Služby

Specialisté

Názory o lékařích (4)

MDDr. Edita Novotná ošetření zubního kazu

Nikdy jsem si nemyslela, že člověk může mít rád zubaře, paní Novotná je však důkazem, že to jde. Po předchozích zkušenostech se zubaři jsem na zubní vyšetření chodila vyklepaná, což u této paní zubařky nemám … a to jsem skrze zuby velká hysterka, která vždy zubaře považovala za realizující se sadisty. Paní Novotná je nejenom šikovná a citlivá zubařka, která má krom “umrtvovačky” pro nás speciální případy v záloze i rajský plyn, ale je i nesmírně milá a zlatá osoba. Chodím k ní ráda.

MDDr. David Novotný Jiný

Mohu jen a jen doporučit. Pan doktor mi během 4 let postupně dal dohromady zuby, které nebyly v dobré kondici. Předem vysvětlí co je za problém, co bude během zákroku dělat a jaký bude výsledek. Vždy naprosto profesionální přístup a vše společně se sestřičkou asertivně a ochotně vysvětlí. Velice příjemné prostředí a atmosféra v ordinaci. Dojíždíme s celou rodinou do Prahy až od rakouských hranic - naprostá spokojenost.

MDDr. David Novotný

Zatím nejlepší zubař, kterého jsem měla možnost poznat. Velice pečlivý, citlivý a stále pozitivně naladěný. Mé zuby nebyly v nejlepším stavu, ale díky panu doktorovi již nemám ze zubařů strach a vše se dává postupně do pořádku. Pan doktor je opravdu profesionál s lidským a milým přístupem.

MDDr. Edita Novotná

Tohle hodnocení můžu s čistým svědomím říci, že je na celou kliniku jako takovou/všechny zubaře, kteří tam kdy prošli nebo tam stále jsou, protože jsem měla to "štěstí", že sem trefovala zrovna ty, co po nějakém čase odešli/ otěhotněli apod., takže jsem jich vystřídala opravdu více. Nejdřív sem se toho bála, ale nakonec jsem zjistila, že jsou všichni stejně kvalitní a jejich péče je s jinými zařízeními např. mimopražskými nesrovnatelná. Zájem, odbornost, pečlivost, doporučení na jiná specializovaná pracoviště, pokud je nějaký problém, apod. a celkově neustálá aktivita, nikdy to není jen prohlídka ve stylu, že bych sedla, nic se nedělo a zas bych šla. Minimálně proběhne alespoň rada, jak co zlepšit, co by bylo do budoucna dobré apod.a to naprosto nenásilným způsobem. Snad se nic nezmění a bude to stále tak špičkové. Děkuji za existenci tohoto týmu.

Kontakt

Pelušková 1405, Praha 198 00 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda