Marešova 12, Brno
Praktická lékařka pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

• dětské lékařství
  • praktické lékařství pro děti a dorost

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivá, ochotná, vyslechne a poradí. Rodiče bere jako partnery, respektuje je a vede dialog. S vážně nemocným synem nám vždy pomůže a povzbudí nás, v ordinaci jsme často a chodíme k ní velmi rádi.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka i její sestřičky jsou naprosto úžasné, k synovi se chovají naprosto skvěle. Vyšetření je vždy důkladné, pečlivé. Oceňuji lidský přístup a to, že se vždy snaží poradit, ne vnutit.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

Běžně tolik superlativů za sebou nepoužiji, teď musím. K paní doktorce chodím s dětmi 6 let. Je to určitě člověk na svém místě. Profesionál, pečlivá, znalá svého oboru a nadšená pro svůj obor. Má velmi příjemnou a šikovnou sestru i tým kolegů, s kterými v ordinaci spolupracuje. Kéž by všichni dělali takto svou práci.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

K paní doktorce jsem chodila do 18ti let, teď tam chodí moje sestra, neteř i moje dcera. Když jsme vybírali pediatra pro dceru, volba byla jasná. Paní doktorka i sestřička jsou naprosto úžasné a empatické.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

Paní doktorka je skvělá. Ja osobne jsem k ni chodila posledni rok pred 18 rokem. Pak i moje sezra a ted moje děti. Neváhala jsem ani minutu kam svoje děti přihlásit. Je velmi pečlivá a příjemná. Mohu jen doporučit. Pani sestřička to samé.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

Paní doktorka je skvělá, pečlivá a na vysoké odborné úrovni. Chodím k ní již několik let s dcerou a vždy se o nás výborně postarala. Moc doporučuju!

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

Za paní doktorkou jsme se byli podívat, protože hledáme pediatra pro našeho syna, který se má narodit za dva měsíce. Paní doktorka je milá a příjemná, pozvala nás do své ordinace a mohli jsme se jí zeptat, na co jsme chtěli. Nakonec jsme se pro paní doktorku nerozhodli, protože se nestaví kladně k ambulantním porodům a případnému odložení povinného očkování. Myslím, že je dobré, když tato informace tady zazní, protože může pomoci i jiným rodičům při jejich hledání.

Ochota, vysoká profesionalita, citlivost k pacientům! Naše děti jsou v evidenci vynikající pediatričky paní doktorky Remundové. Dětská sestra je také skvělá, díky.

K pani doktorce Remundove chodila uz moje sestra,kterou prebrala pani Remundova po sve predchudkyni. Kdyz jsem byla tehotna,nemela jsem o cem premyslet. Velmi lidsky pristup. Nic nehrotila,jak s chozenim tak s mluvenim syna tomu davala cas,az kdyz ve 3 letech nerekl ani mama,zacala nas posilat k odbornikum. Na nachlazeni doporucila spis homeo,nez hned cpat antibiotika. Zadny ockovani navic ani nenabizela,natoz aby nam ho vnucovala. Naopak,kdyz jsem zvazovala klistovou encefalitidu,probrala se mnou nase návyky,kam chodime a pak rekla,ze ona by neockovala,kdyz jsme v podstate jen na zahrade. Doporucila jen casto sekat travnik.
Pani sestricka je uzasna. Chodila jsem,coby dite, k predchudkyni pani Remundove,pani sestricka tam je celou dobu stejna. Pamatuje si snad vsechny pacienty,co tama kdy prosli. Vzdy se zepta na ostatni cleny rodiny. Clovek pak ma pocit,ze si sel popovidat s kamaradkou,ne k lekari. Obe spolu vytvari bajecnou atmosferu,takze maminky jsou v klidu a diky tomu i dite.
Pani doktorku Remundovou doporučuji naprosto bez vyhrad.

Jana Spackova

Po přestěhování do centra města jsem hledala pediatra, paní doktorku mi doporučila kamarádka a jsem opravdu ráda, že k paní doktorce můžeme chodit. Je to skvělý odborník, vždy pomůže a poradí, velmi empatická a také sestřička je výborná.

• dětské lékařství
  • praktické lékařství pro děti a dorost