Praktická zubní lékařka
Vrchlického 57, Jihlava

Umístění: Praktická zubní lékařka

Tuto zubařku silně nedoporučuji!! Pokud jsem neměla problémy - vše bylo v pořádku. Odešla jsem do specializovaného střediska a ihned poté jsem zjistila, že mám všechny podkažené zuby pod jejími plombami, kazy mám až do zubní dřeně. Radši nebudu uvádět kolik financí mě bude stát opravení práce této "zubařky".

Umístění: Praktická zubní lékařka zubní vyšetření

Od paní doktorky jsem právě odešla - důvodem bylo hodinové čekání i když jsem byla objednána např. objednána 8:00 a na řadu jsem přišla v 9:30. Dalším důvod byl, že mi nikdy nenabídla injekci na umrtvení a to jsem se mohla svíjet v bolestech a jediné co mi řekla bylo, at se laskavě uklidním. U vstupní prohlídky u jiného lékaře mi udělali rentgen a nalezli mi 10 kazů a to všechny pod již opravenými bílými plombami paní doktorky (př.jeden mi opravovala před měsícem). Díky tomu mi vlastně vznikly dvojí náklady na jeden zub.

Y

Je mi lehce přes 30 let a mám od ní totálně zničené zuby. Každý půl rok našla minimálně dva kazy a převrtávala "staré" plomby, takže zuby vyvrtané několikrát, velké ošklivé plomby, těžké na kořeny zubů a o mezerách mezi zuby taky asi nikdy neslyšela. Když jsem od ní přecházela jinam, tak jsem měla mít dva kazy, na které mě objednala, protože neměla čas. Nová paní doktorka ale žádné kazy nenašla, takže se mi tenkrát jen potvrdilo, že si kazy vymýšlí a převrtává zdravé zuby. Od doby, co jsem od ní odešla, což je víc než 3 roky, jsem měla jeden jediný kaz a to nemluvím o tom, že u nynější paní doktorky je automatická injekce na znecitlivění. Absolutně MUDr. Pavlasovou nedoporučuji. Nejen, že vám vyždímá peněženku, ale navíc budete mít v padesáti klapačky.

Paní doktorka je šikovná, ale nemůžu říct, že to je nejlepší zubařka, kterou jsem kdy měla ani nejhorší. Jsem s ní zatím, ale spokojená :)

Pokaždé musím čekat několik hodin, než jdu na řadu. Když se chci objednat, tak volné místo má až za 3měsíce. Podle mého názoru péči odflákne, dělají se mi kazy pod jejíma plombama a někdy je arogantní. Přecházím k jiné zubařce.

ačkoliv mám strach ze zubařů, doktorka nechce dávat injekce, protože je ve skluzu (doslovně mi řekla, že než zabere, tak je to 10min, což je velká časová ztráta). Chápu, že nestíhá, když mezi ostatními pacienty bere svoje známé. Moje poslední zkušenost je taková, že mi v zubu zapomněla tamponek a skončila jsem na pohotovosti a odešla se zubem bez nervu.

jsem velmi spokojená. ale je také pravda, že jsem nikdy neměla vážnější problémy se zuby (mám jen pár plomb a trhané moudráky). jsem u paní doktorky od malička a neměla jsem nikdy problém.

C

Se sestrou a s objednáním na datum není problém, otázka je ovšem čekací doba v čekárně, není výjimka být objednán na 9:15 a přijít na řadu 10:45 atd..Výplně mi vypadávají asi tak za poslední 2 roky to jsou zatím 2. Neumím posoudit co je normální, reálné a co ne, nemám zkušenosti s jinými zubaři a myslím, že my jako pacienti v současné době v Jihlavě nemáme moc na vybranou :-(

Velmi dobrá lékařka, zodpovědná, ochotná, velice slušná při jednání s klienty.

Jsem maximálně spokojený jak s lékařkou tak se sestrou.