Doporučení gynekologové s Všeobecná zdravotní pojišťovna Žďár nad Sázavou

• „Za mě naprosto skvělá paní doktorka. Milá, ochotná, pečlivá, vše vysvětlí. Vyšetření nijak nepříjemná. Mám k ní opravdu důvěru. Více

náměstí Republiky 63, Žďár nad Sázavou Mapa

Ženská lékařka

• „Nejlepsi lekar, odbornik s lidskym pristupem. Velmi zdvorily a vstricny k pacientum, to se malokdy vidi. Vrele doporucuji Více

Libušina 194, Svratka Mapa

Gynekologická ambulance

• „Přála bych si více takových doktorů jako je pan doktor Pauk.22.12.21 mi neskutečně pomohl při porodu když syn nesestupoval do porodních cest.Pomohl mu na svět a zachránil mě od císaře.Byl neskuteçně empatický,celou dobu mě utěšoval.Opět to nebyl lehký porod jako u prvního,ale s panem doktorem to bylo aspon trochu snesitelnější,jak jen porod může být.Takže mu opravdu z hloubi srdce velmi děkuji,že mi pomohl přivést na svět syna přirozenou cestou Více

Husova 200, Havlíčkův Brod Mapa

Gynekologie a porodnictví

Bechyňovo náměstí, Přibyslav Mapa

Gynekologie a porodnictví

• „Kvalitní lékař. Lidský přístup. Jsem naprosto spokojená. Pečlivý, nic neponechá náhodě. Sestřička je také milá. Super tým! Více

Studentská 1699/4, Žďár nad Sázavou Mapa

Poliklinika Žďár nad Sázavou

• „Paní doktorka je tak skvělá. Měla jsem před tím doktorku, kterou vůbec nic nezajímalo, nesnazila se problém řešit, jen mi vždy něco předepsala aby se neřeklo, paní doktorka Petráková se o mě zajímá, řeší se mnou problémy, vše mi vždy vysvětli, nemůžu říct ani jedno slovo. Více

Studentská 1699/4, Žďár nad Sázavou Mapa

Poliklinika Žďár nad Sázavou