Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod


Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Merhautova 224, Brno

1 200 Kč

ALTADENT - stomatologické centrum

Zkušenosti

O mně

MDDr. Veronika Kršková
- Absolventka Masarykovy univerzity v Brně v oboru zubní lékařství, který absolvovala s vyznamenáním
- Vlastní vý...

Více

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

  • Absolventka Masarykovy univerzity v Brně v oboru zubní lékařství, který absolvovala s vyznamenáním

Specializace

  • zubní lékař - stomatolog
  • dentální hygiena

Stáže

  • Stáže na tuzemských i zahraničních stomatologických klinikách

Znalost jazyků

  • Čeština,
  • Angličtina,
  • Italština

Ocenění

  • Držitelka Ceny děkana

Publikace a články

Publikace (3)

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Umístění: ALTADENT - stomatologické centrum Komplexní vstupní vyšetření (vč. RTG dokumentace)

Chtěla bych moc doporučit zubní ordinaci Altadent. Podrobné vyšetření, vysvětlení a vše ukázáno přímo v ústech a na monitoru paní doktorky, kde přesně jsou kazy mezi zuby vidět. Bohužel jinak než na přesném rentgenu vidět nejsou, což je prvotní šok. Moc oceňuji, že se dá vše rozložit, dle finančních možností. Cena je odpovídající. Pokud se mi plně věnují dva lidé i 1,5h. Na recepci fajn usměvavé holky. Dentální hygiena precizní, krásné hladké zuby jako nikdy. Celkový dojem super, doporučuji se objednat a vyzkoušet.

M
Ověřený profil
Umístění: ALTADENT - stomatologické centrum Komplexní vstupní vyšetření (vč. RTG dokumentace)

První návštěva, ordinace krásná, vyšetření profesionální. Při vstupním vyšetření nalezeno 10 kazů, které doktorka vyúčtovala mně jako studentce na 50.000,- přičemž dodala, že je to možné klidně na splátky. Hned vzápětí mi dala podepsat plán léčby za uvedené peníze. Raději jsem kontaktovala tři další zubaře, aby podle rentgenu určili kazy. Žádné, opravdu žádné však nenašli. Následně u mé nové zubařky byl objeven jeden začínající kaz. Tudíž doktorka by zasahovala do zdravých zubů.

MDDr. Veronika Kršková

Jelikož tento příspěvěk zásadně poškozuje moji pověst, nezbývá mi než reagovat na názor paní Moniky.
Kazy u nás v Altadentu vyhledáváme při prohlídce a hlavně na rtg digitálním vyšetření - tzv. bite-wing projekce, což je jediná projekce, kde se dají hodnotit skryté kazy - tj. kazy v mezizubním prostoru a pod plombami. Tyto kazy nejsou většinou při prohlídce ani na jiném (např. opg) rtg vidět.
U nás používáme nejlepší zobrazovací zařízení nepřímé radiovizografie, které mimimalizuje dávku záření pro pacienta a poskytne nám nejlepší snímek. Díky tomuto snímku jsme schopni odhalit opravdu všechny kazy, dokonce i kazy v počátečním stadiu, které nejsou ještě na vrtání, ale jsme schopni je při správné spolupráci pacienta často zastavit.
Vrtáme POUZE kazy, které způsobily nenávratné poškození zubu a není šance na jejich zastavení, tedy kazy, které již zasáhly vnitřní strukturu zubu - dentin. Díky tomuto vyšetření jsme schopni zachránit spoustu zubů před vrtáním. Zároveň, když už musíme vrtat, vrtáme kazy, které jsme odhalili včas - tj. nezpůsobili závažné poškození zubu. Takový skrytý kaz se může vyvíjet i několik let, než je vidět v ústech a nebo se projeví až prasknutím zubu nebo zánětem. To, co určuje životnost zubu v ústech je to, kolik zdravé tkáně při jeho ošetření zachováme. K tomu nám toto speciální rtg vyšetření výrazně napomáhá právě včasným záchytem kazů.

K dalšímu - pacient podepisuje, že převzal léčebný plán a že s ním byl seznámen, což máme za povinnost zakládat do dokumentace pacienta. Tento podpis pacienta k ničemu nezavazuje, buď se rozhodne k nám chodit nebo ne, každého svobodná volba.
Na splátky a faktury s odloženou splatností opravdu dáváme, protože přicházejí lidé s čím dál tím poškozenějšími a zanedbanými zuby. Náklady na toto ošetření bývají často vyšší a ne každý si může dovolit dát takové peníze v krátkém časovém úseku. A pro jeho zuby by bylo vyčkávání než našetří akorát cesta, ke zhoršení problému. Chceme u nás umožnit ošetření, každému, kdo má zájem, i když nemá aktuálně dostatek financí pohromadě. Je to pro nás komplikované a spoustu peněz se k nám dostane až výrazněji později, ale je to naše cesta, jak můžeme alespoň trochu pomoci s aktuální situací ohledně dostupnosti zubní péče. Protože zubní léčba často patří k finančně náročnějším výdajům.

