Equita Therapy, z.s.

V Jámě 8

110 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...
Spolupracujeme s pojišťovnami:

Equita Therapy, z.s.

Předboř 31

251 63 , Strančice , středočeský

Kontaktní údaje +420 60...
Spolupracujeme s pojišťovnami:

Naše nabídka

Velmi rádi Vás přivítáme v tradiční terapeutické pracovně na Praze 1 i ve stáji.
Poskytujeme psychoterapii pro děti i dospělé. Po dohodě si volíte, zda budete docházet do konzultovny nebo do stáje nebo zda zvolíte kombinování obou možností.

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Fotografie

• I
    Lékař: Mgr. Jitka Herzánová psychoterapie

Paní doktorka Herzánová působí milým a uklidňujícím dojmem. Po první návštěvě nemůžu zatím zhodnotit celkovou účinnost terapie, avšak věřím, že se sezení budou ubírat správným směrem.

• M
    Lékař: Mgr. Helena Veselská psychoterapie

Paní terapeutka vyslechne, umí naslouchat, najít řešení, příkladně pracuje s klientem. Jsem spokojený a mohu vřele doporučit. Sezení výrazně pomohlo.

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Jiří Kysilka psychoterapie

Z naší spolupráce s panem Kysilkou jsem jednoznačně nadšená. Je velice profesionální, empatický, má opravdový zájem a je plně přítomen. Vytváří naprosto bezpečné a bezpodmínečně přijímající prostředí, které je dle mě naprosto zásadní a i díky tomu na sobě brzy cítím výsledky a mohu se plně otevřít. Způsob terapie byl pro mě překvapivý a je pro mne velmi účinný a příjemný. Co je i velmi příjemným bonusem, že je i dětským psychologem, tudíž dostávám i mnoho velice zajímavých podnětů k mým dětem a mám dobrý pocit z toho, že v případě potřeby mám i pro děti skvělého psychologa. Vřele doporučuji!

• T
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Jiří Kysilka psychoterapie

K Jirkovi chodím nepravidelně již nekolik let na doporučení -"Tobe pomůže snad už jen Jiří Kysilka". Od té doby na něj nemohu dopustit. Dalo by se z určitého úhlu říci, že co terapie, to zážitek. Je to dáno i vývojem a sebevzdelavanim, kterým terapeut sám prochází. Sezení otevírají možnost hloubkově pracovat a přeměňovat zažité nervové vzorce a charakter. Snad u žádného jiného terapeuta jsem nezažila tak citlivý a vnímavý přístup. Jako kvality bych uvedla vstřícnost a upřímný zájem, vytvoření bezpečného prostředí, kde lze řešit i hraniční poruchy ci akutní stavy. Mnohokrát mi terapie velmi pomohla při překlenutí těžkých životních situaci, při změnách. Absolvovali jsme i párovou terapii a s partnerem nam pomohla k většímu pochopení druhého, k vnímání lásky. Jirku Kysilku upřímně doporučuji.

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Dr. Jiří Kysilka psychoterapie

Velmi vstřícný přístup, velká spokojenost. Syn byl nadšený z terapie u koní a už se těší na další .

• G
    Lékař: Dr. Jiří Kysilka Jiný

Velmi dobrý terapeut, vnímavý, lidský, v jeho přítomnosti se cítím bezpečně a je prostor zpracovat i hlubší problémy.

• J
    Lékař: Dr. Jiří Kysilka Jiný

S panem Kysilkou jsem opakovaně absolvovala sezení zaměřené na léčbu traumatu. Oceňuji jeho schopnost vytvořit velmi bezpečnou atmosféru, jeho osobní stabilitu a schopnost být plně a velmi lidsky přítomen i u těžkých témat. A taky je to leckdy legrace :)

• P
    Lékař: Mgr. Jitka Herzánová

Během půl roku v její terapii se se mnou stala obrovská změna. Krok za krokem, s jistotou a pochopením mne bezpečně provedla cestou ze stavu celkového hlubokého vyčerpání do stavu, kdy se CÍTÍM SKVĚLE. Jsem teď spokojená ve svém životě. Děkuji za to. S jistotou paní doktorku doporučuji.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu