Doporučení zubaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Polná

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Pan doktor mi doslova zachránil zuby, vždy ochotný, empatický, přesně ví co dělá a zákroky jsou bezbolestné. Navíc má skvělou, milou a ochotnou sestřičku. V ordinaci je vždy skvělá nálada, člověk odchází s dobrou náladou a opraveným úsměvem :-) Více

U Stadionu 2187, Havlíčkův Brod Mapa

Praktický zubní lékař

• „Díky pánům zubařům se můj panický strach proměnil v příjemné posezení v zubním křesle. Takový přístup jsem nikde u nikoho nezažila. Určitě doporučuji všem, kteří mají stejný problém se strachem z ošetření. Přeji Všem z ordinace aby jim vstřícnost, ochota a pochopení k pacientům zůstalo co nejdéle a práce je bavila. Více

Slavíčkova 2, Jihlava Mapa

SDE / Studio Dentální Estetiky

• „SUPER stomatolog, naprostá spokojenost s perfektní prací a péčí věnovanou pacientům, s jednáním a přístupem k pacientovi. Dovede vytknout chyby, perfektně opravit chrup, ale co je snad nejdůležitější - dovede i podrobně vysvětlit, co a jak a PORADÍ . Nemám jedinou výhradu. Děkuji pane doktore. M.Žďár nad Sázavou Více

Strojírenská 6, Žďár nad Sázavou Mapa

Soukromá stomatologická ordinace

• „Úžasný člověk,můj nejmilejší lékař.Velmi příjemná ,přestávám mít strach ze zubaře.Nikdy bych Neměnil

Březinova 4420/62a, Jihlava Mapa

• „Velice kvalitní stomatolog.

Varhánkova 227, Polná Mapa

• „skvělá zubařka

Praktická zubní lékařka

• „Profesionál na svém místě, vysvětlí, naučí, poradí. Lidský přístup a péče stojí za každou korunu. Mohu vřele doporučit. Více

Havlíčkova 34a, Jihlava Mapa

Swedish Dental Care s.r.o.

• „U paní doktorky jsem registrovaná dva roky a jsem velmi spokojená. Ošetření u ní je bezbolestné, rychlé a precizní (jednalo se o předělání starých amalgámových vyplní) Mohu jenom vřele doporučit :) Více

1. máje 345, Mapa

Praktický zubní lékař

• „Po včerejší návštěvě u paní doktorky Nestrojilové, kde jsem byl na vytržení jedné osmičky, můžu jedině napsat že paní doktorka provedla zákrok naprosto perfektně, navíc velice příjemná, to samé sestřičky. Všem moc děkuji Více

třída Legionářů 9, Jihlava Mapa

Zubní lékař - stomatochirurgie

• „byl jsem velmi příjemně překvapen nad milým chováním pana doktora a sestřičky,spokojenost převeliká,důsledný ve vyšetření,vřele doporučuji. Více

Husova 28, Jihlava Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorka pečuje o chtup celé naší rodiny a jsme maximálně spokojení. Umís to s dětmi i s dospělými.

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorka je šikovná, ale nemůžu říct, že to je nejlepší zubařka, kterou jsem kdy měla ani nejhorší. Jsem s ní zatím, ale spokojená :) Více

Praktická zubní lékařka

• „Profesionální přístup, ochota a vstřícnost. S panem zubařem jsme naprosto spokojení, vždy se snaží pomoct. Díky němu jsem nikdy nezažila strach z návštěvy zubaře, rozhodně doporučuji. Oceňuji také, že mezi pacienty nebývají zbytečně dlouhé prodlevy. Více

č.d. 310, Nové Veselí Mapa

Ordinace zubního lékaře

• „Paní doktorka je moc milá, řekla bych že pečlivá (mám zdravý chrup tak nemohu toto asi dost zhodnotit) a co oceňuji hlavně je přístup k dětem - citlivý, zaměřený na to, aby si děťátko našlo dobrý "vztah k zubařskému křeslu" a zbytečně se nebálo. Doporučujeme celá rodina :-) Více

Praktická zubní lékařka

• „Pan Doktor je opravdu odborník a jsem ráda, že má tu možnost, být jeho pacientkou. Děkuji.

Na Hliništi 32, Jihlava Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorka i sestřička je skvělá. Já mám opravdu extrémní strach ze zubařů ale se sestřičkou jsou opravdu správní lidi na správném místě. Více

Studentská 1699/4, Žďár nad Sázavou Mapa

Poliklinika Žďár nad Sázavou

• „Výborná lékařka,vždy je velmi milá,vstřícná,a při náhlých bolestech vždy vyjde vstříc...Mohu jen doporučit!

• „Prostě výborná :-D

Varhánkova 227, Polná Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Byl jsem u ni na pohotovosti a muj panicky strach ze zubaru, diky jeji profesionalite a hlavne lidskemu pristupu, se zcela vytratil. Je to, podle meho nazoru, skvela zubarka. Jen skoda, ze nepribira. Více

Praktický zubní lékař

• „Prifesionální přístup k pacientovi. Nabídne možné řešení problému, podle možností variantní. Perfektní organizace práce. Více

č.d. 87, Kostelec Mapa