Odhadovaná doba odpovědi:

Od 100 Kč

150 Kč

300 Kč

Ordinace PL pro děti a dorost

Hledáte pro své dítě komplexní vzorovou péči zkušeného odborníka, pro kterého jsou děti smyslem jeho života? Pak neváhejte a přijďte k nám.
Nab...

Léčené nemoci

• Všechny nemoci dětského a dorostového věku,
  • Komplexní pojetí péče o dítě a rodinu
  • Enuréza, očkování včetně nadstandardu

• dětské lékařství

Fotografie

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Angličtina,
  • Ruština

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

S malým miminkem nechodit v žádném případě.Vyhnout se obloukem.Místo vyšetření nemocného dítěte do Vás hustí v jednom kuse očkovat očkovat nakonec naše dítě vůbec na jeho potíže nevyšetřil a ani nereagoval, neochota hrozné....

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Spokojenost ve všech směrech v péči o děti a dorost. Nevím co vytknout. ????. Paní sestřička je také 100%.

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

Maximální spokojenost. Doporučujeme všem maminkám. Díky cenným radám, máme dítě, které hezký prospívá. Velmi oceňuji možnost kdykoliv zavolat a poradit se i mimo ordinační dobu. Je prostě vidět, že jim na zdraví malých děti záleží. Rady jako např. intervalové kojení po 3h, každodenní koupání před spaním se velmi osvědčily.

Pana doktora Kuklu jsme pro naše děti vybrali po zralé úvaze, zvážení jeho odbornosti a zkušeností a jsme s ním velmi spokojeni. I když musíme dojíždět z okolí, tak to zato jistě stojí. Opravdovou výhodou je, že k odbornosti přidává i lidský přístup, který je pro děti nesmírně důležity. Nám rodičům zase dokáže vysvětlit co a proč.

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

Pro maminku s miminkem bych pana doktora rozhodně nedoporučovala. Radí věci neslučující se se Světovou zdravotnickou organizací (WHO) - např. intervalové kojení po 3 h, v mezidobí podání dudlíku, aby byl u dítěte potlačen pocit hladu/žízně, od prvního měsíce podávání "čajíků"/vody.
Celkově je ve svých názorech dost neústupný, vždy se ptal, jestli už to děláme podle něj.
Jakmile to bylo možné, přešli jsme k jinému pediatrovi. Naposled jsme u pana doktora byli před půl rokem, něco se tedy mohlo změnit, ačkoliv si myslím, že spíše ne. Pan doktor o sobě říkal, že má 40 let praxi, a proč měnit něco, co funguje.

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

Maximální spokojenost s panem doktorem Kuklou i se sestřičkou paní Sedlákovou. Neznám lepšího dětského odborníka. Velmi příjemný, profesionální přístup k dětem i rodičům. Jsem nadmíru spokojená a vřele doporučuji.

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

Pan doktor je velmi dobrý praktik s výborným přístupem k dětem, ale i k rodičům. Doporučujeme pana doktora všem, kterým záleží na zdraví dítěte a ocení profesionalitu a příjemný přístup. Stejně tak si ceníme i sestřičky paní Sedlákové, která se vším poradí a můžete ji zavolat pro radu i mimo ordinační dobu.

Pan doktor je to nejlepší co nás potkalo, je to odborník každým coulem. Má neuvěřitelně vstřícný a milý přístup k dětem, vše dopodrobna vysvětlí a neodbývá pacienty. Služby, které poskytuje jsou nadstandardní a v žádné jiné ordinaci jsem se s takovým přístupem ještě nesetkala. I když to máme trošku z ruky, vůbec bych neměnila. Sestřička vždy milá. Jsem ráda, že jsem měla možnost k nim přejít.

Doc. MUDr. Kukla je zlatíčko a s dětmi to umí. Dokonce i náš syn k němu chodí aniž by se ho bál. Je to výborný lékař a plně Vám jej doporučujeme.

Doporučuji všem rodičům péči pana doktora a sestřičky. Oba mají výborný vztah k dětem a "umí" to s nimi. Obě moje děti k panu doktorovi chodí a se zdravotní péčí oně jsem velmi spokojena. Pan doktor je pečlivý, dobře vždy poradí a já se nemusím bát se na cokoli zeptat. Vždycky mi vše pečlivě vysvětlí, ať se to týká i méně příjemné záležitosti. Obdivuji také práci sestřičky, která má všechny "svoje malé pacienty" v malíčku. Tento "tým" se perfektně stará nejen o zdraví dětí, ale i o spokojenou duši rodičů.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

mého syna bolí již třetí en břiicho. Je něco, co byste poradil? Mám s tímto problémy už delší dobu.

Vážení,
nejlépe je zastavit se nebo zavolat, abych se mohl vyptat na další naprosto nezbytné otázky. (věk, stravování apod.)
Srdečně zdravím
l. Kukla

Doc. MUDr. Lubomír Kukla

Dobrý den, má dcera, v květnu jí budou 3 roky, je pořád nemocná, v říjnu minulého roku nastoupila do jeslí, od prosince má skoro pořád kašel, vůbec se mi to nelíbí a naše paní doktorka tvrdí, že je to jeslema, ale i když teď delší dobu do jeslí nechodí, situace je stejná. Předem moc děkuji za odpověď

Bylo by dobré, kdybyste se za mnou zastavili, abych dítě prošetřil a podle toho bychom zvolili další postup.
Moje adresa je DZS - Kurská 2. Možností je více.

Doc. MUDr. Lubomír Kukla