Praktická zubní lékařka
Vrchlického 57, Jihlava

NEJSEM SPOKOJENA HLAVNE SE SESTRICKOU BOLEL ME ZUB A VOLALA JSEM JESTLI MUZU PRIJIT JELIKOZ ME SESTRICKA REKLA ZE TOHO MAJI MOC TAK ME ODKAZALA NA POHOTOVOST ,A TO JE TROCHU DIVNY KDYZ JE TAM MOJE PANI DOKTORKA TAK POSILAT NA POHOTOVOST NO PROSTE NEJSEM SPOKOJENA A NEDOPORUCUJI PANI DOKTORKA JE SICE PECLIVA ALE TA SESTRICKA JI TO TAM HODNE KAZI ,JO A JESTE JSOU DLOUHE CEKACI DOBY A POTOM ZJISTENI ZE PANI DOKTORKA MARODI A CEKATE ZNOVA

skvělá zubařka

Pokaždé jsem byl naprosto spokojen.
Objednací doby jsou dlouhé, ale na odbornika se vyplatí počkat.
Při posledním zásahu mi zachranila dovolenou jelikož mi narychlo udělala dva zuby a ještě mě vybavila medikamenty abych "přežil" Egypt. Jsem rád, že jsem nemusel nic ohledně zubů řešit celý pobyt. Vlada

Velice šikovná, citlivá a pečlivá paní doktorka. Když vyléčí a opraví zub,tak je to na mnoho let bez problémů i když použije standartní materiály. Negativní jsou pouze velmi dlouhé objednací lhůty, protože pro svoji oblíbenost má stále plno na několik měsíců.