Denté Clinic Prague, s.r.o.

(23 názorů)
Zobrazit lékaře

Denté Clinic Prague, s.r.o.

Pelušková 1405

198 00 , Praha , hl. město Praha

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Edita Novotná

Zubař, MDDr.

• C
      Umístění: Denté Clinic Prague, s.r.o.

Tohle hodnocení můžu s čistým svědomím říci, že je na celou kliniku jako takovou/všechny zubaře, kteří tam kdy prošli nebo tam stále jsou, protože jsem měla to "štěstí", že sem trefovala zrovna ty, co po nějakém čase odešli/ otěhotněli apod., takže jsem jich vystřídala opravdu více. Nejdřív sem se toho bála, ale nakonec jsem zjistila, že jsou všichni stejně kvalitní a jejich péče je s jinými zařízeními např. mimopražskými nesrovnatelná. Zájem, odbornost, pečlivost, doporučení na jiná specializovaná pracoviště, pokud je nějaký problém, apod. a celkově neustálá aktivita, nikdy to není jen prohlídka ve stylu, že bych sedla, nic se nedělo a zas bych šla. Minimálně proběhne alespoň rada, jak co zlepšit, co by bylo do budoucna dobré apod.a to naprosto nenásilným způsobem. Snad se nic nezmění a bude to stále tak špičkové. Děkuji za existenci tohoto týmu.

• L

Paní doktorka je velice pečlivá, milá, příjemná.Je na ní vidět, že jí tento obor zajímá a práce ji baví. Přešla jsem k ní od paní doktorky, která by mi bývala úplně zničila zuby. Paní doktorka odhalila všechny potenciální hrozby, vysvětlila mi, jak bude postupovat při léčbě. Přestože se jí můj jeden zub přes veškerou snahu a pečlivost nepodařilo zachránit, jsem ráda, že jsem si paní doktorku našla. Plně jí důvěřuji a už nemám ze žádného výkonu strach, přestože dřív jsem se úplně klepala na křesle.Věřím, že spolu všechny mé zubní problémy úspěšně vyřešíme. Paní doktorku musím jednoznačně doporučit. A nesmím zapomenout i na sestřičku, ta je také velice příjemná a sympatická.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Gabriela Holubová

Zubař, MDDr.

• P

Vyborna doktorka. Vse dopredu prokonzultuje a hlavne dela vsechno precizne a zodpovedne. Nikdy jsem se u ni zadneho zakroku nemusela bat. Nikdy nic nebolelo. Ordinace je prijemna.

• David Novotný

Zubař, Parodontolog, Dentální Hygienistka, Hygienista, MDDr.

• T
      Umístění: Denté Clinic Prague, s.r.o.

Zatím nejlepší zubař, kterého jsem měla možnost poznat. Velice pečlivý, citlivý a stále pozitivně naladěný. Mé zuby nebyly v nejlepším stavu, ale díky panu doktorovi již nemám ze zubařů strach a vše se dává postupně do pořádku. Pan doktor je opravdu profesionál s lidským a milým přístupem.

• B

Velmi příjemný, pečlivý doktor i sestra. Před zákrokem vše vysvětlí, ukáže na kameře a dá vybrat mezi jednotlivými možnostmi. Ceny jsou přiměřené a člověk dopředu ví, kolik bude platit. Chodíme k němu celá rodina a jsme spokojení všichni.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře