Psycholog Neratovice

• „100% doporučuji. Paní doktorka má skvělou schopnost analyzovat a doporučit konkrétní řešení situace nebo problému. Vždycky se k ni těším. Více

Šlejnická 1, Praha Mapa

Dejvice

• Psycholog, Psychoterapeut

„Moc příjemná a cílená komunikace. Těším se na příští návštěvu. Paní je moc otevřená a dotazy nenucené. Děkuji

Nad Šutkou 540/14, Praha 8, Praha Mapa

Psycholog Klečková

od 1 200 kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pani je velmi zlatá a ochotná, buduci tyzden mam dalsie sedenie :) Velmi empaticka a ludska, na konci terapie ma objala, odchadzala som s dobrym pocitom :) Více

Ortenovo náměstí 9, Praha 7, Praha Mapa

Ortenovo náměstí 9, Praha

Individuální psychoterapie (50 minut)

800 Kč

• „Zažila jsem v životě konzultace s několika psychology, Jan Gruber rozhodně vyniká svou empatií, schopností naslouchat, porozumět problému a schopnosti pomoci Vám najít pro Vás tu nejlepší cestu a řešení. Jeho přístup je lidsky nesmírně příjemný, profesionální a flexibilní. Vřele doporučuji. Více

Šlejnická 2018/1, Praha Mapa

Psychologické služby

900 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„Skvělý přístup, smysl pro humor, velmi porozumitelná komunikace a snaha vyřešit problém. Opravdu to předčilo všechna moje očekávání. Více

Pod pekárnami 10, Praha Mapa

Tomáš Kleisner

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„- príjemné stretnutia, - osobný prístup, - pomoc so spracovaním stresových situácií, - príjemná komunikácia i pre introverné osoby, Návštevu u pani psychologičky vrelo doporučujem Více

Oldřichova 49 Praha 2, Praha Mapa

Klinický psycholog Mgr. Miroslava Pešlová

• Psycholog, Psychoterapeut

„Touto cestou bych chtěl Pavlovi poděkovat. Díky za profesionální přístup, empatii, podporu, čas a odbornou eruduci. Terapie mi moc pomohla, s jeho pomocí jsem našel jádro svého problému. Sezení byla velmi příjemná a hlavně účinná. Přeji mnoho spokojených klientů, jako jsem byl já. Více

Rezidence Rosa, Střelničná 1680/8, Praha 8 – Kobylisy, Praha Mapa

Individuální psychoterapie, Pavel Kozelka - psycholog

1 000 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pana magistra jsem vyhledal na doporučení své manželky. Z počátku jsem se nemohl přenést přes velký věkový rozdíl, přesto jsme našli společnou řeč a cestu. Oceňuji vřelý a vstřícný přístup a pomoc při zvládání panických atak. Součástí konzultací byl nácvik relaxačních dovedností, které teď mohu uplatňovat ve svém životě. Doporučuji všem. Více

Dr. E. Beneše 695, Kralupy nad Vltavou Mapa

Klinická psychologie a psychoterapie - Poliklinika Lobeček

• Psycholog, Psychoterapeut

„Paní Mgr. Věra Dufková je velmi milá, empatická. Pocítila jsem vlídné přijetí a umění pomoci slovem druhému člověku.

Ortenovo náměstí 9, Praha Mapa

Psychoterapie

• Jandova 3, Praha Mapa

• Psycholog, Psychoterapeut

„Kdo na sobě pracuje, tomu velmi pomůže.Zkušený psycholog,empatický,je možné se na něj spolehnout,diskrétní

Vyšehradská 49, Praha Mapa

• Psycholog, Psychoterapeut

„Přidávám se k pozitivním hodnocením, skvělý přístup k člověku - nejen během terapie, ale i u všeho okolo (objednávání atp.), velmi empatický, naslouchající a pomáhající hledat cestu dál. A to nejdůležitější - ač jsem se nacházela ve velmi těžké situaci, pokaždé mi bylo (a je) lépe a cítím úlevu. Více

