Doporučení praktičtí lékaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Žďár nad Sázavou

• Praktický lékař

„Pan doktor Pávek je nejlepší doktor pod sluncem empatický člověk s dobrým srdcem velice mi pomohl a dal mi dobré léky na tlak to se Interně v nemocnici nepovedlo za celá léta co mě léčí.DĚKUJI pane doktore.Kamenská Ilona. Více

Vratislavovo náměstí 12, Nové Město na Moravě Mapa

Soukromý praktický lékař

• Praktický lékař

„Pana doktora Koutného měli moji rodiče a s rodinou jsem u něho také.Vždy byl ochotný nejen v ordinaci ale i v nočních hodinách přijede až do vašeho domova.Velice si ho Vážíme a mluvíme o něm jako o členu rodiny po těch létech.A bonusem je jeho humor při komunikaci s pacientem,který chybí spoustě lékařů.Neměnily bychom v žádném případě.Můžeme jen doporučit. Více

Drobného 1308, Nové Město na Moravě Mapa

Soukromý praktický lékař

• Praktický lékař

„Příjemný přístup a rychlé jednání ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Brodská 10, Žďár nad Sázavou Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Vynikající odborník, navíc milá a šarmantní žena. Jak mám celoživotně stres z návštěvy lékaře, tak tady to neplatí.

Masarykova 1493, Nové Město na Moravě Mapa

• Praktický lékař

„Nejlepší lékař, kterého znám. Nevěřila jsem, že takový existuje. Díky Pane doktore.

č.d. 305, Borová Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Nejsem člověk, který chodí k lékaři dvakrát za měsíc, spíš jednou za několik let. Ale paní doktorka mi velmi vyhovuje svým lidským přístupem a empatií. Nikdy jsem od ní neodcházel nespokojen nebo rozladěn, vždy se snaží pomoci. Navíc byl jsem objednán na určitý čas a přestože jsem přišel asi o 5 min.dříve, hned po registraci mě přijmula do ordinace. To už se mi dlouho u žádného doktora nestalo. Za mě ***** Více

Varhánkova 227, Polná Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Nejlepší co znám, vždy mi vyjde vstříc, vse důkladně konzultujem spolu. Jsem velice spokojenáš

„dobrý diagnostik

č.d. 229, Velká Losenice Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Chodil jsem k p.Janouškové už v VM přešla s ní do Měřína celá rodina. Já sem velmi spokojen jak s paní doktor tak se sestrou obě milé , vlídné a pečlivé. Více

U Hřiště 55, Měřín Mapa

Praktické lékařství, diabetologie

„Velmi dobrý lékař

5. května 740, Chotěboř Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„Je to náš rodinný lékař, na kterého nedáme dopustit. Výborně se o všechny rodinné příslušniky stará, velmi ochotný, i jeho sestra je velmi dobrá. Více

Vratislavovo náměstí 12, Nové Město na Moravě Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorka je moc výborná. Chodíme tam s manželem, pokaždé poradí a pomůže. Lepší paní doktorku jsme ještě nezažili. Mohu jen doporučit. Více

č.d. 134, Sněžné Mapa

Praktická lékařka

• „EH NMnM K paní doktorce chodím 19 roků, nyní jsem v důchodě a i když paní doktorka nemá ordinaci v místě mého bydliště chodím stále k ní. Je hodná a svědomitá. Vyslechne, pečlivě vyšetří a má zájem nemoc vyléčit. Její rady vždy vystihnou problém a proto ji plně důvěřuji. Více

Strojírenská 6, Žďár nad Sázavou Mapa

náměstí Republiky 63, Žďár nad Sázavou Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Zdravím. K MUDr. Bačovské chodím už víc než 20 let a jsem velmi spokojená. Měnit určitě nebudu. Příjemné vystupování, komunikace, vstřícnost. Není z ní cítit negace. A sestřička je na stejné vlně. Děkuji E.K. Více

Brodská 10, Žďár nad Sázavou Mapa

• Praktický lékař

„Profík s lidským přístupem. Výborná komunikace. Pohotové řešení problému, rozhodně si nemyslím že mu chybí odvaha, názor atd. Jsem s ním nadmíru spokojená. Více

„Super doktor i doktorka

Družstevní 568, Ždírec nad Doubravou Mapa

Praktický lékař pro dorost a dospělé

• Praktický lékař

„Mudr. Vencálek je dle mého názoru skvělý lékař. Nikdy mé onemocnění nezanedbal a vždy provedl patřičná vyšetření, aby správně stanovil diagnozu. Za mě naprostá spokojenost a navíc člověk nestráví v čekárně půl dne. Můžu vřele doporučit všem, kteří hledají praktického lékaře. Více

• Praktický lékař

„Jak jsem již jednou uvedl.Paní doktorka je prostě nejlepší.Nemohu jí nic vytknout,protože pokud chci o nějakém problému který mám něco vědět tak mě vždy řekne o co běží,no a to je pro pacienta to nejdůležitější.Díky paní doktorko! Více

Vlachovická 619, Nové Město na Moravě Mapa