Jana Remundová, pediatr Brno

MUDr. Jana Remundová

Pediatr Více

Marešova 12, Brno
Praktická lékařka pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

• dětské lékařství
  • praktické lékařství pro děti a dorost

Nejlepší pediatr co znám
Chodila jsem k paní doktorce jako dítě a teď k ní chodí moje děti. Známe se přes 20 let a vždy jsem byla spokojená...

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je nejen skvely odbornik ale i velmi prijemny clovek, ke kteremu se radi vracíte a nemate pocit, ze byste obtezovali. Mohu jen doporucit a dekujeme za jeji péči.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivá, ochotná, vyslechne a poradí. Rodiče bere jako partnery, respektuje je a vede dialog. S vážně nemocným synem nám vždy pomůže a povzbudí nás, v ordinaci jsme často a chodíme k ní velmi rádi.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka i její sestřičky jsou naprosto úžasné, k synovi se chovají naprosto skvěle. Vyšetření je vždy důkladné, pečlivé. Oceňuji lidský přístup a to, že se vždy snaží poradit, ne vnutit.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

Běžně tolik superlativů za sebou nepoužiji, teď musím. K paní doktorce chodím s dětmi 6 let. Je to určitě člověk na svém místě. Profesionál, pečlivá, znalá svého oboru a nadšená pro svůj obor. Má velmi příjemnou a šikovnou sestru i tým kolegů, s kterými v ordinaci spolupracuje. Kéž by všichni dělali takto svou práci.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

K paní doktorce jsem chodila do 18ti let, teď tam chodí moje sestra, neteř i moje dcera. Když jsme vybírali pediatra pro dceru, volba byla jasná. Paní doktorka i sestřička jsou naprosto úžasné a empatické.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

Paní doktorka je skvělá. Ja osobne jsem k ni chodila posledni rok pred 18 rokem. Pak i moje sezra a ted moje děti. Neváhala jsem ani minutu kam svoje děti přihlásit. Je velmi pečlivá a příjemná. Mohu jen doporučit. Pani sestřička to samé.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

Paní doktorka je skvělá, pečlivá a na vysoké odborné úrovni. Chodím k ní již několik let s dcerou a vždy se o nás výborně postarala. Moc doporučuju!

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

Za paní doktorkou jsme se byli podívat, protože hledáme pediatra pro našeho syna, který se má narodit za dva měsíce. Paní doktorka je milá a příjemná, pozvala nás do své ordinace a mohli jsme se jí zeptat, na co jsme chtěli. Nakonec jsme se pro paní doktorku nerozhodli, protože se nestaví kladně k ambulantním porodům a případnému odložení povinného očkování. Myslím, že je dobré, když tato informace tady zazní, protože může pomoci i jiným rodičům při jejich hledání.

Ochota, vysoká profesionalita, citlivost k pacientům! Naše děti jsou v evidenci vynikající pediatričky paní doktorky Remundové. Dětská sestra je také skvělá, díky.

• dětské lékařství
  • praktické lékařství pro děti a dorost