O nás

Kromě běžné psychoterapie v terapeutických pracovnách na Praze 1 poskytujeme také specifickou psychoterapii pomocí koní (Equisdom). Jsme jediní, kdo poskytuje terapii v metodě Equisdom®, která se moc dobře hodí pro léčbu traumatu u dětí i dospělých. Trauma je velmi rozšířené a stojí za velikou škálou našich psychických i psychosomatických potíží (například většina závislostí má kořeny v traumatu).

Klientům navíc nabízíme službu vytvoření Terapeutického plánu zdarma. Cílem je vhodně zkombinovat spolupráci více odborníků různých specializací, aby byla terapie co nejvíce efektivní.

Aktuálně u nás pracuje 7 terapeutů lidských a 3 koně (kůň je v pozici koterapeuta spolu s vedením terapeuta vycvičeného v metodě Equisdom) .
Přečtěte si více
Zařízení
 • Terapeutický plán a koordinační schůzky ke konzultacím zdarma
 • Recepce k dispozici
 • Obsáhlé webové stránky
 • Další podpůrné programy a aktivity
 • Příjemně vybavené konzultovny s velkým výběrem terapeutických pomůcek
 • Výborná káva a čaj
Přečtěte si více
Jazyky
 • Čeština
 • Ukrajinština
 • Slovenština
 • Ruština
 • Angličtina
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (121)

Obecné skóre

  M
  Lékař: Ing. Bc. Martin Škurla Konzultace 50 min

  Pan Martin je člověk se srdcem ke své práci. Je vlídný, upřímný, klidný. Má porozumění a empatii. Dal mi naději, v mé beznadějné životní situaci. Za což mu srdečně děkuji. Celkově přívětivé, bezpečné prostředí. Mohu doporučit.

  V
  Ověřený profil
  Lékař: Ing. Bc. Martin Škurla Individuální psychoterapie (50 minut)

  Martin je velmi příjemný, empatický, vnímá, co mu říkám, při každé návštěvě mám několik zásadních aha momentů. Daří se mu proniknout k podstatě věci. Uvítala bych konzultace delší než 50 minut, ale za delší časové období, jak jsem byla zvyklá z předchozí terapie, nicméně chápu, že každý pracuje svým způsobem. Jsem spokojená a v terapii hodlám pokračovat. Za mě jednoznačně doporučuji.

  M
  Ověřený profil
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: Mgr. Ľubica Mesarošová Konzultace 50 min

  Velice milá a empatická paní psycholožka, která vše od začátku klientovi jasně vysvětlí, snaží se pomoci, pohovor je veden ke správnému cíli, vše probíhá v příjemné atmosféře. Těším se na další spolupráci. A moc doporučuji.

  E
  Lékař: Mgr. Michal Šefc Konzultace 50 min

  Michal Šefc je příjemný terapeut. Snaží se naslouchat a vyjít vstříc potřebám mě jako klientky. Když jsem si o něco navíc v terapii řekla, snažil se na můj požadavek reagovat.
  Michal je spíše naslouchací tip a více bych ocenila jeho vlastní vstupy a vhledy. Což ale pak na základě prosby dělal a naše sezení tak měla úplně jinou dynamiku.
  Vřele doporučuji.

  М
  Lékař: Mgr. Olena Trembach Jiný

  Олена професіонал своєї справи , дякую гарно що ви є! Дуже допомогли

  Mgr. Olena Trembach

  Дякую за відгук, я дуже рада, що змогла допомогти налагодити стан та життя

  Y
  Ověřený profil
  Lékař: Mgr. Elena Stelmashenko, CSc. Konzultace 50 min

  Хочу выразить огромную благодарность Елене. Находясь в Праге уже много месяцев, я не имел возможности приобрести друзей, был замкнут в себе, но благодаря Елене я смог с этим справиться. Она очень чуткий, отзывчивый и умный человек. При возникнувших нерешенных проблемах, очень быстро находит выход из таких ситуаций. Вы замечательный человек которому не безразлична судьба других.

  A
  Ověřený profil
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: Mgr. Olena Trembach Konzultace 50 min

  Výborný psycholog, který dokáže porozumět problému a pomoct s jeho vyřešením. Skvělý přístup a velice bezpečné prostředí. Osobně jsem více než spokojena a jsem rada, že jsem se odhodlala k návštěvě zrovna paní Trembach. Mohu jedině doporučit!

  Mgr. Olena Trembach

  Dekuju moc, je mi příjemné spolupracovat a dekuju za důvěru a otevřenost

  Ověřený profil
  Lékař: Mgr. Ľubica Mesarošová Konzultace 50 min

  K paní psychoterapeutce docházím již několik měsíců a díky své empatii mi pomohla lépe chápat samu sebe i okolí. Mohu jen vřele doporučit.

  Č
  Lékař: Mgr. Ľubica Mesarošová Konzultace 50 min

  Velice děkuji, za pomoc mé dceři. Díky Vašemu profesionálnímu přístupu se její psychický stav velmi zlepšil.

  K
  Ověřený profil
  Lékař: Mgr. Michal Šefc Konzultace 50 min

  Velká spokojenost. Cítím posun v řešení problému a oceňuji velmi pozitivní přístup. Dobrý pocit přetrvává i mnoho dní po terapii a hodně mi pomáhá zvládat krizové situace. Moc děkuji

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Související vyhledávání