Zubař Heřmanův Městec

• „Mám panické a úzkostné stavy i jenom při pomyšlení na jakýkoliv zubařský zákrok. Pan doktor mě dokáže vždycky uklidnit. Dnes mě přijal s akutním problémem i přesto, že jsem tři roky nebyla na prevenci, a vytáhl mi bezbolestně osmičku i když jsem stropila hroznou scénu a řvala jsem jak malé děcko. Je velmi empatický a trpělivý. A nové prostory kliniky jsou parádní! Více

Palackého 1233, Pardubice Mapa

Denticio Clinic Pardubice

Dentální hygiena

od 800 kč

• Zubař, Parodontolog, Dentáln… í hygienistka, hygienista Více

„V minulosti jsem viděla legendární irskou taneční show Lord of the Dance, která mě nadchla. A přesně stejný pocit jsem měla po ošetření v zubní ordinaci pana doktora Šabaty. Profesionalita kombinovaná s lidským přístupem, empatií, snahou pomoci... Byl to zkrátka koncert pro čtyři ruce, pana doktora i jeho asistentky, úžasný zážitek. Pan doktor mi vše vysvětlil, stále se mnou byl v kontaktu, když jsem si potřebovala vydechnout, tak mi to umožnil. Ukázal mi fotky, vysvětlil způsob provedení, poradil, jak mám o zuby pečovat, dodal naději, že moje zuby mají ještě budoucnost. Rozhodně mohu tuto ordinaci doporučit! V ordinaci, na zubní hygieně i na recepci - tam všude narazíte na velmi příjemné lidi, kteří se o Vás ochotně postarají! Více

Doubravice 51, Pardubice Mapa

MDDr. Petr Šabata, s.r.o. - Zubař Pardubice, Dentální hygiena Pardubice

Bělení zubů

od 3 490 kč

• „Pan doktor Ptáček je můj zubní lékař již mnoho let. Naprosto skvělý přístup jak po lidské stránce, tak po profesní odbornosti. Léta jsem se zubaře z důvodu bolestivých zákroků obávala, od té doby co jsem u pana doktora Ptáčka, chodím k zubaři velmi ráda. Ošetření u něj mě nikdy nebolí. Nechala jsem si udělat i korunku, a musím říct, práci odvedl rychle a skvěle. Jsem velmi ráda, že je to můj zubař. K jinému už nechci. A sestra? Báječná ! Chodím k ní na zubní hygienu, a od té doby co mi poradila jak si čistit dobře zuby, jsem bez obtíží se zuby. Jsou oba super. Pavla Křivková Více

Rokycanova 2798, Pardubice Mapa

Poliklinika Rokycanova

• „Skvělý pan Doktor. Moc hodný a velký profesionál. Trhání moudráků bylo neuvěřitelně rychlé. Sestřička v ordinaci též úžasná. Kéž by to takto bylo všude. Moc děkuji. Více

Čelakovského 116, Chrudim Mapa

Sam.ordinace PL-stomatologa

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Pan doktor přistupuje k pacientovi velice kladně a pečlivě. Celý kolektiv a péči o pacienta hodnotím velice pozitivně. Během výkonu pak doktor s vámi komunikuje a toho si opravdu cením. Po velice špatných zkušenostech mám skvělého zubaře a dentální hygienistku na jednom místě. 2Hdent s radostí doporučuji. Více

2H dent s.r.o.

• „K panu doktorovi chodím již 4 roky. Kvalita, ochota a empatie je zde samozřejmostí. Pan doktor ošetřuje skvěle a bezbolestně, zachránil mi zuby. Používá moderní metody a vždy nachází nejlepší řešení pro pacienta. Více

Opletalova 15, Chrudim I, Chrudim Mapa

Ordinace zubního lékaře.

• „Pan doktor je úžasný, vše vysvětlí a skoro to nebolí. Já mám zuby sice zdravé, ale nikdy jsem se nebála jít na prohlídku. Dokonce se tam někdy i těším Více

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice Mapa

Poliklinika KOLF s.r.o.

