Diagnostické vyšetření

Léčba hypertenze

Léčba močových kamenů

Léčba nočního pomočování

Poliklinika "Bílý dům"

Jako nefrolog provádím klinické vyšetření dětí a dospělých s onemocněním ledvin a močových cest.

Umístění: Poliklinika "Bílý dům" dětská urologie

Paní doktorka léčí vždy okamžitě přijala moji dcerku i bez předchozí domluvy. Atb jsme nemudely nikdy brát, malá se vždy ze zánětů močového měchýře dostala a po konzultaci a rozmluvě s paní doktorkou pije...neprochladne, i když není maminka na blízku. Paní doktorka to s dětmi umí, malá se k ní těší, už chodíme jen preventivně. O mé dítě má zájem a vyléčila problémy, které jsou u nás dědičné Palíková

Umístění: Poliklinika "Bílý dům" vyšetření moči

Jak už tu jeden názor byl, plně se s ním ztotožňuji. Rok plný návštěv, antibiotika několikrát do měsíce a výsledek žádný. Hlavně p. doktorka byla docela často nepříjemná, div mě kolikrát jejím pohledem nezabila. Neviděla jsem u ní ochotu mi pomoct. Vždy mi jen předepsala prášky a to bylo vše. Moc se o mě nezajímala. Mrzí mě to od ní, myslím si, že je dobrá lékařka.

MUDr. Jana Leichmannová

ráda Anetě H. zdůvodním každé podané antibiotika.
Může mne kontaktovat na email : nefrolog@seznam.cz.
Jen nevím s kým si budu psát, když v kartotéce jsem žádnou Anetu H vyšetřenou za poslední 4 roky nenašla.

K paní doktorce jsem docházela do Bílého domu několik roků ještě před dosažením věku 18 let s chronickými záněty močového měchýře a inkontinencí. Její vyšetření bylo vždy striktně naplánováno na deset minut, po všechny roky mě léčila pouze antibiotiky, dlouhodobým užíváním nitrofurantoinu v menších dávkách každý den (vedlejší účinky asi všichni známe), urovaxomem a podobnými lahůdkami. Antibiotika jsem měla doslova každý měsíc, nitrofurantoin snad neustále. O tom, jak mě tato léčba na několik let zcela odrovnala bych se teď nerada rozepisovala. Paní Leichmannová je jedna z nejhorších a nejnezodpovědnějších lékařek, s kterými jsem za ty roky přišla do styku. Nikdy ji nezajímala příčina, šlo jen o drastickou léčbu následků. Až po šesti letech od ukončení léčby u této lékařky se můj organismus uzdravil a vše se vrátilo do normálu. Nevím, jak léčí jiné potíže, ale pokud trpíte tím, čím jsem si prošla já, vyhněte se paní Leichmannové obloukem!

MUDr. Jana Leichmannová

Škoda,že slečna nebo paní neuvedla celé jméno, ráda bych se poučila z chyb. Pokud nechce veřejně může mi napsat na nefrolog@seznam.cz

Velmi dobrá lékařka, děkuji za vyléčení synka. Velmi vstřícné jednánía zřejmě vysoká odbornost - úspěch léčby. Doporučuji všem.Kohoutová

Výborná lékařka. Vstřícná a erudovaná. Umí to s dětmi - dcerka neměla žádný strach i když se doktorů bojí. Po několika návštěvách mohu říct že prakticky vyléčila mojí dcerku. Děkuji. Lucie Bobrovská