Doporučení praktičtí lékaři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Žďár nad Sázavou

• Praktický lékař

„Příjemný přístup a rychlé jednání ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Brodská 10, Žďár nad Sázavou Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Jsem s paní doktorkou spokojená, vždy dobře poradí a obě se sestřičkou jsou strašně milí. Občas zde jsou dlouhé fronty, ale nově se zde dá objednat na určitou hodinu a poté jde člověk rovnou na řadu, což je suprové. Více

Studentská 7, Žďár nad Sázavou Mapa

Praktická lékařka

• „Nejlepší co znám, vždy mi vyjde vstříc, vse důkladně konzultujem spolu. Jsem velice spokojenáš

„dobrý diagnostik

č.d. 229, Velká Losenice Mapa

• Praktický lékař

„Na lékaři se kvalita pozná,když má pacient jakékoliv problémy.Mohu říci, že kdykoliv jsem se na pana Mudr.Jiřího Simona obrátil s jakýmkoliv problémem, ač z lékařského hlediska i drobného, vždy se mně dostalo maximální péče a vyšetření.Jsem rád, že mám takového lékaře.NEMĚNIL BYCH. Více

Poliklinika Žďár nad Sázavou

• „Skvělý doktor. Vyšel mi se vším vstříc. Nebylo problém se objednat na čas dopředu. Mohu jenom doporučit.

• Praktický lékař

„Paní doktorka je moc výborná. Chodíme tam s manželem, pokaždé poradí a pomůže. Lepší paní doktorku jsme ještě nezažili. Mohu jen doporučit. Více

č.d. 134, Sněžné Mapa

Praktická lékařka

• „EH NMnM K paní doktorce chodím 19 roků, nyní jsem v důchodě a i když paní doktorka nemá ordinaci v místě mého bydliště chodím stále k ní. Je hodná a svědomitá. Vyslechne, pečlivě vyšetří a má zájem nemoc vyléčit. Její rady vždy vystihnou problém a proto ji plně důvěřuji. Více

Strojírenská 6, Žďár nad Sázavou Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Zdravím. K MUDr. Bačovské chodím už víc než 20 let a jsem velmi spokojená. Měnit určitě nebudu. Příjemné vystupování, komunikace, vstřícnost. Není z ní cítit negace. A sestřička je na stejné vlně. Děkuji E.K. Více

Brodská 10, Žďár nad Sázavou Mapa

„Super doktor i doktorka

Družstevní 568, Ždírec nad Doubravou Mapa

Praktický lékař pro dorost a dospělé

• Praktický lékař

„Mudr. Vencálek je dle mého názoru skvělý lékař. Nikdy mé onemocnění nezanedbal a vždy provedl patřičná vyšetření, aby správně stanovil diagnozu. Za mě naprostá spokojenost a navíc člověk nestráví v čekárně půl dne. Můžu vřele doporučit všem, kteří hledají praktického lékaře. Více

Poliklinika Žďár nad Sázavou

• „Výborný lékař, za panem doktorem chodím řadu let. Kecy o lyžích..atd., naprosto nevhodné. Žádné čekání. Neměnila bych, za nic. Když jsem si pročítala komentáře..od - ~guest ! Od p.Simana odešel, také špatně..ostatně, od pana doktora Simona JSEM také odešla. Ale vy si snad nevite co píšete ~guest ! Já jen DOPORUČUJI . Více

Poliklinika Žďár nad Sázavou

• „Neměla jsem problém nikdy vždy vyhověla mi vždycky je pravda,že se čeká dlouho ale vydržet se to dá..Ale doktorku bych nemělnila.. Více

Poliklinika Žďár nad Sázavou

• „Paní doktorka je výborná lékařka!!! Vždy mi pomohla, že se musí někdy čekat? To je snad u každého lékaře, který se snaží svým pacientům důkladně věnovat. A že, jak zde někteří psali, nenapíše lék o který si člověk řekne??? No nejste v obchodě u pultu na salám. Vždy se sanží najít vhodnou alternativu léčby. Velmi ocňuji její lidský přístup a profesionalitu!!! A sestřička je taky skvělá. Hedvika F. Více

Poliklinika Žďár nad Sázavou

• „Jsem dlouholetá pacientka pana doktora. Je pečlivý lékař, který umí poradit a léčit, vysvětlit a je společně se setřičkou dobrý tým. Více

• Praktický lékař

„Jsem velmi spokojený,menší minus za dochvilnost,ale po stránce léčby naprostá spokojenost.

č.d. 8, Strážek Mapa