MUDr.

Jana Remundová

Pediatr

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Praktická lékařka pro děti a dorost

Marešova 12
    602 00 Brno, jihomoravský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Hodnocení pacientů:

• Ochota, vysoká profesionalita, citlivost k pacientům! Naše děti jsou v evidenci vynikající pediatričky paní doktorky Remundové. Dětská sestra je také skvělá, díky.

• K pani doktorce Remundove chodila uz moje sestra,kterou prebrala pani Remundova po sve predchudkyni. Kdyz jsem byla tehotna,nemela jsem o cem premyslet. Velmi lidsky pristup. Nic nehrotila,jak s chozenim tak s mluvenim syna tomu davala cas,az kdyz ve 3 letech nerekl ani mama,zacala nas posilat k odbornikum. Na nachlazeni doporucila spis homeo,nez hned cpat antibiotika. Zadny ockovani navic ani nenabizela,natoz aby nam ho vnucovala. Naopak,kdyz jsem zvazovala klistovou encefalitidu,probrala se mnou nase návyky,kam chodime a pak rekla,ze ona by neockovala,kdyz jsme v podstate jen na zahrade. Doporucila jen casto sekat travnik.
    Pani sestricka je uzasna. Chodila jsem,coby dite, k predchudkyni pani Remundove,pani sestricka tam je celou dobu stejna. Pamatuje si snad vsechny pacienty,co tama kdy prosli. Vzdy se zepta na ostatni cleny rodiny. Clovek pak ma pocit,ze si sel popovidat s kamaradkou,ne k lekari. Obe spolu vytvari bajecnou atmosferu,takze maminky jsou v klidu a diky tomu i dite.
    Pani doktorku Remundovou doporučuji naprosto bez vyhrad.

Jana Spackova

• Po přestěhování do centra města jsem hledala pediatra, paní doktorku mi doporučila kamarádka a jsem opravdu ráda, že k paní doktorce můžeme chodit. Je to skvělý odborník, vždy pomůže a poradí, velmi empatická a také sestřička je výborná.

• Opravdu velice skvělá pani doktorka, neskutečný přístup, je opravdu na svém místě, děti ji milují!! Za zmínku stojí i báječná sestřička se kterou jsou skvěle sehrané. Na dnešní dobu se tak profesionální přístup ani nevidí.

• Paní doktorka Remundová je vynikající odborník na děti, pečlivá, lidsky úžasná, v její ordinaci cítím mimořádný zájem o problém, se kterým přicházím. Skvělý přístup je posílen i díky vynikající sestřičce.

• Maximální spokojenost jak s paní doktorkou, tak i se sestřičkou.Zrovna letos v lednu je to 10 let,co k paní doktorku navštěvuji, u obou dcer profesionální přístup, příjemné vystupování, ochota, zkrátka všechno dobré :-).

• L

Výborná paní doktorka a skvělá sestřička v jedné ordinaci, co víc si přát jako dítě.. K této paní doktorce jsem rozhodně nechodila se strachem, ale velmi ráda, protože mě vždy uklidnila a vyšetřila bezbolestně. Když je třeba, sbalí si doktorský kufřík a jede za malým pacientem až domů. Opravdu se mi v osmnácti jen těžko přestupovalo k ,,dospělácké" doktorce. Vzpomínám na paní doktorku i sestřičku jen v dobrém :)

• S vyse uvadenou chvalou pouze souhlasim ve vsech ohledech. pani doktorka je velmi profesionalni, obetava a prijemna, stejne tak sestricka a v ordinaci vladne harmonie. Preregistrovala jsem k pani doktorce obe sve deti po delsich uvahach od jine pani doktorky, ktera nam nevyhovovala ve vice ohledech a ted pouze lituji, ze jsem zvazovala tak dlouho a neudelala to ihned! Pani doktorka Remundová se nám vždy naplno věnuje, je velmi poctivá ve vyšetřování, nepředepisuje "zbytečně" ihned antibiotika, naopak vyzná se v homeopatii, nikdy nemám pocit, že zdržuji, obtěžuji, řeším zbytečnosti apod., mohu dokonce některé věci konzultovat pouze po telefonu, pokud přijdeme, ještě jsme nečekali delší dobu v čekárně (u minulé paní doktorky to bylo vždy tak na cca dvě hodiny v čekárně plné nemocných dětí), zkrátka, paní doktorce plně důvěřuji a jsem ráda, že k ní můžeme chodit. děkuji.

• Skvělá dětská doktorka.

• Paní doktorka Remundova je velmi milá a ochotná. Přijela jsem z Kanady na půl roku s 6 mesíční dcerou. Potřebovala jsem doktorku která mě pomůže a poradí s potížemi které dcera měla. Paní doktorka Remundová překonala moje očekávání. Poslala mě na všechna ošetření která byla potřeba a ještě na pár o kterých jsem ani neveděla. Doporučuji ji vřele každému kdo potřebuje dětskou lékařku.