BABY-MEDCARE Praktický lékař pro děti a dorost
Banskobystrická 87/89, Brno

• dětské lékařství

Umístění: BABY-MEDCARE Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Pan doktor má milý a přátelský přístup k dětem. Je pečlivý, nic nezanedbá, vysvětlí, poradí a člověk ví, na čem je. K tomu má velmi milou a empatickou sestřičku. Vždy se snaží vyhovět s termínem a v případě nemoci objednat na co nejbližší termín. Celkově, naprostá spokojenost!! Děkujeme moc.

Umístění: BABY-MEDCARE Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Vždy vše pečlivě vysvětleno,osobní přístup ,od preventivních kontrol po očkování vždy perfektní "servis" od všech , včetně sestry....

Umístění: BABY-MEDCARE Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

S panem doktorem Chudáčkem jsme velmi spokojeni, je vstřícný, ochotný a pečlivý. Dcera, která ještě nemá tři roky, se vždy na návštěvu ordinace těší, což je důkazem, že přicházíme vždy na místo, kde to s malými dětmi opravdu umí. Výborný pediatr, mohu jen doporučit.

Umístění: BABY-MEDCARE Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

S panem doktorem jsme moc spokojeni. Chodíme k němu již 10 let s dcerou a 5 let se synem. Vždy je velmi milý a má i šikovnou a příjemnou sestřičku. Také hezké prostředí ordinace. V případě nemoci vždy skvěle poradí, pomohou. U pana doktora i jeho sestřičky oceňuji vždy lidský přístup, našim dětem jsme nemohli vybrat lepšího pediatra.

Umístění: BABY-MEDCARE Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Dobrý den, moje děti jsou to nejcennější co mám, a v rukách pana doktora jsou v těch nejlepších. Když jsem sháněla pefiatra pro starší byl mi doporučen i od jiných lékařů jako výborný lékař. Takže děkuji a hezký den

Umístění: BABY-MEDCARE Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Báječný lékař, který umí poradit, uklidnit a vyléčit. Byl jsem velmi spokojen a mrzí mne, že z důvodů věku musím odejít. Děkuji za vše...

Umístění: BABY-MEDCARE Praktický lékař pro děti a dorost

Pan doktor je velice chytrý, milý, vstřícný a empatický člověk. Vážíme si ho jako lékaře i jako člověka. Máme v něj 100% důvěru - (je vidět, že si věří), což je důležité nejen pro naše děti, ale i pro nás jako rodiče. Dokáže vždy pomoct, podpořit i poradit (i mimo ordinační hodiny). Za nás 150%. Děkujeme. Szökeovi

Umístění: BABY-MEDCARE Praktický lékař pro děti a dorost Dlouhodobá pece

Věřím, ze muže byt pro mnohé rodiče dobrý, ale určitě ne pro ty, kteří aktivně hledají jiné cesty ke zdraví. Tak hlavně nesnáší biomatky jak říká těm, kteří uvažují o odkladech nebo změnám v očkováni. Dokonce ani nesmím říct svůj názor na možnou nemoc a hlavně nesmím vypadat chytřejší než on.. jinak je pravda, ze se snaží byt milý k dětem ikdyz nevim, jestli mu opravdu vždy jde o jejich zdraví..

Pan doktor je mimořádně ochotný, vstřícný a hlavně mu věříme, což považuji u pediara mých dětí za to nejdůležitější. Vždy nám poradí, je na příjmu i mimo ordinační hodiny a člověk nemá pocit, že jej otravuje. Jsem šťastná za doktora, u kterého věřím, že jsou mé děti v těch nejlepších rukách. Moc milá je i sestřička. Jsme moc spokojeni

K panu doktorovi Chudáčkovi chodíme skoro 6 let. Naše děti jsou velmi náchylné na nemoci a potřebují speciální péči. I jemný projev nemoci může vézt k propuknutí vážného zdravotního problému. Pan doktor vždy dokázal poradit a v každém z těchto případů nám velmi pomohl a nikdy nebagatelizoval žádná podezření na nemoc a děti řádně vyšetřil. Ochotně pomohl s vyřízením lázní a není problém vystavit jakékoliv potvrzení či posudek. Pana doktora velmi uznávám a vážím si ho a to nejen jako lékaře za svůj přístup a odbornou znalost ale i jako člověka. Pomohl i mimo ordinační dobu a kdykoliv zavolám tak poradí. Rovněž sestřička Milena Barešová je úžasná, ochotná a kdykoliv poradí. Jsme rádi za to že je máme a myslím že hodnocení které mluví za vše je, že děti se těší na návštěvu pana doktora a mají ho rádi. Rodina Buchtova.