Zubní ordinace
Sokolovská 304/810, Praha

Umístění: Zubní ordinace Jiný

v žádném případě nedoporučím tuto zubařku Dnes jsem byla objednána na první vyšetření.Vstup do ordinace bez odpovědi na pozdrav, při bližším pohledu jsem pochopila proč neodpověděla .. měla plná ústa (velmi slušně řečeno). Ovšem..s tou plnou pusou mě vyzvala ať jdu do křesla Při rádoby vyšetření jsem mohla vidět co jí. Okamžitě hlásí, že veškeré plomby pryč a zapomíná na spolupráci s pojisťovnou, když mi hlásí vysoké ceny. Zub, který jsem si v 7mi letech urazila mi chtěla dát rovnou na korunku. U zubní skvrnky (pigment), také ji mám na zubu přes 30 let tvrdila, že to je kaz. Když jsem si dovolila nesouhlasit, tak mě poslala pryč. Strašně se divila, že jsem jedině ráda, protože jen co bych měla možnost, řekla bych jí to sama. No a při odchodu tomu nasadila korunu a povykovala na mě kolik že vážím kg, že jsem ji určitě strhla křeslo. Děsný zážitek a kdo můžete, nenechte se zlákat termínem za týden

MUDr. Zuzana Střelcová

moje reakce s mou čtvtstoletí odbornou zkušeností,slečna,věk nemohu prozradit,měla na vše vlastní nároz.Přišla od starého lékaře,který šel do důchodu.
Bohužel toto je častý jev,že v určité fází celoživotního vzdělávání,ustrunou a neudrží krok s novou stomatologii a novými materiálami,se kterými se opravdu musíte naučit pracovat tak aby fungovaly-držely...a zustávají stále u nejlevnějšího amalgámu na pojišťovnu,který je plný rtuti.Jsme poslední stát v EU,kde je tento amg.ještě povolen.Já už s amalgámem nepracuji 20let,a pracuji pouze s nezávadnými materiály,které jsou ovšem pojmenovány jako nadstandart a ten si pacient platí sám a já ho musím dopředu s cenou seznámit.To je dáno.
To rádoby vyšetření-jaksi po 25letech nedělání nic jiného než koukání na zuby...během 2,3 vteřin mi je jasno co,kdo kde dělal,,o co se pokouše,co měl v plánu a také co mu nevyšlo....a zároveň plán jak zuby správně zasanovat.
Slečně se nelibilo nic z toho.Bohužel tak jak se tady líčí jako oběť,obětí jsem se stala spíš já,promiňte, drzej spratek,
takže jsem doporučila vyhledat jinou ordinaci,z Tohoto důvodu,ale také z důvodu,naprosto zhoubné obezity,na kila jsem se ptát nemusela,tato pacientka není jediná s obezitou,které mám v kartotéce,ale bohužel na 1.pohled vítězka,a křesclo unese jen 130 kg.
takže potom všem neschodu jsem jí doporučila vyhledat jinou ordinaci.Ale slečna není taková jak se zde líčí,při odchodu mě začala ještě osobně urážet a to dost,tak jsem si opravdu do její obezity rýpla.Vrátila mi to ještě slovně a to 2x než s prásknutím dveřmi odešla.
Tak a teď k Vám slečno,jistě u každého lékaře slyšíte,že by jste měla zhubnout.Kostra a hlavně velké klouby,především kyčelní nejsou stavěné na takovou zátěž,také jsem se přes nemoc dostala k dost velké obezitě,ale jde to zhubnout,jen je oootřeba zaujmout k tomu postoj a disciplínu..protože další zastávka jsou endoprotézy kyčlí a mnoho dalšího nepěkného....Jen se bojím,že jaksi na rady lékařů nedáte,jak jste to předvedla u mne...a tady v tomto případě by jste si ty endoprotézy měla hradit sama a ne čerpat ze zdravotního pojištění,místo lidí ,kteří onemocněli rakovinou a tu si nevybrali a léčba jde do milionu korun...Dr.Střelcová

Umístění: Zubní ordinace

Zásadně nedoporučuji paní doktorka nepozná mezi zubní kazy, a aby si vydělala nakou tu korunu tak Vám začne tahat starý plomby a dávat Vám noé bílé plomby.Po navštívení nového zubaře se zjistilo, že plomby byly špatně vymněné a že plombu za kterou si pani doktorka učtuje 2 000 nemá hodnotu 200Kč. Takže po 2 návštevách u paní doktorky a vyhození 8000 kč se plomby musí znovu předělat. Tehle ordinaci se vyhněte raději obloukem, ušetřite spousty peněz a zdraví.

Chtěla bych napsat chválu na paní doktorku Střelcovou,především za její lidský a milý přístup.
Vše mi pečlivě vysvětlila,zákrok vytržení zubu proběhl nad moje nejlepší očekávání,zbavila mne strachu z ošetření a ještě je velmi precizní,s moderně vybavenou ordinací.
Je to pozitivní paní lékařka,jde z ní pozitivní energie.
Lenka Hochm.

Chodím k paní doktorce Střelcové již 2roky a dala mi zuby dohromady,tak že jsem už zcela bez potíží,což jsem léta nebyl u jiného lékaře,
Jsem velmi spokojen,taktéž s profesionálním přístupe,moderní ordinací,a zákroky byly zcela bezbolestné.
Za kvalitu si rád připlatím a už je objednaná i manželka.
Kvalita,profesionalita,lidský přístup,paní doktorka je výborná.
Děkuji.
Kalčík Jan

K této paní, nebudu psát lékařce, protože bych tím urazila všechny schopné doktory a doktorky, už nechodím přes 4 roky a díky bohu za to, že jsem si našla jiného zubního lékaře. Bohužel jsem byla její pacientkou dost dlouho na to, aby mi zničila 5 zubů - to, že jsem o ně nakonec přišla její "úžasnou" péčí, mi potvrdilo nezávisle na sobě 6 lékařů. Dokonce mi radili, abych tuto paní zažalovala. Ale upřímně, k čemu by mi to bylo? Takže na závěr rada: Vyhněte se obrovským obloukem této paní, pokud si chcete zachovat zuby. Mně osobně "dluží" za implantáty přes 160000kč.

S paní doktorkou jsem velmi spokojen.Setkal jsem se s profesionálním přístupem,moderním vybavením ordinace a velmi milým a vstřícným chováním paní doktorky.

Paní doktorka byla velmi příjemná a komunikativní.Vše mi dopředu před zákrokem pečlivě vysvětlila a samotné trhání zubu bylo úplně bezbolestné a velmi šetrné a kvalitní.Ve srovnání s jinými zubaři s nimiž jsem měla tu čest,má opravdu profesionální přístup.

Profesionální přístup,vše proběhlo bez problémů,jsem velmi spokojena,paní doktorka je velmi šikovná a ultrajemná.Doporučuji.

Souhlasím,nejlepší zubařka.Chodíme k ní od mala a nikdy se nebojím.
Je perfektní,pečlivá ohleduplná,a vždy dopředu vše vysvětlí,takže vím co se bude dělat a nemám vůbec strach.
Všechny udělané výplně od paní doktorky mi perfektní sedí,nepamatuji si,že by mi kdy nějaká výplň vypadla,estetika výborná!
Jana

Jsem velmi spokojen s prací paní doktorky,její profesionální přístup a vstřícné jednání,bezbolestný zákrok a slušnou cenou.Chodím k ní již několik let a mohu opět chválit.