Denté Clinic Prague, s.r.o.

(3 názory)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Denté Clinic Prague, s.r.o.

Pelušková 1405

198 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. David Novotný Jiný

  Mohu jen a jen doporučit. Pan doktor mi během 4 let postupně dal dohromady zuby, které nebyly v dobré kondici. Předem vysvětlí co je za problém, co bude během zákroku dělat a jaký bude výsledek. Vždy naprosto profesionální přístup a vše společně se sestřičkou asertivně a ochotně vysvětlí. Velice příjemné prostředí a atmosféra v ordinaci. Dojíždíme s celou rodinou do Prahy až od rakouských hranic - naprostá spokojenost.


  T
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. David Novotný

  Zatím nejlepší zubař, kterého jsem měla možnost poznat. Velice pečlivý, citlivý a stále pozitivně naladěný. Mé zuby nebyly v nejlepším stavu, ale díky panu doktorovi již nemám ze zubařů strach a vše se dává postupně do pořádku. Pan doktor je opravdu profesionál s lidským a milým přístupem.


  C
  Lékař: MDDr. Edita Novotná

  Tohle hodnocení můžu s čistým svědomím říci, že je na celou kliniku jako takovou/všechny zubaře, kteří tam kdy prošli nebo tam stále jsou, protože jsem měla to "štěstí", že sem trefovala zrovna ty, co po nějakém čase odešli/ otěhotněli apod., takže jsem jich vystřídala opravdu více. Nejdřív sem se toho bála, ale nakonec jsem zjistila, že jsou všichni stejně kvalitní a jejich péče je s jinými zařízeními např. mimopražskými nesrovnatelná. Zájem, odbornost, pečlivost, doporučení na jiná specializovaná pracoviště, pokud je nějaký problém, apod. a celkově neustálá aktivita, nikdy to není jen prohlídka ve stylu, že bych sedla, nic se nedělo a zas bych šla. Minimálně proběhne alespoň rada, jak co zlepšit, co by bylo do budoucna dobré apod.a to naprosto nenásilným způsobem. Snad se nic nezmění a bude to stále tak špičkové. Děkuji za existenci tohoto týmu.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu