Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Strojírenská 6, Žďár nad Sázavou
Soukromá stomatologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

SUPER stomatolog,
naprostá spokojenost s perfektní prací a péčí věnovanou pacientům, s jednáním a přístupem k pacientovi. Dovede vytknout chyby, perfektně opravit chrup, ale co je snad nejdůležitější - dovede i podrobně vysvětlit, co a jak a PORADÍ . Nemám jedinou výhradu. Děkuji pane doktore. M.Žďár nad Sázavou


Téměř stopro. Ale nikdo není dokonalý. Přístup 100%, nemistruje, vysvětlí. Snad se nestalo, že by mi vypadla plomba. Ale pamatuju, že nenašel kaz a kdybych nevěděl nabeton, že tam je a netlačil na pilu opravdu hodně, zůstalo by to neošetřeno. Též v minulosti dělal potíže s panoramatickým rentgenem, přestože pokladna to platí jako prevenci jednou snad za půl roku, či jak. Kdo je o tom informován??? Neslyšel jsem o zubaři, který by to pacientovi řekl či ho na to poslal. Jestli neco pokladna platí jako prevenci, o významu nelze diskutovat.


Po velmi špatné rodinné zkušenosti s místním stomatologem panem Kr. jsem byl nucen se po několika letech s pokorou a prosíkem vrátit ke svému původnímu ,, závodnímu,, zubaři - panu doktoru Kopeckému. Tento lékař přistupuje ke svým pacientům velmi vstřícně, individiuálně a přiutom hlavně velice přísně vzhledem k prevenci, na kterou klade mimořádný důraz. Co se týče oprav chrupu, je velice pečlivý a od okamžiku, kdy mně i mému synovi opravil, co jeho předchůdce cca za 3 roky zanedbal a odflákl, nemáme už několik let se zuby naprosto žádný problém.
Děkuji proto touto cestou panu Kopeckému za veškerou profesionální péči, kterou nám věnuje a mohu jej všem jen a jen doporučit. V.M.Žďár nad Sázavou


P

Nemám připomínek..^^


M

Podle mého názoru patří k nejlepším doktorům, které znám.
Velká spokojenost z hlediska odborného a lidského přístupu.


Velmi dobrý, ale někdy na pacienty zbytečně přísný


T

Za víc než 20 let péče o mé zuby mohu napsat jen to nejlepší, a to nejen co do odbornosti, ale také pokud jde o lidských přístup. Vzhledem k tomu, že vím o dalších velmi spokojených pacientech, kteří se možná nepřipojují na tyto stránky, s klidným srdcem vřele doporučuji a uděluji své nejvyšší hodnocení, jestli je právě stupeň "specialista" tím nejvyšším.


Z

Je to profík.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


H

Velmi dobry odbornik ,ktery dela svoji praci na vysoke urovni a navic ma kultivovane jednani s pacienty .Muzu doporucit.


J
Ověřeny pacient

Za 20 let jeho péče o můj chrup mohu jen konstatovat, že jsem si nemohl vybrat lépe. Opakování o jeho odbornosti a pečlivosti by bylo jen nošením dříví do lesa. Žádná z těchto vlastností mu opravdu nechybí. Výborný stomatolog.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti