Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod

Komplexní vstupní vyšetření (vč. RTG dokumentace) • 600 Kč


Zkušenosti

O mně

MDDr. Veronika Kršková
- Absolventka Masarykovy univerzity v Brně v oboru zubní lékařství, který absolvovala s vyznamenáním
- Vlastní vý...

Více

Léčené nemoci

 • Nemoci zubů
 • Onemocnění dutiny ústní
 • Onemocnění parodontu (zánět dásní, krvácení dásní, parodontóza)
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

 • Absolventka Masarykovy univerzity v Brně v oboru zubní lékařství, který absolvovala s vyznamenáním

Specializace

 • zubní lékař - stomatolog
 • dentální hygiena


Znalost jazyků

 • Čeština,
 • Angličtina,
 • Italština

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Merhautova 224, Brno

600 Kč

ALTADENT - stomatologické centrum

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: ALTADENT - stomatologické centrum Komplexní vstupní vyšetření (vč. RTG dokumentace)

První návštěva, ordinace krásná, vyšetření profesionální. Při vstupním vyšetření nalezeno 10 kazů, které doktorka vyúčtovala mně jako studentce na 50.000,- přičemž dodala, že je to možné klidně na splátky. Hned vzápětí mi dala podepsat plán léčby za uvedené peníze. Raději jsem kontaktovala tři další zubaře, aby podle rentgenu určili kazy. Žádné, opravdu žádné však nenašli. Následně u mé nové zubařky byl objeven jeden začínající kaz. Tudíž doktorka by zasahovala do zdravých zubů.


M
Ověřeny pacient
Umístění: ALTADENT - stomatologické centrum Jiný

Pani doktorka mě velice v klidu a bez spěchu vyslechla. Probrala se mnou do detailu všechny možnosti léčby. Je velice trpělivá a ve chvíli konzultace, jste pro ni naprosto důležití a perfektně a lidsky se Vám věnuje. Člověk se po chvíli ani necítí jako u lékaře. Měl jsem velice zanedbaný chrup po mém předchozím lékaři a sice mě to bude stát více než dříve ale kvalitou a perfektní prací jsem si naprosto jistý. Rozplánovali jsme postupné ošetření mezi paní doktorku a ostatní specialisty na klinice a už teď vím, že vše dobře dopadne. Dostal jsme se na jedno z nejlepších pracovišť široko daleko a za to jsem opravdu rád!!! OPRAVDU SKVĚLÉ!!!


Ověřeny pacient
Umístění: ALTADENT - stomatologické centrum

Po první návštěvě, úplná spokojenost. Paní doktorka Kršková, je velice příjemná, milá a vše krásně vysvětlí. Její přístup k pacientovi je mimořádný. Za mě veliká spokojenost a poděkování.
JH


Ověřeny pacient

U pani zubarky teprve zacinam,je velice sympaticka a pred kazdym zakrokem vse vysvetli a to jsem tam byla 2x.Vysla mi vstrict i kdyz jsem chodila jinam,pomohla mi i kdyz nemusela.Verim,ze jsem konecne nasla super zubare,ktery mi pomuze s moji problematikou zubu.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka výborná,bohužel,bolestivý případ nepřijme,objedná za měsíc.Ani s recepcí,ani se sestřičkou nebyla možná domluva.Máme přece Ibalgin,měsíc ho berte,klidně i několikrát denně.....


S
Ověřeny pacient

Velice příjemná a hlavně pečlivá paní doktorka. Před každým úkonem vše vysvětlí. Jednotlivé problémy diskutuje s pacientem. Velmi dbá na prevenci a pravidelné návštěvy. Náročnější zákroky naštěstí nemusím hodnotit, ale určitě je zvládá na výbornou.


