Kurská 2, Starý Lískovec, Brno-Starý Lískovec , Brno
Ordinace PL pro děti a dorost

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 3 Více
547 21.....
723 85.....

Lékařská zpráva pro pojišťovny • 150 Kč

Lékařská zpráva pro soudy, policii ČR • 200 Kč

Nadstandardní očkování • 100 Kč +8 Více

Potvrzení při nástupu do MŠ a jeslí • 100 Kč

Potvrzení při pobytových akcích • 100 Kč

Potvrzení při vstupu do zaměstnání, brigádu • 200 Kč

Hledáte pro své dítě komplexní vzorovou péči zkušeného odborníka, pro kterého jsou děti smyslem jeho života? Pak neváhejte a přijďte k nám. Nabízíme ...

• všechny nemoci dětského a dorostového věku,

Čeština, Angličtina, Ruština

Lékařská zpráva pro pojišťovny

150 Kč

Ordinace PL pro děti a dorost

Lékařská zpráva pro soudy, policii ČR

200 Kč

Nadstandardní očkování

Ordinace PL pro děti a dorost

Potvrzení při nástupu do MŠ a jeslí

Potvrzení při pobytových akcích

Ordinace PL pro děti a dorost

Potvrzení při vstupu do zaměstnání, brigádu

200 Kč

Ordinace PL pro děti a dorost

Potvrzení sportovního průkazu (dle dokumentace, s prohlídkou)

od 100 kč

Ordinace PL pro děti a dorost

Přihlášky na střední a vysoké školy

150 Kč

Vystavení potravinářského průkazu

Vyšetření k řidičskému oprávnění

300 Kč

Výpis lázní, ozdravovny

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

Maximální spokojenost. Doporučujeme všem maminkám. Díky cenným radám, máme dítě, které hezký prospívá. Velmi oceňuji možnost kdykoliv zavolat a poradit se i mimo ordinační dobu. Je prostě vidět, že jim na zdraví malých děti záleží. Rady jako např. intervalové kojení po 3h, každodenní koupání před spaním se velmi osvědčily.

Š

Pana doktora Kuklu jsme pro naše děti vybrali po zralé úvaze, zvážení jeho odbornosti a zkušeností a jsme s ním velmi spokojeni. I když musíme dojíždět z okolí, tak to zato jistě stojí. Opravdovou výhodou je, že k odbornosti přidává i lidský přístup, který je pro děti nesmírně důležity. Nám rodičům zase dokáže vysvětlit co a proč.

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

Pro maminku s miminkem bych pana doktora rozhodně nedoporučovala. Radí věci neslučující se se Světovou zdravotnickou organizací (WHO) - např. intervalové kojení po 3 h, v mezidobí podání dudlíku, aby byl u dítěte potlačen pocit hladu/žízně, od prvního měsíce podávání "čajíků"/vody.
Celkově je ve svých názorech dost neústupný, vždy se ptal, jestli už to děláme podle něj.
Jakmile to bylo možné, přešli jsme k jinému pediatrovi. Naposled jsme u pana doktora byli před půl rokem, něco se tedy mohlo změnit, ačkoliv si myslím, že spíše ne. Pan doktor o sobě říkal, že má 40 let praxi, a proč měnit něco, co funguje.

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

Maximální spokojenost s panem doktorem Kuklou i se sestřičkou paní Sedlákovou. Neznám lepšího dětského odborníka. Velmi příjemný, profesionální přístup k dětem i rodičům. Jsem nadmíru spokojená a vřele doporučuji.

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

Pan doktor je velmi dobrý praktik s výborným přístupem k dětem, ale i k rodičům. Doporučujeme pana doktora všem, kterým záleží na zdraví dítěte a ocení profesionalitu a příjemný přístup. Stejně tak si ceníme i sestřičky paní Sedlákové, která se vším poradí a můžete ji zavolat pro radu i mimo ordinační dobu.

Pan doktor je to nejlepší co nás potkalo, je to odborník každým coulem. Má neuvěřitelně vstřícný a milý přístup k dětem, vše dopodrobna vysvětlí a neodbývá pacienty. Služby, které poskytuje jsou nadstandardní a v žádné jiné ordinaci jsem se s takovým přístupem ještě nesetkala. I když to máme trošku z ruky, vůbec bych neměnila. Sestřička vždy milá. Jsem ráda, že jsem měla možnost k nim přejít.

Doc. MUDr. Kukla je zlatíčko a s dětmi to umí. Dokonce i náš syn k němu chodí aniž by se ho bál. Je to výborný lékař a plně Vám jej doporučujeme.

Doporučuji všem rodičům péči pana doktora a sestřičky. Oba mají výborný vztah k dětem a "umí" to s nimi. Obě moje děti k panu doktorovi chodí a se zdravotní péčí oně jsem velmi spokojena. Pan doktor je pečlivý, dobře vždy poradí a já se nemusím bát se na cokoli zeptat. Vždycky mi vše pečlivě vysvětlí, ať se to týká i méně příjemné záležitosti. Obdivuji také práci sestřičky, která má všechny "svoje malé pacienty" v malíčku. Tento "tým" se perfektně stará nejen o zdraví dětí, ale i o spokojenou duši rodičů.

Pan doktor je mým 5.pediatrem z důvodů stehovani a rozdílných názoru na péči. Jsem ztp a zde je konečně to co potřebují.

Jsem šťastná, že se mi naskytla příležitost, aby moje dítě měl v péči pan docent Kukla. Je to velmi příjemný člověk a hlavně odborník v medicíně. Jeho péči o děti dorost spolu s milou sestřičkou mohu jen doporučit. Děkuji oběma :-).

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,

mého syna bolí již třetí en břiicho. Je něco, co byste poradil? Mám s tímto problémy už delší dobu.

Vážení,
    nejlépe je zastavit se nebo zavolat, abych se mohl vyptat na další naprosto nezbytné otázky. (věk, stravování apod.)
    Srdečně zdravím
    l. Kukla

Doc. MUDr. Lubomír Kukla

• Dobrý den, má dcera, v květnu jí budou 3 roky, je pořád nemocná, v říjnu minulého roku nastoupila do jeslí, od prosince má skoro pořád kašel, vůbec se mi to nelíbí a naše paní doktorka tvrdí, že je to jeslema, ale i když teď delší dobu do jeslí nechodí, situace je stejná. Předem moc děkuji za odpověď

Bylo by dobré, kdybyste se za mnou zastavili, abych dítě prošetřil a podle toho bychom zvolili další postup.
    Moje adresa je DZS - Kurská 2. Možností je více.

Doc. MUDr. Lubomír Kukla

• všechny nemoci dětského a dorostového věku,