Adresa

Praktická lékařka pro děti a dorost
Langrova 4, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Navštěvujeme již roky se dvěma dcerami, stručně a jasně řečeno: vynikající péče, a to od paní doktorky i sestřičky.

E
Ověřený profil

K paní doktorce chodím se svým 10m synem. Během poradny rychlá, věcná, při řešení nemoci se ptá, je pečlivá, má pochopení, zároveň si ale nepotrpí na žádné řečičky a patlání se ve věcech. K dětem je příjemná, citlivá, hodná, k maminkám přistupuje s pochopením, radou. Pomůže po telefonu, nikdy člověk nemá pocit, že otravuje s blbostí. Jsme moc spokojeni.

Ověřený profil

Milá, ochotná a pečlivá paní doktorka.


Chodívala jsem k paní doktorce, je pečlivá, hodná, poradí a hlavně se vyzná.


Paní doktorka je velice příjemná, chodila k ní od malička moje sestra a tak jsem neváhala k ní přihlásit svoje 3 děti, nedovedu si představit chodit k jiné paní doktorce, je moc příjemná a doktor na své místě. Můžu doporčit všem.


Výborný pediatr, bezchybná diagnostika (přestože vybavení ordinace je minimální) svědčí o vynikajících znalostech, dlouholeté zkušenosti a pečlivé práci.
Veliký dík, paní doktorce!


Nejlepší doktorka


Zatím nejlepší přístup k pacientovi, který jsem kdy zažil. Chodil jsem k ní 19 let (pravda, zprvu mě spíše k ní nosili) a na tuhle paní doktorku budu vždycky vzpomínat. Ochotná, ráda poradí a velmi, velmi lidská. Kéž moje děti narazí na doktorku stejných kvalit. Vřele doporučuji všem.


Doporučuji, paní doktorka je velmi ochotná a příjemná. Působí na mne velmi svědomitě, mohu ji důvěřovat a spolehnout se na ni.


Č

Mohu jen chválit. Po negativních zkušenostech s jiným pediatrem mohu srovnávat a nemám si na co postěžovat. Paní doktorka je velmi vstřícná, příjemná a troufám si říct, že je to pediatr jak má být. Vždy se snaží pomoct, najít řešení, vše vysvětlí..ochota sama. Sestřička je také vždy velmi milá. U nás naprostá spokojenost!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,

Odjel jsem s dcerou (5 let) na dovolenou k moři. Druhý den v noci začala kašlat a soplit a ráno jsem naměřil 39,2 teplotu a tu jsme během dvou hodin srazili na 37,4. Má chuť k jídlu, pije stejně jako jindy a celkově bych řekl, že je v pořádku. Je možné s ní absolvovat výlet? Popřípadě strávit nějaký čas u moře? Moc děkuji

Určitě 3 dny žádný výlet a zátěž, polehávat po stromy, nechodit na sluníčko, s koupáním vyčkat 1-2dny jestli bude bez teplot.

MUDr. Miroslava Nováková

Dobrý den,driv jsem mela problemy s jidlem a diky tomu mam hypokalemii,byla jsem v nemocnici na kapacce.
Trpim take panickou atakou,posledni 4 dny jakoby citim a slysim svoje srdce,obcas me poboliva,citim vsude tlak,jsem napjata,mam obavy ze smrti,cetla jsem ze hypokalemie muze byt smrtelna.
Snazim se jist vice ococe a zeleniny,jim i horcikove tablety.
Ale porad je mi zle a tezce,mam obavy,ze umru.
Vsichni mi rikaji,ze je to jen v hlave,ze je to opravdu zase zacnvat uzkosti.
Kazdy den se probudim a hned myslim na to,ze mi zas bude busit srdce,ze dostanu infarkt a ze umru,nevim co s tim delat,je mi 22 let.
Dnes odjizdim na festival a nechci aby mi tam bylo tak zle,i kdyz jsem v hlave presvedcena,ze uz se z festivalu nevratim,ze se mi tam neco stane.
Nevim co s tim delat,prosim poradte.

Myslím,
že se nejedná o metabolický problém, ale o psychický.
Bylo by dobré navštívit psychiatra a zkusit nějakou antidepresivní terapii.
Bylo by dobré to probrat i s psychologem.

MUDr. Miroslava Nováková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.