovaní je pro záchranu lidstva. Pokud by jste chtěl/a/ využít možnost alternativy pro dítě tak určitě nejsem proti a neváhal bych.Ale bylo by určitě vhodné pro své dítě buď změnit bydliště či lékaře / USA či ČR/.V naší ordinaci respektujeme zákony ČR a vyhlášku o očkování. Za zdravotní stav dítěte nese odpovědnost jeho ošetřující lékař a ne NIH či jiná organizace.I přes to vám přeji vše nejlepší,hlavně zdraví a spokojenosti..

• dětské lékařství