Doporučení zubaři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Žďár nad Sázavou

• „SUPER stomatolog, naprostá spokojenost s perfektní prací a péčí věnovanou pacientům, s jednáním a přístupem k pacientovi. Dovede vytknout chyby, perfektně opravit chrup, ale co je snad nejdůležitější - dovede i podrobně vysvětlit, co a jak a PORADÍ . Nemám jedinou výhradu. Děkuji pane doktore. M.Žďár nad Sázavou Více

Soukromá stomatologická ordinace

• „Paní doktorka i sestřička je skvělá. Já mám opravdu extrémní strach ze zubařů ale se sestřičkou jsou opravdu správní lidi na správném místě. Více

Poliklinika Žďár nad Sázavou

• „Jezdíme k paní doktorce celá rodina a je nejlepší. Žádné vypadlé plomby a jiné komplikace. Manželce léčila už dva zuby, co jí jiní zubaři zanedbali a nyní je to vše v pohodě. Sestra je trochu odměřená, ale to musí správná sestra být, jinak by si tam lidé chodili jak by chtěli, ale na nás je vždy příjemná. Velmi moc paní doktorku doporučuji. Více

Poliklinika Žďár nad Sázavou

• „Ochotná, obětavá, člověk za ní přijde, že má nějaké malé podezření a ona to nenechá plavat, ale udělá vše proto, aby tomu přišla na kloub. Sestřička je taky naprosto skvělá a profesionální. Kdo potřebuje, rozhodně ať neváhá a rozhodne se právě pro tuto paní zubařku. :) Více

náměstí Republiky 63, Žďár nad Sázavou Mapa

Soukromá zubní ordinace

• „Jak paní doktorka, tak sestřička jsou skvělé. Mají citlivý přistup, jsou příjemné a až nyní se přestávám bát zubařů :D díky nim :) Více

Ordinace zubního lékaře

• „Chodim k pani doktorce od dob kdy jsem prestala nosit fixni rovnatka. Moc mi pomohla, vyborne a profesionalne vyplnila me male dvojky zuby a dala jim tvar (na coz se pouziva hmota stejna pro bilou plombu). Drzi mi vice nez 10let, dobra prace! Zustavam pani doktorce verna a jezdim k ni na kontroly az z Prahy. Pokud doktorka prijima nove pacienty, vrele doporucuji. Více

Poliklinika Žďár nad Sázavou

• „Pani doktorka je naprosto úžasná nejen jako lékařka,ale i po lidské stránce. Usměvavá a ochotná pomoci kdykoliv. Jme zaregisatrovaní i s dětmi, kterým od mala přijde naprosto úžasné jít k té naší ZUBAŘCE- protože návštěva je v pohodové atmosféře a i přes časté zákroky na mléčných zoubcích moje 5.letá dcera nepláče....A musím souhlasit ,že posila v podobě dcery MUDr.Michaeli Kulkové , vybudování druhé moderní ordinace a zkrácení objednací doby, jen utvrzuje,že označení VELMI DOBRÝ je v tomto případě málo.... Více

č.d. 80, Strážek Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorka je vždy dobře naladěná, usměvavá a především vždy pomůže, vysvětlí a nic nezanedbá. Vřele doporučuji!

Palachova 35, Žďár nad Sázavou Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Jelikož mám ze zubaře strach, nikdy k němu ráda nejdu. Ale nakonec mi jeho přístup dodá odvahy a jsem ráda, že každého půl roku se již 25 let odhodlám jít k němu na kontrolu, což pan doktor ocení. a nečekám jako u ostatních lékařů v čekárně. Více

Soukromý zubní lékař

• „Nejlepší lékař který umí profesně i lidsky. Má zkušenost,injekce bez bolesti,trhání bez bolesti. Děkuji pane doktore. Milan Haman Více

č.d. 229, Velká Losenice Mapa

Praktický zubní lékař

• „Pan doktor a sestřička jsou oba velmi šikovní, příjemní a ochotní. Už se nebojím zubařů, za mne 10 bodů z 10.

Poliklinika Žďár nad Sázavou

• „Nejúžasnější sestřička na světě a máme ji moc rádi!

Studentská 7, Žďár nad Sázavou Mapa

Privátní zubní lékař

• „Přijel jsem jako víkendový pacient na pohotovost. S profesionalitou, přístupem a takovou skvělou péčí jsem se nesetkal. Víc takových doktorek, tak se nebojíte chodit k zubaři, ba naopak. Děkuji 7.3.2021 Více

Vratislavovo náměstí 12, Nové Město na Moravě Mapa

Zubní ordinace

• „Paní doktorka je vemi příjemná a citlivá zubařka!Můžu vřele doporučit!!!

Poliklinika Žďár nad Sázavou

• „Lékařka, která ráda pomůže a dobře poradí.

Poliklinika Žďár nad Sázavou

• „Chodím 15 let. Jsem naprosto spokojený. Vždy jsme se na všem rozumně domluvili. Můžu jen vřele doporučit.

Švermova 4, Žďár nad Sázavou Mapa

Soukromý zubní lékař

• „jsem s paní doktorkou velice spokojena. Domnívám se, že pracuje nejen rychle, ale i kvalitně! Jsem přesvědčena, že rychlost není na úkor kvality. Mám velmi dobré zkušenosti nejen s běžným plombováním -- plob´by jso velice dobře modelované (dobře se mi čistí mezizubní prostory, což bylo v případě mých předchozích zkušenostech s prací jiných lékařů takřka nemožné, nevypadávají). Považuji ji za profesionálku, která pracuje kvalitně, rychle a ještě je příjemná. Více

náměstí Republiky 63, Žďár nad Sázavou Mapa

Soukromá zubní ordinace

• „S PANEM DOKTOREM JSEM VELMI SPOKOJENA I CELÁ NAŠE RODINA.

Libušina 194, Svratka Mapa

Zubní lékař