Adresa

Praktická zubní lékařka
Varhánkova 227, Polná

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Nedoporučuju zubařku Hanu Červinkovou, 12 zaří 2023 jsem měla hluboký kaz že se musí udělat kanálky, až dalšímu zubu, tak mi ho začla vrtat při vrtání mi řekla že to není hluboko tak to zadělala bílou výplní. pak po měsíci v říjnu mě zas chytl měla jsem strašný bolesti volala jsem jí a sestra mi řekla že at skusím vydržet do 14 listopadu. Jela jsem na zubní pohotovost a rengen mi potvrdil zánět zubní dřene . Další 4 kazy pod výplněma, tak jsem jela listopadu k zubařce dala jsem jí rengen a zprávu z pohotovosti. Kazy mi neudělala. A sestra řekla jen že mám jeden kaz, měla jsem na něj termín ale zrušila ho kvuli nemoci. a pak žádnej termín jsem na kaz nedostala. Jen mi volala že dodělá zub kanálky ale až v dubnu. A 2 mi zpravovala 4 a 6 jenže 3 mesíce mám bolesti v nich. Přítel mi sehnal jinou zubařku udělala rengen nový a prohlídla mi je a řekla 4 a 6 se musí předělat špatně udělaný. Kazy pod výplněma taky zpravý a ty kanalky v zubu se mi bude dělat pod mikroskopem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Prostě výborná :-D

divím se špatným hodnocením ohledně dětí,byl jsem přítomen dětí odcházejících s úsměvem i s hračkou,já bych neměnil


Nejhodnější paní doktorka,děti se k ní těší,jsme rádi,že ji máme.


Je prostě skvělá,dík


Jsem spokojený,vstřícnost,ochota,děkuji


Díky paní doktorce jsem se přestala bát,je hodná a citlivá,vše vysvětlí,tolik trpělivosti,co má s dětma se jen tak nevidí.díky


Velmi milá a usměvavá paní doktorka, chodíme k ní celá rodina a nemůžeme si ji vynachválit. Pokud máme problém vezme nás bez objednání, okamžitě. Vždy se nám snaží vyhovět.Tato slova patří i její sestřičce,která je také stále usměvavá.
Děkujeme za Vaši péči Brožíci


paní doktorka o mne pečuje již řadu let,jsem spokojená,po celá léta obdivuji její odbornou stránku a hlavně její lidský milý přístup.


nejlepší,doporučuji,jsem spokojený


Došlo k chybě, zkuste to znovu