Jandova 3, Praha Mapa

Individuální psychoterapie

900 Kč

• Zenklova 1545 Praha 8 , Praha , Česko, Praha Mapa

• Psycholog, Psychoterapeut

„Oceňuji velice trpělivý a empatický přístup a proto psychoterapii u Mgr. Jakuba Kuchaře doporučuji, psychoanalytická psychoterapie mi velice pomohla, během terapie jsem prožíval úlevu a podporu ale po skončení dlouhodobé terapie jsem si uvědomil skutečné změny ve svém životě a nitru, moc děkuji za tuto zkušenost ze které stále čerpám. Více

Ječná 288/39a, Praha Mapa

Jakub Kuchař- Psycholog, psychoterapeut

Cena nebyla přidána

• „Vše jak má být a co od psychologa očekáváte. Žádné zbytečné rady, žádné psychotesty, prostě naslouchá a skutečnem pomáhá. Více

Třebízského 524, Kralupy nad Vltavou Mapa

Psychoterapie Kralupy

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pan magistr je profesionální, spolehlivý, vnímavý, má jemný přístup k pacientovi. Díky němu jsem pochopila, že realita těžkého života je těžší než jsem si myslela..že v bolesti je člověk sám. Po sezeních vidím mnohé jinak. Děkuji za citlivé naslouchání a doprovázení v mé životní krizi a traumatech. Více

Zenklova 1545 Praha 8 , Praha , Česko, Praha Mapa

Ordinace klinické psychologie

• „Jsem velice ráda, že jsem se se svými problémy dostala právě k paní Lucii Machové. Díky ní jsem se na svůj život podívala z trochu jiného pohledu a uvědomila si spoustu věcí. Přístup paní Lucie byl vždy citlivý a chápající. Velice si vážím toho, že mě nechala si na spoustu věcí přijít sama a ukázala mi i jiné možnosti jak se na život a problémové situace dívat. Sezení byla vždy spojena s otevřeností, ochotou a pochopením. Více

Nepomuckých 763/18, Praha 9 Letňany, Praha Mapa

Soukromá psychologická praxe - Mgr. Lucie Machová

1 názor

„Marek Šmejkal je velmi dobrý kouč a psycholog i velmi dobrý kamarád. Poprosil jsem ho o pár lekci psychoterapie. Již několik let mě trápí úzkosti a panika, přičemž jsem rok zpět, bral antidepresiva. Za pomoci Marka a jeho vedení v psychoterapii jsem se zbavil léků. Naučil mě poslouchat tělo a vnímat jeho řeč. Tím jsem objevil vše co mě trápilo. Díky jemu jsem po každé hodině, cítil sílu a stoupl mi i sebevědomí. Vše, co mě naučil používám v denním životě. Doporučuji každému, který ma jakýkoliv problém, byť strach, úzkost, depresi, závislost ať neváhá a Marka osloví. Děkuji Marku za vše... Více

Jandova 3, Praha Mapa

800 Kč

• „Pohovory s paní Novotnou byly navzdory situaci, která vás k lékaři přivádí, velmi příjemné. Z Lucie vyzařuje klid a pochopení. Po každém sezení jsem se cítila vyrovnanější a sebevědomější, nabyla jsem přesvědčení, že vše má své řešení a vždy existuje cesta ven (nebo spíš dál?). Paní doktorka na cestu nenavádí násilím, ale jen lehce koriguje a uklidní. Zrcadlí vám samým otázky, na které s její pomocí najdete odpověď. Paní doktorku doporučuji a to hlavně kvůli lidskému přístupu a empatii. Více

Vyšehradská 49, Praha Mapa

Společenství nezávislých terapeutů

Cena nebyla přidána

• „Po dlouhém rozmýšlení a vleklých obtížích jsem se konečně rozhodla vyhledat psychoterapeuta. Terapie trvala asi tři roky. Pan Vondrouš laskavě naslouchal a provedl mě cestou poznávání sebe sama. Bylo to těžké, ale jeho upřímný zájem o mně mi pomáhal to zvládnout. Jsem mu nesmírně vděčná, že můžu opět žít spokojený život a mít se ráda. Pan Vondrouš je opravdu profesionál na svém místě:-) Více

Vyšehradská 49/320, Praha Mapa

700 Kč