MDDr.

Veronika Kršková

verifiedCreated with Sketch.

Zubař přijímá nové pacienty

9 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 33 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

MDDr. Veronika Kršková - Absolventka Masarykovy univerzity v Brně v oboru zubní lékařství, který absolvovala s vyznamenáním - Vlastní výzkumná práce v oblasti materiálů na pečetění… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Bankovní převod, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více
    V této ordinaci přijímám:
    dospělí, děti jakéhokoliv věku

Služby

Fotokompozivní (bílá) výplň od 1 200 kč
    Korunka - dle typu materiálu od 3 900 kč
    Bělení zubů 3 900 Kč
    Lokální anestezie (umrtvující injekce)
    Komplexní vstupní vyšetření (vč. rtg dokumentace)
    Dentální hygiena od 750 kč
    Estetická stomatologie - estetické dostavby, keramické náhrady od 2 200 kč
    Běžný termín
    Kompletní digitální rtg vyšetření
    Léčba citlivých zubů

Hodnocení pacientů

• Umístění: ALTADENT - stomatologické centrum

Po první návštěvě, úplná spokojenost. Paní doktorka Kršková, je velice příjemná, milá a vše krásně vysvětlí. Její přístup k pacientovi je mimořádný. Za mě veliká spokojenost a poděkování.
    JH

• U pani zubarky teprve zacinam,je velice sympaticka a pred kazdym zakrokem vse vysvetli a to jsem tam byla 2x.Vysla mi vstrict i kdyz jsem chodila jinam,pomohla mi i kdyz nemusela.Verim,ze jsem konecne nasla super zubare,ktery mi pomuze s moji problematikou zubu.

• J

Paní doktorka výborná,bohužel,bolestivý případ nepřijme,objedná za měsíc.Ani s recepcí,ani se sestřičkou nebyla možná domluva.Máme přece Ibalgin,měsíc ho berte,klidně i několikrát denně.....

• S

Velice příjemná a hlavně pečlivá paní doktorka. Před každým úkonem vše vysvětlí. Jednotlivé problémy diskutuje s pacientem. Velmi dbá na prevenci a pravidelné návštěvy. Náročnější zákroky naštěstí nemusím hodnotit, ale určitě je zvládá na výbornou.

• Jedna věc mě velice mrzí...a to, že jsem paní doktorku nepotkala dříve! Jsem si naprosto jistá, že v její péči by mě nepotkaly problémy, které teď musíme společně řešit. Paní doktorka je naprosto nejlepší zubařka a skvělý člověk, vše perfektně vysvětlí, ukáže, je velice milá, usměvavá, ochotná a o zdraví pacienta se skutečně zajímá. Mohu jedině DOPORUČIT! Celý kolektiv v tomto centru je velmi příjemný a usměvavý, už se těším na další návštěvu :)

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jednou si tuto skvělou doktorku vyberete a už se ji nepustíte - má k pacientům vskutku profesionální přístup, v oblasti stomatologie se evidentně po absolvování doktorského studia na VŠ aktivně vzdělává a díky tomu také holduje jedněmi z nejmodernějších zubařských nástrojů.

Jako bonus má paní doktorka opravdu útulnou čekárnu.

• S

Velmi bych chtěla poděkovat paní doktorce Veronice Krškové za profesionální přístup k práci a k pacientům. S paní doktorkou mám zkušenost jak z pohledu pacienta, tak jako dentální hygienistka. Díky tomu, že s paní doktorkou externě spolupracuji a současně je to moje ošetřující zubní lékařka mohu potvrdit, že ve stomatologickém centru Altadent pracují s opravdu kvalitními a moderními materiály, což se samozřejmě projeví na preciznosti ošetření a jeho trvanlivosti. Paní doktorka je velmi pečlivá a její výplně lze jen stěží rozeznat. Za skvělý bonus považuji mladý a příjemný kolektiv a zkušenou a šikovnou kolegyni dentální hygienistku, kterou se sama nechám velmi ráda ošetřit. Víc takových profesionálů! Soňa Pospíchalová

• P

Paní doktorka je naprosto špičková zubařka! Je moc milá, velice přesná a pečlivÁ. Její plomby jsou tak precizně udělané, že je nemohu rozeznat od pravého zubu - opravdu špičková práce.
    Dbá velice na prevenci, je vidět, že se stále vzdělává v nejnovějších typech ošetření, které také používá.
    Výborná stomatoložka se skvělým lidským i odborným přístupem.
    Velmi se snaží i o maximální pohodlí pacienta a také o bezbolestnou práci!
    Nesrovnatelné se zubaři, které jsem doposud navštívila.
    URČITĚ VŠEM DOPORUČUJI!

P.M.

• A

Po letech jsem konečně spokojený se zubařem! Konečně jsem našel člověka na svém místě.
    Velice vzdělaná paní doktorka. Je na ni vidět, že ví co dělá a že se nesnaží jen rychle "zapravit kazy" ale vše dělá s dlouhodobým nadhledem a pokud možno tak aby to fungovalo dlouho. Navíc výborná dentální hygienistka. Celý personál velice příjemný!
    Doporučuji všem!
    Dělá vše velice pečlivě!

Adam

Dotazy od pacientů (1)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• MDDr. Veronika Kršková
    - Vlastní výzkumná práce v oblasti materiálů na pečetění fissur
    - Držitelka Ceny děkana
    - Přednáška na 56. Studentské vědecké konferenci

Absolvovaná školení, stáže:
    - Certifikát praktického školení na práci s Apexlokátorem
    - Certifikát z praktického kurzu na práci s Kofferdamem
    - Certifikát na preparaci a otiskování
    - Certifikát na racionální práci s kompozitní pryskyřicí
    - Certifikát na použití VFP
    - Pražské dentální dny
    - Implantologické dny
    - Dental Summit - 2012,2013,2014
    - Kompozita ve frontálním úseku chrupu
    - Přímé fotokompozitní výplně v distalním úseku chrupu
    - Nepřímá kompozitní onlay
    . Tissue management a VFP v protetice
    - Snímatelná protetika od A do Z
    - Fixní protetika od A do Z
    - Endodonice (MUDr. Černý)
    - Pedostomatologie (MUDr. Katarína Cyprichová)
    - Kompozitní dostavba řezáků
    - Postendo dostavby/FRC čepy
    - Implantologie
    - Estetická rekontrukce
    - Kompozitní výplně prakticky

• zubní lékař - stomatolog
  • dentální hygiena

Ukončené školy

• Absolventka Masarykovy univerzity v Brně v oboru zubní lékařství, který absolvovala s vyznamenáním

Publikace

• čeština
  • angličtina
  • italština

Stáže

• Stáže na tuzemských i zahraničních stomatologických klinikách

Nemoci