Doporučení zubaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Žďár nad Sázavou

• „Skvělý a profesionální přístup, vše vysvětlí a je velice ochotný.Sestřičky taky moc milé a šikovné...

Palackého náměstí 32, Nové Město na Moravě Mapa

Praktický zubní lékař

• „SUPER stomatolog, naprostá spokojenost s perfektní prací a péčí věnovanou pacientům, s jednáním a přístupem k pacientovi. Dovede vytknout chyby, perfektně opravit chrup, ale co je snad nejdůležitější - dovede i podrobně vysvětlit, co a jak a PORADÍ . Nemám jedinou výhradu. Děkuji pane doktore. M.Žďár nad Sázavou Více

Strojírenská 6, Žďár nad Sázavou Mapa

Soukromá stomatologická ordinace

• „Velice kvalitní stomatolog.

Praktická zubní lékařka

• „Profesionální přístup, ochota a vstřícnost. S panem zubařem jsme naprosto spokojení, vždy se snaží pomoct. Díky němu jsem nikdy nezažila strach z návštěvy zubaře, rozhodně doporučuji. Oceňuji také, že mezi pacienty nebývají zbytečně dlouhé prodlevy. Více

č.d. 310, Nové Veselí Mapa

Ordinace zubního lékaře

• „Paní doktorka i sestřička je skvělá. Já mám opravdu extrémní strach ze zubařů ale se sestřičkou jsou opravdu správní lidi na správném místě. Více

• „Prostě výborná :-D

Praktická zubní lékařka

• „Jezdíme k paní doktorce celá rodina a je nejlepší. Žádné vypadlé plomby a jiné komplikace. Manželce léčila už dva zuby, co jí jiní zubaři zanedbali a nyní je to vše v pohodě. Sestra je trochu odměřená, ale to musí správná sestra být, jinak by si tam lidé chodili jak by chtěli, ale na nás je vždy příjemná. Velmi moc paní doktorku doporučuji. Více

Poliklinika Žďár nad Sázavou

• „Ochotná, obětavá, člověk za ní přijde, že má nějaké malé podezření a ona to nenechá plavat, ale udělá vše proto, aby tomu přišla na kloub. Sestřička je taky naprosto skvělá a profesionální. Kdo potřebuje, rozhodně ať neváhá a rozhodne se právě pro tuto paní zubařku. :) Více

náměstí Republiky 63, Žďár nad Sázavou Mapa

Soukromá zubní ordinace

• „Jak paní doktorka, tak sestřička jsou skvělé. Mají citlivý přistup, jsou příjemné a až nyní se přestávám bát zubařů :D díky nim :) Více

Strojírenská 6, Žďár nad Sázavou Mapa

Ordinace zubního lékaře

• „Pani doktorka je naprosto úžasná nejen jako lékařka,ale i po lidské stránce. Usměvavá a ochotná pomoci kdykoliv. Jme zaregisatrovaní i s dětmi, kterým od mala přijde naprosto úžasné jít k té naší ZUBAŘCE- protože návštěva je v pohodové atmosféře a i přes časté zákroky na mléčných zoubcích moje 5.letá dcera nepláče....A musím souhlasit ,že posila v podobě dcery MUDr.Michaeli Kulkové , vybudování druhé moderní ordinace a zkrácení objednací doby, jen utvrzuje,že označení VELMI DOBRÝ je v tomto případě málo.... Více

č.d. 80, Strážek Mapa

Praktický zubní lékař

• „Chodim k pani doktorce od dob kdy jsem prestala nosit fixni rovnatka. Moc mi pomohla, vyborne a profesionalne vyplnila me male dvojky zuby a dala jim tvar (na coz se pouziva hmota stejna pro bilou plombu). Drzi mi vice nez 10let, dobra prace! Zustavam pani doktorce verna a jezdim k ni na kontroly az z Prahy. Pokud doktorka prijima nove pacienty, vrele doporucuji. Více

Poliklinika Žďár nad Sázavou

• „Paní doktorka je vždy dobře naladěná, usměvavá a především vždy pomůže, vysvětlí a nic nezanedbá. Vřele doporučuji!

Palachova 35, Žďár nad Sázavou Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Při negativním hodnocení jeho"nepacientů", já jako pacient jsem spokojen s jeho přístupem zubního lékaře.Pouze objednací doby, pokud to jde, by se mohly zkrátit. Více

U Hřiště 552, Měřín Mapa

Zubní ordinace

• „Nejlepší lékař který umí profesně i lidsky. Má zkušenost,injekce bez bolesti,trhání bez bolesti. Děkuji pane doktore. Milan Haman Více

č.d. 229, Velká Losenice Mapa

• „Výborný

Praktický zubní lékař

• „Příjemná zubařka, pečlivá, příjemné jednání s pacienty, především menšími . Klade velký důraz na správnou ústní hygienu.! Více

Mikuláše Střely 420, Krucemburk Mapa

Zubní ambulance

• „Velmi hodná a přívětivá paní doktorka.Vždy mi vyjde vstříc.

GEAM o.z. Dolní Rožínka, Dolní Rožínka Mapa

Soukromá zubní lékařka

• „Jsem s paní doktorkou já a celá moje rodina velice spokojena.Její přístup k léčení a zákrokům je velice citlivý.Jsme s manželkou rádi,že ji máme. Více

Tyršova 855, Nové Město na Moravě Mapa

Stomatologická ordinace

• „Méně mluvný odborník na svém místě. Při objednání na minutu přesně zve milá sestřička do ordinace. Výborně vybavená ordinace (nový typ RTG apod.)Nejlepší zubař, který mě kdy ošetřoval. Více

Bezručova 23, Žďár nad Sázavou Mapa

Ordinace zubního lékaře

• „Nejúžasnější sestřička na světě a máme ji moc rádi!

Studentská 7, Žďár nad Sázavou Mapa

Privátní zubní lékař