Varhánkova 227, Polná
Praktická zubní lékařka (mapa)

Prostě výborná :-D

divím se špatným hodnocením ohledně dětí,byl jsem přítomen dětí odcházejících s úsměvem i s hračkou,já bych neměnil

Nejhodnější paní doktorka,děti se k ní těší,jsme rádi,že ji máme.

Je prostě skvělá,dík

Jsem spokojený,vstřícnost,ochota,děkuji

Díky paní doktorce jsem se přestala bát,je hodná a citlivá,vše vysvětlí,tolik trpělivosti,co má s dětma se jen tak nevidí.díky

Velmi milá a usměvavá paní doktorka, chodíme k ní celá rodina a nemůžeme si ji vynachválit. Pokud máme problém vezme nás bez objednání, okamžitě. Vždy se nám snaží vyhovět.Tato slova patří i její sestřičce,která je také stále usměvavá.
Děkujeme za Vaši péči Brožíci

paní doktorka o mne pečuje již řadu let,jsem spokojená,po celá léta obdivuji její odbornou stránku a hlavně její lidský milý přístup.

nejlepší,doporučuji,jsem spokojený

Skvělá paní doktorka, vždy usměvavá a příjemná, citlivá k bolesti pacienta a velmi dobrá zubařka.

Prostě výborná :-D

Nejhodnější paní doktorka,děti se k ní těší,jsme rádi,že ji máme.

Je prostě skvělá,dík

Jsem spokojený,vstřícnost,ochota,děkuji