O nás

Všichni naši lékaři si zakládají na osobním přístupu ke svým pacientům. Vzájemná důvěra a celostní přístup jsou proto základem, na kterém stavíme. V příjemném a klidném prostředí ordinace vybavené nejmodernějšími diagnostickými přístroji Vám bez příplatků poskytneme péči, která je jinde považována za nadstandardní. CRP, INR, EKG máme přímo v ordinaci, výsledky vidíme hned. Kromě kvalifikované odborné péče v oboru všeobecného praktického lékařství pro dospělé, nabízíme i některé alternativní metody (např. aromaterapii či homeopatii). Oceňujeme, když se pacient ptá a pokládáme za samozřejmé s ním o jeho léčbě diskutovat. Abychom vám ušetřili čas strávený v čekárně, rádi vás objednáme na konkrétní termín dle vašich možností. Objednávací formulář naleznete na našich stránkách.
Uzavíráme smlouvy na závodní péči. Majitelům firem vše vysvětlíme, rádi také poradíme a vše zařídíme. Též zajišťujeme lékařskou péči konkrétního lékaře pro klienty domovů seniorů po celé České republice.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (15)

MUDr. Andrea Burdová Jiný

Nesmírně citlivý a vysoce profesionální přístup k pacientům.Příjemný personál.

MUDr. Jarmila Čechová Jiný

Skvělá sympatická doktorka. Spolu se sestřičkou jsou milé, rychlé, sympatické.

Jiřina Kostová Jiný

+ odbornost, pečlivost, empatie, snaha pomoci
    - nevím

MUDr. Martina Matulová preventivní prohlídky

Úžasná paní doktorka.
    Všechno skvělé, nemám co vytknout.
    Prostě pokud chcete příjemnou doktorku, právě ste ji našli.

MUDr. Klára Mrázová Jiný

Nejlepší paní doktroka, pomůže, vysvětlí, vyslechne, moc hodná, vstřícná. Mohu se jí svěřit s čímkoliv, vždy poradí.

MUDr. Martina Matulová Jiný

Skvělá doktorka. Až mě mrzí, že budu muset odcházet. Empatická, snaží se pomoct ze všech sil. Vyslechne a pomůže. Jedině doporučit!

MUDr. Jarmila Čechová Jiný

Tohle je prosím doktorka? V žádném případě nedoporučuji, doktorka je arogantní a naprosto neochotná. Nedostaví se Vám žádné empatie a jen arogantního chování, nepomůže, neporadí a sestra, také ani nekomentuju. Z ordinace Vás vyhodí a řekne, ať si zavoláte, nikdy se nedovoláte, telefon tam nikdo nebere, i když voláte 2 hodiny vkuse. Kdo může, ať k paní doktorce nechodí, neprofesionální přístup.

Č
    MUDr. Jarmila Čechová Jiný

V žádném případě neporučuji. Arogantní přístup, internetové stránky nejsou aktuální. Dokonce mi bylo řečeno, pokud se mi něco nelíbí, ať hledám jiného lékaře.

MUDr. Martina Matulová pediatrická konzultace

Nejlepší paní doktorka, jakou jsme kdy pro děti měli. Je velmi milá, vše vysvětlí, nic nezanedbá. Nedáme na ni dopustit. Otevřená i alternativní medicíně, poradí i po telefonu, bez problémů se do ordinace dovoláte.

MUDr. Martina Matulová preventivní prohlídky

Na paní doktorku jsem před narozením dcery narazila v podstatě náhodou... a dnes jsem za to nesmírně vděčná. Profesionální přístup, na děti neskutečně milá. Mohu se na ní obrátit s jakýmkoliv problémem a vždy se snaží pomoci. Doporučuji kudy chodím! :)

Kontakt

Nádražní 26, Čerčany 257 22 Zobrazit v Goole Maps
Pražská 16, Netvořice, Benešov 257 44 Zobrazit v Goole Maps
Pražská 528/29, Mělník 276 01 Zobrazit v Goole Maps
Kodaňská 436/17, Praha 101 00 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Školní 492, Štětí 411 08 Zobrazit v Goole Maps
Nábřeží, Libušín 27306 Zobrazit v Goole Maps