Equita Therapy, z.s.

V Jámě 8

110 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...
Spolupracujeme s pojišťovnami:

Equita Therapy, z.s.

Předboř č.e. 18

251 63 , Strančice , středočeský

Kontaktní údaje +420 60...
Spolupracujeme s pojišťovnami:

Naše nabídka

Velmi rádi Vás přivítáme v tradiční terapeutické pracovně na Praze 1 i ve stáji.
Poskytujeme psychoterapii pro děti i dospělé. Po dohodě si volíte, zda budete docházet do konzultovny nebo do stáje nebo zda zvolíte kombinování obou možností.

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Jiří Kysilka psychoterapie

Equita a pan Dr.Kysilka předčili naše očekávání! Do Equity jsme šli po předchozí špatné zkušenosti jinde a jsme nadšeni, jakým způsobem terapie dceři pomáhají! Pan Dr.umí velmi citlivě prohlédnout do problému a velmi interaktivně, v našem případě zejména hrou, s dcerou pomáhá “řešit”, zmírňovat a vyrovnat se s jejím traumatizujicim zážitkem, kterým byla dopravní nehoda. Dcera chodí moc ráda, pana doktora si oblíbila a i ve 4 letech si vybudovala takovou důvěru,že sama už je schopna uvědomit si, co dalšího ji trápí a co by ráda svěřila a těší se o čem si příště bude “s Jirkou” povídat, či co chce “hrát”…. Moc dekuji zejména panu doktorovi za jeho citlivý přístup a také celému týmu Equity za skvělou komunikaci, flexibilitu a vstřícnost. Těšíme se na další sezení, PŽ

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Radka Matesová Konzultace 50 min

Uvidíme a detailněji zhodnotíme později, naše zkušenost je zatím krátká (2 sezení). Nicméně je paní magistra sympatická, milá a naslouchá.

Lékař: Mgr. Radka Matesová konzultace

Paní terapeutka Matesova, je laskavá a dokáže naslouchat a poradit v dané situaci.spokojenost,děkuji

Lékař: Mgr. Radka Matesová Konzultace 50 min

Paní terapeutku Matesovou mohu rozhodně doporučit. Již první terapie mi velmi pomohla a hned jsem cítíla velkou úlevu. Jelikož je můj problém obsáhlejšího charakteru, budu v terapii určitě pokračovat. Hlavně oceňuji její empatický přístup.

Lékař: Mgr. Radka Matesová Konzultace 50 min

Přístup této terapeutky je úžasný. Dospělý má pocit, že může říct cokoli a je poslouchaný. A dítě? Dítě se ji otevřelo a vše je na dobré cestě
    Kdo řešíte problém nebojte se na ni obrátit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Helena Veselská Konzultace 50 min

Jsme u paní doktorky krátce, ale já i syn jsme moc spokojení. Paní doktorka je velice vstřícná a empatická.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Jiří Kysilka psychoterapie

Velmi lidsky a odborný přístup, díky panu Dr. jsem lépe poznal sám sebe a kvalita života se znatelně zlepšila.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Jitka Herzánová psychoterapie

Paní doktorka mě vždy nasměruje správným směrem .Mám v ní velkou důvěru. Je vnímavá a chytrá. Po návštěvě u ní jsem vždy plná pozitivních dojmů a přesvědčena,že vše zvládnu.

Lékař: Mgr. Radka Matesová psychoterapie

Paní Matesová mi jako člověk sedla hned na první pohled. Nebála jsem se s ní o čemkoli otevřeně mluvit, byla moc milá a empatická. Působila na mě velice uklidňujícím dojmem a setkání s ní mi velmi pomohlo. Určitě jsem u ní nebyla naposledy, kéž by bylo vice terapeutů s takovým přístupem!

Lékař: Mgr. Radka Matesová konzultace

S paní psychoterapeutkou mám výbornou zkušenost, pomohla mi v těžké životní situaci. Díky ní jsem byla schopná se na svoje problémy podívat z jiného úhlu, vzchopit se a řešit těžkou životní etapu. Nejvíce jsem ocenila její empatický a velmi milý přístup při konzultacích. Tuto paní můžu jen doporučit.