Adres

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 5 Více
734 42.....

Fotokompozivní (bílá) výplň (od 1 200 kč)

Dentální hygiena (od 750 kč)

Korunka - dle typu materiálu (od 3 900 kč) + 9 Více

Estetická stomatologie - estetické dostavby, keramické náhrady (od 2 200 kč)

Bělení zubů (3 900 Kč)

Zubní vyšetření

MDDr. Veronika Kršková - Absolventka Masarykovy univerzity v Brně v oboru zubní lékařství, který absolvovala s vyznamenáním - Vlastní výzkumná práce...

• nemoci zubů
  • onemocnění dutiny ústní
  • onemocnění parodontu (zánět dásní, krvácení dásní, parodontóza)

Ukončené školy

• Absolventka Masarykovy univerzity v Brně v oboru zubní lékařství, který absolvovala s vyznamenáním

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Italština

Umístění: ALTADENT - stomatologické centrum

Po první návštěvě, úplná spokojenost. Paní doktorka Kršková, je velice příjemná, milá a vše krásně vysvětlí. Její přístup k pacientovi je mimořádný. Za mě veliká spokojenost a poděkování.
JH

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

U pani zubarky teprve zacinam,je velice sympaticka a pred kazdym zakrokem vse vysvetli a to jsem tam byla 2x.Vysla mi vstrict i kdyz jsem chodila jinam,pomohla mi i kdyz nemusela.Verim,ze jsem konecne nasla super zubare,ktery mi pomuze s moji problematikou zubu.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka výborná,bohužel,bolestivý případ nepřijme,objedná za měsíc.Ani s recepcí,ani se sestřičkou nebyla možná domluva.Máme přece Ibalgin,měsíc ho berte,klidně i několikrát denně.....

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Velice příjemná a hlavně pečlivá paní doktorka. Před každým úkonem vše vysvětlí. Jednotlivé problémy diskutuje s pacientem. Velmi dbá na prevenci a pravidelné návštěvy. Náročnější zákroky naštěstí nemusím hodnotit, ale určitě je zvládá na výbornou.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Jedna věc mě velice mrzí...a to, že jsem paní doktorku nepotkala dříve! Jsem si naprosto jistá, že v její péči by mě nepotkaly problémy, které teď musíme společně řešit. Paní doktorka je naprosto nejlepší zubařka a skvělý člověk, vše perfektně vysvětlí, ukáže, je velice milá, usměvavá, ochotná a o zdraví pacienta se skutečně zajímá. Mohu jedině DOPORUČIT! Celý kolektiv v tomto centru je velmi příjemný a usměvavý, už se těším na další návštěvu :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jednou si tuto skvělou doktorku vyberete a už se ji nepustíte - má k pacientům vskutku profesionální přístup, v oblasti stomatologie se evidentně po absolvování doktorského studia na VŠ aktivně vzdělává a díky tomu také holduje jedněmi z nejmodernějších zubařských nástrojů.

Jako bonus má paní doktorka opravdu útulnou čekárnu.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Velmi bych chtěla poděkovat paní doktorce Veronice Krškové za profesionální přístup k práci a k pacientům. S paní doktorkou mám zkušenost jak z pohledu pacienta, tak jako dentální hygienistka. Díky tomu, že s paní doktorkou externě spolupracuji a současně je to moje ošetřující zubní lékařka mohu potvrdit, že ve stomatologickém centru Altadent pracují s opravdu kvalitními a moderními materiály, což se samozřejmě projeví na preciznosti ošetření a jeho trvanlivosti. Paní doktorka je velmi pečlivá a její výplně lze jen stěží rozeznat. Za skvělý bonus považuji mladý a příjemný kolektiv a zkušenou a šikovnou kolegyni dentální hygienistku, kterou se sama nechám velmi ráda ošetřit. Víc takových profesionálů! Soňa Pospíchalová

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka je naprosto špičková zubařka! Je moc milá, velice přesná a pečlivÁ. Její plomby jsou tak precizně udělané, že je nemohu rozeznat od pravého zubu - opravdu špičková práce.
Dbá velice na prevenci, je vidět, že se stále vzdělává v nejnovějších typech ošetření, které také používá.
Výborná stomatoložka se skvělým lidským i odborným přístupem.
Velmi se snaží i o maximální pohodlí pacienta a také o bezbolestnou práci!
Nesrovnatelné se zubaři, které jsem doposud navštívila.
URČITĚ VŠEM DOPORUČUJI!

P.M.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Po letech jsem konečně spokojený se zubařem! Konečně jsem našel člověka na svém místě.
Velice vzdělaná paní doktorka. Je na ni vidět, že ví co dělá a že se nesnaží jen rychle "zapravit kazy" ale vše dělá s dlouhodobým nadhledem a pokud možno tak aby to fungovalo dlouho. Navíc výborná dentální hygienistka. Celý personál velice příjemný!
Doporučuji všem!

od 1 200 kč

Dentální hygiena

od 750 kč

od 750 kč

Lokální anestezie (umrtvující injekce)

Kompletní digitální rtg vyšetření

Korunka - dle typu materiálu

od 3 900 kč

od 3 900 kč

Estetická stomatologie - estetické dostavby, keramické náhrady

od 2 200 kč

od 2 200 kč

Komplexní vstupní vyšetření (vč. rtg dokumentace)

Léčba citlivých zubů

Bělení zubů

3 900 Kč

3 900 Kč

Běžný termín

Umístění: ALTADENT - stomatologické centrum

JH

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jako bonus má paní doktorka opravdu útulnou čekárnu.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Výborná stomatoložka se skvělým lidským i odborným přístupem.
Velmi se snaží i o maximální pohodlí pacienta a také o bezbolestnou práci!
Nesrovnatelné se zubaři, které jsem doposud navštívila.
URČITĚ VŠEM DOPORUČUJI!

P.M.

Doporučuji všem!
Dělá vše velice pečlivě!

Adam

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý deň,
    chcela by som sa Vás spýtať,či by vo Vašej ambulancii bolo možné odstránenie stehov po operácii zubu múdrosti a prípadne aká by za tento úkon bola cena? Mám so sebou aj európsky preukaz poistenca a ide len o jednoduchý úkon,kvôli ktorému sa mi príliš neoplatí cestovať domov.
    Ak by to bolo možné,rada by som sa objednala už na najbližší pondelok (t.j. 19.10.) niekedy v ranných hodinách.
    Za pochopenie a skorú odpoveď vopred ďakujem.

Dobrý den, odstranění stehů je samozřejmě možné. Časově se Vám budeme snažit vyjít vstříc. Objednat se můžete přes známého lékaře nebo po telefonu.

MDDr. Veronika Kršková

• nemoci zubů
  • onemocnění dutiny ústní
  • onemocnění parodontu (zánět dásní, krvácení dásní, parodontóza)

Ukončené školy

• zubní lékař - stomatolog
  • dentální hygiena

Stáže

• Stáže na tuzemských i zahraničních stomatologických klinikách

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Italština