Adresa

Ordinace
Vránova 172, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka měla v péči obě naše děti od narození do 19ti let a jsme za to moc vděční. Vždy byla milá, vstřícná, empatická, snažila se vyhovět a s diagnózou se vždy trefila. Umí uklidnit mladé vystresované maminky a když je třeba, pošle ke specialistovi, nesnaží se vše léčit sama.

M
Umístění: Ordinace Jiný

Vždy dobře poradí a má velké zkušenosti s novorozenci. Nedělá z ničeho velkou vědu, ale je schopná přijmout i jiný přístup, pokud je dobře zdůvodněn.

M
Ověřený profil

Výborná lékařka. Sice jsem u ní jen krátce, ale vždy poradí a je nad věcí. Nemohu si na nic stěžovat, naopak. Navím sestřička je také výborná. Doporučuji.


K
Ověřený profil

Chodíme k paní doktorce už 13 let a vždycky jsme maximálně spokojeni.. Nikdy dlouho nečekáme a vždycky je paní doktorka usměvavá a ochotná.. Prostě na jedničku ! :-)


A
Ověřený profil

Vynikající paní doktorka s dobře vybavenou ordinací, bezbariérovým přístupem pro kočárky, má rozumný přísup k rodičům a citlivý přístup k dětem.


Velice ochotná paní doktorka, v klidu vše a srozumitelně vysvětlí. S výborným přístupem k dětem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu