Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Marešova 184/8, Brno
MUDr. Iva Jeleníková - Dětský lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Alopatická terapie

Hormonální terapie

Klasická terapie


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

O mně

možnost rychlého laboratorního vyšetření na místě, sedimentace a CRP;
nastřelování náušnic,
zapůjčení kojenecké váhy domů pro nedonošené...

Více

Specializace

  • praktické lékařství pro děti a dorost

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Marešova 184/8, Brno

MUDr. Iva Jeleníková - Dětský lékařMarešova 184/8, Brno

MUDr. Iva Jeleníková - Dětský lékařMarešova 184/8, Brno

MUDr. Iva Jeleníková - Dětský lékař

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: MUDr. Iva Jeleníková - Dětský lékař klasická terapie

Dobrý den všem.

Mám syna Aarona a zrovna jsem si vyhledal nějakou diskuzi, kde bych vyjádřil obdiv a poděkování paní doktorce Jeleníkové. Náš syn právě čerstvě prodělal operaci v nemocnici a již je doma. Kdybychom neměli k ruce a kdykoli na telefonu nesmírně ochotnou paní doktorku Jeleníkovou, syn by šel na operaci možná nejdříve na konci roku a do nesprávné nemocnice.

Toto je druhá silná zkušenost s paní doktorkou co do závažnosti lékařské rady a pomoci na úrovni operace a moje žena jen lituje, že tuto skvělou lékařku neznala dříve a nechodila k ní již starší dcera.

Děkujeme z celého srdce tímto paní doktorce Jeleníkové alespoň touto formou.

J
Ověřeny pacient
Umístění: MUDr. Iva Jeleníková - Dětský lékař Jiný

Kez by lekari v CR byli tak ochotni se zajimat o komplexni moznosti lecby pacienta, jako dr. Jelenikova.

Nelpi fanaticky na jedne moznosti lecby, ale s otevrenou mysli a sirokym celozivotnim studiem praktikuje komplexni pristup k nemoci.

To je v mych ocich dnes de facto nevidany pristup a mit takovou lekarku je doslova k nezaplaceni.

Velmi dekuji.

H
Umístění: MUDr. Iva Jeleníková - Dětský lékař klasická terapie

Vynikající paní doktorka, s malým miminkem jsem na poradně nikdy nečekala, odsunutí očkování na požádání nikdy nebyl problém, je ochotná se domluvit, má perfektní a milou sestřičku, tvoří spolu skvělý tým. O to víc mě mrzí, že ji budu muset s dětmi "opustit", jelikož se stěhujeme do jiného kraje.

J
Ověřeny pacient
Umístění: MUDr. Iva Jeleníková - Dětský lékař

Za me velmi vyborna doktorka.Pecliva mam dve nedonosene deti a jedno s vrozenou vadou perfektni pece a hlidala si je. za me nejlepsi Mela jsem i jinou a hruza des. Nenecham na ni dopustit.

Ověřeny pacient
Umístění: MUDr. Iva Jeleníková - Dětský lékař

Jít k této doktorce s prvorozenym synem bylo asi nejhorší rozhodnutí v mém životě. Malého absolutně nevysetrovala, pouze mi od třetího měsíce diktovala co už má jíst a co ne (nebyl kojeny). Při první návštěvě po propuštění z porodnice jsem s ní řešila, že se nechce přisát k prsů, řekla mi, že se to stává a okamžitě doporučila UM.
Kdyz jsme po roce od paní doktorky odešli, měl syn hrozně rozjetou kvasinkovou infekci na pytlíčku. Doktorka Jelenikova mu nikdy plenky nesundala a nezkontrolovala. Pouze mi řekla, ať ho mažu krémem na opruzeniny, ačkoliv jsem s ní řešila, že má syn svedivou vyrazku. Vyléčila to až nová doktorka, musela nasadit kortikoidy.
Stejně tak doktorka Jelenikova nikdy nezkontrolovala synovi dutinu ústní, tudíž nezjistila, že mel syn krátkou uzdičku u jazyka. To také vyřešila až nová paní doktorka, protože syn nemohl mluvit.
Doktorka Jelenikova je u nás v rodině často zmiňovaná jako odstrašující případ lékaře bez zájmu o pacienta a pouze doporucujiciho UM a doplňky stravy (vždy mi ochotně strcila letáček). ROZHODNĚ TUTO LEKARKU NEDOPORUČUJI!!!

