Kurská 2, Starý Lískovec, Brno-Starý Lískovec, Brno
Ordinace PL pro děti a dorost (mapa)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 3 Více
547 21.....
723 85.....

Potvrzení při nástupu do mš a jeslí (100 Kč)

Přihlášky na střední a vysoké školy (150 Kč)

Potvrzení při pobytových akcích (100 Kč) + 8 Více

Potvrzení sportovního průkazu (dle dokumentace, s prohlídkou) (od 100 kč)

Lékařská zpráva pro soudy, policii čr (200 Kč)

Lékařská zpráva pro pojišťovny (150 Kč)

Hledáte pro své dítě komplexní vzorovou péči zkušeného odborníka, pro kterého jsou děti smyslem jeho života? Pak neváhejte a přijďte k nám. Nabízíme ...

• všechny nemoci dětského a dorostového věku,
  • komplexní pojetí péče o dítě a rodinu
  • enuréza, očkování včetně nadstandardu

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Ruština

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

Maximální spokojenost s panem doktorem Kuklou i se sestřičkou paní Sedlákovou. Neznám lepšího dětského odborníka. Velmi příjemný, profesionální přístup k dětem i rodičům. Jsem nadmíru spokojená a vřele doporučuji.

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

Pan doktor je velmi dobrý praktik s výborným přístupem k dětem, ale i k rodičům. Doporučujeme pana doktora všem, kterým záleží na zdraví dítěte a ocení profesionalitu a příjemný přístup. Stejně tak si ceníme i sestřičky paní Sedlákové, která se vším poradí a můžete ji zavolat pro radu i mimo ordinační dobu.

Pan doktor je to nejlepší co nás potkalo, je to odborník každým coulem. Má neuvěřitelně vstřícný a milý přístup k dětem, vše dopodrobna vysvětlí a neodbývá pacienty. Služby, které poskytuje jsou nadstandardní a v žádné jiné ordinaci jsem se s takovým přístupem ještě nesetkala. I když to máme trošku z ruky, vůbec bych neměnila. Sestřička vždy milá. Jsem ráda, že jsem měla možnost k nim přejít.

Doc. MUDr. Kukla je zlatíčko a s dětmi to umí. Dokonce i náš syn k němu chodí aniž by se ho bál. Je to výborný lékař a plně Vám jej doporučujeme.

Doporučuji všem rodičům péči pana doktora a sestřičky. Oba mají výborný vztah k dětem a "umí" to s nimi. Obě moje děti k panu doktorovi chodí a se zdravotní péčí oně jsem velmi spokojena. Pan doktor je pečlivý, dobře vždy poradí a já se nemusím bát se na cokoli zeptat. Vždycky mi vše pečlivě vysvětlí, ať se to týká i méně příjemné záležitosti. Obdivuji také práci sestřičky, která má všechny "svoje malé pacienty" v malíčku. Tento "tým" se perfektně stará nejen o zdraví dětí, ale i o spokojenou duši rodičů.

Pan doktor je mým 5.pediatrem z důvodů stehovani a rozdílných názoru na péči. Jsem ztp a zde je konečně to co potřebují.

Jsem šťastná, že se mi naskytla příležitost, aby moje dítě měl v péči pan docent Kukla. Je to velmi příjemný člověk a hlavně odborník v medicíně. Jeho péči o děti dorost spolu s milou sestřičkou mohu jen doporučit. Děkuji oběma :-).

Jsme velmi spokojeni , obě děti sem chodí tady, sestřička velice mila a ochotna , pan doktor ma velké zkušenosti profesionální a lidsky přístup . Můžeme doporučit

Pana docenta Kuklu doporučuji všem, kdo hledají lidský přístup ( moc hezký přístup k dětem), ochotu a odborné znalosti. Musím pochválit i sestru - pí. Sedláková, je vždy ochotná a poradí.
Ordinaci doporučuji, těm kdo hledají kvalitní zdravotní péči a opravu ochotné jednání.

Jsem moc ráda, že pan doktor má ordinaci v blízkosti našeho bydliště a je ošetřujícím lékařem našich dětí. Líbí se mi jeho přístup k dětem, odborné znalosti, léčebné metody. Neméně důležitá je i práce sestřičky, která je vždy ochotná poradit a pomoc. Ordinaci pana doktora můžu jen doporučit. Jsme rádi, že je máme.

Potvrzení při nástupu do mš a jeslí

100 Kč

Přihlášky na střední a vysoké školy

Potvrzení při pobytových akcích

100 Kč

Potvrzení sportovního průkazu (dle dokumentace, s prohlídkou)

od 100 kč

od 100 kč

Lékařská zpráva pro soudy, policii čr

Lékařská zpráva pro pojišťovny

Nadstandardní očkování

Vyšetření k řidičskému oprávnění

300 Kč

300 Kč

Potvrzení při vstupu do zaměstnání, brigádu

Výpis lázní, ozdravovny

Vystavení potravinářského průkazu

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den paní doktorko.mám 10letou dcerku,ktrá bývá boužel často nemocná jsme ze Křtin kde momentálně nemáme dětského lékaře,a moc ho sháním-e pro ošetření dcerky.Problém je i takový,že jsem loni na podzim prodělala monoencefalitidu s trvalými následky nevlastníme auto jsme odkázáni jen na autobusu prosím Vás proto nemáte místo pro moji dcerku ve své ordinaci?Nevim kam jinam se co nejblíže obrátit,S derkou na ošetření také nyní musí bud babička (75 roků) nebo moje starší dcerka,ktrá je zdravotní sestra pracuje v Brně a musí se starat o mě aj.Situace je více jak vážná snad budeme mít štěstí,Mluvila jsem právě před chvílí s úřadem městyse Křtiny a žádný dětský lékař není na obzoru a prý už i ordinace zanikla.Moc Vám děkuji za odúověd prosim omluvte mě překlepy nebo i nesrozumitelnost obsahu mého dotazu po prodělané nemoci a umělem spánku mám problémi s diskrafiií na jiné....Děkuji moc za kladnou odpověd s úctou

Doc. MUDr. Lubomír Kukla

• Dobrý den, má dcera, v květnu jí budou 3 roky, je pořád nemocná, v říjnu minulého roku nastoupila do jeslí, od prosince má skoro pořád kašel, vůbec se mi to nelíbí a naše paní doktorka tvrdí, že je to jeslema, ale i když teď delší dobu do jeslí nechodí, situace je stejná. Předem moc děkuji za odpověď

Bylo by dobré, kdybyste se za mnou zastavili, abych dítě prošetřil a podle toho bychom zvolili další postup.
    Moje adresa je DZS - Kurská 2. Možností je více.

Doc. MUDr. Lubomír Kukla

• všechny nemoci dětského a dorostového věku,