Equita Therapy, z.s.

V Jámě 8

110 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...
Spolupracujeme s pojišťovnami:

Equita Therapy, z.s.

Předboř č.e. 18

251 63 , Strančice , středočeský

Kontaktní údaje +420 60...
Spolupracujeme s pojišťovnami:

Naše nabídka

Velmi rádi Vás přivítáme v tradiční terapeutické pracovně na Praze 1 i ve stáji.
Poskytujeme psychoterapii pro děti i dospělé. Po dohodě si volíte, zda budete docházet do konzultovny nebo do stáje nebo zda zvolíte kombinování obou možností.

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. et Mgr. Lucie Turzová Konzultace 50 min

Paní Turzová je velmi příjemná a chápavá, což při problémech pomáhá se otevřít. Dcera má pocit bezpečí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Radka Matesová Konzultace 50 min

Paní terapeutka je moc milá, sympatická a vzbuzuje důvěru. Dnes jsme měly první sezení s dcerou a i tu dokázala rozmluvit a přimět nenásilnou formou ke komunikaci. Věřím, že se nám podaří i vyřešit naše obtíže, ale na to je ještě brzy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Helena Veselská Konzultace 50 min

Paní magistra je profesionálka s lidským přístupem,umí jasně a srozumitelně vysvětlit podstatu věci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Helena Veselská Konzultace 50 min

po první návštěvě mohu hodnotit empatii a zájem i snahu o pomoc.Doufám,že další setkání bude v tomto duchu pokračovat.ztím jsem spokojená

Lékař: Mgr. et Mgr. Lucie Turzová Konzultace 50 min

Moc dekui pani Magistre! Vždy po navšteve pocituji velke psychicke uvolneni,
    klid, a nadeji na budoucnost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Radka Matesová Konzultace 50 min

Paní terapeutka je milá, vstřícná, chápající, plná energie. Mohla jsem jí říct vše. Naslouchala a nesoudila. Ulevilo se mi. Moc se těším na další setkání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Radka Matesová konzultace

Paní terapeutka je moc milá a má laskavý přístup. Jsem ráda, že k ní chodím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Radka Matesová konzultace

Paní terapeutka je moc milá. Cítila jsem se příjemně po celou dobu konzultace, neskáče do řeči, vyslechne vás. A co je nejdůležitější, poradí. Určitě za ni ráda znovu zajdu, když bude potřeba.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. et Mgr. Lucie Turzová konzultace

Skvela komunikace, citlivy pristup, dcera prisla po prvni konzultaci nadsena a pritom se toho tak obavala. Diky

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. et Mgr. Lucie Turzová

Rád pracuji s Lucií, protože mě podporuje, má jasnou představu a jasně zná své řemeslo. Během našich sezení pozorně naslouchá, pomáhá sladit zkušenosti s koncepty a poskytuje rady, které poskytují nové perspektivy.