Vránova 172, Brno
Ordinace (mapa)

• onemocnění dětí
  • alergie
  • neštovice

Výborná lékařka. Sice jsem u ní jen krátce, ale vždy poradí a je nad věcí. Nemohu si na nic stěžovat, naopak. Navím sestřička je také výborná. Doporučuji.

Chodíme k paní doktorce už 13 let a vždycky jsme maximálně spokojeni.. Nikdy dlouho nečekáme a vždycky je paní doktorka usměvavá a ochotná.. Prostě na jedničku ! :-)

Vynikající paní doktorka s dobře vybavenou ordinací, bezbariérovým přístupem pro kočárky, má rozumný přísup k rodičům a citlivý přístup k dětem.

Velice ochotná paní doktorka, v klidu vše a srozumitelně vysvětlí. S výborným přístupem k dětem.

• onemocnění dětí
  • alergie