Equita Therapy, z.s.

V Jámě 8

110 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...
Spolupracujeme s pojišťovnami:

Equita Therapy, z.s.

Starý Brázdim 17

250 63 , Brázdim , středočeský

Kontaktní údaje +420 60...
Spolupracujeme s pojišťovnami:

Naše nabídka

Velmi rádi Vás přivítáme v tradiční terapeutické pracovně na Praze 1 i ve stáji.
Poskytujeme psychoterapii pro děti i dospělé. Po dohodě si volíte, zda budete docházet do konzultovny nebo do stáje nebo zda zvolíte kombinování obou možností.

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Fotografie

• Jitka Herzánová

Psycholog, Psychoterapeut, Dětský Psycholog, Mgr.

• P
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Psycholog Mgr. Jitka Herzánová - prosíme se objednávat přes kalendář Equita TherapySlužby: psychoterapie

Nelituji ani jedné koruny z ceny za terapii. Paní Herzánová je člověk na svém místě s lidským přístupem a velkou dávkou empatie. Mohu jen doporučit všemi 20 prsty :)

• B
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani doktorka mi moc pomohla, dokazala me postrčit na ceste k vyřešení mych problemu, ktere narostly do obrich rozmeru Dekuji moc

Podívejte se na všechny názory (34) na lékaře

• Jiří Kysilka

Psychoterapeut, Psycholog, Dětský Psycholog, Mgr.

• H
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Syn (3 roky) začal chodit do školky, bohužel jeho zadaptování neproběhlo tak, jak by si vedení predstavovalo :(
      Velmi děkuji panu Kysilkovi za rady a hlavně podporu ;)

• M
      Umístění: Equita Therapy, z.s.Služby: psychoterapie

Velmi vstřícný přístup, velká spokojenost. Syn byl nadšený z terapie u koní a už se těší na další .

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře