Zubař Polná

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Pan doktor mi doslova zachránil zuby, vždy ochotný, empatický, přesně ví co dělá a zákroky jsou bezbolestné. Navíc má skvělou, milou a ochotnou sestřičku. V ordinaci je vždy skvělá nálada, člověk odchází s dobrou náladou a opraveným úsměvem :-) Více

U Stadionu 2187, Havlíčkův Brod Mapa

Praktický zubní lékař

• „Díky pánům zubařům se můj panický strach proměnil v příjemné posezení v zubním křesle. Takový přístup jsem nikde u nikoho nezažila. Určitě doporučuji všem, kteří mají stejný problém se strachem z ošetření. Přeji Všem z ordinace aby jim vstřícnost, ochota a pochopení k pacientům zůstalo co nejdéle a práce je bavila. Více

Slavíčkova 2, Jihlava Mapa

SDE / Studio Dentální Estetiky

• „Byla jsem ošetřena panem Dr . Jurčou , můj zážitek je naprosto nepopsatelný , pan doktor byl velmi milý , poslechl si mě jaký mám problém , vše mi dle RTG vysvětlil a nabídl mi řešení . Extrakce proběhla naprosto bezbolestně, ani vpich sedativ nebolel , nad moje očekávání mi potřel místo vpichu nějakou vodičkou, která místo znecitlivěla , což jsem nikdy nezažila . Taková neskutečně dobře provedená práce , jsem nadšená a spokojená , kdyby pan doktor bral nové pacienty přihlásím k němu celou rodinu . Velká chvála a spokojenost . Velice děkuji za ošetření Kateřina Více

Vrchlického 50/5282, Jihlava Mapa

Stomatologické centrum ARTDENT s.r.o.

• „Moje děti tuto paní zubařku naprosto zbožňují a nemyslím si, že je to proto, že po každé prohlídce dostanou drobnou hračku... je neskutečně milá a s dětmi to prostě umí. Co mě se týká, tak protože mám docela zdravé zuby, nemám moc zkušeností se zubařskými zákroky. Proto mě překvapilo, že zub, který mi paní zubařka spravovala, ještě několik měsíců po zákroku pobolíval a byl citlivý na skus... Příčinu nejsem schopna určit... Více

Ordinace zubního lékaře

• „SUPER stomatolog, naprostá spokojenost s perfektní prací a péčí věnovanou pacientům, s jednáním a přístupem k pacientovi. Dovede vytknout chyby, perfektně opravit chrup, ale co je snad nejdůležitější - dovede i podrobně vysvětlit, co a jak a PORADÍ . Nemám jedinou výhradu. Děkuji pane doktore. M.Žďár nad Sázavou Více

Strojírenská 6, Žďár nad Sázavou Mapa

Soukromá stomatologická ordinace

• „Úžasný člověk,můj nejmilejší lékař.Velmi příjemná ,přestávám mít strach ze zubaře.Nikdy bych Neměnil

Březinova 4420/62a, Jihlava Mapa

• „Velice kvalitní stomatolog.

Varhánkova 227, Polná Mapa

• „skvělá zubařka

Praktická zubní lékařka

• „Profesionál na svém místě, vysvětlí, naučí, poradí. Lidský přístup a péče stojí za každou korunu. Mohu vřele doporučit. Více

Havlíčkova 34a, Jihlava Mapa

Swedish Dental Care s.r.o.

• „U paní doktorky jsem registrovaná dva roky a jsem velmi spokojená. Ošetření u ní je bezbolestné, rychlé a precizní (jednalo se o předělání starých amalgámových vyplní) Mohu jenom vřele doporučit :) Více

1. máje 345, Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorka je velmi citlivá,ochotná a výborně trhá,to se o některých zubařich v Jihlavě říci nedá.

Havlíčkova 34a, Jihlava Mapa

Lékařský dům Jihlava

• „Po včerejší návštěvě u paní doktorky Nestrojilové, kde jsem byl na vytržení jedné osmičky, můžu jedině napsat že paní doktorka provedla zákrok naprosto perfektně, navíc velice příjemná, to samé sestřičky. Všem moc děkuji Více

třída Legionářů 9, Jihlava Mapa

Zubní lékař - stomatochirurgie

• „Chodíme k paní doktorce asi 6 let celá rodina a nemáme s tím žádný problém, jsme spokojeni. A děti,že by měly nějaké trauma ze zubaře,tak to taky ne, líbil se mi přístup paní doktorky i sestřičky vůči dětem. Tak za nás naprostá spokojenost Miksovi Více

Vrchlického 57/2497, Jihlava Mapa

Praktický zubní lékař

• „byl jsem velmi příjemně překvapen nad milým chováním pana doktora a sestřičky,spokojenost převeliká,důsledný ve vyšetření,vřele doporučuji. Více

Husova 28, Jihlava Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorka pečuje o chtup celé naší rodiny a jsme maximálně spokojení. Umís to s dětmi i s dospělými.

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorka je šikovná, ale nemůžu říct, že to je nejlepší zubařka, kterou jsem kdy měla ani nejhorší. Jsem s ní zatím, ale spokojená :) Více

• Zubař, Chirurg, Dentální hyg… ienistka, hygienista Více

Vrchlického 50/5282, Jihlava Mapa

Stomatologické centrum ARTDENT s.r.o.

• „Chvála a jenom chvála ! Vynikající odborník, díky za záchranu chrupu a následnou preventivní péči. Kéž by se takto dali hodnotit všichni stomatologové! Více

Stomatologická ambulance

• „Nejen práci paní doktorky, ale i přístup celého ordinačního teamu musím velmi pochválit. Individuální přístup, ochota, pochopení, důraz na precisní práci a kontrolu, skvělá organizace a především žádný stres- to je definice této stomatologické praxe. Více

Soukromá zubní ambulance

• „Profesionální přístup, ochota a vstřícnost. S panem zubařem jsme naprosto spokojení, vždy se snaží pomoct. Díky němu jsem nikdy nezažila strach z návštěvy zubaře, rozhodně doporučuji. Oceňuji také, že mezi pacienty nebývají zbytečně dlouhé prodlevy. Více

č.d. 310, Nové Veselí Mapa

Ordinace zubního lékaře