Ověřeny pacient

Jedna věc mě velice mrzí...a to, že jsem paní doktorku nepotkala dříve! Jsem si naprosto jistá, že v její péči by mě nepotkaly problémy, které teď musíme společně řešit. Paní doktorka je naprosto nejlepší zubařka a skvělý člověk, vše perfektně vysvětlí, ukáže, je velice milá, usměvavá, ochotná a o zdraví pacienta se skutečně zajímá. Mohu jedině DOPORUČIT! Celý kolektiv v tomto centru je velmi příjemný a usměvavý, už se těším na další návštěvu :)


J
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jednou si tuto skvělou doktorku vyberete a už se ji nepustíte - má k pacientům vskutku profesionální přístup, v oblasti stomatologie se evidentně po absolvování doktorského studia na VŠ aktivně vzdělává a díky tomu také holduje jedněmi z nejmodernějších zubařských nástrojů.

Jako bonus má paní doktorka opravdu útulnou čekárnu.


S
Ověřeny pacient

Velmi bych chtěla poděkovat paní doktorce Veronice Krškové za profesionální přístup k práci a k pacientům. S paní doktorkou mám zkušenost jak z pohledu pacienta, tak jako dentální hygienistka. Díky tomu, že s paní doktorkou externě spolupracuji a současně je to moje ošetřující zubní lékařka mohu potvrdit, že ve stomatologickém centru Altadent pracují s opravdu kvalitními a moderními materiály, což se samozřejmě projeví na preciznosti ošetření a jeho trvanlivosti. Paní doktorka je velmi pečlivá a její výplně lze jen stěží rozeznat. Za skvělý bonus považuji mladý a příjemný kolektiv a zkušenou a šikovnou kolegyni dentální hygienistku, kterou se sama nechám velmi ráda ošetřit. Víc takových profesionálů! Soňa Pospíchalová


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je naprosto špičková zubařka! Je moc milá, velice přesná a pečlivÁ. Její plomby jsou tak precizně udělané, že je nemohu rozeznat od pravého zubu - opravdu špičková práce.
Dbá velice na prevenci, je vidět, že se stále vzdělává v nejnovějších typech ošetření, které také používá.
Výborná stomatoložka se skvělým lidským i odborným přístupem.
Velmi se snaží i o maximální pohodlí pacienta a také o bezbolestnou práci!
Nesrovnatelné se zubaři, které jsem doposud navštívila.
URČITĚ VŠEM DOPORUČUJI!

P.M.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý deň,
chcela by som sa Vás spýtať,či by vo Vašej ambulancii bolo možné odstránenie stehov po operácii zubu múdrosti a prípadne aká by za tento úkon bola cena? Mám so sebou aj európsky preukaz poistenca a ide len o jednoduchý úkon,kvôli ktorému sa mi príliš neoplatí cestovať domov.
Ak by to bolo možné,rada by som sa objednala už na najbližší pondelok (t.j. 19.10.) niekedy v ranných hodinách.
Za pochopenie a skorú odpoveď vopred ďakujem.

Dobrý den, odstranění stehů je samozřejmě možné. Časově se Vám budeme snažit vyjít vstříc. Objednat se můžete přes známého lékaře nebo po telefonu.

MDDr. Veronika Kršková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

MDDr. Veronika Kršková
- Absolventka Masarykovy univerzity v Brně v oboru zubní lékařství, který absolvovala s vyznamenáním
- Vlastní vý...

Více

Léčené nemoci

 • Nemoci zubů
 • Onemocnění dutiny ústní
 • Onemocnění parodontu (zánět dásní, krvácení dásní, parodontóza)
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

 • Absolventka Masarykovy univerzity v Brně v oboru zubní lékařství, který absolvovala s vyznamenáním

Specializace

 • zubní lékař - stomatolog
 • dentální hygiena

Stáže

 • Stáže na tuzemských i zahraničních stomatologických klinikách


Znalost jazyků

 • Čeština,
 • Angličtina,
 • Italština

Ocenění

 • Držitelka Ceny děkana

Publikace a články

Publikace (3)