Poslední roky máme tolik práce, že to poslední na co bychom mysleli, je vymýšlet si kazy. Naopak, kde to jde a je byť jen malá šance, že se kaz zastaví sám, přivíráme oko a vyčkáváme. Kaz kontrolujeme pravidelně na rtg a pokud se zvětšuje, tak vrtáme. Pokud se nezvětšuje, může zůstat jako tzv. zastavený kaz v ústech navždy.

M
Ověřený profil
Umístění: ALTADENT - stomatologické centrum Jiný

Pani doktorka mě velice v klidu a bez spěchu vyslechla. Probrala se mnou do detailu všechny možnosti léčby. Je velice trpělivá a ve chvíli konzultace, jste pro ni naprosto důležití a perfektně a lidsky se Vám věnuje. Člověk se po chvíli ani necítí jako u lékaře. Měl jsem velice zanedbaný chrup po mém předchozím lékaři a sice mě to bude stát více než dříve ale kvalitou a perfektní prací jsem si naprosto jistý. Rozplánovali jsme postupné ošetření mezi paní doktorku a ostatní specialisty na klinice a už teď vím, že vše dobře dopadne. Dostal jsme se na jedno z nejlepších pracovišť široko daleko a za to jsem opravdu rád!!! OPRAVDU SKVĚLÉ!!!


Ověřený profil
Umístění: ALTADENT - stomatologické centrum

Po první návštěvě, úplná spokojenost. Paní doktorka Kršková, je velice příjemná, milá a vše krásně vysvětlí. Její přístup k pacientovi je mimořádný. Za mě veliká spokojenost a poděkování.
JH


Ověřený profil

U pani zubarky teprve zacinam,je velice sympaticka a pred kazdym zakrokem vse vysvetli a to jsem tam byla 2x.Vysla mi vstrict i kdyz jsem chodila jinam,pomohla mi i kdyz nemusela.Verim,ze jsem konecne nasla super zubare,ktery mi pomuze s moji problematikou zubu.


J
Ověřený profil

Paní doktorka výborná,bohužel,bolestivý případ nepřijme,objedná za měsíc.Ani s recepcí,ani se sestřičkou nebyla možná domluva.Máme přece Ibalgin,měsíc ho berte,klidně i několikrát denně.....


S
Ověřený profil

Velice příjemná a hlavně pečlivá paní doktorka. Před každým úkonem vše vysvětlí. Jednotlivé problémy diskutuje s pacientem. Velmi dbá na prevenci a pravidelné návštěvy. Náročnější zákroky naštěstí nemusím hodnotit, ale určitě je zvládá na výbornou.


Ověřený profil

Jedna věc mě velice mrzí...a to, že jsem paní doktorku nepotkala dříve! Jsem si naprosto jistá, že v její péči by mě nepotkaly problémy, které teď musíme společně řešit. Paní doktorka je naprosto nejlepší zubařka a skvělý člověk, vše perfektně vysvětlí, ukáže, je velice milá, usměvavá, ochotná a o zdraví pacienta se skutečně zajímá. Mohu jedině DOPORUČIT! Celý kolektiv v tomto centru je velmi příjemný a usměvavý, už se těším na další návštěvu :)


J
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jednou si tuto skvělou doktorku vyberete a už se ji nepustíte - má k pacientům vskutku profesionální přístup, v oblasti stomatologie se evidentně po absolvování doktorského studia na VŠ aktivně vzdělává a díky tomu také holduje jedněmi z nejmodernějších zubařských nástrojů.

Jako bonus má paní doktorka opravdu útulnou čekárnu.


S
Ověřený profil

Velmi bych chtěla poděkovat paní doktorce Veronice Krškové za profesionální přístup k práci a k pacientům. S paní doktorkou mám zkušenost jak z pohledu pacienta, tak jako dentální hygienistka. Díky tomu, že s paní doktorkou externě spolupracuji a současně je to moje ošetřující zubní lékařka mohu potvrdit, že ve stomatologickém centru Altadent pracují s opravdu kvalitními a moderními materiály, což se samozřejmě projeví na preciznosti ošetření a jeho trvanlivosti. Paní doktorka je velmi pečlivá a její výplně lze jen stěží rozeznat. Za skvělý bonus považuji mladý a příjemný kolektiv a zkušenou a šikovnou kolegyni dentální hygienistku, kterou se sama nechám velmi ráda ošetřit. Víc takových profesionálů! Soňa Pospíchalová


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý deň,
chcela by som sa Vás spýtať,či by vo Vašej ambulancii bolo možné odstránenie stehov po operácii zubu múdrosti a prípadne aká by za tento úkon bola cena? Mám so sebou aj európsky preukaz poistenca a ide len o jednoduchý úkon,kvôli ktorému sa mi príliš neoplatí cestovať domov.
Ak by to bolo možné,rada by som sa objednala už na najbližší pondelok (t.j. 19.10.) niekedy v ranných hodinách.
Za pochopenie a skorú odpoveď vopred ďakujem.

Dobrý den, odstranění stehů je samozřejmě možné. Časově se Vám budeme snažit vyjít vstříc. Objednat se můžete přes známého lékaře nebo po telefonu.

MDDr. Veronika Kršková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.