Zubař Svitavy

• „Vtipný, lidský, je to kapacita. Kdybych měl ještě osmičky, nechal bych si je opět vytrhnout tímto úžasným zubařem. Zapomněl jsem, jaké je to mít strach ze zubaře. Vřele doporučuji. Více

F.V.Krejčího 405, Česká Třebová Mapa

Ordinace praktického zubního lékaře

• „jsem velmi spokojený ! Paní doktorka a sestřička úžasné obě ! Ošetření super ! moc vám děkuji Hezký den Jirka

Svitavská 36, Moravská Třebová Mapa

Zubní ordinace

• „Pan doktor Krpčiar je vynikající stomatolog, jak po odborné tak po lidské stránce.Je mi 75 let a mohu zodpovědně prohlásit,že za celá léta jsem se nesetkala s tak dobrou zdr.pěčí .Pane doktore velice děkuji. Více

Nerudova 207, Litomyšl Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Výborný lékař a charakterní člověk, prostě špička ve svém oboru.

Soudní 3, Svitavy Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Vždy se snaží problém rychle a co možná bezbolestně vyřešit.Poradí a vysvětlí co bude dělat a co je potřeba.

Janáčkova 523, Polička Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Profesionál a odborník, kterých je dnes již velmi velmi málo. . . A až tento doktor přestane vykonávat svoji lékařskou praxi, v dané lokalitě jej def. nemá kdo zastoupit . Více

1. máje 606, Polička Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Po mé předchozí zkušenosti paní doktorka odehnala fobii ze zubařů. Přešla k ní celá má rodina a jsme všichni spokojení, čemuž přispívá i to, že se mi vyplatí do Litomyšle cestovat z HK. Více

Šmilovského 1122, Litomyšl Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Je to nejlepší zubařka co jsem kdy poznal. Zákroky provádí zcela bezbolestně a kvalitně. Od te doby co k ní docházim tak nemám takový strach ze zubařské ordinace jako dřív ba naopak. A také od té doby chodim 2x do roka na preventivní prohlídky beze strachu a zbytečných obav z případného zákroku. A sestřička je také velmi milá a příjemná na pacienty. Více

F.V.Krejčího 405, Česká Třebová Mapa

• „Můžu jen doporučit. Jako pacientka vím, co se bude dít předem, vše je mi vysvětleno. Příjemná sestřička, s objednáním vycházejí vstříc. Více

Mariánská 1137, Litomyšl Mapa

MDDr. Ivana Čermáková

• „Pan doktor mi svým přístupem pomohl zbavit se fóbie ze zubaře. A navíc dělá moc pěkné zoubky i když ty vaše se moc nepovedly. Rozhodně ho všem doporučím. Více

Sloupnice 188, Litomyšl Mapa

Stomatologická ordinace

• „Skvěle mi vytrhla zub, téměř jsem to necítila...opravdu dobrá

Husova 25, Polička Mapa

Sam.ord.PL - stomatologa

• „Pan doktor je příjemnej, lidovej, nenutí žádný předražený zákroky či plomby. Babiřka s dědou k němu choděj celej život a chválí si ho... Více

1. máje 606, Polička Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „K paní doktorce chodím už asi sedm let a musím říct že oproti předchozí lékařce je to rozdíl o 100%. Pravda ceny za zákroky jsou vyšší, ale nikdy jsem neměl problém s kvalitou. Což byl u předchozí lékařky problém. Respektive to pro mě byl důvod ke změně zubařky. Paní doktorka se ke mě vždy chovala velice mile, problém i postup léčby mi vysvětlila a samotné zákroky provádí velice pečlivě a hlavně citlivě. Má zkušenost s paní doktorkou je opravdu dobrá a tudíž za mě mohu jen doporučit. Více

Dukelských Hrdinů 615, Lanškroun Mapa

Sam.ord. PL - stomatologa

• „Jsem moc rád, že jsem k paní doktorce mohl chodit. Vlastně už od dětství na preventivní prohlídky se školou pak taky později Velmi empatická a šikovná, moc příjemná. Děkuji vám za péči o chrup i pohlazení na duši. Užívejte si života a pěkných dnů. MUDr. František Rolinek Více

Dimitrovova 4, Svitavy Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Jednoduše prostě perfektní,jak profesoalita,pečlivost,ochota,komunikace a jak pan doktor tak sestřička.

Dimitrovova 799/4, Svitavy Mapa

Zubní ordinace

• „Vstřícná, příjemná, milá na dospělé i děti

č.d. 317, Opatov Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Příjemná paní doktorka i sestřička,kvalita práce je na úrovni.Pokud to stav zubů dovolí vždy se snažila o záchranu.chodím k ní ráda.Jen více takových lékařů. M.CHlebníčková Více

Sadová 1140, Česká Třebová Mapa

Sam.ord. PL - stomatologa

• „Paní doktorka je velice příjemná, důkladná a svou práci děla vždy v zájmu pacienta.Od té doby, co chodím k ní nemám trauma ze zubařů.Jsem moc ráda, že mám možnost pravidelné kontroly špičkovým lékařem ve svém oboru. Více

Dimitrovova 4, Svitavy Mapa

Sam.ord. PL - stomatologa

• „Paní doktorka velmi šikovná. Správný člověk na správném místě. Byla jsem u ní sice pouze na pohotovosti (má zubařka měla volno), ale za tu chvilku velmi profesionální přístup. Sestřičku má také velmi příjemnou a hodnou. Velmi doporučuji. Více

Strážní 151, Lanškroun Mapa

FI-DENT