SDE / Studio Dentální Estetiky
Slavíčkova 2, Jihlava

Esteticka stomatologie,Profylaxe a prevence, endodoncie jsou naší specializací. Samozřejmě nabizime kompletní portfolio stomatologických služeb v nejvyšší kvalitě. Více najdete na našich webových stránkách - www.tomasvanek.cz

Slavíčkova 2, Jihlava

SDE / Studio Dentální Estetiky

Úsměv každého z nás je jedinečný
a neopakovatelný.
Úsměv je klíčem k lidským srdcím, zrcadlem naší nálady i projevem našeho sebevědomí....

Umístění: SDE / Studio Dentální Estetiky celkové ošetření chrupu

Díky pánům zubařům se můj panický strach proměnil v příjemné posezení v zubním křesle. Takový přístup jsem nikde u nikoho nezažila. Určitě doporučuji všem, kteří mají stejný problém se strachem z ošetření. Přeji Všem z ordinace aby jim vstřícnost, ochota a pochopení k pacientům zůstalo co nejdéle a práce je bavila.

MUDr. Tomáš Vaněk

Děkujeme velice, pochvala spokojené pacientky, pacienta je nade vše :-)

K panu doktorovi jsem se dostala na doporučení manžela a kolegyně v bezvýchodné situaci. Již před pár lety moje stálá a kvalitní zubařka bohužel odešla do důchodu. Měla jsem od ní jednu korunku na jedničce. Bohužel jejího zastoupení se ujala dost nešťastně dle mého názoru lékařka typu. Vše je zbytečné...????místo opravy zuby jen brousila,trhala a ničila...aby urychlila práci... díky její ,,péči”mi popraskala korunka atd..a tak následoval kolotoč prilepovani a opětovného odpadávání korunky. Novou odmítla udělat , ani na objednání, přesto, ze jsem byla její pacient ... A při posledním defektu mě zachránil pan doktor Vaněk. V podstatě jako jediný na vysočině z desítek zubařů
byl ochoten mi zajistit urgentní opravu v podstatě hned druhý den. Přesto, že jsem nebyla jeho pacient. Práce jeho kolegy a celého týmu je víc než nadstandardní. Vstřícnost, profesionalita a milé jednání. Za mě 10* a jistě jsem zde nebyla naposledy. Milé překvapení, v dnešní době lékařů , kteří berou pacienty jako přítěž???? Možná díky cenám a převaze kvality nad kvantitou se tak může pacientům věnovat na 120%...Jste skvělí, nemám co vytknout. Ještě jednou díky.

MUDr. Tomáš Vaněk

Dobrý den, tisdíceré díky za krásná slova. Mám chuť se poněkud zastat lékařů, z vlastní zkušenosti vím, pod jakým tlakem bývám. Protivnost bývá někdy tou poslední obranou reakcí, aniž by Vám bylo vrozená... Každopádně, Vy jste se hned ve dveřích mile usmála, když jsem Vás poslal do jiného vchodu, takže já děkuji Vám....TomVa

Včera jsem byla na zubní pohotovosti v Jihlavě, nevěděla jsem pomalu který zub mě bolí, ale bolela mě příšerně polovina horního patra. Nakonec mi pan doktor Vaněk vytrhl zub moudrosti. O to nejde, ale doteď se nemůžu vzpamatovat z toho krásného přístupu, se zubaři mám od mala špatné zkušenosti a proto jsem měla hrozný strach, ale pan doktor Vaněk a plus ještě další pan doktor, jehož jméno neznám byli špičkoví, hrozně moc milí, vždy mi řekli, co budu cítit, jak moc to bude tahat a pod ..Já ten moudrák vůbec necítila, opravdu, škoda že mi nevytrhali všechny čtyři, vůbec bych se nebála!! A to mám ze své zubařky takový strach, že tam ve 23 letech chodím s mamkou. Ještě jednou chci panu doktorovi moc poděkovat za jeho lidský a milý přístup a profesionalitu!!! Děkuji!!!!

Díky panu doktoru Vaňkovi mám zuby ve skvělém stavu, nikdy jsem se nebála jít k zubaři a holt za kvalitu se platí :)

Byl jsem na pohotovosti,profi přístup již od recepce ,děláno "endo"(škoda jen,že byl nalezen na RTG zbytek nástroje ,v koř.kanálku(důsledek dřívějšího ošetření u jiné soukromé paní zubařky,)

Pan doktor je vynikajici dentista a odvadi kvalitni praci,urcite si muze vybirat pacienti,kdo na nej nema penize tak at si chodi k tem zubarum co umi akorat tak kazit zuby a pak doma muzou brecet! Hold za kvalitu se plati:)))

MUDr. Tomáš Vaněk

Mile pisatelce dekuji za jeji nazor. Takové ohodnocení je radostí, která pomáhá doplnit někdy chybějici energii. Dekuji velice.
Vaš zubni lékař :-)
Dekuji i všem ostatnim za nazor, i těm, které jsem zklamal - možná byla přičinou přepracovanost, stres, který většina z nás tak dobře zná. Věřte, že mě každé selhání mrzí.
S pozdravem
Tomáš Vaněk

Byla jsem jeho první dítě, které si vzal do své péče . Nyní mi je 24let a zuby mám v nejlepším pořádku. Strach ze zubařů neznám. Cena odpovídá kvalitní péči, kterou pacient / zákazník dostane.

Přijel jsem k panu doktorovi na pohotovost se tříletým synem, kterému dva dny předtím v Brně vrtali stoličku - rozbolelo ho to, tekl hnis. Syn měl panickou hrůzu z křesla, takže nespolupracoval a brečel.
Pan doktor nás vyhodil se slovy, že "tohle není normální, to nesnáším, když ho nemáte vychovaného, tak ho neošetřím..." Jeho mladá kolegyně nám aspoň napsala antibiotika.
Věřím, že pan doktor asi je šikovný, ani bych neměl zásadní problém s tím, že si za svou práci nechá slušně zaplatit, ale odmítnout ošetřit tříleté dítě, mi přijde hodně zahranicí lékařské etiky...
Kdo měl někdy zánět zubu, ví, že je to šílená bolest pro dospělého, natož pro dítě...
Michal Podolák

Cela nase rodina chodi k panu Vankovi uz dlouha leta. Je sice opravdu drahy...ale zase jsem nikdy nemela strach ze zubaru diky nemu, jelikoz jeho pece je opravdu luxusni. Vrele doporucuji.

Pan doktor si sice svoji praci necha hodne zaplatit, ale jeho pece je stoprocentni! Uz jsem u par (i soukromych) zubaru byla, ale takovou peclivost a preciznost jako u pana Vanka jsem nezazila. Naprosto doporucuji. K.P.