Equita Therapy, z.s.

V Jámě 8

110 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...
Spolupracujeme s pojišťovnami:

Equita Therapy, z.s.

Předboř č.e. 18

251 63 , Strančice , středočeský

Kontaktní údaje +420 60...
Spolupracujeme s pojišťovnami:

Naše nabídka

Velmi rádi Vás přivítáme v tradiční terapeutické pracovně na Praze 1 i ve stáji.
Poskytujeme psychoterapii pro děti i dospělé. Po dohodě si volíte, zda budete docházet do konzultovny nebo do stáje nebo zda zvolíte kombinování obou možností.

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Fotografie

Lékař: Mgr. Natalia Šramková psychoterapie

Výborná dlouhodobá zkušenost s terapií plnou empatie, trpělivosti a spolehlivosti, rozhodně doporučuji!

Lékař: Mgr. Natalia Šramková psychoterapie

Jsem nesmírně šťastná, že jsem měla to štěstí pani Natalii potkat. Velice si vážím její profesionální, empatický a lidský přístup, který mi pomohl s mým strachem a úzkostí. Moc děkuju, že jsem se stala Vaší klientkou a mohla se od Vás toho tolik naučit. Všem pani magistru mohu vřele doporučit.

Lékař: Mgr. Natalia Šramková psychoterapie

Ze své zkušenosti, která byla více než výborná, doporučuji paní magistru Šramkovu každému, kdo se ztratil, neví jak dál nebo se chce vyznat sám v sobě, jako já. Děkuji za podporu a pomoc, která mi byla poskytnuta, když jsem ji nejvíce potřebovala.

Lékař: Mgr. Natalia Šramková psychoterapie

Paní Šramková je úžasná psychoterapeutka. Spolupracuji s ní delší dobu a moc mi pomohla. Moc doporučuji.

Lékař: Mgr. Natalia Šramková Konzultace 50 min

Děkuji za milý přístup a vyslechnutí. Perfektní prostředí pro deti. Určitě přijdu znovu, moc mi první návštěva pomohla.

Lékař: Mgr. Natalia Šramková psychoterapie

Citim se tam velmi dobre, tesim se na dalsi navstevu, moc mi terapie pomaha. Pani Natalie me umi podnitit k premysleni do hloubky az rozkryji to podstatne.

Lékař: Mgr. Natalia Šramková Konzultace 50 min

Maximálna spokojnosť - jedinečný prístup, príjemný priebeh, cítim sa vždy bezpečne a pozorujem rýchle a dlhodobé zmeny :) Ďakujem!

Lékař: Mgr. Natalia Šramková psychoterapie

Skvělý přístup, smysl pro humor, velmi porozumitelná komunikace a snaha vyřešit problém. Opravdu to předčilo všechna moje očekávání.

Lékař: Mgr. Natalia Šramková psychoterapie

P. Natalie je velice lidská a profesionální. Pomohla mi vidět věci jinak, od začátku ve mne věřila, co mi hodně pomohlo. Moc ji doporučuji!

Lékař: Mgr. Natalia Šramková psychoterapie

Milý příštup, spolehlivost,profesionalita, dává prostor pro to, abych si mohla některé věci ve svém životě promyslet a rozhodnout. Všechno v plném respektu a svobodě. Velice doporučuji.