Všeobecná zdravotní pojišťovna

OPG +3 Více

Piezochirurgie

Preventivní stomatologie

Rentgeny

Pacientům poskytujeme pouze dle nám dostupných informací co nejkvalitnější ošetření. Tím, že nespolupracujeme s pojišťovnami, nejsme tlačeni do kompro...

• Záněty

Piezochirurgie

Preventivní stomatologie

Rentgeny

Praktický zubní lékař

Velice ochotny zubar, ale bohuzel mam pocit, ze mu jde jen o penize. Na pohotovosti mi spatne vycistil kanalky,zalomil tam zubni nastroj a svoji chybu nepriznal. O zub jsem jeho nedbalosti prisla.

pan doktor Hanusek mi vyléčil problémy spojené nejenom s chrupem, ale i se strachem z návštěv dentistů - což byla zásluha jeho kolegů, k nimž jsem dříve chodil. Děkuji. :-)

Hledala jsem, hledala . . . a našla. Skvělého zubaře, bezva odborníka. Komunikace super, přístup profesionální.

Pan doktor se mi zdá velmi neochotný a někdy skoro až arogantní. Myslím si, že by měl přehodnotit přístup k pacientům kteří platí nemalé peníze za jeho služby.

Perfektní přístup a komunikace a ochota. Příjemné prostředí. Umí, a nechá si za to zaplatit. To je do budoucna stejně jediný rozumný přístup. Proč takových není více ?

Stoprocentní v každém směru - přístupem k pacientům, k vykonané práci, zdokonalování se ve svém oboru. Opravdu můžeme vřele doporučit!!

Sice jsem u pana doktora jen krátkou dobu, ale i to stačí na to, abych mohla říct, že je to nejlepší zubní lékař jakého jsem potkala. Opravdu před ním klobouk dolu. Mohu všem vřela doporučit

O

Kvalitní lékař ale bohužel taky ne nejlevnější

Náš zubní lékař! Nejlepší!

Je to odborník na svém místě, mnoho lékařů by se u něho mělo poučit jak v přístupu k pacientům tak i v dobře vykonané práci, která je vysoké úrovni.

• Záněty
  • Zubní kaz