A
Ověřeny pacient

Z mého pohledu matky prvorodičky musím souhrnně hodnotit celkový dojem z paní doktorky Jeleníkové jako slabý. V některých momentech ji vnímám jako velmi dobrou, jinde jako velmi nevyhovující, proto si dovolím své postřehy rozebrat. Pozitivní zkušenosti: paní doktorka má vynikající přehled o dalších velmi dobrých odbornících v rámci zdravotnictví, neváhá odeslat jinam (uveden konkrétní místo i jméno atd.), nepodceňuje stav dítěte. Negativní zkušenosti: při nižšímu váhovému přírůstku dítěte než kážou tabulky nás okamžitě poučila o umělém mléce včetně doporučení (reklamě?) zcela konkrétní značky UM takovým způsobem, že jsem odcházela s pocitem nejhorší matky světa zanedbávající své dítě a upírající mu zdraví, přesvědčovala nás o nepravdě spojené s kojením (údajně když vynechám některé kojení a místo toho dám umělé mléko, budu ho při příštím kojení mít pro miminko více a vše se tímto vyřeší), při kontaktování mimo pracovní dobu (o státním svátku) nás v první větě ironicky odkázala na internet, když si tam my mámy údajně hledáme kde co, tak proč si nenajdeme co s dítětem, které trpí vysokou horečkou; a nakonec z mého pohledu podceňování okolností při očkování - naše dítě chtěla očkovat těsně po nemoci (vysoké horečky), i když očkování bylo možné odložit. Toto vnímám jako zásadní nedostatky a selhání lékaře. Nemrzí nás, že jsme odešli k jiné paní doktorce kvůli výše uvedenému, a také k tomu velmi značně přispělo vystupování paní doktorky Jeleníkové, věřím a mohu potvrdit, že je dostatek jiných lékařů, kteří jsou velmi dobří a navíc si odpustí nadřazený a ironický tón k pacientům, který jsme bohužel téměř vždy zažívali u paní doktorky Jeleníkové. Anežka Bayerová

J
Ověřeny pacient

Jsem paní doktorkou " převychovaná" a neuvěřitelně spokojená. Věřím jí a vše co řekne se potvrdí. Dá všemu čas, neplýtvá ATB. Ale jakmile je vše jednoznačné-neváhá!!!! Vytáhla mou dceru z nemocnosti v první třídě. A od první třídy měla pak jedinkrát hnisavou angýnu, kterou okamžitě diagnistikovala a pořešila ( dnes je dceři 14- stále zdravá = rýmy nepočítám, s tím ji už ani neobtěžuji). Za mne DÍKY DíKY DÍKY ,... že jste paní doktorko!!!!! Jana Bukvaldová Brno Bystrc

D
Ověřeny pacient

Ochotná ,zkušená ,příjemná,pečlivá ..není co dodat :) Žádnému lékaři ohledně syna nevěřím tak ,jako jí .Nikdy jsem nezažila ,že by byla nepříjemná ,vždy poradí .Mohu jen doporučit .

J
Ověřeny pacient

Paní doktorka na nás od první chvíle působila chladným a strohým dojmem. Od první návštěvy nás za něco neustále kárala (ať to byla SMSka, kterou nám poslala 10tý den po narozní dcerky, ve které nás ani neoslovila a psala ať jí okamžitě pošleme rodné číslo, i když nám v ordinaci řekla, že stačí když ho nahlásíme při příští návštěvě) příště nás sekýrovala za to, že nemáme vyslečené dítě již v čekárně, že na tohle ona nemá čas (zrovna jsme přišli do čekárny, když se otevřely dveře ordinace, malá byla pouze v overalku a v čekárně po nás nikdo další nebyl). Tohle její nepříjemné chování probíhalo i při dalších návštěvách, kdy malá nepřibírala jak by měla, tak místo rozumného vysvětlení, na mě ostře vyjela, jak je to možné a vyjadřovala se jako bych ji úmyslně trápila hlady. Nakázala nám okamžitě nasadit Nutrilon. I kdyz týden před touto návštěvou my paní doktorka řekla at´ ji kojím po třech hodinách - což samozřejmě malé nestačilo a tudíž strádala. Nutrilon který nám nakazála paní doktorka, jsme nenasadili a namísto toho jsem ji začala krmit často. Malá je stále plně kojená a už přibírá rekordním způsobem. Paní doktorku jsme změnili a od toho dne mi spadl kámen ze srdce. Kdyby se něco malé přihodilo musela bych k téhle paní jít a to by se mi nechtělo. Nemám k ní žádnou důvěru a domnívám se, že její nepříjemné chování není optimální chování dětské lékářky. Maminky by k ní měly mít důvěru, ne chodit do ordinace se strachem.

O
Ověřeny pacient

Během svátků naše malá holčička onemocněla..obrátili jsme se telefonicky na paní doktorku, která mně odbyla s tím, že má dovolenou a ještě k tomu návštěvu..ale jestli je to akutní, tak ať teda řeknu .co potřebuji..Věřte mi, že ten nepříjemný tón mně tak zaskočil, že jsem nebyla schopna s touto paní komunikovat dále a už vůbec ne vyhodnocovat, jestli je maličká akutní případ, nebo ne..Slušně jsem se tedy rozloučila a přemýšlela, proč paní doktorka vůbec na sebe dává své soukromé telefonní číslo..?? Nicméně malá na tom nebyla zdravotně dobře a tak jsem si na netu vyhledala jinou dětskou lékařku a když jsem ji zavolala, tak mi v klidu řekla, že nakupuje a ať ji zavolám za 15 minut..Pak se mi věnovala, poradila mi a s příjemným tónem se se mnou rozloučila. Začínáme chodit s maličkou tedy k této nové paní doktorce a doufáme, že tato lékařka ještě NEVYHOŘELA..

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

možnost rychlého laboratorního vyšetření na místě, sedimentace a CRP;
nastřelování náušnic,
zapůjčení kojenecké váhy domů pro nedonošené...

Více

Specializace

  • praktické lékařství pro děti a dorost