Adresa

Strojírenská 6, Žďár nad Sázavou
Soukromá stomatologická ordinace

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 1 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
14 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení

SUPER stomatolog,
naprostá spokojenost s perfektní prací a péčí věnovanou pacientům, s jednáním a přístupem k pacientovi. Dovede vytknout chyby, perfektně opravit chrup, ale co je snad nejdůležitější - dovede i podrobně vysvětlit, co a jak a PORADÍ . Nemám jedinou výhradu. Děkuji pane doktore. M.Žďár nad Sázavou


Téměř stopro. Ale nikdo není dokonalý. Přístup 100%, nemistruje, vysvětlí. Snad se nestalo, že by mi vypadla plomba. Ale pamatuju, že nenašel kaz a kdybych nevěděl nabeton, že tam je a netlačil na pilu opravdu hodně, zůstalo by to neošetřeno. Též v minulosti dělal potíže s panoramatickým rentgenem, přestože pokladna to platí jako prevenci jednou snad za půl roku, či jak. Kdo je o tom informován??? Neslyšel jsem o zubaři, který by to pacientovi řekl či ho na to poslal. Jestli neco pokladna platí jako prevenci, o významu nelze diskutovat.


Po velmi špatné rodinné zkušenosti s místním stomatologem panem Kr. jsem byl nucen se po několika letech s pokorou a prosíkem vrátit ke svému původnímu ,, závodnímu,, zubaři - panu doktoru Kopeckému. Tento lékař přistupuje ke svým pacientům velmi vstřícně, individiuálně a přiutom hlavně velice přísně vzhledem k prevenci, na kterou klade mimořádný důraz. Co se týče oprav chrupu, je velice pečlivý a od okamžiku, kdy mně i mému synovi opravil, co jeho předchůdce cca za 3 roky zanedbal a odflákl, nemáme už několik let se zuby naprosto žádný problém.
Děkuji proto touto cestou panu Kopeckému za veškerou profesionální péči, kterou nám věnuje a mohu jej všem jen a jen doporučit. V.M.Žďár nad Sázavou


P

Nemám připomínek..^^


M

Podle mého názoru patří k nejlepším doktorům, které znám.
Velká spokojenost z hlediska odborného a lidského přístupu.


Velmi dobrý, ale někdy na pacienty zbytečně přísný


T

Za víc než 20 let péče o mé zuby mohu napsat jen to nejlepší, a to nejen co do odbornosti, ale také pokud jde o lidských přístup. Vzhledem k tomu, že vím o dalších velmi spokojených pacientech, kteří se možná nepřipojují na tyto stránky, s klidným srdcem vřele doporučuji a uděluji své nejvyšší hodnocení, jestli je právě stupeň "specialista" tím nejvyšším.


Z

Je to profík.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


H

Velmi dobry odbornik ,ktery dela svoji praci na vysoke urovni a navic ma kultivovane jednani s pacienty .Muzu doporucit.


J
Ověřeny pacient

Za 20 let jeho péče o můj chrup mohu jen konstatovat, že jsem si nemohl vybrat lépe. Opakování o jeho odbornosti a pečlivosti by bylo jen nošením dříví do lesa. Žádná z těchto vlastností mu opravdu nechybí. Výborný stomatolog.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti