Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Info na www.mujstomatolog.cz. Absolventka Lékařské fakulty Masarykovy univerzity Brno Členka České stomatologické komory, Osvědčení odbornosti PZL ...

• Bolesti zubů

Zubní korunky

Zubní vyšetření

Záchovná stomatologie

C
Umístění: Denté Clinic Prague, s.r.o.

Tohle hodnocení můžu s čistým svědomím říci, že je na celou kliniku jako takovou/všechny zubaře, kteří tam kdy prošli nebo tam stále jsou, protože jsem měla to "štěstí", že sem trefovala zrovna ty, co po nějakém čase odešli/ otěhotněli apod., takže jsem jich vystřídala opravdu více. Nejdřív sem se toho bála, ale nakonec jsem zjistila, že jsou všichni stejně kvalitní a jejich péče je s jinými zařízeními např. mimopražskými nesrovnatelná. Zájem, odbornost, pečlivost, doporučení na jiná specializovaná pracoviště, pokud je nějaký problém, apod. a celkově neustálá aktivita, nikdy to není jen prohlídka ve stylu, že bych sedla, nic se nedělo a zas bych šla. Minimálně proběhne alespoň rada, jak co zlepšit, co by bylo do budoucna dobré apod.a to naprosto nenásilným způsobem. Snad se nic nezmění a bude to stále tak špičkové. Děkuji za existenci tohoto týmu.

Paní doktorka je velice pečlivá, milá, příjemná.Je na ní vidět, že jí tento obor zajímá a práce ji baví. Přešla jsem k ní od paní doktorky, která by mi bývala úplně zničila zuby. Paní doktorka odhalila všechny potenciální hrozby, vysvětlila mi, jak bude postupovat při léčbě. Přestože se jí můj jeden zub přes veškerou snahu a pečlivost nepodařilo zachránit, jsem ráda, že jsem si paní doktorku našla. Plně jí důvěřuji a už nemám ze žádného výkonu strach, přestože dřív jsem se úplně klepala na křesle.Věřím, že spolu všechny mé zubní problémy úspěšně vyřešíme. Paní doktorku musím jednoznačně doporučit. A nesmím zapomenout i na sestřičku, ta je také velice příjemná a sympatická.

Přišla jsem k paní zubařce s nesnesitelnou bolestí zubu,od mého zubaře. Paní doktorka mi provedla vyštření, udělala rentgeny a vysvětlila co se musí udělat. Sice sem za vstupní vyšetření musela zaplatit, ale nelituju toho. Ze zubu mi vytahala nervy a je po bolesti. Předtím mi dala injekci, takže nic nebolelo a úspěšně jsem to zvládla :) ke svému bývalému zubaři už nejdu.

Velice milá, vstřícná, a šikovná paní doktorka, u které jsem konečně poznal, co znamená "nebát se jít k zubaři". Se stejně příjemnou sestřičkou tvoří sehraný tým, v jejich ordinaci má člověk pocit naprosté profesionality. Pacientovi je vše podrobně vysvětleno, přístup paní doktorky je pečlivý a citlivý se snahou o co možná největší komfort pacienta. Paní doktorku mohu všem pouze a jenom doporučit.

Paní doktorka je velice milá,ochotná a vše ráda vysvětlí. Vrtání od ní vůbec nebolí,vždy počká než injekce zabere. Jsem moc ráda,že jsem na paní doktorku narazila. H.P.

Sympatická,usměvavá paní doktorka.Dělala mi bílou plombu,která není ani poznat-vypadá jak můj vlastní zub.Děkuji této krásné doktorce a všem ji moc doporučuju...

S paní doktorkou jsem velice spokojený. Minulý týden jsem u ní podstoupil plnění kořenových kanálků,ktéré jsem již absolvoval u jiného zubaře s mnoha obtížemi a velice bolestivě. U paní doktorky to proběhlo bez jediné komplikace s minimální bolestivostí.Se sestřičkou jsou velmi příjemné a vychází pacientovi maximálně vstříc.Vše je mi ochotně vysvětleno a popsáno.Mohu jen vřele doporučit.

pokud jsem napsal o panu doktoru Moravkovi ,ze je svetec ,tak o Pani Doktorce Praskove musim napsat ,ze je andel ,nicmene zpatky do reality - byl jsem na endodoncii zubu ,ktery jsem puvodne odepsal ,pani doktorka ho doslova zachranila. Ponevadz poprve nezabrala anastezie vlozila mi na tyden umrtvujici vlozku ,ktera bohuzel zabrala na tri korenove kanalky, ctvrty nesel umrtvit ani lokalni anestezii ,nicmene pani doktorka ho setrne TRPELIVE odvrtala a osetrilaq, ani na okamzik jsem nemel dojem ,ze by pani doktorka chtela praci urychlit , prubezne se snazila zub umrtvit. Puvodne jsem mel obavy ponevadz pani doktorka nedavno promovala, nicmene byly zcela zbytecne ,je velmi setrna ,pecliva a laskava ,opravdu se venuje zachovne stomatologii. Rene Z.

• Bolesti zubů
  • Onemocnění zubní dřeně