Silvia Pollaková, zubař Kamenice

MUDr. Silvia Pollaková

Zubař

č.d. 405, Kamenice
Praktická zubní lékařka

Byla jsem vždycky navýsost spokojená s výkonem paní doktorky a ani proti sestřičce nic nemám. Já byla vždy milá k ní a ona ke mně. Paní doktorka je nejlepší zubařkou jakou znám, a to jsem již pár ordinací prošla.

Velmi pečlivá paní zubařka. Dává si na svojí práci opravdu záležet. Možná právě proto zákroky trvají déle a dostanete se na řadu o chvíli později než jste objednaní. Pro její pečlivou a dobře odvedenou práci je o ní velký zájem a objednací doba se tak klidně protáhne i na 4 měsíce.

Plně souhlasím s názorem, že je sestra namyšlená, arogantní, někdy na pacienty i řve a celkově se chová, jakoby tam byla důležitější než paní zubařka. To je ale věc paní zubařky, jak si to vyřeší. Každopádně za to beru jednu hvězdu.

Arogantní a namyšlená sestra, doktorka taky za moc nestojí. Nikomu nedoporučuji, jak je náhlí případ tak sestra nechce brát aby tam nemusela být o 5minut déle !!!!

Perfektní paní doktorka, vždy profesionální přístup.Snaží se při problémech co nejdříve pomoci a problém s našimi zoubky vyřešit.

Vstřícná,profesionální a vždy ochotná paní doktorka.Je to člověk na pravém místě.