Denté Clinic Prague, s.r.o.

(2 názory)
Zobrazit lékaře

Denté Clinic Prague, s.r.o.

Pelušková 1405

198 00 , Praha , hl. město Praha

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MDDr. David Novotný

Zatím nejlepší zubař, kterého jsem měla možnost poznat. Velice pečlivý, citlivý a stále pozitivně naladěný. Mé zuby nebyly v nejlepším stavu, ale díky panu doktorovi již nemám ze zubařů strach a vše se dává postupně do pořádku. Pan doktor je opravdu profesionál s lidským a milým přístupem.

C
    Lékař: MDDr. Edita Novotná

Tohle hodnocení můžu s čistým svědomím říci, že je na celou kliniku jako takovou/všechny zubaře, kteří tam kdy prošli nebo tam stále jsou, protože jsem měla to "štěstí", že sem trefovala zrovna ty, co po nějakém čase odešli/ otěhotněli apod., takže jsem jich vystřídala opravdu více. Nejdřív sem se toho bála, ale nakonec jsem zjistila, že jsou všichni stejně kvalitní a jejich péče je s jinými zařízeními např. mimopražskými nesrovnatelná. Zájem, odbornost, pečlivost, doporučení na jiná specializovaná pracoviště, pokud je nějaký problém, apod. a celkově neustálá aktivita, nikdy to není jen prohlídka ve stylu, že bych sedla, nic se nedělo a zas bych šla. Minimálně proběhne alespoň rada, jak co zlepšit, co by bylo do budoucna dobré apod.a to naprosto nenásilným způsobem. Snad se nic nezmění a bude to stále tak špičkové. Děkuji za existenci tohoto týmu.