Ondřej Bartoš, zubař

MUDr. Ondřej Bartoš

Zubař

č.d. 310, Nové Veselí
Ordinace zubního lékaře

Profesionální přístup, ochota a vstřícnost. S panem zubařem jsme naprosto spokojení, vždy se snaží pomoct. Díky němu jsem nikdy nezažila strach z návštěvy zubaře, rozhodně doporučuji. Oceňuji také, že mezi pacienty nebývají zbytečně dlouhé prodlevy.

Nejlepší PAN ZUBAŘ v dalekém širokém okolí...Báječný člověk a odborník. Se sestřičkou troří bezva skvělý tým. Ráda doporučuji.

První zubař, kterého se nebojím

Tak tohle je člověk na svém místě,lidský,zoubky udělá dokonale,nerad trhá,raději zachraňuje,popovídá,děti se k němu nebojí,se sestřičkou jsou sehraní a na super profesionální úrovni.Díky,že ho máme!!!!Takových víc!!!!!!!!!!!!!!!!!

Výborný, ochotný, přátelský a hlavně umí ...a tak to má být.

skvělý zubař,nerad trhá,raději se pokusí zoubek zachránit,pokud to jde,šetrný milý,rád vyhový

Kdykoli bez problémů.Ochotný a vstřícný pan doktor.

Naprostá profesionalita a ochota.

S péčí pana doktora Bartoše jsem byl vždy maximálně spokojen. Velmi ochotně a profesionálně mi pomohl od bolesti o Vánocích v roce 2007, kdy jsem přišel neobjednán. Každý problém s plombou nebo i trhání zbylých kořenů zubů zvládal vždy s přehledem a grácií. Vždy profesionální, milý a přátelský přístup. Rovněž mi maximálně vyhovovala rychlost s jakou vždy při ošetření postupoval. Bohužel od doby, kdy jsem pracovně přesídlil do Prahy, je pro mě problém absolvovat ošetření v Novém Veselí nebo v Bohdalově. Každopádně pro obyvatele spádové oblasti je MUDr. Ondřej Bartoš tou nejlepší volbou.

Pouze drobnější estetickou vadu mi předělal na obrovskou estetickou, jinak bez problémů, ale byl to pro mě důvod změnit zubaře.