Swedish Dental Care s.r.o.
Havlíčkova 34a, Jihlava

Umístění: Swedish Dental Care s.r.o. Jiný

Pan doktor je opravdový profesionál. Přišla jsem tam se zuby, které byly naprosto otřesné. To jak mi je dokázal opravit obdivuji. Cítím se tam vždy pohodlně a na návštěvu se vždy těším. Díky němu jsem si začala čistit zuby tak, jak mám. Jsem mu vděčná že mě vzal mezi své pacienty a že můžu tuto ordinaci navštěvovat.

Umístění: Swedish Dental Care s.r.o. Jiný

Profesionál na svém místě, vysvětlí, naučí, poradí. Lidský přístup a péče stojí za každou korunu. Mohu vřele doporučit.

Umístění: Swedish Dental Care s.r.o. Jiný

Pan doktor je vážně profesionál. Dnes mi bezbolestně odstranil moudrý zub. Opravil výplň tak, že ani nepoznám který zub to byl . Konečně si umím lépe vyčistit zuby, protože pod jeho drobnohledem se to každý kdo chce naučí skvěle. Konečně se k zubaři nebojím chodit, ba naopak těším se na další návštěvu . Děkuji moc za Vás

Umístění: Swedish Dental Care s.r.o. Jiný

Pan doktor opravdu profesionál!!! S tak lidským přístupem jsem se dlouho nesetkala!!!Mohu jen vřele doporučit!!!

Umístění: Swedish Dental Care s.r.o.

Pan doktor je odborník,byla jsem u něj zatím dvakrát a nemůžu nic vytknout.Je velmi pečlivý,vše vysvětlí, ukáže. Zákrok byl naprosto bezbolestný. A zcela logicky vyžaduje od svého pacienta důslednou péči o chrup.

Umístění: Swedish Dental Care s.r.o. Prasklý zub

Profesionalita pana doktora a jeho týmu je vidět hned na první pohled po vstupu do ordinace. Pan doktor je navíc velice milý a sympatický. O průběhu ošetření jste řádně informováni, a při jeho výkonu jsem si připadala jako "na kosmetice", a ne jako u zubaře :-) Po skončení ošetření mi pan doktor na PC ukázal nafocený průběh opravy zubu a vše vysvětlil. Za mě tedy 100%!

Umístění: Swedish Dental Care s.r.o. Bolest zubů

Jestli máte nějaký problém, tak k panu doktorovi ani nechoďte, jelikož nemá zájem řešit problémy, zvláště u dětí. On nechce řešit, on si chce přeci povídat o světě, tak to i uvádí na svých stránkách. Jo a pokud má vaše dítě kazy, tak na Vás "milý pan doktor" pošle sociální pracovnici. Neskutečně arogantní přístup.

MDDr. Stanislav Kárník

Milá paní Eriko M.
Viděli jsme se poprvé, přišla jste na akutní návštěvu se svým potomkem, který nebyl ve svých osmi letech dva roky u zubního lékaře.
Má napravo i nalevo, jak nahoře tak i dole, dva až tři mléčné zuby zarovnané s dásní nebo s rozsáhlými kazy, tedy celkově kolem deseti kazů. Je to kvůli velmi dlouhodobě zanedbávané zubní hygieně a posléze neřešeným zubním kazům.
Zuby bylo obtížné i spočítat pro nános zubního plaku, ne jen kolem bolavého místa, což se dá pochopit, ale úplně všude.
Velký a hluboký kaz hned vedle bolavého zubu na zubu STÁLÉM, který by měl v ústech vydržet celý život. To jsem Vám ale ani nestačil říct.
Váše dítě se vůbec vyšetření nebránilo a sedělo klidně samo na křesle.
Po upozornění, že Vaše osmileté dítě má silně zanedbaný chrup jste na mě začala křičet a urychleně odcházet z ordinace.
Tedy Vy jste neumožnila svému dítěti zbavit se bolesti zubu, která ho dle Vás obtěžovala asi 14 dní a nemáte zájem problémy řešit do konce.
Splnil jsem svou zákonnou povinnost nahlásit silně zanedbanou péči o nezletilce.
Věřím, že jsem udělal vše k tomu, aby se Vaše dítě mohlo dostat k zubnímu kartáčku, zbavit se nynější a předejít budoucím bolestem na zbývajících zkažených zubech. Zavčas spravit stálý zub s rozsáhlým kazem.