Praktická zubní lékařka
Vrchlického 57, Jihlava

Paní doktorka je moc milá, řekla bych že pečlivá (mám zdravý chrup tak nemohu toto asi dost zhodnotit) a co oceňuji hlavně je přístup k dětem - citlivý, zaměřený na to, aby si děťátko našlo dobrý "vztah k zubařskému křeslu" a zbytečně se nebálo. Doporučujeme celá rodina :-)

K paní doktorce již chodím řadu let. Několikrát mi zachránila chrup, který by jiný zubař již vytrhl. Velice kvalitní a profesionální přístup, na paní doktorce je vidět, že má svou práci ráda. Vždy se za ní velice těším. Chodíme celá rodina a opravdu bychom neměnili. Co oceňuji jako další je to, že jako stomatolog dokáže nabídnout i co se týče peněženky a jako pacient si u ní nepřipadám jako dojná kráva, což je u mnoho doktorů a zvlášť zubařů podmínkou.

Souhlasím s předešlým hodnocením paní doktorky, navíc si vážím jejího pevného charakteru.
Podíl na skvělém hodnocení ordinace má i její setřička. Oběma patří můj dík za jejich vstřícnost a péči.

K paní doktorce chodím 15 let a o mé zuby se stará jako o své vlastní.Víc takových stomatologů a nebudeme potřebovat pohotovosti a léky na bolest zubů a další nepříjemné věci.Chodí k ní i mý dva syni a je skvělá i při jednání s malými dětmi.Díky ní kluci nemají panickou hrůzu ze zubaře,jako jsme mívali my.

Skvělá zubařka - profesionální přístup k pacientovi.

Nejlepší paní zubařka,je moc milá,citlivá vše vysvětlí.Takových lékařů jen víc!

Jako pacient jsem velmi spokojený. Profesionální přístup.

Velice dobrá a šikovná paní zubařka i její sestřička.
Lidský a citlivý přístup k dospělým i k dětem.
Jsem velice spokojena, jak ošetřuje chrup mě a mým 2
dětem. Kéž by bylo takových lékařů více!!

Milá, ochotná,vstřícná, podle mých letitých zkušeností, kvalitní ošetření bez zbytečné bolesti, umí doporučit kvalitního zubního chirurga.

k zubaři jsem se přemlouvala jít 5 let... po poznání této paní doktorky se už nikdy nebudu bát, protože vím, že jsem v nejlepších rukou. tak jak již psali jiní, je milá, usměvavá, velmi opatrná...