Equita Therapy, z.s.

V Jámě 8

110 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Equita Therapy, z.s.

Předboř č.e. 18

251 63 , Strančice , středočeský

Kontaktní údaje +420 60...

Naše nabídka

Velmi rádi Vás přivítáme v tradiční terapeutické pracovně na Praze 1 i ve stáji.
Poskytujeme psychoterapii pro děti i dospělé. Po dohodě si volíte, zda budete docházet do konzultovny nebo do stáje nebo zda zvolíte kombinování obou možností.

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Helena Veselská Konzultace 50 min

Zatím první schůzka, ale paní magistra byla velmi příjemná, krásně jsme si popovídali. A těšíme se na spolupráci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Helena Veselská Konzultace 50 min

Velmi empatický přístup. Nenásilná komunikace, dcera má v paní psychoterapeutku důvěru a souhlasi s další konzultací

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Radka Matesová psychoterapie

Radku jsem vyhledala filtrovanim na ZnamyLekar adiky jejimu napojeni na equiterapii, ktera mne velmi zaujala. Dcera ma za sebou zatim pouze prvni sezeni, pred tim probehlo jedno sezeni se mnou a dale bude dcera jiz pokracovat u koniku. Zatim mohu rici, ze Radka je skvela posluchacka, nesoudi, dobre se pta. Dcera (6 let) nemela jediny problem se ji otevrit a o sezeni mluvi i s nami doma a tesi se, az bude moci aplikovat rady od Radky na krizove situace :) Vahala jsem nekolik mesicu, zda se obracet na psychologa s takto malym ditetem, ktere neproslo zadnym vyznamym traumatem, ale "pouze" zmenami v rodine, v zivotnim rytmu atp., ktere se zacaly projevovat zachvaty vzteku, pomalosti, hadavosti, zasekavanim. I po takto kratke dobe jsem si jista, ze to jsou dobre invetstovane penize do budoucna a ve vztahu s dcerou nam pomohou a pomohou hlavne i ji vyrovnavat se se zivotnimi zmenami.

Lékař: Mgr. Helena Veselská Konzultace 50 min

Pani magistra je velmi mila, umi naslouchat a pomoci cloveku videt veci, ktere si neuvedomuje a pomaha postupne po kruckach odbouravat nefukncni schemata z detstvi. Timto jeste jednou dekuji. Jana

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Jiří Kysilka psychoterapie

Equita a pan Dr.Kysilka předčili naše očekávání! Do Equity jsme šli po předchozí špatné zkušenosti jinde a jsme nadšeni, jakým způsobem terapie dceři pomáhají! Pan Dr.umí velmi citlivě prohlédnout do problému a velmi interaktivně, v našem případě zejména hrou, s dcerou pomáhá “řešit”, zmírňovat a vyrovnat se s jejím traumatizujicim zážitkem, kterým byla dopravní nehoda. Dcera chodí moc ráda, pana doktora si oblíbila a i ve 4 letech si vybudovala takovou důvěru,že sama už je schopna uvědomit si, co dalšího ji trápí a co by ráda svěřila a těší se o čem si příště bude “s Jirkou” povídat, či co chce “hrát”…. Moc dekuji zejména panu doktorovi za jeho citlivý přístup a také celému týmu Equity za skvělou komunikaci, flexibilitu a vstřícnost. Těšíme se na další sezení, PŽ

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Radka Matesová Konzultace 50 min

Uvidíme a detailněji zhodnotíme později, naše zkušenost je zatím krátká (2 sezení). Nicméně je paní magistra sympatická, milá a naslouchá.

Lékař: Mgr. Radka Matesová konzultace

Paní terapeutka Matesova, je laskavá a dokáže naslouchat a poradit v dané situaci.spokojenost,děkuji

Lékař: Mgr. Radka Matesová Konzultace 50 min

Paní terapeutku Matesovou mohu rozhodně doporučit. Již první terapie mi velmi pomohla a hned jsem cítíla velkou úlevu. Jelikož je můj problém obsáhlejšího charakteru, budu v terapii určitě pokračovat. Hlavně oceňuji její empatický přístup.

Lékař: Mgr. Radka Matesová Konzultace 50 min

Přístup této terapeutky je úžasný. Dospělý má pocit, že může říct cokoli a je poslouchaný. A dítě? Dítě se ji otevřelo a vše je na dobré cestě
    Kdo řešíte problém nebojte se na ni obrátit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Helena Veselská Konzultace 50 min

Jsme u paní doktorky krátce, ale já i syn jsme moc spokojení. Paní doktorka je velice vstřícná a empatická.