• „Vynikající stomatolog, výborná sestřička, vše je v naprostém pořádku; bez připomínky. Doporučuji a moc děkuji.

U Husova sboru 2012, Pardubice Mapa

Stomatologická poliklinika Pardubice, spol. s r.o.

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Přátelská atmosféra, profesionální péče. S péčí paní doktorky Hyršlové a pana doktora Harvánka jsem maximálně spokojena, u mě osobně se jim bez problémů podařilo zachránit zub, o kterém mí předchozí zubaři tvrdili, že se s ním již nedá nic dělat. Ordinaci určitě doporučuji. Oceňuji také lidský přístup k pacientovi. Více

2H dent s.r.o.

• „Opět jen chválím. Mít tak laskavou, příjemnou a pečlivou zubní lékařku je dnes víc než výhra v loterii. Také děkuji sestřičce i ona je velmi vstřícná a ochotná. Více

Přemysla Otakara 370, Chrudim Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Pan doktor Nekvinda je opravdu kapacita ve svém oboru a navíc velice empatický jako člověk. Léčila jsem se u něj již od dětství s problémem, který se táhl x let a doktoři si se mnou nevěděli rady. Pan doktor to nikdy se mnou nevzdal a vždy se snažil najít řešení problému a pomoci mi, abych mohla prožít plnohodnotný život s krásným úsměvem. Při zákroku se vždy snažil aby nebyla cítit bolest, snažil se uvolnit atmosféru, když jsem byla ve stresu a odvedl absolutně skvělou práci. Jsem mu velice vděčná a smekám klobouk,. Je to opravdu člověk na svém místě. Kéž by více doktorů mělo přístup k pacientům jako pan doktor Nekvinda. Více

Staňkova 1345, Pardubice Mapa

Sam.ordinace PL - stomatologa

• „K paní zubarce jsme přešli celá rodina a vůbec nelitujeme. Je absolutne rozumna, lidska a hlavně nikomu nic nevnucuje, vzdy navrhne reseni problémů a hlavně se s vámi vždycky domluvi. Sestřička taky super. Takže můžeme jenom doporučit a moc děkujeme. Více

Areál chem. závodu Synthesia a.s. ,budova P16, Pardubice Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Vždy spokojenost s paní doktorkou a to k ní chodím min. 17 let. Sestřička vždy milá. Mám radost, že dostávám na vrtání injekci, protože nezvládám bolest :-) Nemám výhrad :-) Více

U Husova sboru 2012, Pardubice Mapa

Stomatologická poliklinika Pardubice, spol. s r.o.

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Vynikající přístup k pacientům. Příjemné prostředí, profesionalita a osobní přístup k pacientovi. Mohu jen doporučit s povzdechem "kdyby se takhle chovali všichni zubaři". Děkuji za ošetření. Více

Masarykovo náměstí 55, Chrudim Mapa

Dentaline, ZUBNÍ CENTRUM

Masarykovo náměstí 55, Chrudim Mapa

Dentaline, ZUBNÍ CENTRUM

• „Skvělí odborný zákrok pana zubaře. Problematický kořen byl ven během minuty. Vážím si také toho že si mě pan doktor vůbec vzal do ordinace při současní situaci. Za mě jak on tak i paní sestřička jsou velký profesionálové. Více

Hradišťská 14, Pardubice Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• Zubař, Alergolog, Chirurg, G… ynekolog, Logoped, Neurolog, Praktický lékař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Karla Šípka 282, Pardubice Mapa

Poliklinika HELP, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• „Paní zubařka i sestřička je velmi milá. Jsou velmi ochotné a vstřícné, ošetřuje jemně a vždy vše předem vše vysvětlí, což značně redukuje strach. Mohu jen doporučit! =) Více

Schwarzovo náměstí 890, Pardubice Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Jediná zubařka u které jsem ještě jako malá přestala "křičet". Spravovala mi i přední uražené zuby a je to k nepoznání. Opravdu šikovná, hodná a milá. :-) Více

Úzká 109, Chrudim Mapa

Samostatná ordinace PL - stomatologa