Adresa

Praktická lékařka pro děti a dorost
Jiráskova 1541, Šlapanice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

22 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil

Vždy jsem byla velmi spokojená. Když byly děti malé, tak jsem velmi jsem oceňovala podporu v kojení, což není úplnou samozřejmostí. Navíc, paní doktorka měla vždy i milou sestřičku.

Ověřený profil

Paní doktorka je odborník na svém místě. Velice milá, ochotná, vždy poradí a udělá co je třeba, nikdy nic neponechá nahodě a nezanedbá. A úžasná sestřička je bonus navíc.

P
Ověřený profil

Chodím s dcerkou k paní doktorce a jsem velice spokojená.Sestřička i paní doktorka jsou vždy velmi příjemné a paní doktorka,každý problém vysvětlí.Mohu jen doporučit


K
Ověřený profil

s paní doktorkou i sestřičkami jsem velmi spokojena a moje dcera také. Je velmi milá, ochotná. Nemám jí co vytknout.


M

Paní doktroka je sice velmi mila,ale nějaké zvýšená aktivita se od ní očekávat nedá. Odborné lékaře jsem si musela hledat sama :-(


H
Ověřený profil

Tímto bych se chtěla omluvit paní doktorce,za to co jsem o ní napsala v předchozím článku.Jednala jsem impulzivně a měla jsem si s ní místo toho promluvit a nenechávat si své pocity jenom pro sebe.
Nikdo nejsme dokonalý a neomylný.Měla jsem si to uvědomit dříve a osobně si s ní o tom promluvit a nevylívat si zlost tady na webu.
Teď je mi to líto.
Všechno je o komunikaci a je má chyba,že jsem nekomunikovala a nechávala jsem si pro sebe své pocity o poskytnutí péče.
Šlo mi převážně o děti a nic víc mě nezajímalo...:-(.
Tímto se Vám paní doktorko omlouvám a dofám,že se Vám bude v práci jenom dařit...:-).
Katka


H
Ověřený profil

Já teda s paní doktorkou mám bohužel velmi špatné zkušenosti.Prvni jsem si myslela,že je to jenom můj pocit,ale po dnešku si to nemyslím.Mám nedonošené dvojčátka.První,co mě udivilo,že si vůbec nečetla jiné lékařské zprávy co jsem ji nosila od jiných specialistů.měli jsme předepsané očkování a když jsem jí to řekla,že už to měla před třema měsícema ve zprávě,tak konečně začala jednat.když jsem přišla s nějakou nemocí,tak mi málo kdy něco předepsala,spíš mi řekla,že to dělám dobře.Takže jsem si nechávala raději radědit od lékarníků...ti mi poradili více,než ona saam a nakonec mi kvůli ní jeden s chlapečků málem zkončil v nemocnic.Ani tam nechápali,když jsme jeli na pohotovost její postup.Malej měl pusinu plnou aftů a celý týden horečky.Paní doktorka nám dala jen léky na rýmu.Když jsem to s ní chtěla skonzultovat po telefonu,tak jsem stejně mluvila jenom se sestřiškou.Chtěla jsem antibiotika a ty mě nedoporučila.Že mám raději vydržet,že je nemoc na ústupu a když tak máme jet do děcké.Počkali jsme a na druhý den jsme raději jeli na pohotovost,když odmítal i pít.Tam nám řekli,že když horečky nepominou a nebude pít,tak zítra ho musíme vést na infekční na kapačky.není to příjemné,když máte o malého strach.Já jdu od ní pryč a paní doktorku nedoporučuji a souhlasím s tím jedním,co píše,že je to spíš taková fiflena...JE.A propoo...hlásila jsem u ní týrání a nic s tím neudělala...naštěstí se rodiče rozvedli,ale až tak po půl roce co to věděla.To už něco o tom svědčí,že to není osoba na pravém místě.


H

S dalším přírůstkem do naší rodiny, mohu jen potvrdit, že paní doktorka je super! Moje děti jsou v péči opravdového odborníka! Vůbec nám nevadí, že musíme cestovat i z velké dálky.


jezdíme za paní doktorkou a po předchozí zkušenosti ji mohu jen doporučit. Oděti se stará velmi dobře , a když někam odešlé zajímá ji jak dopadly vísledky i mimo pracovní dobu


Ověřený profil

K paní doktorce chodím od narození a nemůžu si na nic stěžovat vše v nejlepším pořádku. Lepší dětská doktorka ve šlapanicích u brna není.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti